Тиводар Богдан Михайлович сбу

Саботаж і зрада заступника начальника ГСУ СБУ Тиводар Б.М.

Новости, СБУ

29.12.2016 року було винесено слідчим суддею Шевченківського районного суду м.Києва Ухвалу у судовій справі № 761/46146/16-к.
Однак, заступник начальника ГСУ СБУ Тиводар Богдан Михайлович нахабно і у відвертій формі відмовився виконати саме таку Ухвалу, про що власне і повідомив у своєму листі і ім’я потерпілої від незаконних дій особи (зазначення ПІР особи; лист № 6/В-405/2 від 29.03.2017 року).
Більше того, впродовж 2016-2017 років заступник начальника ГСУ СБУ Тиводар Богдан Михайлович відмовився виконати ще біля 22 (двадцяти двох) Ухвал Шевченківського районного суду м.Києва, а по 14 (чотирнадцяти) виконаним Ухвалам суду — роками не проводить досудового розслідування, тим самим саботуючи роботу органів досудового розслідування СБУ та покриваючи численні злочини багатьох посадових осіб нашої держави. Останнє суперечить його роботі в органах СБУ, рівно як і серйозно компрометує тих посадових осіб, хто надали Тиводару Богдану Михайловичу роботу в органах СБУ та дозволяють йому досі вчиняти злочини супроти українського народу та проти нашої незалежної держави.
Не менш нахабними та злочинними діями заступника начальника ГСУ СБУ Тиводара Богдана Михайловича являється те, що він всупереч положенням ст.214 КПК України та Наказу Генерального прокурора України за № 125, 139 незаконно повертає або перекидає нібито за належністю повідомлення про вчинення злочинів посадовими особами, що кваліфікувалися заявниками за ст. 111 КК України (підслідними СБУ).

Невиконання судового рішення полягає у невжитті службовою особою, до якої звернуто виконання вироку, рішення, ухвали або постанови суду, що набрали законної сили, передбачених законом заходів щодо їх виконання. Невиконання може виражатися у прямій відмові виконати судове рішення або в ухиленні від його виконання. Відмова означає явне, відкрите, висловлене усно або письмово небажання службової особи виконати судове рішення (наприклад, керівник підприємства відверто ігнорує рішення суду про заміну споживачеві придбаного ним неякісного товару на аналогічний товар належної якості).
Ухилення — та сама відмова, яка має завуальований характер: службова особа відкрито не заявляє про відмову виконати судове рішення, але діє таким чином, що фактично унеможливлює його виконання. Перешкоджання виконанню судового рішення передбачає протидію службової особи, наділеної законом певними повноваженнями щодо реалізації вимог, які у ньому містяться, з метою недопущення його реалізації. Така протидія може виражатися у прямій забороні своїм підлеглим виконувати вимоги державних виконавців державної виконавчої служби, погрозі застосувати до певних осіб, у тому числі і службових, насильства, спробі підкупити чи обманути їх з метою недопущення виконання судового рішення.
Відповідальність за ч. ч. 1 і 2 ст. 382 настає у випадку невиконання рішення лише одного органу державної влади — суду. Поняттям суд охоплюються всі існуючі в Україні суди, які входять до судової системи України: Конституційний Суд України і суди загальної юрисдикції, у т.ч. спеціалізовані.
Під вказане поняття не підпадають товариські і третейські суди, Міжнародний комерційний арбітражний суд та Морська арбітражна комісія при Торгово-промисловій палаті України. Ухвала суду — це:
а) у кримінальному процесі — будь-яке рішення, крім вироку, яке виносить суд першої, апеляційної і касаційної інстанцій в судових засіданнях у колегіальному складі;
б) у цивільному процесі — рішення суду першої інстанції, яким вирішуються питання, що виникають у зв’язку з розглядом цивільної справи по суті;
в) в господарському процесі — рішення, яке виносить господарський суд, якщо господарський спір не вирішується по суті (відкладення розгляду справи, зупинення провадження у справі, залишення позову без розгляду тощо).
За результатами розгляду справ про адміністративні правопорушення суди виносять тільки постанови. Як зазначено у диспозиції ч. 1 ст. 382, відповідальність настає у випадку невиконання чи перешкоджання виконанню службовою особою тільки таких судових рішень, які набрали законної сили. Вказівка на цю обставину є абсолютно обґрунтованою, оскільки судові рішення, що не набрали законної сили, не вважаються остаточними і можуть бути змінені.
Незважаючи на те, що ч. З ст. 382 не містить аналогічної вказівки, так само і рішення Європейського суду з прав людини підлягають виконанню лише за умови, якщо вони є остаточними.
Остаточне рішення, як правило, виносить відповідна палата, яка розглядає справу, а в передбачених зазначеною Конвенцією виняткових випадках — Велика палата Європейського суду з прав людини.
Відповідальність за ст. 382 може настати лише у випадку невиконання службовою особою правосудного судового рішення. Для наявності складу злочину, передбаченого ч. ч. 1 і 3 ст. 382, не потрібно, щоб невиконання судового рішення було злісним. Злочин є закінченим з моменту відмови виконати судове рішення (з початку ухилення від виконання судового рішення) або з моменту перешкоджання його виконанню.
Для визначення моменту закінчення цього злочину важливим є встановлення моменту надходження судового рішення до службової особи, яка повинна його виконувати, і строку виконання судового рішення, який встановлено законом або судом.
Суб’єктом злочину може бути лише службова особа, яка відповідно до повноважень повинна була вчинити дії по виконанню судового рішення або завдяки своїм повноваженням мала можливість перешкодити останньому. Такими службовими особами можуть бути керівники та інші службові особи підприємств, установ, організацій, державні виконавці тощо.
Таким чином, відомості щодо вчинення правопорушень заступником начальника ГСУ СБУ Тиводар Богданом Михайловичем мають ознаки злочину, що передбачені ст.364, 382, 396 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування.
З цього приводу нами були подані відповідні заяви до ГПД НБУ, ГСУ ГПУ про вчинені кримінальні правопорушення заступником начальника ГСУ СБУ Тиводар Богданом Михайловичем.
Як результат, проти заступника начальника ГСУ СБУ Тиводар Богдана Михайловича зараз відкрито кримінальне провадження, в якому ведеться відповідне досудове розслідування в ГПД НАБУ.
Очікуємо на об’єктивні результати досудового розслідування, відповідний суспільний і міжнародний резонанс і на небайдужість мас-медіа.

