Ременніков Сергій Віталійович, студія "Мотильок»

Сергій Ременніков та Олена Кір’янова в ролі Боні і Клайда

Бизнес, Интернет, Люди

19.02.2016 року особа 1 підписав Договір №1902/2016 з ФОП Ременніковим С.В. (третя група, ставка 5% ; ІНН 2675719758, Свідоцтво про реєстрацію – В02 № 629616, що знаходиться за адресою: м.Київ, проспект Лісний, дім 35; телефон (044) 519-93-26) на закінчення вже частково розробленого веб-сайту.
У відповідності до п.6 даного Договору та на вимогу ФОП Ременнікова Сергія Віталійовича, особа 1 перерахував 19.02.2016 року завдаток на особисту банківську карточку ФОП Ременніковим С.В. за № 4149437853102364 від банку «ПриватБанк» 4000 (чотири тисячі) грн.
В процесі виконання робіт по доробці веб-сайту особа 1 стикнувся із професійною бездарністю і безалаберністю ФОП Ременнікова Сергія Віталійовича, а також з його найнятим працівником —
керівником проекту «Студія Мотильок» Оленою Кір’яновою.
Дані особи зовсім не володіли знаннями веб-програмування мовою вордпрес, про що власне досі зазначено на їх особистому веб-сайті, однак чомусь вони на ура бралися за дану роботу.

01.04.2016 року, із значним запізненням, на хостинг особи 1 було викладено начебто вже закінчений веб-сайт працівником ФОП Ременнікова С.В. Оленою Кір’яновою, який як згодом виявилося, належним чином не працював та зовсім не відповідав умовам технічного завдання.
Зухвала жадібність і підле шахрайство змусило Ременнікова Сергія Віталійовича та Олену Кір’янову піти на ва-банк — безсоромно з’явитися в офіс особи 1 та викласти на його хостинг не дороблений веб-сайт, при цьому задурюючи його тим що згодом в дистанційному режимі вони свою роботу дороблять.
Більше того, будь-які зауваження особи 1 з приводу того, що ними викладений на хостинг веб-сайт насправді не працює, останні вдавалися до самодурства і звинувачували в цьому сервер хостинг-компанії. Добре розуміючи, що дані безталанні особи обшахраяли особу 1, останньому нічого іншого не залишалося як мінімізувати понесені фінансові втрати і зменшити наступні існуючі ризики.
А саме, особа 1 погодився на додаткову (позадоговірну) пропозицію Олени Кір’янової та Ременнікова Сергія Віталійовича — на завершення непрацюючого веб-сайту в дистанційному режимі. При цьому, йому довелося прийняти не зовсім прийнятні вимоги даних шахрайських осіб — провести остаточний взаєморозрахунок.
В якості певних гарантій того, що ФОП Ременніков С.В. і Олена Кір’янова дійсно закінчать в дистанційному режимі обумовлену Договором роботу над версткою веб-сайту, останні надали особі 1 комп’ютерний диск із оригіналом версії того сайту, який щойно виклали на хостинг особи 1, на якому маркером проставили власний підпис і дату його фактичної передачі.
Крім того, в цей день було досягнуто домовленості із ФОП Ременніковим С.В., що Акти здачі-прийому робіт будуть підписаними згодом — після остаточного закінчення роботи над веб-сайтом.

Свою позицію щодо остаточного грошового розрахунку Олена Кір’янова та Ременніков Сергій Віталійович пояснили тим, що у них начебто немає грошей для найму веб-програміста, який би удачно завершив розпочаті ними роботи по веб-сайту особи 1, адже їх компетенції для цього не вистачає через малий досвід роботи з системою вордпрес.
Отож, особа 1 додатково сплатив на вимогу Ременнікова С.В. готівкою ще 5875 (п’ять тисяч вісімсот сімдесят п’ять) грн. 00 коп., що перевищувало вказану в Договорі ціну на 2000 (дві тисячі) грн., про що останній і надав йому власноручну розписку.
Минали тижні і місяці, а веб-сайт ФОП Ременніков С.В. так і не доробив, при цьому — безслідно зник.
Оскільки ФОП Ременніков С.В. і Олена Кір’янова більше не піднімали телефонну слухавку, особа 1 в інтернеті відшукав інформацію яка підтвердила його здогадки про шахрайські дії даних осіб. А саме, як виявилося, що ФОП Ременніков Сергій Віталійович навмисно зазначив у Договорі завідомо неправдиву адресу свого проживання та свого телефону (ознака вчиненого злочину – ст.190 ККУ).
Також, що Ременніков С.В. на справді не являється Арт-директором студії «Мотильок», рівно як і Олена Кір’янова – не керівник проекту «Студія Мотильок».
Згодом особа 1 виявив в діяльності ФОП Ременнікова С.В. ще й інші неправомірні дії по відношенню до держави і органів ДФС України:
1) приховування найманої робочої сили (5 працівників);
2) уникнення сплати податків за останні 5 (п’ять) років;
3) несплату обов’язкових відрахувань у встановлені законом фонди (в тому числі — військовий збір);
4) незаконне отримування готівкових коштів;
5) ведення господарської діяльності не за своїми КВЕДами (позадозвільна діяльність);
6) оплата праці найманих працівників «в конвертах» і т.д.
За попередніми підрахунками особи 1, ФОП Ременніков С.В. завдав збитку державі на суму порядка 670 000 (шістсот сімдесят тисяч) грн. (в тому числі від уникнення сплати податків за продані ним за кордон і в Україні 11 веб-сайтів і 10 інтернет-магазинів).
Що стосується фіктивної господарської діяльності ФОП Ременнікова С.В. (зареєстрував КВЕД діяльності — 74.10, 74.20 (діяльність у сфері фотографії), а фактично займається – розробкою веб-сайтів, просуванням веб-сайтів, СЕО, розкручуванням веб-сайтів, дизайном веб-сайтів, орендою веб-сайтів, розробкою веб-логотипів, надання хостигу, розробка торгових марок тощо (ознаки злочину — ст.205 КК України).
Небезпідставно вважаючи, що в діях ФОП Ременнікова Сергія Віталійовича та Олени Кір’янової є склад злочину, що передбачений ст.205, 212, 190, 129 КК України, особа 1 відкрив проти даних осіб 3 (три) кримінальних справи (одна з яких — за ст.212 КК України).
У відповідності до відкритих трьох кримінальних проваджень, на даний час ведуться три окремі досудові розслідування в СВ СУ ФР ДПІ у Деснянському районі ГУ ДФС у м.Києві та в СВ Деснянського УП ГУ НП в м.Києві. Крім того, очікуємо об’єктивних результатів проведення досудового розслідування у трьох кримінальних провадженнях та в одному цивільному процесі.
Крім того, сподіваємося на відповідний суспільний та громадський резонанс і належну реакцію мас-медіа.


