сержант поліції Солом'янського управління поліції ГУ НП в м.Києві Пилипчук О.В.

Злочини сержанта Пилипчук О.В. та чергового по 102 Кучеренко

Новости, Полиция

Приблизно в 14 годин 45 хвилини 22.06.2016 року я зателефонував зі свого особистого номеру телефону (зазначення номеру телефону) на короткий номер 102 і викликав оперативно-слідчу групу поліції на адресу (зазначення адреси) за фактом організованого замаху на моє життя, як громадського діяча, вбивством (кваліфікація вчиненого злочину — ст. 112 КК України).
При цьому, коли я телефонував до служби 102, я біля трьох раз наголошував, що оперативно-слідча група має мати при собі спеціальне обладнання для протокольної фото- і відеофіксації знаряддя замаху.
Рівно в 15 годин і 23 хвилини на місце події прибув наряд патрульної служби з двох осіб, в числі яких був інспектор УПП роти № 9 старший сержант поліції Пилипчук О.В. (інший працівник поліції відмовився мені показати своє посвідчення).
Оглянувши місце події добре спланованого злочину (зазначення адреси), останні не вчинили жодної процесуальної дії, а також відмовилися:
1) складати протокол прийняття заяви про вчинене кримінальне правопорушення;
2) складати протокол понятих;
2) фотографувати знаряддя посягання на моє життя вбивством;
4) викликати оперативних працівників, криміналістів та слідчого;
5) підписатися у прийнятті від мене заяви про вчинення кримінального правопорушення.
З цього приводу я повторно зателефонував в міську службу 102 рівно в 15 годин 44 хвилини та поскаржився черговому Кучеренко, який ніяких мір не прийняв, а також категорично відмовився у телефонній розмові з старшим сержантом поліції Пилипчук О.В. надати йому необхідні координаційні вказівки щодо його потрібних дій у даній ситуації.
Як результат, старший сержант поліції Солом’янського управління поліції ГУ НП в м.Києві Пилипчук О.В. та його напарник, який відмовився показати мені своє службове посвідчення, повтікали з місця вчинення злочину, тим самим самі вчинивши злочин, що передбачений ст. 367, 396 КК України.
У зв’язку з тим, що злочинна бездіяльність інспектора УПП роти № 9 старшого сержанта поліції Пилипчук О.В. та його напарника, який відмовився показати мені своє службове посвідчення, призвела до втрати доказової бази замаху на моє життя, вважаю, що в діях вказаних вище працівників Солом’янського управління поліції ГУ НП в м.Києві є склад злочину, що передбачений ст. 396 КК України.
Крім того, дані працівники поліції вели себе бездарно, некоректно та непрофесійно.

Сержант поліції Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві Пилипчук О.В.
Сержант поліції Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві Пилипчук О.В.

Отправить ответ

9 Комментарий на "Злочини сержанта Пилипчук О.В. та чергового по 102 Кучеренко"


Марьяна
9 месяцев 6 дней назад

А что этому полицейскому пилипчуку, денюшки не малые платит государство, к тому же дает льготы и даже одевает. Почему бы и в дурака не поиграть. Небось от ежедневного безделия разучился протоколы составлять и ручкой шариковой на бумаге писать

зоя
8 месяцев 28 дней назад

мрію побачити цього виродка у ситуації, коли його рідну неньку будуть гвалтувати куча отморозків у нього на очах, а він буде казати мамі: «прости мене нене, але моя робота не дозволяє втручатися процес твого гвалтування і спасати тебе, так як деканоїдзе дозволяє мені лише спостерігати за процесом і щонайбільше — фотографуватися на згадку

Жора
8 месяцев 27 дней назад

Эту сепаратистскую морду на рудники бы, а не в погоны одевать и непомерно карманы на враждебной словянским народам униформе нашивать для откатов и хабарей

Шамиль
8 месяцев 22 дней назад

Этих тварюк на войну нужно отправить. Пусть своей продажной кровью искупят личные грехи перед людьми и государством

Рома
8 месяцев 20 дней назад

казлы вонючие

Владислав
5 месяцев 21 дней назад

Милицейские мрази одели пагоны полицейских, но сущность то их собачья осталася прежняя! Это же каким моральным и физическим уродом нужно родиться, чтобы найти для себя работу — издевателя над собственным народом! Нормальные люди на такую работу не пойдут, имея при себе здоровую голову, руки и ноги.

Степа
3 месяцев 9 дней назад

цей лягавий підер пилипчук навіть таблички множення не знає. як він міг витримати екзамени і конкурс в грузинсько-подданої деканоїдзе?

Федя
3 месяцев 9 дней назад

Мародер і злодій. Дивно що ця тварина ще не сидить за гратами.

Трохим
2 месяцев 24 дней назад

Це чмирі а не поліцейські! Ця бидлота краще би в радіоактивних копальнях добувала уранову руду чи то вугілля довбала для потреб держави.

wpDiscuz