мер м. Києва В.Кличко

Мер м.Києва Кличко Віталій Володимирович кришує злочинців

Госучреждения, Самые важные новости, Чиновники

30.01.2016 року я подав запит за вих. № 04/16 ВО директора та головного архітектора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Бондар Г.В.
щодо рейдерського захвату комунальної землі Дарницької держадміністрації в м. Києві (в тому числі значної частини дитячого майданчика) та незаконного зведення стаціонарних і тимчасових споруд ТОВ «Адамант» і ТОВ «Адамант-Телеком», що реально загрожують життю і здоров’ю мешканцям (в тому числі дітей) прилеглих територій.
Станом на 12.12.2016 року належної мені відповіді я так і не отримав.
12.02.2016 року я подав повторний запит за вих. № 15/16 ВО директора та головного архітектора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Бондар Г.В. щодо рейдерського захвату комунальної землі (в тому числі значної частини дитячого майданчика) та незаконного зведення стаціонарних і тимчасових споруд ТОВ «Адамант» і ТОВ «Адамант-Телеком», що загрожують життю і здоров’ю мешканцям (в тому числі дітей) прилеглих територій.
Станом на 12.12.2016 року належної мені відповіді я так і не отримав.
17.02.2016 року я подав вимогу за вих. № 29/16 ВО директора та головного архітектора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Бондар Г.В. про повернення в комунальну власність рейдерськи захваченої комунальної землі та про демонтаж незаконно зведених стаціонарних і тимчасових споруд ТОВ «Адамант» і ТОВ «Адамант-Телеком», що загрожують життю і здоров’ю мешканцям (в тому числі дітей) прилеглих територій.
Станом на 12.12.2016 року належної мені відповіді я так і не отримав.
06.04.2016 року я подав заяву за вих. № 66 Голові Київської міської державної адміністрації Кличку Віталію Володимировичу про повернення в комунальну власність рейдерськи захваченої комунальної землі та про демонтаж незаконно зведених стаціонарних і тимчасових споруд ТОВ «Адамант» і ТОВ «Адамант-Телеком», що загрожують життю і здоров’ю мешканцям (в тому числі дітей) прилеглих територій.
Станом на 12.12.2016 року належної мені відповіді я так і не отримав.
04.05.2016 року я подав заяву за вих. № 77 Директору КП «Дирекція по обслуговуванню нежитлового фонду Дарницького району м. Києва Корчемлюк О.Л. про повернення в комунальну власність рейдерськи захваченої комунальної землі та про демонтаж незаконно зведених стаціонарних і тимчасових споруд, в тому числі незаконно розміщеного засобу зовнішньої реклами ТОВ «Адамант» і ТОВ «Адамант-Телеком», що загрожують життю і здоров’ю мешканцям (в тому числі дітей) прилеглих територій.
Станом на 12.12.2016 року належної мені відповіді я так і не отримав.
04.05.2016 року я подав заяву за вих. № 76 керівнику житлово-експлуатаційної дільниці № 209 (який знаходиться в тому ж самому будинку що і ТОВ «Адамант» і ТОВ «Адамант-Телеком») про
повернення в комунальну власність рейдерськи захваченої комунальної землі та про демонтаж незаконно зведених стаціонарних і тимчасових споруд ТОВ «Адамант» і ТОВ «Адамант-Телеком», що загрожують життю і здоров’ю мешканцям (в тому числі дітей) прилеглих територій.
Станом на 12.12.2016 року належної мені відповіді я так і не отримав.
Виходячи з того, що ТОВ «Адамант» та ТОВ «Адамант-Телеком» ще й несанкціоновано втрутилися в інженерні, каналізаційні, водопровідні та електричні мережі міста та суттєво погіршують санітарний стан флори і фауни, при цьому забруднюючи питну воду (в тому числі паливно-мастильними речовинами, що потрапляють до водоносного горизонту зі самозведених гаражів, що знаходяться впритул зі скважиною), що може в любу мить стати причиною масових отруєнь, а також що керівники даних компаній Дорошенко Т.А., Пєтухов І.М. та Лагодич Н.В. десятиліттями не сплачують податків на незаконно займану землю та за користування незаконно зведеними будівлями, є вельми переконливі підстави вважати, що в діяльності:
— Директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації
— Головного архітектора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації
— Директора КП «Дирекція по обслуговуванню нежитлового фонду Дарницького району м. Києва Корчемлюка О.Л.
— Директора житлово-експлуатаційної дільниці № 209
— ВО голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Лозового Василя Борисовича
— Голови Київської міської державної адміністрації Кличка Віталія Володимировича
є склад кримінального правопорушення, що передбачене ст. 368, 364, 396 КК України.
Злочинними діями директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації, Головного архітектора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації, директора КП «Дирекція по обслуговуванню нежитлового фонду Дарницького району
м.Києва Корчемлюка О.Л., керівника житлово-експлуатаційної дільниці № 209, ВО голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Лозового Василя Борисовича, Голови Київської міської державної адміністрації Кличка Віталія Володимировича було заподіяно матеріальну шкоду Україні на загальну суму біля 100 000 000 (сто мільйонів) гривень, а мешканцям прилеглих територій до ТОВ «Адамант» і ТОВ «Адамант-Телеком» — щоденного ризику втратити особисте життя і здоров’я.
Кримінальна справа уже є, а от яким буде досудове розслідування? Чекаємо результатів відповідної роботи від НАБУ, СБУ і мас-медіа.

