nachalnik-polici%d1%97-zozulya-yurij-georgijovich

Зозуля Ю.Г. працевлаштовує і озброює злочинців і збоченців

Новости, Полиция, Популярные новости

27.07.2017 року, в 16 годин і 48 хвилин громадянин (зазначення ПІП) зателефонував зі свого особистого номеру телефону (зазначення номеру телефону) на короткий номер 102 і викликав наряд поліції за адресою м.Київ, вул.Полковника Шутова, 1 з приводу вчинення кримінального правопорушення суддею Солом’янського районного суду міста Києва Кушнір Світланою Іванівною.
Оскільки наряд поліції на місце вчинення злочину тривало не прибував, хоча підрозділ патрульної поліції знаходився у 20 метрах від приміщення даного суду, то громадянин (зазначення ПІП) робив додаткові (повторні) виклики на короткий телефонний 102: в 17-39, 18-06, 18-33, 19-28.
Не дочекавшись приїзду патрульної поліції громадянин (зазначення ПІП) біля 20 годин і 45 хвилин змушеним був покинути місце вчиненого злочину, так як приміщення вказаного вище суду зачинилося.
29.08.2017 року, приблизно в 10 годин і 15 хвилин, громадянин (зазначення ПІП) зателефонував зі свого особистого номеру телефону (зазначення номеру телефону) на короткий номер 102 і викликав наряд поліції за адресою (зазначення поштової адреси) з приводу вчинення кримінального правопорушення монтажником КП «Київреклама» Білоус Євгенієм Васильовичем (посвідчення № 342) та ще трьома особами, які категорично відмовилися показати свої посвідчення та назватися громадянину (зазначення ПІП).
Оскільки наряд поліції на місце вчинення злочину тривало не прибував, хоча підрозділ патрульної поліції знаходився у 1,5 (півтори) кілометрах від місяця вчиненого злочину, то громадянин (зазначення ПІП) робив додаткові (повторні) виклики біля 5 (п’яти) разів на короткий телефонний 102 (приблизно кожні 20 хвилин).
Нажаль, наряд патрульної поліції все-рівно не прибував, у зв’язку з чим затримані громадянином (зазначення ПІП) у відповідності до положення ст.207 КПК України злочинні особи почали нервувати та телефонували своїм знайомим, які власне їм і надіслали впродовж наступних 10 хвилин підмогу, яка складалася з 3 (трьох) осіб:
1) інспектор управління патрульної поліції Тесленко Руслан Олексійович (жетон 0010186, ДПП 003050);
2) інспектор управління патрульної поліції Ярмоленко Олег Володимирович (жетон 0004356, ДПП 002569);
3) капрал управління поліції Гебрян Юрій Іванович (жетон 0001705, ДПП 001810).
Взамін того, щоби встановити особи вищевказаних зловмисників, які завдали громадянину (зазначення ПІП) суттєвої матеріальної шкоди, дані працівники поліції почали активно погрожувати йому.
На прохання громадянина (зазначення ПІП) викликати оперативно-слідчу групу на місце вчиненого злочину, дані працівники поліції почали вимагати щоби він з ними пішов «…на іншу сторону будинку шукати слідчих і оперативних працівників, які там заблукали». Тоді громадянин (зазначення ПІП) пояснив даним поліцейським, що затримані їм зловмисники повтікають з місця події, як це вже і зробив прямо при даних поліцейських один із них, сівши в грузову машину за автомобільним номером АА 4668 ХК.
Оскільки дані поліцейські знову ж таки настоювали на тому щоби громадянин (зазначення ПІП) пішов з ними шукати оперативно-слідчу групу, то він відразу зателефонував на короткий номер 102 і поскаржився на безглуздя вказаних поліцейських. Не дивлячись на скарги громадянина (зазначення ПІП), вказані вище поліцейські відійшли в сторону із затриманими громадянином (зазначення ПІП) зловмисниками та про щось тихенько розмовляли, після чого дані зловмисники підійшли до приватного майна громадянина (зазначення ПІП) та почали продовжувати вчиняти неправомірні дії: пошкодження, демонтаж, викрадення. Взявши в руки власний мобільний телефон та включивши функцію диктофону громадянин (зазначення ПІП) запропонував даним поліцейським припинити вчиняти подальші злочини злочинними особами, яких він затримав, однак поліцейські на ці пропозиції зовсім не реагували.
Тоді громадянин (зазначення ПІП) попередив даних поліцейських, що в силу ст.207 КПК України, що якщо вини негайно не припинять викрадання і пошкодження його майна зловмисниками, то він повторно скористається положенням даної статті і знешкодить їх та утримуватиме до приїзду викликаної ним оперативно-слідчої групи.
У відповідь дані поліцейські тільки сміялися і попереджували громадянина (зазначення ПІП) про те, щоби він не мішав зловмисникам надалі «працювати» (пошкоджувати майно та викрадати його).
Тоді громадянин (зазначення ПІП) підійшов до даних зловмисників і ще тричі підряд попередив, щоби вони припинили вчиняти злочини хоча б до приїзду слідчих, оперуповноважених і криміналістів, на що вони не відреагували.
Тоді громадянин (зазначення ПІП) підійшов до одного із зловмисників і намагався припинити нищення і викрадання його приватного майна, на що з незрозумілих йому причин вказані вище поліцейські підбігли і почали бити його по голові і душити за горло. Після цього побиття дані три поліцейських утворили живий щит за рахунок маси свого тіла та не пропускали громадянина (зазначення ПІП) до зловмисників, які в той час обрізали відеокамери, мікрофони, проводи, гофротруби, прожектори та інше майно, яке відразу відносили у свої автомобілі.
Почувши з слів громадянина (зазначення ПІП), що ці відеокамери не тільки відображають картину події онлайн, але і архівують зроблені відеозаписи та голоси на жорсткий диск відеореєстратора, дані зловмисники під охороною трьох патрульних поліцейських зробили коротке замикання на перерізаних ними проводах з надією вивести з ладу відеореєстратор, як речовий доказ вчинення ними злочинів.

