ляхович уляна іванівна

Злочини заступника керівника Управління НАБУ Ляхович У.І.

НАБУ, Новости

10.10.2016 року я подав на особистому прийомі в НАБУ на ім’я керівника відділу детективів заяву за вих. № 536/10 про вчинене кримінальне правопорушення суддею Рівненського міського суду Рівненської області Денисюком П.Д. за правовою кваліфікацією вчиненого злочину – ст. 364, 375, 366, 396 КК України.
В даній заяві я окремо зазначив таке: «Одночасно повідомляю, що дана заява про вчинення кримінального правопорушення не є зверненням громадян (заявою, скаргою), що подаються в порядку, передбаченому Законом України «Про звернення громадян» від 2 жовтня 1996 року, і не підлягає розгляду відповідно до цього Закону.
Дана заява (повідомлення) про вчинення кримінального правопорушення, відповідно до ст. 214 КПК України та Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» за № 137 від 06.04.2016 року підлягає реєстрації та подальшому розгляду в порядку кримінально-процесуального законодавства України».
11.10.2016 року, листом за номером 11-006/36183, мене було повідомлено заступником керівника Управління по роботі з громадськістю НАБУ Ляхович Уляною Іванівною та юрисконсультом Ігнатенко О.П. про те, що мені відмовляється у внесенні до ЄРДР відомостей моєї заяви за вих. № 536/10 від 10.10.2016 року про вчинення кримінального правопорушення.
10.11.2016 року я оскаржив злочинну бездіяльність заступника керівника Управління по роботі з громадськістю НАБУ Ляхович У.І. та Ігнатенко О.П. слідчому судді Солом’янського районного суду м.Києва, який зобов’язував детектива НАБУ внести до ЄРДР відомості моєї заяви про вчинене кримінальне правопорушення суддею Рівненського міського суду Рівненської області Денисюком П.Д.
24.10.2016 року я подав на особистому прийомі в НАБУ на ім’я керівника відділу детективів заяву за вих. № 554/22 про вчинене кримінальне правопорушення суддею Апеляційного суду Рівненської області Баглик С.П. за правовою кваліфікацією вчиненого злочину – ст. 364, 375, 366, 396 КК України.
В даній заяві я окремо зазначив таке: «Одночасно повідомляю, що дана заява про вчинення кримінального правопорушення не є зверненням громадян (заявою, скаргою), що подаються в порядку, передбаченому Законом України «Про звернення громадян» від 2 жовтня 1996 року, і не підлягає розгляду відповідно до цього Закону.
Дана заява (повідомлення) про вчинення кримінального правопорушення, відповідно до ст. 214 КПК України та Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» за № 137 від 06.04.2016 року підлягає реєстрації та подальшому розгляду в порядку кримінально-процесуального законодавства України».
25.10.2016 року, листом за номером 11-006/37961, мене було повідомлено заступником керівника Управління по роботі з громадськістю НАБУ Ляхович У.І. та виконавцем Донченко Т.Г. про те, що мені відмовляється у внесенні до ЄРДР відомостей моєї заяви за вих. № 554/22 від 24.10.2016 року про вчинення кримінального правопорушення.
09.11.2016 року я оскаржив злочинну бездіяльність заступника керівника Управління по роботі з громадськістю НАБУ Ляхович У.І. та Донченко Т.Г. слідчому судді Солом’янського районного суду м.Києва, який зобов’язував детектива НАБУ внести до ЄРДР відомості моєї заяви про вчинене кримінальне правопорушення суддею Апеляційного суду Рівненської області Баглик С.П.
Для мене, як для заявника та правозахисника міжнародної громадської організації є більше чим незрозумілим, з яких підстав Ляхович У.І., Ігнатенко О.П. та Донченко Т.Г., працюючи у відділі звернень громадян, наділили себе повноваженнями розглядати звернення громадян, які звернулися до детективів НАБУ у порядку ст. 214 КПК України та Наказу Генерального прокурора України за № 139 від 06.04.2016 року?!
У відповідності до Наказу Генерального прокурора України за № 139 від 06.04.2016 року та на підставі ст. 214 КПК України, таким правом наділений лише керівник управління детективів НАБУ.
Останнє більше чим доказує перевищення службових повноважень Ляхович У.І., Ігнатенко О.П. та Донченко Т.Г.
Враховуючи вищенаписане, небезпідставно вважаю що в діях заступника керівника Управління по роботі з громадськістю НАБУ Ляхович У.І. та юрисконсультів Ігнатенко О.П. і Донченко Т.Г. є склад кримінального правопорушення, що передбачене ст. 111, 365, 366, 396 КК України.
Тобто, Ляхович У.І., Ігнатенко О.П. та Донченко Т.Г., явно через підривну співпрацю з московським ворогом, своєю потенційною бездіяльністю та перевищенням службових повноважень навмисно підривають віру українців у справжній курс теперішньої політики, знищують дух патріотизму, сіють паніку, зневіру, незадоволеність, тим самим настроюють народ України проти держави і уряду, а зрештою — підривають обороноздатність країни!
Ляхович У.І., Ігнатенко О.П. та Донченко Т.Г. умисно вчиняють посадові діяння на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України.
Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, допоки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території столиці України – м.Києва.

