казанцев

ТОВ «Доклаб» (док юа), або шахрайства по-Казанцеву С.В.

Бизнес, Интернет, Медицина, Новости

ТОВ «Доклаб» Казанцев Сергій Володимирович, користуючись довірою та юридичною неграмотністю керівників медичних центрів України, впродовж декількох років схиляв останніх укладати з ним шахрайські Договори про співпрацю.
У відповідності до умов такого Договору, ТОВ «Доклаб» брав на себе зобов’язання за власний кошт надавати в засобах масової інформації рекламу та активно залучати пацієнтів для лікування в приватних медичних центрах, а медичні центри – оплачувати такі послуги, з розрахунку: 100-250 грн. за 1 пацієнта.
При всьому цьому, ТОВ «Доклаб» далеко вийшов за межі своєї господарської діяльності, так як фактично почав займатися медичною діяльністю, яка згідно норм чинного законодавства України підлягає обов’язковому ліцензуванню МОЗ України.
Більше того, через відсутність в ТОВ «Доклаб» медичних знань і медичного персоналу, діяльність останнього почала реально загрожувати життю і здоров’ю пацієнтам.
Абсолютне не знання симптомів і нозологічних форм захворювань працівниками даного товариства ставало щоденною причиною неадекватних координаційних дій, що постійно призводило до непорозуміння з пацієнтами, медичними працівниками та з керівниками медичних закладів.
Як для прикладу зазначу два останніх жахливіших випадки: ТОВ «Доклаб» скерував на лікування пацієнтку із гострою виразкою шлунку, яка могла в найближчі години померти від не надання їй термінової хірургічної допомоги. Відповідно, маючи шлункову кровотечу, ризикуючи своїм життям, пацієнт втрачав свої безцінні хвилини, марно записуючись через ТОВ «Доклаб» на непотрібні для нього прийоми до народних і нетрадиційних лікарів медичних закладів, які спеціалізуються виключно на реабілітології (відновному лікуванні), в той час як даному пацієнту потрібно було негайно викликати карету швидкої допомоги, транспортувати в хірургічне відділення лікарень Києва і робити відповідну операцію.
Тобто, правильною медичною тактикою ТОВ «Доклаб» було порадити такому пацієнту не звертатися до оздоровчих медичних центрів, а якнайскоріше викликати карету швидкої медичної допомоги по телефону 103.
Другим жахливим прикладом незаконної діяльності ТОВ «Доклаб» є те, що вони скеровують до медичних центрів дуже худорлявих пацієнтів для схуднення, в той час як саме такі пацієнти гостро потребують протилежного лікування — набирати вагу.
В той же самий час, коли лікарі безкоштовно виправляли допущені помилки ТОВ «Доклаб» і відмовляли такому пацієнту від шкідливого і не потрібного для нього лікування (схуднення), то дане злочинне товариство на своєму сайті відразу починали викладали шантажистську інформацію що порочить честь і гідність та ділову репутацію саме саме лікаря і медичного центру вцілому.
Якщо ж такий лікар чи керівник медичного центру, в силу наявних партнерських правовідносин (Договору про співпрацю) намагався потрапити на прийом до горе-директора Казанцева Сергія Володимировича з метою мирного урегулювання виниклих непорозумінь і його особистих неправових проступків, то йому це не вдавалося з причини завідомо неправильно ним зазначеної в партнерському Договорі адреси місцезнаходження ТОВ «Доклаб»
(за поясненнями керівництва бізнес-Центру, Казанцев Сергій Володимирович купив фіктивну адресу реєстрації свого шахрайського підприємства за адресою: м.Київ, вулиця Червоноткацька, будинок 42, за якою ніколи не знаходився і зараз не працює). Насправді ж, ТОВ «Доклаб» переховується від фіскальної служби м.Києва та від образливих клієнтів і партнерів в офісному центрі «Фенікс», що знаходиться в будинку № 17 по вулиці Глибочицькій).

На 3 поверсі даного офісного приміщення працює біля півсотні молодих працівників (а при проведеній фактичній виїзній позаплановій документальній податковій перевірці — встановлено вдвічі менше!) в жахливих нелюдських умовах, що дуже нагадують закинуті радянські заводи: комп’ютерні столи стоять просто на бетонних підлогах. Стіни не умебльовані.
Також немає протипожежної і охоронної систем, вогнегасників, протипожежного щита, інформаційної доски, куточка споживача тощо. На весь поверх стоїть один диван, на якому може від сили поміститися три особи.
Однак, якщо добре попросити Казанцева Сергія Володимировича показати його правоустановчі документи на його ТОВ «Доклаб», то він надасть лише дозвіл на посередницькі рекламні послуги, що не зовсім не дають йому права займатися наданням медичних послуг, які потребують обов’язкового ліцензування МОЗ України.
Сергій Казанцев лише передплачує в системі Гугл-Адвордс пошукові слова, що фактично являються назвами медичних центрів, прізвищами лікарів і головних лікарів, нозологічними формами захворювань, переліком косметологічних і медичних послуг тощо.
Останнє призводить до того, що пацієнти, заходячи в інтернет, помилково попадають на сайт Доклаб (док_юа) та змушені записуватися до лікарів через посередників, у яких напевне уже не раз бували раніше на прийомах, при чому — гадки не маючи про те, що це є звичайнісіньке шахрайство!
Тобто, ТОВ «Доклаб» в особі Казанцева Сергія Володимировича, навмисно дублює в інтернеті назви медичних закладів охорони здоров’я і прізвища лікарів, з якими раніше укладали договори про надання рекламних послуг, завдячуючи чому отримують шахрайські переваги у наданні інформації пошукових систем при пошукових запитах пацієнтів за такими ж самими пошуковими (ключовими) словами у пошуках лікарів і медичних центрів.