Кличко В.В.

мер Кличко ухвала суду

Кличко мер єрдр

Отправить ответ

11 Комментарий на "Мер м.Києва Кличко Віталій Володимирович кришує злочинців"


Максим
10 месяцев 6 дней назад

кличко явно бере откати із отих блазнів з дарницького району, тому і покриває їх злочини

Руслан
9 месяцев 29 дней назад

Кличку ніколи мішурою займатися, потому як активно включився в зведення власних напівпанельних споруд по києві та активно займається «звільнення» міста від мафів, аби і на цей бізнес свої брудні лапи накласти. Строк у голови міської ради надто малий, аби повністю задовільнити жадобні особисті потреби і потреби своїх америкосовських полукровок

Владислав
9 месяцев 18 дней назад

Мало нам беды от чахоточных масонов, которые довели Украину до гибели, так тут тебе в добавок еще и необразованных американских емисаров понатыкали в мерию.

Наташа
8 месяцев 27 дней назад

06.01.2017 года пыталась подать заявление и записаться на прием к мэру г.Киева Кличко. В отделе обращений граждан Киевской городской администрации сидит неотесанное быдло — главный специалист Бологий Владимир, который решительно отказался принять у меня заявление и записать меня на прием к мэру Кличко. Как оказалось, что мое заявление не соответствовало его образцу, которое было вывешено в холле. Спрашивается, а мэр Кличко знает что от его имени делает этот необразованный урод?

Мустафа
7 месяцев 5 дней назад

Оце так круто. На кінець на мера Віталія Кличка мудрі люди відкрили кримінальну справу. Агов до тюрми його кинуть, а американську шпійонку — на потіху нам усім залишить. Цікаво, якими принадами вона відрізняється від українок?

Руслан
6 месяцев 13 дней назад

Цікаво, а мер Кличко знає що на нього відкрито карну справу? Таке враження, що його набушніки ще ні разу не допитували і не виносили йому підозри! Американська дружина Кличка тоді напевне знайде собі іншого кобеля і гайда в свою Америку.

Руся
5 месяцев 4 дней назад

Мерами в Києві дотепер були всякі: хворі на голову і бандити, старі і перестарілі, з характером і без, продажні і дуже продажні, но щоби абсолютно неграмотного і невмілого говорити — такого точно ще не було!
І взагалі, нехай Кличко бере свого експерта зі шпіонажу з ЦРУ і їде в свою брудну Америку.
Нам по горло достатньо гірких наслідків і від Раїси Горбачової!

Серж
4 месяцев 24 дней назад

как мог человек с куриными мозгами стать мером? не американская ли шпионка и ЦРУ в этом помогла?

Катя
4 месяцев 21 дней назад

Не мешайте Виталию заниматься строительным бизнесом! В Киеве ему еще нужно столько навтыкать домов, что не хватает 24 часов в день и выходных (праздничных) дней

Tuugff
4 месяцев 20 дней назад

іще один підлабузник і жопол-з Порошенка, невдалої модифікації іудея Райніна

Жора
4 месяцев 7 дней назад

аліса в країні чудес! треба ж було з боксерської груші зліпити яблучний пиріг для пороха

wpDiscuz