банда_злочинців_2

В Києві безкарно орудує банда диверсантів і самозванців

Бизнес, Люди, Новости, Организации

12.01.2016 року керівники ТОВ «Адамант» (Пєтухов Іван Михайлович, Дорошенко Тетяна Андріївна) і ТОВ «Адамант-Телеком» (Лагодич Наталія Віталіївна) злочинним шляхом заволоділи моїми двома авторськими веб-сайтами і одним доменом, що призвело до остаточного збанкрутування приватного підприємства.
07.06.2016 року я подав проти ТОВ «Адамант» і ТОВ «Адамант-Телеком» цивільний позов до Дарницького районного суду м.Києва про:
— визнання Договору за № 122/2005 від 28.09.2005 року дійсним;
— визнання незаконним відсторонення мене від керування і володіння двома веб-сайтами і одним доменом;
— повернення у мою приватну власність двох авторських веб-сайтів і одного домену;
— відшкодування завданої матеріальної і моральної шкоди та упущеної вигоди.
20.04.2017 року, рівно о 10 годині і 40 хвилин я прибув до Дарницького районного суду м.Києва, де секретарем судді Дарницького районного суду м.Києва Шклянка М.П. був запрошений до залу судового засідання № 126.
З незрозумілих мені причин до залу судового засідання № 126 також зайшли 7 (сім) мені невідомих осіб, які під час проведення даного судового засідання чинили тиск на суддю Дарницького районного суду м.Києва Шклянка М.П., при цьому погрожуючи їй бойовими гранатами, чим власне і добилися від судді винесення завідомо неправосудного рішення.
Через злочинну поведінку даних осіб судового засідання 20.04.2017 року як такого не було, однак відбулося посягання даними особами на Конституційні права і основні свободи людини, в том у числі і на мої!
Суддя Дарницького районного суду м.Києва Шклянка М.П., явно з боязні за своє життя і здоров’я, або через отриманий від Пєтухова Івана Михайловича (ТОВ «Адамант») хабар, поспішила винести незаконне судове рішення, навіть не встановивши особи сторін, не надавши сторонам права заявити судді відвід, надання мені права оголосити заяву суду про залишення своєї заяви про забезпечення позову без розгляду або ж надати мені гарантоване Конституцією і КПК України право на обгрунтування доводів поданої мною заяви.
Як згодом з’ясувалося, даних зловмисників було найнято Пєтуховим Іваном Михайловичем, Дорошенко Тетяною Андріївною і Лагодич Наталією Віталіївною для примушування суду прийняти неправосудне рішення, що зловмисниками власне і було вчинено.
Як мені згодом вдалося з’ясувати, до даної організованої группи зловмисників входили такі особи:
— Белько Віталій Олександрович;
— Кубинець Василь Петрович;
— Потопальський Андрій Миколайович;
— Горбаченко Сергій Миколайович;
— Лозинський Антон Павлович;
— Проценко Володимир Володимирович;
— Владислав Бондаренко.
Дані особи організованої группи зловмисників входили до наступних організацій:
— ТОВ «Центр правової допомоги «Українське детективне антикорупційне бюро» (ТзОВ «УДАБ»)
— ГО «Координаційний центр «Українське детективне антикорупційне бюро» (ГО ЦК УДАБ)
— ГО «Група Взаємодопомога»
— ГО «Всеукраїнський солдатський комітет ветеранів АТО».
Вважаючи, що в діях Белько Віталія Олександровича, Кубинець Василя Петровича, Потопальського Андрія Миколайовича, Горбаченко Сергія Миколайовича, Лозинського Антона Павловича, Проценко Володимира Володимировича, Владислава Бондаренко, Пєтухова Івана Михайловича, Дорошенко Тетяни Андріївни, Лагодич Наталія Віталіївни є склад кримінального правопорушення, що передбачене ч.2 ст. 296, ч.2 ст. 129, ч.2 ст. 376 КК України, я викликав оперативно-слідчу групу.
Нажаль, взамін оперативно-слідчої групи до помешкання Дарницького районного суду м.Києва прибули лише два поліцейських — інспектори патрульної служби.
Користуючись відсутністю на місці події оперативників і слідчих, Белько Віталій Олександрович, Кубинець Василь Петрович, Потопальський Андрій Миколайович, Горбаченко Сергій Миколайович, Лозинський Антон Павлович, Проценко Володимир Володимирович і Владислав Бондаренко
Тепер залишається чекати належної реакції зі сторони СВ Дарницького УП ГУ НП в м. Києві, НАБУ, СБУ, РНБО, Кабінету Міністрів України і мас-медіа вчинили проти даних правоохоронців злочини, що передбачені ч.2 ст. 342 КК України.
Як добре видно і чутно з двох відеозаписів, дане злочинне угрупування не тільки не надало патрульним поліцейським їхні особисті документи для огляду (для встановлення осіб), але і застосували проти них фізичну силу з метою явної непокори і запобіганню свого тимчасового затримання та доставку у СВ Дарницького УП ГУ НП в м. Києві.
Також дане злочинне угрупування безкарно паплюжило честь і гідність мундиру цих двох поліцейських при виконанні ними свого службового обов’язку користуючись тим, що на прохання даних правоохоронців до свого підрозділу поліції надіслати їм підмогу — ніхто з оперативників так і не прибув.
Залишається тепер чекати належної реакції від СБУ і НАБУ, за фактами вчинення злочинним угрупуванням злочину, що передбачений ч.2 ст. 296, ч.2 ст. 129, ч.2 ст. 376, ч.2 ст. 342 КК України.
Також чекаємо належного громадського і журналістського резонансу.