Тиводар Богдан Михайлович ухвала

ухвала Тиводар Богдан Михайлович

tivodar-bogdan-mixajlovich-yerdr

Тиводар Богдан Михайлович єрдр

Отправить ответ

5 Комментарий на "Саботаж і зрада заступника начальника ГСУ СБУ Тиводар Б.М."


Женя
8 месяцев 13 дней назад
Іще одна тилова криса, яка дезорганізовує і остаточно знищує роботу СБУ. Тупізм Б.Тиводара не витримує критики: всупереч положенню ч.1 ст. 214 КПК України, повертає назад заяви заявників про вчинення кримінального правопорушення «на доопрацювання» або «для надання доказів вчинення злочину», або нібито «за не підслідністю злочину» (цитата п. 1 ст. 214 КПК: «Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Слідчий, який здійснюватиме досудове розслідування,… Read more »
Митька
8 месяцев 13 дней назад

А мне Тиводар постоянно отказывает выполнить решения следственного судьи об внесении в ЕРДР ведомостей заявлений об совершении преступления, мотивируя это тем, что он якобы раннее перекинул до прокуратуры г.Киева все мои заявления

Маша
8 месяцев 13 дней назад

якби цей дурнуватий і безхребетний сбу-шнік тиводар хоч раз би прочитав п.3.3.1 Наказу Генерального прокурора України за № 139 від 06.04.2016 року (раніше це було положення за №69 ГПУ), а також наказ ГПУ за № 125 та п.7 ст. 214 КПК України, тоді би він напевне знав, що заяви не можна повертати заявнику взагалі (!) або перекидати їх за належністю, перш ніж він не внесе відомостей заяв про вчинені кримінальні правопорушення до ЄРДР! і хто допускає до керівних посад таких недолюдів?

Маша
7 месяцев 30 дней назад

А что кроме пустых обещаний может дать им Порошенко? Вот они в открытую и продают Украину интервентам

Люда
7 месяцев 29 дней назад

А что вы хотели, Яценюк сам же сказал: «Наша самоцель не садить по тюрмам бандитов, а наказывать их деньгами». Разве это не стимул для преступников убивать, воровать, насиловать и отбирать? Они же наперед знают что в тюрму не сядут.

wpDiscuz