Чайка Христина Анатоліївна

Чайка Христина Анатоліївна: безграмотна і злочинна детектив

НАБУ, Новости

У провадженні ГПД Національного антикорупційного бюро України перебуває на досудовому розслідуванні кримінальне провадження за № 52017000000000231 від від 01.04.2017 року за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених КК України.
27.04.2017 року детектив ГПД НАБУ Чайка Христина Анатоліївна запросила громадянина (зазначення ПІП) на допит в якості свідка у кримінальному провадженні за № 52017000000000231 від 01.04.2017 року, де громадянин (зазначення ПІП) є заявником.
При чому, громадянин (зазначення ПІП) у своїй заяві про вчинення кримінального правопорушення висвітлив факти його фізичного переслідування фігурантом у справі провадження, зазначив конкретні суми завданого йому морального і матеріального збитку, а також зробив помітку на початку заяви про те, що його заява подається на підставі ст.55 КПК України).
Під час підготовчих дій до проведення допиту громадянина (зазначення ПІП) у даному кримінальному провадженні йому стало відомо, що у матеріалах справи немає його заяви про вчинене кримінальне правопорушення із поданими їм додатками в якості доказів.
Також, детектив ГПД НАБУ Чайка Христина Анатоліївна повідомила громадянина (зазначення ПІП), що у справі провадження немає Постанови про не визнання його потерпілим.
За словами детектива ГПД НАБУ Чайка Христини Анатоліївни, що кримінальне провадження за № 52017000000000231 від від 01.04.2017 року було відкрите лише за Ухвалою слідчого судді Солом’янського районного суду м.Києва.
На запитання даному детективу, де ділася заява громадянина (зазначення ПІП) про вчинене кримінальне правопорушення і додані до неї додатки, що доказують вчинення злочину, остання заявила, що вона не знає куди вони поділися.
Детектив ГПД НАБУ Чайка Христина Анатоліївна відмовилася надати громадянину (зазначення ПІП) Пам’ятку про процесуальні права та обов’язки потерпілого у даному кримінальному провадженні та копії витягу з ЄРДР. На подані 27.04.2017 року з цього самого приводу даному детективу два клопотання, належних відповідей не послідувало навіть станом на 08.05.2017 року.
Вважаю, що в діях детектива ГПД НАБУ Чайка Христини Анатоліївни є склад кримінального правопорушення, що передбачено ст.364, 366, 373, 396 КК України.
Відповідно, як для даного випадку, позиція детектива ГПД НАБУ Чайка Христини Анатоліївни є явно злочинною та антидержавною, що направлена на підрив довіри громадськості до НАБУ та до керівників держави, що явно на руку ворогам нашої незалежної держави!
Детектив ГПД НАБУ Чайка Христина Анатоліївна явно через підривну співпрацю з московським ворогом, перевищила службові повноваження та вчинила службове підроблення, тим самим саботуючи роботу органів досудового розслідування.
Саботаж і бойкотування належної роботи ГПД НАБУ детективом Чайка Христиною Анатоліївною прирівнюється до шпіонажу і зраді нашої держави.
Детектив ГПД НАБУ Чайка Христина Анатоліївна умисно вчиняє посадові злодіяння на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України.
Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, допоки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території столиці України – м.Києва. Навмисна протидія нинішній державній політиці детектива Махаринець М.Є. як посадовою особою НАБУ, вже розчарувала певну частину українців у нинішній політиці нашого уряду та призводить до агресивної настроєності населення.
Вищенаписане дає явні підстави вважати, що в діяльності детектива ГПД НАБУ Чайка Христини Анатоліївни наявний склад кримінального правопорушення, що передбачений ст. 111, 364, 366, 373, 396 КК України.
Відповідно до ст. 55 КПК України, потерпілим у кримінальному провадженні може бути особа, якій кримінальним правопорушенням завдано шкоди.
Діями детектива ГПД НАБУ Чайка Христини Анатоліївни було заподіяно громадянину (зазначення ПІП) матеріальну шкоду на загальну суму 50 000 (п’ятдесят тисяч) гривень, а моральної – ще на 50 000 (п’ятдесят тисяч) грн., разом – на 100 000 (сто тисяч) гривень.
Ст.55 КПК України, передбачає, що права і обов’язки потерпілого виникають в особи з моменту подання заяви про вчинення щодо неї кримінального правопорушення або заяви про залучення її до провадження як потерпілого.
У відповідності до ч.4 ст. 214 КПК України, слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язанні прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення.
Як передбачено ч.1 ст. 214 КПК України, слідчий невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.
Досудове розслідування, відповідно до ч.2 ст. 214 КПК України, розпочинається з моменту внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Відповідно до п.2.1 Розділу II Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, затвердженого Наказом Генерального прокурора України за № 139 від 06.04.2016 року, облік кримінальних правопорушень, у тому числі за заявами, які надійшли до органу СБУ, здійснюється за дорученням його керівника шляхом внесення до ЄРДР відомостей, визначених частиною 5 ст.214 КПК України.
Пунктом 8 частини 1 статті 3 КПК України встановлено коло посад, які підпадають під визначення «керівник», відповідно такою особою, як для даного прикладу являється – начальник Головного слідчого управління Служби безпеки України Остафійчук Григорій Володимирович.
Отже, подання заяви, яка є повідомленням про кримінальне правопорушення, зобов’язує начальника Головного слідчого управління Служби безпеки України Остафійчука Григорія Володимировича, шляхом надання доручення, забезпечити внесення необхідних відомостей до ЄРДР. Ухилення від виконання вказаного обов’язку буде свідчити про бездіяльність керівника Головного слідчого управління Служби безпеки України, що тягне за собою карну відповідальність.
Крім того, згідно із положенням п. п. 1.1., 1.4. Розділу ІІ Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» за № 139 від 06.04.2016 року, формування Реєстру розпочинається із внесення до нього слідчим, прокурором відповідних відомостей про кримінальне правопорушення, зазначених в заяві чи повідомленні про його вчинення.
Також, п. 2.2. Розділу ІІ Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» передбачено, що у випадку вчинення кримінального правопорушення досудове розслідування розпочинається невідкладно.
Одночасно повідомляю, що дана заява про вчинення кримінального правопорушення не є зверненням громадян (скаргою), що подаються в порядку, передбаченому Законом України «Про звернення громадян» від 2 жовтня 1996 року, і не підлягає розгляду відповідно до цього Закону.
Дана заява (повідомлення) про вчинення кримінального правопорушення, відповідно до ст. 214 КПК України та Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» за № 139 від 06.04.2016 року підлягає реєстрації та подальшому розгляду в порядку кримінально-процесуального законодавства України.
Відповідно до вищенаписаного, чекаємо адекватних результатів роботи ГСУ СБУ, а також належної реакції вітчизняної і світової громадськості та мас-медіа.
З вищенаписаного витікає закономірне запитання: навіщо народові України нести непосильний фінансовий тягар на власній шиї у вигляді злочинного і абсолютно некомпетентного органу НАБУ?
Злочинні посадовці даного закладу отримують зарплати до 130 000 (сто тридцять тисяч) грн. в місяць тільки за те, що будучи безглуздими, божевільними і злочинними ще більше картають і без того зубожілий і абсолютно безправний український народ.
На прикладі детектива ГПД НАБУ Чайки Христини Анатоліївни ми бачимо, що компетентності у даного службовця абсолютний нуль, однак злочинності і неадекватності – з лихвою.
Як можуть такі безталанні і злочинні посадові особи НАБУ прислужитися нашій державі?
Сподіватимемося, що уряд нашої країни нарешті схаменеться і розформує цей злочинний і нікому непотрібний заклад (НАБУ), що зекономить державі баснословні кошти.

