Експерт судово-медичного Бюро потерпілих Давід Валіахметов

Бандитизм медичного експерта Валіахметова Давіда Енверовича

Госучреждения, Медицина

У відповідності до Постанови про призначення судово-медичної експертизи слідчим СВ 1-го ВМ Шевченківського УП ГУ НП в м.Києві Римаренко І.М. (копія надається) та скерування мене даним слідчим на проходження судово-медичної експертизи (копія надається), я біля 09 годин і 30 хвилин 19.05.2015 року прибув до Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи.
З першого ж моменту відбувся інцидент, за участю завідуючого відділом судово-медичної експертизи потерпілих, звинувачених та інших осіб Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи Валіахметова Д.Е.
А саме, експерт Валіахметов Д.Е., в присутності біля семи чоловік свідків, що очікували свого прийому в фойє Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи з підстав проведення власної експертизи, одна з яких власне і погодилася надати свої відповідні покази (зазначення ПІП, адреси свого проживання), в доволі крикливому тоні почав вимагати з від мене пояснення щодо суті отриманих мною тілесних ушкоджень 11.02.2014 року в автобусі ВК 1030 АА, рейсу 548, що слідував з АС-ЗЛВ м.Києва до Кузнецовська (ознаки кримінального правопорушення ст. 145, 387 КК України).
Тоді я нагадав злочинному експерту Валіахметову Д.Е., в присутності тих самих семи сторонніх чоловік про існування в світовій медицині такої банальної речі як медична таємниця, а також щодо несення кримінальної відповідальності особами, які таку таємницю безпардонно люблять розголошувати.
А оскільки дана розмова з експертом Валіахметовим Д.Е. стосувалася стану мого власного здоров’я, а значить — саме такої медичної таємниці, не говорячи вже про медичну етику і естетику, то я попросив експерта Валіахметова Д.Е. надати мені можливість відповісти на його запитання в його медичному кабінеті, на що він у брутальній і нахабній формі мене вигнав з відділу судово-медичної експертизи потерпілих, звинувачених та інших осіб, навздогін криком передавши через мене слідчому Римаренко І.М. наступні слова: «Нехай слідчий Римаренко вас більше не посилає до мене, а лише передасть мені вашу медичну карточку для проведення заочної експертизи».
Вищенаписане також доказується особистим листом експерта Валіахметова Д.Е. на адресу слідчого Римаренка І.М. за № 04.08-3059 від 22.05.2015 року (копія листа надається).
01.10.2015 року, у відповідності до мого клопотання, я ознайомився із кримінальним провадженням №12014180050000217 від 20.03.2014 року, в тому числі з висновком експерта за №940/е, з якого я дізнався про те, що експерт Валіахметов Д.Е. порушив вимоги ст. 384, 385 КК України.
А саме, експерт Валіахметов Д.Е. зумисно сфабрикував очне дослідження мого стану здоров’я та склав і надав слідчому Римаренко І.М. завідомо неправдивий письмовий висновок експертизи за № 940/е від 02.07.2015 року (копія надається) в контексті:
1) локалізації пошкоджених частин мого тіла;
2) степені важкості отриманих тілесних ушкоджень;
3) часу відновлення моєї працездатності;
4) наявності у мене на тілі пожиттєвих змін, що призвели до стійкого зниження працездатності;
5) наявності загрози моєму життю і здоров’ю від отриманих ушкоджень під час ДТП;
6) наявності у мене на даний час посттравматичного синдрому;
7) не проведення експертизи пожиттєвих змін в моєму тілі, що призвели до стійкого зниження працездатності;
8) «загоєння» (регенерації) розірваної у мене надкісниці в термін до 21 дня, і т.д.
При цьому, експерт Валіахметов Д.Е. навіть переплутав мою пошкоджену ногу із кістками носа, про які так відрадно описує у своєму шахрайському висновку експертизи за № 940/е.
А закінчив свою плутанину експерт Валіахметов Д.Е. своєю хворою фантазією на тему того, як моя порвана надкісниця швидко зажила в строк до 21 дня, хоча це було б для світової медицини повною ахінеєю.

Вінцем протиправної діяльності завідуючого відділом судово-медичної експертизи потерпілих, звинувачених та інших осіб Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи Валіахметова Д.Е. явилося те, що він разом із слідчим Римаренко І.М. вступили в злочинну змову та викрали найважливіші лікарські заключення з моєї медичної карточки щодо справжньої степені важкості мною ориманих тілесних ушкоджень під час здійснення пасажирської поїздки в автобусі ВК 1030 АА, рейсу 548, що слідував 11.02.2014 року з АС-ЗЛВ м.Києва до Кузнецовська, з метою отримання хабаря від пасажироперевізника ФОП Усовича.

Також зазначу, що це далеко не єдиний прецедент в злочинній діяльності завідуючого відділом судово-медичної експертизи потерпілих, звинувачених та інших осіб Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи Валіахметова Д.Е., адже він дозволяє собі не тільки відмовляти у проведенні призначених процесуальних дій щодо судово-медичного обстеження потерпілих, але і не з’являтися на роботу у свої робочі дні та години, але і дозволяє собі рукоприкладство до власних пацієнтів (дві копії відеодоказу інших потерпілих від рук експерта Валіахметова Д.Е. надається в додатку). Більше того, експерт Валіахметов Д.Е. несанкціоновано вимагає оплати від потерпілих за проведення судово-медичної експертизи, що КПК України не передбачено (копія відеодоказу надається).

валиахметов_суд

валиазметов_суд_2

Отправить ответ

9 Комментарий на "Бандитизм медичного експерта Валіахметова Давіда Енверовича"


Жора
1 год 2 дней назад

этого имбицыла тоже нужно на войну. его толстая задница, откормленная на бешенных взятках, на фронте могла бы обслуживать за ночь до 100 наших бойцов

Петя
11 месяцев 27 дней назад

Его свинная пыка так и просит кирпича. Небось за нашие кровные отпас задницу

Шамиль
11 месяцев 18 дней назад

Этого дауна нужно обвъязать гранатами а бросить под российский танк. Интересно, кто из них уцелеет? Парням из АТО на заметку

Марічка
11 месяцев 15 дней назад

Цей метиз є ніхто інший як диявол, а не медичний експерт. Відповідно, бюро медичної експертизи Валіахметова — це бал остарбайтера і байстрюка сатани.

Владислав
8 месяцев 17 дней назад

Этого уродца Давида Валиахметова нужно не только немедленно уволить с работы, но и влепить ему годиков 10 тюряги и депортировать в Чуркистан. Тут и так уже нечем дышать от этих вонючих чурбанов!

Антон
6 месяцев 2 дней назад

Чучело гороховое! Эту черномазую падлу нужно в шахту рубить уголь отправить, а не жиреть на людской беде!

Орися
5 месяцев 12 дней назад

Чурбанська наволоч Давід Валіахметов і далі спокійно гендлює на державній роботі, не дивлячись на те, що більше року ходить у досудовому розслідуванні за вчинені ним злочини! Агов, пане генеральний прокуроре Луценку, досить нюхати наркоту! Пора вже за роботу братися!

Олена
4 месяцев 8 дней назад

Експерт Валіахметов — це безталанний чурка, якого тримають на роботі тільки тому, що ділиться хабарями. Жодна людина не отримає об’єктивних висновків експертизи, якщо не надасть хабаря цьому чурбанському ублюдку!

Инна
3 месяцев 27 дней назад

такого придурка наверняка больше нет в Украине! за деньги напишет что угодно, даже если это будет медицинской казуистикой!

wpDiscuz