Простіше кажучи, ТОВ «Доклаб» ухитряється зробити так, щоби його шахрайська інформація показувалася пошуковими системами інтернету з самого зверху (поза реальним рейтингом сайтів медичних установ і приватних лікарів), цим самим вводячи в заблуду людей.
Якщо ще простіше пояснити, то ТОВ «Доклаб» за гроші своїх недобросовісних договірних агентів, створює їм шахрайський рейтинг, шахрайські відгуки і шахрайський авторитет з метою отримання неправомірної вигоди.
При цьому ТОВ «Доклаб», навмисно вводячи в заблуду своїх договірних агентів, обкрадає їх — перепродає їм їх же власних пацієнтів.

Ухвалами слідчого судді Шевченківського та Деснянського районних судів м.Києва на ТОВ «Доклаб» і на Казанцева Сергія Володимировича відкрито дві кримінальні справи за ст. 190, 366, 205, 212 КК України, у яких зараз ведуться два незалежних досудових розслідування в СВ Шевченківського УП ГУ НП м.Києва та СВ СУ ФР ДПІ у Деснянському районі ГУ ДФС у м.Києва.

Висновок: весь бізнес Сергія Казанцева побудований виключно на шахрайстві.
Останній укладає договори, за якими дане товариство нібито бере на себе обов’язки надавати рекламні послуги договірним клієнтам (або ж лікарям) та забезпечувати медичні центри (лікарів) пацієнтами, а насправді — цього зовсім не робиться.

Усім, хто постраждав від незаконних дій керівників ТОВ «Доклаб», або просто не байдужий до нашої української держави, просимо звертатися до громадської організації через форму зворотнього зв’язку.

1

2

doclab

doclab_1

Казанцев Сергій Володимирович єрдр

moz_net

Казанцев-Сергій-Володимирович-ТОВ-Доклаб

Отправить ответ

13 Комментарий на "ТОВ «Доклаб» (док юа), або шахрайства по-Казанцеву С.В."


Марина
1 год 6 месяцев назад

Это же надо, этот мошенник Сергей Казанцев пол страны втянул в свой грязный и незаконный бизнес. Спрашивается, а зачем на лицензии минздрава было экономить? Небось прикарманил денюшки Черновецкого, думая что сойдет с рук? Молодцы активисты, таких надо проучить.

Руслан
1 год 6 месяцев назад

казанцев по всьому інтернеті і на проплачених телепередачах бреше що він начебто придумав ноу-хау, а на справді — це звичайний развод медичних центрів і їх лохів-директорів

эдик
1 год 6 месяцев назад

жесть какая то. не казанцев, а остап бендер

simon
1 год 6 месяцев назад

І шо то за мавпа така. Називає високопарними словами ноу-хау свої звичайні шахрайства. Куда фіскали дивляться і міністерство охорони здоровя?

Шамиль
1 год 5 месяцев назад

Жополиз черновецкого. Думаю и голубятник тоже. Не каждому же мошеннику черновецкий миллионы отстебывает на развитие бизнеса

Тадей
1 год 5 месяцев назад

В подворотні нах цеглиною по голові цього урода

Вячеслав
1 год 4 месяцев назад

Казанцев, достаточно тебе разводить народ. Немедленно явись с повинной к следователю. В минздраве о тебе все и все уже знают.

Виктория
1 год 4 месяцев назад
В погоне за деньжатами медицинские центры ведутся на все. Но, от якобы незнания о незаконности сотрудничества с этими мошенниками «доклаб», директоров и главврачей медицинских центров не избавляет КПК и ККУ от несения ими криминальной ответственности! У руководителей медицинских центров начнуться проблемы сразу, как только возникнет проблема с пациентом: смерть или получение вреда здоровью через несвоевременность оказания медицинской помощи, причиненные через неправильные координационные действия шарашкиной конторой казанцева сергея владимировича, который не имеет медицинского образования, ровно как и все его работники! Фактически, все директора и главные врачи медцентров являются потенциальными подельниками в криминальных деяниях док.юа, и от судебного преследования им не избавиться… Read more »
Мустафа
1 год 4 месяцев назад

интересненькая ситуация в стране: казанцев сергей, не смотря на категорическую позицию нескольких заместителей министра здравоохранения, дальше себе беспрепятственно работает без лицензии, несмотря на два криминальных дела против него, по которым вроде бы сейчас ведется досудебное следствие. ситуация идентична доктору Пи, который не имея медицинского образования, довольно таки «не плохо» лечил людей. но, доктора Пи посадили в тюрму, а казанцев сергей — взял на вооружение его изобретение и создал целую свору таких докторов без медобразования и косою косит миллионы!

Антон
1 год 7 дней назад

спідоносний педофіл, що підкупив контролюючих блазнів і шахраїть на рівні держави, довірливих людей та керівників медичних центрів!

Микола
11 месяцев 17 дней назад

Оці смердючі педофіли брати Казанцеви, наскільки я чув, заплатили кругленький хабар Демченко Людмилі Дмитрівній за те, щоби їх не чіпали податківці. Як бачимо, синдром Насірова, як ота заразна хвороба поширилася і на нижчі підрозділи ДФС! Чекаємо нових арештів.

Саня
10 месяцев 13 дней назад

Педофіл триперний. Хіба це бізнесмен? Обсасував члена Льоні Космодрома, який під виглядом партнерства, дав йому кругленьку суму на особисту справу

Жорик
9 месяцев 26 дней назад

Я слышала что Казанцев был половым партнером у Лени-Космодрома, до того как он удрал в свой Израиль. По этому Леня и вложил свои личные деньги в этого пидараста

wpDiscuz