fop-remennikov-s-v-ne-platit-podatki

fop-remennikov-s-v-prixovuvannya-pracivnikiv

fiktivne-pidpriyemnictvo-remennikova-s-v

pidpilni-pracivniki-remennikova-s-v

nesplata-podatkiv-remennikov-s-v

fop-remennikov-s-v-robochi

Ременнікова С.В., студія "Мотильок», Олена Кір’янова

Ременнікова С.В., студія "Мотильок», Олена Кір’янова

Ременніков Сергій Віталійович

Отправить ответ

12 Комментарий на "Сергій Ременніков та Олена Кір’янова в ролі Боні і Клайда"


Юлія
1 год 5 месяцев назад

Ситуація ідентична образу Остапа Бендера у знаменитому романі Ільфа і Петрова «12 стільців»: щоби любою ціною попасти на пароход, останній вирішив прикинутися відомим митцем-художником.
Однак, завіса брехні Остапа Бендера як туман миттєво розвіюється, як тільки йому було доручено намалювати агітаційний плакат. Найбільше на що Бендер в критичній ситуації спромігся, то це обвести крейдою тінь кремезної постаті співшахрая Іполита Матвійовича, за що і був жорстоко покараним агітгрупою.

Жора
1 год 5 месяцев назад

Этого дыбильного гамнюка нужно срочно в АТО. Там его парни этими ворованными деньгами в первый же день удавили бы, или пристрелили бы как бешенного пса

simon
1 год 5 месяцев назад

З нього остап бендер як із мене порошенко. звичайне чмо, да ще і зачухане, однак корчить із себе сильвестра сталоне

Петя
1 год 5 месяцев назад

Этот уродец еще тот. Кинул общественную организацию, а заодно — и державу. Получается так, что за один заход дважды кинул

Жора
1 год 4 месяцев назад

Я знаю этого алкаголика и дыбила. Он ничего не умееет. Просто передоговаривается с другими программистами, а разницу — себе в карман

Шамиль
1 год 4 месяцев назад

Снять скальпа, отрубить руки и яйца, чтобы таких уродов как сам не плодил

Рома
1 год 4 месяцев назад

отморозок

Тадей
1 год 4 месяцев назад

Дегенерат смердючий

Владислав
1 год 1 месяц назад
Вот это да. Таких мошенников еще нада поискать. Сергей Ременников открыл частную хозяйственную деятельность на фотоуслуги, однако рекламирует себя как известную международную Арт-студию «Мотылек» по производству эксклюзивных веб-сайтов. Однако, как только его взяли за жопу следователи по трем его криминальным делам, так сразу на попятую: работает только один, рабочего помещения нет (работает на своей квартире), сайтами только увлекается, что Елена Кирьянова не руководитель проектов студии «Мотылек» а его любовница (которая ему на досуге пишет сайты, которыми он потом и приторговывает), что за Елену Кирьянову он не платит налоги только потому, что она с ним сожительствует, что касовых чеков при приеме… Read more »
Антон
11 месяцев 7 дней назад

Хнырь недоразвитый! Прикидается крутым программистом, а сам не может отличить доктайпа от карты сайта! Люди, берегитесь этого пидера! Заключает договора на ложный адрес и исчезает с полученными деньгами.

Микола
10 месяцев 17 дней назад

Які там з них американські герої: одна — дешева шльондра, а другий — закінчений недоумок. Не думаю що їм таланить часто лохів ловити.

Витя
8 месяцев 29 дней назад

этот ременников явно кантуженный. я ему заказывал полноценный сайт, а он мне пытался всучить бесплатный веб-шаблон с миллионной рекламой заграничного издателя

wpDiscuz