Добре розуміючи, що це можуть бути зовсім не поліцейські або психічно хворі працівники поліції, громадянин (зазначення ПІП) в негайному порядку викликав скору психіатричну бригаду.
Приблизно в 12 годин і 10 хвилин 29.08.2017 року на місце події прибула швидка психіатрична допомога у складі 5 (п’яти) медпрацівників (лікар СПБ Курочкін С.П., номерний знак 7009, фельдшер – Сахно Т.І., молодша медична сестра – Йовенко О.В.). Однак, оскільки на місце події приїхала заступник командира роти управління патрульної поліції лейтенант Лисенко Альбіна Олексіївна (жетон 0000862, ДПП 000298), то почала активно втручатися в роботу даних медпрацівників та активно перешкоджати здійсненню їх медичних обов’язків.
Також, лейтенант Лисенко Альбіна Олексіївна активно погрожувала громадянину (зазначення ПІП) розправою за нібито підданню загрози життю зловмисників, яким він заважав нищити і викрадати його майно, один з яких в момент вчинення злочину перебув на драбині і за словами лейтенанта міг впасти з неї і пошкодитися.
Приблизно в 12 годин і 30 хвилин прибула довгоочікувана слідчо-оперативна група з Солом’янського УП ГУ НП в місті Києві, під час роботи яких всі зловмисники повтікали, разом із інспекторами поліції і лейтенантом Лисенко А.О.
Якщо врахувати і той факт, що громадянин (зазначення ПІП) як впродовж останніх 2 (двох) років біля 17 (сімнадцяти) раз звертався до Управління патрульної поліції в м.Києва з повідомленнями про вчинення злочинів:
— фізичними особами
— фізичними особами-підприємцями
— юридичними особами-підприємцями
— чиновниками
— суддями
— працівниками прокуратури
— слідчими,
а поліцейські наряди або не приїжджали на місце події взагалі, або приїжджали, однак повністю покривали вчинені злочини зловмисників (в тому числі щодо злочинних угрупувань, які під виглядом кондукторів обілечують підробленими білетами пасажирів та привласнюють отримані готівкові кошти, а також щодо перевищення даними поліцейськими своїх повноважень (неправомірне застосування сили до потерпілих та корупційні дії), і що на дані звернення не було жодного разу адекватно відреаговано Департаментом управління поліції м.Києва, натомість – досі практикується постійне покривання вчинених злочинів злочинними поліцейськими, то є всі підстави вважати, що у діях начальника Управління патрульної поліції в м.Києва Зозулі Юрія Георгійовича є склад кримінального правопорушення, що передбачене ст.396, 366, 365 КК України.
Крім того, як для даного випадку, позиція начальника Управління патрульної поліції в м.Києва Зозулі Юрія Георгійовича є явно злочинною та антидержавною, що направлена на підрив довіри громадськості до правоохоронних органів та до керівників держави вцілому, що явно наруку зовнішнім ворогам нашої держави.
Начальник Управління патрульної поліції в м.Києва Зозуля Юрій Георгійович, явно через підривну співпрацю з зовнішнім ворогом, регулярно перевищує службові повноваження, тим самим саботуючи роботу правоохоронних органів. Саботаж і бойкотування належної роботи Управління патрульної поліції в м.Києва прирівнюються до шпіонажу і зраді інтересам нашої держави. Начальник Управління патрульної поліції в м.Києва Зозуля Ю.Г. умисно вчиняє посадові злочини на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, а також державній, економічній і інформаційній безпеці України.
Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, поки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території столиці України.
Навмисна протидія нинішній державній політиці начальником Управління патрульної поліції в м.Києва Зозуля Юрієм Георгійовичем, як посадовою особою, вже розчарувала певну частину українців у нинішньому курсі нашого уряду та призводить до агресивної настроєності населення.
Вищенаписане дає нам явні підстави вважати, що в діяльності начальника Управління патрульної поліції в місті Києві Зозулі Юрія Георгійовича наявний склад додаткового кримінального правопорушення, що передбачений ст.111 КК України. Таким чином, відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень начальником Управління патрульної поліції в м.Києва Зозулею Юрієм Георгійовичем мають всі ознаки злочину, що передбачені ст.111, 365, 366, 396 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування.
З цього приводу нами були подані відповідні заяви до ГСУ СБУ, ГСУ ГПУ та ГПД НАБУ про вчинені кримінальні правопорушення начальником Управління патрульної поліції в місті Києві Зозулею Юрієм Георгійовичем.
Очікуємо результатів адекватного реагування вказаних структур, міжнародного резонансу, небайдужої громадськості і адекватної реакції мас-медіа.