Ляхович Уляна Іванівна

Ляхович Уляна Іванівна злочинець

Ляхович Ігнатенко Донченко

Отправить ответ

10 Комментарий на "Злочини заступника керівника Управління НАБУ Ляхович У.І."


Эрик
1 год 8 месяцев назад

очередная пустоголовая и неотесанная девочка с окружной для обогрева кабинетного дивана Углавы? бедный углава, теперь ему точно нужно записываться к венерологу))

Борис
1 год 8 месяцев назад

Половину болехова і івано-франківська вже перелікувалися в шкірвендиспансері. Ця гидота до чого не доторкнеться, так відразу заразить якщо не хламідіями, то трипером

Мустафа
1 год 8 месяцев назад

эта лицемерка и отброс общества давно уже продалась и окончательно перешла на сторону путинского агрессора. она по заказу из москвы специально саботирует работу набу, чтобы людей злонастроить против нынешнего режима и способствовать окончательному развалу страны

Федір
1 год 7 месяцев назад

Тупа мавпа, яка ніяк не знайде потрібне місце, на яке окуляри потрібно надіти. Краще сиділа би в своєму Івано-Франківську і там же перед коровами хизувалася чужою ментовською уніформою

Владислав
1 год 6 месяцев назад

Доколе эти мрази будут распинать нашу страну? И сколько мы будем это еще терпеть?

Наташа
1 год 5 месяцев назад

Эта дикарька Уляна Ляхович с Ивано-Франковских гор слезла и ей никак невдомек, что обращение граждан в НАБУ в порядке ст. 214 КПК очень отличается от обращения граждан в порядке Закона Украины «Об обращении граждан»! Как тогда можно говорить об эфективности работы НАБУ, когда эти твари не знают элементарщины?

Богдан
1 год 4 месяцев назад

Судя по ее блядским в интернете фото, Ляхович обсасывала триперные стручки у всех лягавых Ивано-Франковской области.

Руслана
1 год 3 месяцев назад

Триперная и безмозглая бестия, которая ублажала региональных начальничков в богом забытом Ивано-Франковске. А теперь, коль ее такую тупую держат на высокой и денежной должности в НАБУ, небось стала эксклюзивной наложницей самого хана Сытника.

Татьяна
1 год 3 месяцев назад

Твердолобе брудне і гидке буковинське каченя

Гена
1 год 2 месяцев назад

кто нибудь догадается удавить эту продажную шалаву американскими долларами? имеет зарплату в 100 000 гривен на месяц и норовит еще отхватить взятку. при этом, вся ее работа — это саботирование набу! долой курв и диверсантов!

wpDiscuz