курмаз

Укртелеком став жертвою шахрайств Курмаз Юрія Павловича

Бизнес, Новости

Я, як приватна особа, в 2008 році уклав договір з ПАТ «Укртелеком» на делегування мого приватного домену другого рівня в зоні «com».
У відповідності до договору, ПАТ «Укртелеком» взяв на себе зобов’язання обслуговувати належним чином мій приватний домен другого рівня в зоні «com» та щороку подовжувати його термін, а я — щороку оплачувати рахунки-фактури ПАТ «Укртелеком».
Однак, не укладаючи зі мною додаткової угоди та без будь-яких повідомлень мене, ПАТ «Укртелеком» у шахрайський спосіб укладає додатковий договір з ТОВ «Інтернет Інвест» для обслуговування мого домену. У зв’язку з тим, що за останні 1,5 (півтори року) мої 5 (п’ять) доменних поштових скриньок фактично перестали у належний спосіб працювати, я почав звертатися за допомогою до служби технічної підтримки ПАТ «Укртелеком», що працює в режимі телефонного звернення за номером 0800506800.
Нажаль, подавши біля 180 (сто вісімдесят) звернень, скарг та викликів майстра з приводу не належної працездатності або ж взагалі повної непрацездатності 5 (п’яти) доменних електронних скриньок, працівники згаданої технічної підтримки ПАТ «Укртелеком» взагалі не реагували.
Як згодом мені стало відомо, керівники підрозділу технічної підтримки ПАТ «Укртелеком» неоднократно відкривали наряди для штатних і договірних працівників цієї служби для виїзду за місцем мого перебування з метою ремонтних робіт, однак з цього приводу жодного разу до мене таки не доїхали, але тим не менше — наряди кимось з керівництва цієї служби закривалися і гроші за це певним особам виплачували. Більше того, мої власні підписи у таких нарядах підроблялися!
З цього приводу я біля 105 (сто п’яти) раз звертався за допомогою до посадових осіб ПАТ «Укртелеком»:
1) Зновяк Світлани Вікторівни (спеціаліст з обслуговування споживачів другої категорії центру розрахунків та центру продажу послуг і обслуговування спожівачів, що фактично працює по вул. Шалет,1 в м.Києві, телефон — (044) 5133181);
2) Передро Сергія Олеговича (спеціаліст сервісних систем ЦТЕ МПД, ДРІ, телефон (044) 2880278);
3) Снігір Станіслава Михайловича (спеціаліст групи сервісних систем, телефон (044) 2880829);
4) Гуменюк Ігора Анатолієвича (виконуючий директор, телефон 091-114-05-77);
5) Даниленко Віталія Івановича (виконувач обов’язків директора, телефон (044) 2880829);
6) Курмаз Юрія Павловича (директор ПАТ «Укртелеком», телефон (044) 2464379).
Результатом такого звернення стало те, що мені вищевказані особи відкрито зізналися у не вмінні працювати з технічним обладнанням (з поштовими серверами).
Тоді я, 05.03.2015 року звернувся до усіх вищевказаних осіб із проханням надати мені код трансферу для мого власного домену у зв’язку із терміновим переходом до іншого провайдера, в чому власне мені і відмовили. 18.09.2015 року, в 00-20 хвилин, підтримування мого домену припинилося.
Коли я звернувся до Гуменюк Ігора Анатолієвича, Снігір Станіслава Михайловича і Даниленко Віталія Івановича і запитав, де дівся мій домен і чого він американською стороною зупинений, то почув у відповідь наступне: «Ми про ваш американський домен нічого не знаємо і з вами ніяких договорів на його обслуговування ніколи не укладали».
Інакше кажучи, посадові особи Зновяк Світлана Вікторівна, Передро Сергій Олегович, Гуменюк Ігор Анатолієвич, Даниленко Віталій Іванович, Курмаз Юрій Павлович, Снігір Станіслав Михайлович у такий спосіб призналися втім, що вони вчинили злочин, що у відповідності до статті 185, 366, 367 КК України переслідується законом.

ukrtelecom
ukrtelecom_erdr

Отправить ответ

9 Комментарий на "Укртелеком став жертвою шахрайств Курмаз Юрія Павловича"


simon
1 год 4 дней назад
Цей ненаситний бридкий плазун, як ота гусениця, спершу угробив лайф, а тепер перекинувся на укртелеком, щоб і йому хрест поставити. Щоб подати телеграму в режимі телефонної розмови із 12 слів, потрібно цьому злочинцю заплатити 157 грн. Крім того, згодом вам повідомлять вражаючу новину, що ваша телеграма була відправлена електронним листом, так як телеграфної апаратури у них немає. Якщо така «телеграма» загубиться, то укртелеком додатково роз’яснить вам, що вони гарантій ніяких не дають. Обратка ж прихотить як звичайне поштове повідомлення. Якщо телеграма відправлятиметься в село або в район, така доставка буде тривати до 5 днів: в район телеграма піде електронкою, а… Read more »
Петя
1 год 1 день назад

А почему бы очкарику и не украсть, если лохи позволяют

зоя
11 месяцев 29 дней назад
я викрила шахрайства юри курмаз і його подільників, які крадуть гроші укртелекому. я шість раз на протязі року подавала заявку в укртелеком щодо неробочого обладнання (модем), незадовільна швидкість і відсутність інтнрнету. із шести раз до мене фактично приїжджали тільки один раз. в сьомий раз скаржучись специалістам техпідтримки укртелеком на те, що до мене ніхто не приїжджає і не ліквідує виниклі проблеми, мені консультанти повідомили таке: «ваші всі заявки закриті актами. до вас приїжджали наші специалісти укртелекому (у такі то дати) і все відремонтували». якщо врахувати те, що кожний акт підтверджує виконану роботу працівником (чи групою робочих), то кожен із таких… Read more »
Шамиль
11 месяцев 23 дней назад

Это голубятник и жополиз олигархов. Но так не всегда будет. Не зря же антилопы раскрашены в белые и черные полоски.

Рома
11 месяцев 21 дней назад

жмурик вонючий

Мустафа
10 месяцев 3 дней назад

что называется, казел в очках, который безнаказанно грабит и дурит людей. в тоже самое время, на столичных телеграфах, не говоря уже про областные и районные подразделения, нету даже телеграфа.

Владислав
8 месяцев 22 дней назад

Этого очкастого бандита нужно кастрировать, чтобы неповадно было посягать на народное добро. Мошенничества Юрия Курмаза не знает границ: каждое его ноу хау — это обман людей!

Антон
6 месяцев 7 дней назад

Пидер вонючий! Распоряжается народным добром как своим личным!

Руслан
5 месяцев 25 дней назад

Цей юра курмаз явно підер! від його злочинного укртелекому надто тхне гімном і трипаком

wpDiscuz