teslenko-ruslan-yarmolenko-oleg-gebryan-yurij

postanova-sudovo-medichna-ekspertiza

postanova-sudovo-medichna-ekspertiza-2

gebryan_yurij_yarmolenko_oleg_teslenko_ruslan

pererizani_provoda_videosposterezhennya

videokamera_pobita

prozhek_polom_provod_porezan

net_mikrofonov

Отправить ответ

13 Комментарий на "Зозуля Ю.Г. працевлаштовує і озброює злочинців і збоченців"


Маряна
1 месяц 14 дней назад

мати рідна, що це діється від рук львівського ублюдка. це чучело навіть ПТУ ще не закінчило а вже хоче керувати управлінням київських наркоманів і збоченців

Мілана
1 месяц 14 дней назад

Якби цей не бритий панк менше їздив по турецьким курортам та більше своєї уваги приділяв підлеглим, то вони напевне би знали, що дозволено їм робити, а чого не можна. А так — маємо те, що маємо: балбеса керівника і шизоїдів поліцейських

Зіна
1 месяц 14 дней назад

Ю.Зозуля був одним із тих, хто машинами возив наркоту на майдан, от тепер він і тримає Яценюка і Пороха за їх потріпані ширинки! Виходить так, що шляхом шантажа він отримав свого портфеля, однак розуму немає як цим портфелем користуватися, а чубом — думати аж ніяк природа не дозволяє думати

Маряна
1 месяц 14 дней назад

як взагалі можна чіпати приватне майно? нічого не розумію. як цей виродок чубатий думає далі жити? дуже все це погано.

Хасан
1 месяц 13 дней назад

этот началник полиции зозуля конченый наркоман, по этому в полиции такой безпорядок и безграмотност

Рита
1 месяц 8 дней назад

Если бы были мозги на месте у Пороха, то этого наркомана и панка близко бы не было возле полицейской службы. Можно представить себе, как ржет весь цивилизованный мир при виде вот таких порошенковских «перспективных» кадров, призванных интегрировать полицейскую систему Украины в ЕС

Тоня
1 месяц 8 дней назад

поставить руководителем управления полиции этого дебила Ю.Зозулю все-равно что дать пьяной обезьяне гранату!

Римма
28 дней 10 часов назад

И это чудовище разве похоже на героя майдана? Яценюк точно умом тронулся, поставив полубритого и полуобразованного панка руководить полицией. Теперь есть еще один повод всему миру из нашей страны смеяться и изолироваться.

Эмма
26 дней 5 часов назад

Цивілізований світ давно про це все знає тому і користується по максимуму ситуацією: за примітивні хабарі цим уродам — за безцінь скуповують всю нашу промисловість, землі, корисні копалини тощо.

Лілія
22 дней 9 часов назад

мрак! наркотичне опудало очолює поліцію столиці. ну і де хвалений розум іудеїв? весь світ сміється з нікчемного уряду України.

Жорік
22 дней 9 часов назад

Де ви бачили уряд? На кого там не глянь, одна бісівня, масонські виродки, збоченці і наркомани

Марта
22 дней 9 часов назад

скільки нормальних хлопців на майдані було: юристів, адвокатів, лікарів, художників… а це пархате яценівське падло обрало дурника і наркомана

Зеник
18 дней 10 часов назад

напівграмотна мавпа, яка навіть і таблички множення толком не знає. яценюк або бабла від нього взяв, або наркотою зозуленою притравився

wpDiscuz