Ременніков Сергій Віталійович, студія "Мотильок»

Сергій Ременніков та Олена Кір’янова в ролі Боні і Клайда

Бизнес, Интернет

19.02.2016 року я підписав Договір №1902/2016 з ФЛП Ременніковим Сергійом Віталійовичем (третя група, ставка 5% ; ІНН 2675719758, Свідоцтво про реєстрацію – В02 № 629616, що знаходиться за аресою: м.Київ, проспект Лісний, дім 35; телефон (044) 519-93-26) на доробку мого програмного продукту – інформаційного веб-сайту.
У відповідності до п.6 даного Договору та на вимогу ФЛП Ременнікова Сергія Віталійовича, я 19.02.2016 року перерахував на його особисту банківську карточку № 4149437853102364 від банку «Приватбанк» 4000 (чотири тисячі) грн.
Однак, з незрозумілих мені причин, після отримання від мене завдатку, ФЛП Ременніков Сергій Віталійович так і не надав мені касових чеків, копій правоустановчих документів на його господарську діяльність (мовляв що їх десь загубив, і що з часом їх найде і мені надасть).
В процесі робіт по доробці мого веб-сайту я зтикнувся із професійною бездарністю і безалаберністю ФЛП Ременнікова Сергія Віталієвича та керівника проекту «Студія Мотильок» Оленою Кір’яновою.
Дані особи не володіли елементарними азами веб-програмування, однак весь час з мене вимагали додаткові гроші (поверх зазначених у договорі) буцім то за додаткові роботи по даному сайту.
01.04.2016 року, із значним запізненням здачі програмних робіт, на мій хостинг було викладено вказаний вище сайт Оленою Кір’яновою та Ременніковим Сергієм Віталійовичем, який як згодом виявилося, майже не працював та був зовсім не валідним.
Зухвала жадібність і підле шахрайство змусило Ременнікова Сергія Віталійовича та Олену Кір’янову піти на ва-банк: безсоромно з’явитися в офіс громадської організації, викласти на приватний хостинг не дороблений веб-сайт та на авось прозвітувати про нібито закінчену ними роботу.
Більше того, будь-які зауваження з приводу того, що ними викладений на хостинг веб-сайт насправді не працює, останнім вистачало самодурства стверджувати те, що це провина не їх, і що причина знаходиться в поганому сервері компанії-хостера.
Відтак, добре розуміючи що дані безталанні особи мене вельми обшахраяли, мені нічого розумнішого не залишалося я намагався мінімізувати свої фінансові втрати і зменшити існуючі ризики: я погодився на пропозиції Олени Кір’янової та Ременнікова Сергія Віталійовича на доробку непрацюючого сайту в дистанційному режимі.
Мені прийшлося доплатити другу частину грошей згідно укладеного договору, в обмін на видачу мені комп’ютерного диску із записом ніби зробленого сайту, щоби згодом мати відповідний речовий доказ вчиненого злочину (ст. 190 КК України).
Свою позицію щодо остаточного розрахунку Олена Кір’янова та Ременніков Сергій Віталійович пояснили тим, що у них начебто немає грошей для оплати роботи програміста, якого потрібно додатково найняти
для завершення робіт по моєму сайту, так як вони самі цього уже не можуть зробити із-за браку спеціальних знань.
Отож, я додатково сплатив Олені Кір’яновій та Ременнікову Сергію Віталійовичу готівкою (додатково до раніше сплаченого авансового платежу в 4000 тисячі грн.) ще 5875 (п’ять тисяч вісімсот сімдесят п’ять) грн. 00 коп. (про що і надаю копії власноручної їх розписки).
Згодом, небезпідставно підозрюючи даних двох осіб в шахрайстві, я в інтернеті законним шляхом відшукав інформацію на ФЛП Ременнікова Сергія Віталійовича, яка підтвердила мої здогадки і застереження.
Як виявилося, ФЛП Ременніков Сергій Віталійович навмисно зазначив у своєму Договорі завідомо неправдиву адресу та свій телефон (ознака вчиненого злочину – ст. 190 КК України).
Також, що Ременніков Сергій Віталієвич на справді не являється Арт-директором Студія «Мотильок», рівно як і Олена Кір’янова – керівником проекту «Студія Мотильок».
Більше того, як я встановив з відкритого джерела інформації (з реєстру платників єдиного податку) ФЛП Ременніков Сергій Віталійович зареєстрований по третій групі податкового агента, за ставкою 5%.
Останнє більше чим пояснювало, чому ФЛП Ременніков Сергій Віталійович вимагав від мене оплати на його банківську карточку та отримання від мене готівкових коштів (ознака вчиненого злочину – ст.212 ККУ) – не бажання платити податки!
Крім того, як я встановив, своїм найманим працівникам ФЛП Ременніков Сергій Віталійович сплачує зарплату в конвертах, жодного не реєструючи в ДПІ (включаючи Олену Кір’янову), що є беззаперечним доказом вчинення злочину, передбаченого ст. 212 КК України.
Також, ФЛП Ременніков Сергій Віталійович веде господарську діяльність не за своїм КВЕД (зареєстрував код 74.10, 74.20 (діяльність у сфері фотографії), а фактично займається – розробкою веб-сайтів (програмних продуктів), що власне і підтверджує факт вчинення злочину за ст. 205 КК України.
Небезпідставно вважаю, що в діях ФЛП Ременнікова Сергія Віталійовича та Олени Кір’янової є склад злочину, що передбачений ст. 205, 212 КК України.
Відповідно до ст. 55 КПК України, потерпілим у кримінальному провадженні може бути особа, якій кримінальним правопорушенням завдано майнової та моральної шкоди.
Діями ФЛП Ременнікова Сергія Віталійовича та Олени Кір’янової мені було заподіяно матеріальну шкоду на загальну суму 40000 (сорок тисяч) гривень, а моральної – ще на 40000 (сорок тисяч) грн., разом на 80 000 (вісімдесят тисяч) грн.
Що ж до розміру заподіяної матеріальної шкоди державі, невдовзі відповідні слідчі дії та перевірки органів фіскальної служби встановлять справжню суму збитку.

