Ситник А.С. і Мержук В.П. перетворили НАБУ на притон злочинців

Ситник Артем Сергійович перетворив НАБУ у притон злочинців

НАБУ

Впродовж січня-лютого місяця 2016 року, в порядку ст. 214 КПК України, я подав Директору Національного антикорупційного бюро України Ситнику Артему Сергійовичу 8 (вісім) заяв про вчинення кримінального правопорушення декотрими посадовими особами місцевих прокуратур м. Києва, прокуратури м.Києва і Національної поліції України.
Однак, у порушення ст. 214 КПК України, Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, затвердженого Наказом Генерального прокурора України за № 69 від 17.08.1012 року, станом на 14.03.2016 року мене у жодний із способів так і не було повідомлено Національним антикорупційним бюро України (в тому числі детективами бюро) про внесення до ЄРДР відомостей хоч би однієї з таких моїх заяв про вчинення кримінального правопорушення.
З метою захисту своїх порушених прав я звернувся до слідчого судді Солом’янського районного суду м. Києва Кізюн І.Л., який своїми трьома Ухвалами від 02.03.2016 року (по справі № 760/3475/16-к), від 02.03.2016 року (по справі № 760/3479/16-к), від 04.03.2016 року (по справі № 760/3478/16-к) задовільнив моїх три скарги.
Відповідно, вищевказаними Ухвалами слідчий суддя Солом’янського районного суду міста Києва Кізюн І.Л. безспірно встановила та на «паперовому документі» назавжди зафіксувала факти повторної злочинної бездіяльності директора Національного антикорупційного бюро України Ситника Артема Сергійовича та керівника Управління по роботі з громадськістю Національного антикорупційного бюро Мержук В.П.
12.03.2016 року я отримав лист від детектива Національного антикорупційного бюро України Б.Горохівського з повідомленням мене про те, що відомостей моєї заяви про вчинення кримінального правопорушення від 16.02.2016 року до ЄРДР ним так і не було внесено, що безумовно є наслідком корупційної діяльності і посадового бандитизму директора Національного антикорупційного бюро України Ситника Артема Сергійовича (ознаки ст. 396, 368 КК України), який бездарно перетворив багатообіцяючу антикорупційну структуру на добре організоване та на щедро оплачуване державою бандитське угрупування.
Небезпідставно вважаю, в діях Ситника Артема Сергійовича та Мержук В.П. є склад злочину, що передбачений ст. 396, 368 КК України.
Також хочу відмітити надмірну бездарність директора Національного антикорупційного бюро України Ситника Артема Сергійовича, який і досі не організував у своєму відомстві жодного кабінету для прийому людей, які звертаються в порядку ст. 214 КПК України, лише відкривши одну прийомну для громадян, що звертаються в порядку Закону України «Про звернення громадян».
Останнє говорить про те, що Ситник Артем Сергійович зовсім некомпетентний, або ж взагалі за освітою не являється юристом, якщо не може побачити різницю в цих двох законах, що суттєво відрізняються між собою, і що мають зовсім різне процесуальне підґрунтя.

Ситник Артем Сергійович
Ситник Артем Сергійович

Отправить ответ

4 Комментарий на "Ситник Артем Сергійович перетворив НАБУ у притон злочинців"


эдик
9 месяцев 14 дней назад

братан, одолжи грузовик, нечем бабло вывезти из набу

Петя
9 месяцев 15 часов назад

Его еле выперли из обласной прокуратуры. Там его ненавидели даже свои, у которых он без розбору отжимал все, а теперь с завидным энтузаазмом продолжает отжимать у НАБУ

Шамиль
8 месяцев 22 дней назад

Бандюкан, на которого всегда найдется другой бандюкан. Не думаю что он так просто отвертится

Степа
3 месяцев 9 дней назад

Прокурорская наволоч, которая за 135 000 гривен в месяц стремительно толкает Украину в бездну! Неужели козел Яценюк не предвидел, что фантастическая зарплата на самом деле не лечит от подлости, коррупции, предательства и шизофрении!?

wpDiscuz