ТОВ Центр правової допомоги Українське детективне антикорупційне бюро

ГО Координаційний центр Українське детективне антикорупційне бюро

ГО Координаційний центр Українське детективне антикорупційне бюро

ГО Група Взаємодопомога

ГО Група Взаємодопомога

ТОВ Центр правової допомоги Українське детективне антикорупційне бюро

іван_пєтухов_адамант_банда

Белько_Віталій_Олександрович_ГО_Взаємодопомога

Белько_Віталій_Олександрович_єрдр_2

ГО_Взаємодопомога_УДАБ_солдатський_комітет_ветеранів_АТО

grupa-vzayemodopomoga-uxvala

go-grupa-vzayemodopomoga-uxvala

pyetuxova-i-m-doroshenko-t-a-yerdr

Отправить ответ

10 Комментарий на "В Києві безкарно орудує банда диверсантів і самозванців"


Серж
10 месяцев 23 дней назад

Цих продажних сепарів і жуліків потрібно по одному виловлювати в подворотнях і безжально дусити їх. Ці виродки не заслуговують жалю і співчуття. Молоді хлопці неміряно гинуть на східних фронтах, а ці смердючі козли в Києві нальоти роблять на мирні суди і громадських діячів, які для справжніх бійців АТО виборюють кошти з неплатників податків.

Иван
10 месяцев 13 дней назад

Во конченные отморозки дают: под видом ветеранов АТО и гражданских активистов принимают откаты от Иванов Петуховых и кошмарят суды и полицейских. Это разве герои? Это сепаратистское быдло и московские диверсанты, которые по контракту с москвой орудуют в мирном Киевском тылу с целью подрыва государственности!

Жак
10 месяцев 8 дней назад

Как такое может быть, чтобы в 21 веке в сердце Украины диверсанты бегали с боевыми гранатами по судам и безнаказанно шугали суддей?

Шура
10 месяцев 1 день назад

Довго ці продажні виродки не набігаються, так як на ТОВ «Центр правової допомоги «Українське детективне антикорупційне бюро» (ТзОВ «УДАБ»), ГО «Координаційний центр «Українське детективне антикорупційне бюро» (ГО ЦК УДАБ), ГО «Група Взаємодопомога» та ГО «Всеукраїнський солдатський комітет ветеранів АТО» вже відкрито декілька кримінальних справ, за якими активно проводяться досудові розслідування в різних силових структурах Києва

Екатерина
9 месяцев 26 дней назад

Громко сказано, как на обычных вшивых бомжей! Посмотрите на них: одежда из секонд хенд, и то не по размерам сидит. Бабки на свинофермах и то лучше одеваются!

Оксана
9 месяцев 22 дней назад

А все це через тримання Яценюком і Турчиновим іміджу українського визволителя! Дарма, що цей самий герой був до АТО рецидивістом і гвалтівником перестарілих людей

Уля
9 месяцев 11 дней назад

рецидивісти і ґвалтівники дітей, яким порох надав ще й ксіви ветеранів!

Марта
8 месяцев 12 дней назад

таких уродів під час другої світової війни без суда і слідства розстрілювали на місці вчинення злочину

Міха
7 месяцев 24 дней назад

шайка звичайних брудних бомжів і алкоголіків! придивіться на них: одіті в секонд-хенд 70 років, а на голові — дитячі шапочки!

Алекса
7 месяцев 2 дней назад

яка з цих брудних дикунів банда? гляньте на них, типічна одичіла львівська бидлота, яка приоділася в секонд хенд та приїхала до столиці пепсі-коли попити

wpDiscuz