Ременніков Сергій Віталійович, студія

Ременнікова С.В., студія "Мотильок», Олена Кір’янова

Ременнікова С.В., студія "Мотильок», Олена Кір’янова

Ременніков Сергій Віталійович

Отправить ответ

12 Комментарий на "Сергій Ременніков та Олена Кір’янова в ролі Боні і Клайда"


Юлія
1 год 1 месяц назад

Ситуація ідентична образу Остапа Бендера у знаменитому романі Ільфа і Петрова «12 стільців»: щоби любою ціною попасти на пароход, останній вирішив прикинутися відомим митцем-художником.
Однак, завіса брехні Остапа Бендера як туман миттєво розвіюється, як тільки йому було доручено намалювати агітаційний плакат. Найбільше на що Бендер в критичній ситуації спромігся, то це обвести крейдою тінь кремезної постаті співшахрая Іполита Матвійовича, за що і був жорстоко покараним агітгрупою.

Жора
1 год 1 месяц назад

Этого дыбильного гамнюка нужно срочно в АТО. Там его парни этими ворованными деньгами в первый же день удавили бы, или пристрелили бы как бешенного пса

simon
1 год 1 месяц назад

З нього остап бендер як із мене порошенко. звичайне чмо, да ще і зачухане, однак корчить із себе сильвестра сталоне

Петя
1 год 27 дней назад

Этот уродец еще тот. Кинул общественную организацию, а заодно — и державу. Получается так, что за один заход дважды кинул

Жора
1 год 23 дней назад

Я знаю этого алкаголика и дыбила. Он ничего не умееет. Просто передоговаривается с другими программистами, а разницу — себе в карман

Шамиль
1 год 19 дней назад

Снять скальпа, отрубить руки и яйца, чтобы таких уродов как сам не плодил

Рома
1 год 17 дней назад

отморозок

Тадей
1 год 14 дней назад

Дегенерат смердючий

Владислав
9 месяцев 18 дней назад
Вот это да. Таких мошенников еще нада поискать. Сергей Ременников открыл частную хозяйственную деятельность на фотоуслуги, однако рекламирует себя как известную международную Арт-студию «Мотылек» по производству эксклюзивных веб-сайтов. Однако, как только его взяли за жопу следователи по трем его криминальным делам, так сразу на попятую: работает только один, рабочего помещения нет (работает на своей квартире), сайтами только увлекается, что Елена Кирьянова не руководитель проектов студии «Мотылек» а его любовница (которая ему на досуге пишет сайты, которыми он потом и приторговывает), что за Елену Кирьянову он не платит налоги только потому, что она с ним сожительствует, что касовых чеков при приеме… Read more »
Антон
7 месяцев 3 дней назад

Хнырь недоразвитый! Прикидается крутым программистом, а сам не может отличить доктайпа от карты сайта! Люди, берегитесь этого пидера! Заключает договора на ложный адрес и исчезает с полученными деньгами.

Микола
6 месяцев 13 дней назад

Які там з них американські герої: одна — дешева шльондра, а другий — закінчений недоумок. Не думаю що їм таланить часто лохів ловити.

Витя
4 месяцев 24 дней назад

этот ременников явно кантуженный. я ему заказывал полноценный сайт, а он мне пытался всучить бесплатный веб-шаблон с миллионной рекламой заграничного издателя

wpDiscuz