chajka-xristina-anatoli%d1%97vna-detektiv

chajka-xristina-anatoli%d1%97vna-uxvala

uxvala-chajka-xristina-anatoli%d1%97vna

Отправить ответ

11 Комментарий на "Чайка Христина Анатоліївна: безграмотна і злочинна детектив"


Ангеліна
5 месяцев 12 дней назад

Стовп горілий а не детектив. Вискочила пройда, що називається із затурканого села з західної України, щоби в Києві в штанята зазирати набушним товстосумам. Хіба для цього потрібно мати розум?

Аркадій
5 месяцев 9 дней назад

Ця тупорила детектив Чайка навіть не знає азів права (що заявник являється потерпілим до тих пір, поки вона не винесе постанови про відмову у визнанні його потерпілим), однак чомусь пройшла великий конкурс і отримує 20 000 грн. в місяць. Це що, відверта демонстрація проституції в НАБУ чи ознака бездарності і параної Ситника?

Серж
5 месяцев 9 дней назад

во дает тупица набушная! это же какой дурой надо быть, чтобы потерять заявление потерпевшего и вносить в ердр ведомости с потолка?

Жанна
5 месяцев 4 дней назад

А навіщо цій дурепі мати в НАБУ мозок, коли у неї є доволі великий рот і пухнасті губки. Як кажуть в народі: робота у неї по самі вуха смачна, да ще й із великою зарплатою!

Элла
4 месяцев 27 дней назад

Чумовая девочка приехала из забытого богом львовского села в Киев делать карьеру, а тут тебе облом такой: нужно трусики Сытника обстиривать.

Владик
4 месяцев 26 дней назад

а для чего еще нужны тупые курицы в НАБУ? грамотных давно уже порозбирали: кого-то замуж позвали, кто-то за границу выехал, а кого-то — на частную фирму устроили!

Юлиан
4 месяцев 24 дней назад

этих шлюх надо у вагоны грузить и на каторгу отправлять

Герда
4 месяцев 20 дней назад

чучундра из чукча-болота. и где только берутся такие рапатые чудо-жабы?

Толік
4 месяцев 7 дней назад

якщо така безтолковість в НАБУ працює, то яка тоді компетентність у керівників-козлів?

Иван
3 месяцев 5 дней назад

гребанная курица, которая заблудилась в чужем курятнике

Андрій
1 месяц 22 дней назад

де можна ще було знайти таку тупорилу горилу, яка навіть таблички множення не знає! зате працює в НАБУ і отримує по 30000 тисяч гривеників щомісяця

wpDiscuz