шустер

Савік Шустер, хто він: шахрай чи реальна загроза Україні?

Самые важные новости, Телевидение

Приблизно о 12 годині 30 хвилин 19 листопада 2015 року працівники ТзОВ «Адамант» (02096, м. Київ, вул. Харківське шосе, 51-А) діючи умисно і несанкціоновано, втрутилися в роботу приватних сайтів (зазначення назви сайтів), якими супроводжувалася діяльність ГО «Україна проти свавілля чиновників», зробивши вказані два сайти не придатним для подальшого їх використання за призначенням.
12.01.2016 року, нехтуючи правами як власника сайтів (зазначення назви сайтів), ТзОВ «Адамант» рейдерськи заволодів даними сайтами та припинив їх технічну підтримку: хостинг і делегування одного домену.
Сума матеріального збитку, станом на 01.12.2016 року, становить біля 8 000 000 (восьми мільйонів) грн.
В період з 23.11.2015 року по 29.02.2016 року, з приводу численних безчинств ТзОВ «Адамант» (а також його дочірнього підприємства – ТОВ «Адамант-Телеком»), я неодноразово звертався за допомогою до СБУ, Київської місцевої прокуратури №2, прокуратури м. Києва, ГПУ, НАБУ, до Дарницького УП ГУ НП в м. Києві, ДФС та до Дарницького районного суду м. Києва.
Результатом таких звернень стало те, що СБУ в оперативному порядку провела відповідний виїзд на місце події, а Дарницький районний суд м. Києва – видав 11 (одинадцять) Ухвал слідчих суддів, якими зобов’язав Київську місцеву прокуратуру №2 і Дарницьке УП ГУ НП в м. Києві внести до ЄРДР відомості моїх 11 (одинадцять) заяв про вчинене кримінальне правопорушення ТзОВ «Адамант» і ТзОВ «Адамант-Телеком».
Крім того, я неодноразово звертався до студії 3S TV Савіка Шустера (по телефонам (044) 200-29-70, 0800-500-393, а також по електронній поштовій скриньці [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected] та [email protected], зі свого робочого місця, що знаходиться по вул. О.Шовкуненка в м. Києві) з проханням висвітлити в його студії проблему рейдерства, самовільного зайняття земельної ділянки та самовільного будівництва, порушення податкового законодавства, самоуправства, свавілля, шахрайства, протидії законній господарській діяльності мого приватного підприємства, незаконного втручання в роботу електронно-обчислювальних машин, систем та комп’ютерних мереж ТзОВ «Адамант» і ТзОВ «Адамант-Телеком».
Однак, працівники студії 3S TV, в противагу численним заявам та обіцянкам Савіка Шустера щодо безперешкодного (вільного) доступу в студію людей, які несуть правду та інформацію щодо порушень прав людини, запропонували мені надати свої медійні послуги виключно за умови винагороди їх послуг.
Тобто, мені відверто запропонували надати студії Савіка Шустера фінансову винагороду (фактично хабара) взамін надання телевізійного ефіру і знайомство з «потрібними мені людьми» (типу «криші»).

Враховуючи неприбутковість моєї громадської організації і малоприбутковість – малого підприємства, я не міг дозволити собі купити «кришу» Савіка Шустера, тому продовжив свою боротьбу із ТзОВ «Адамант» і ТзОВ «Адамант-Телеком» законними методами: писав заяви і скарги до Верховної Ради України, прем’єр-міністру А. Яценюку, президенту П.Порошенку, продовжував звертатися до суду.
29.01.2016 року відбулася трансляція телепередачі студії 3S TV Савіка Шустера «Навіщо співробітники «Альфа» дерлися через паркан у той час, доки ми відкривали їм браму». Переглянувши дану телепередачу, що тривала понад 4 (чотири) години (урізана копія такої телепередачі надається в додатку, повна – наявна на ютуб), я прийшов логічного висновку, як на мою думку, що студія 3S TV Савіка Шустера є потенційно злочинною та як такою, що шкодить інтересам громадян і інтересам нашої незалежної держави!
А саме, що даною телепередачою Савік Шустер, напевне використавши адмінвплив численних її гостей з Мін’юсту, Верховної Ради України, політологів і громадських організацій на органи досудового слідства, фактично зупинив всі 11 (одинадцять) досудових проваджень щодо ТзОВ «Адамант» і ТзОВ «Адамант-Телеком»!
До цього висновку я прийшов через глибокий аналіз виниклої конфліктної ситуації з ТзОВ «Адамант» і ТзОВ «Адамант-Телеком»: до моменту виходу телепередачі студії 3S TV Савіка Шустера (29.01.2016 року) на всі мої звернення до СБУ, Київської місцевої прокуратури №2, прокуратури м. Києва, ГПУ, НАБУ, Дарницького УП ГУ НП в м. Києві, ДПІ Дарницького району м. Києва, ДФС України, Дарницької держадміністрації м. Києва, КП «Київреклама», до Департаменту містобудування і архітектури м. Києва, останні реагували миттєво та у належний спосіб.
Однак, після виходу вказаної вище телепередачі студії 3S TV Савіка Шустера, СБУ, Київська місцева прокуратура №2 м. Києва, прокуратура м. Києва, ГПУ, НАБУ, Дарницьке УП ГУ НП в м. Києві, ДПІ Дарницького району м. Києва, ДФС України, Дарницька держадміністрація м. Києва, КП «Київреклама», Департамент містобудування і архітектури м. Києва вмить перестали реагувати на мої до них звернення: досудове слідство у кримінальних справах перестало проваджуватися, постановлені Ухали слідчих суддів не виконуються, контролюючі органи не виконують обіцяних своїми листами заходів по поверненню у комунальну власність рейдерськи захвачених земель і не зносять самострою, не демонтують рекламної вивіски, не витребують раніше не сплачених податків до бюджету тощо.
І це попри те, що я практично на всіх керівників таких «бездієвих» інстанцій відкрив кримінальні провадження, включно до керівників прокуратур, ДПІ і СБУ.
Потім, співставивши уже отримані для себе висновки по вищенаведеному із фактами незаконних пропозицій студії 3S TV Савіка Шустера щодо сплати ним незаконних платежів (як в індивідуальному порядку так і в написаному на сайті даної студії; копія такої сторінки з їх сайту надається; ознака ст. 365-2, 369-2, 368-2, 370 КК України), я прийшов логічного висновку, що Савік Шустер створив, як на мою думку, злочинний синдикат, який за гроші злочинного замовника, при цьому використовуючи арсенал впливу держслужбовців, з якими теж скоріше всього ділиться незаконно отриманими брудними грошами, покриває вчинені злочини останнього.
Іншими словами кажучи, він надає такому злочинцеві медійно-олігархічну «кришу».
З цього приводу я повторно і неодноразово звертався до студії 3S TV Савіка Шустера в період з 01.02.2016 року по 18.03.2016 року та благав надати мені ідентичне Іванові Пєтухову право надати народові України інакшу версію того, що насправді відбувається за кулісами господарської діяльності ТзОВ «Адамант» і ТзОВ «Адамант-Телеком».
Однак, як не дивно, мені в цьому праві, на умовах безкоштовності, знову відказали працівники студії 3S TV Савіка Шустера.
Станом на 28.04.2016 року, як на мою думку, через неправомірну діяльність студії 3S TV Савіка Шустера, незаконно призупинені всі 11 (одинадцять) досудових проваджень щодо діяльності ТзОВ «Адамант» і ТзОВ «Адамант-Телеком», не дивлячись на те, що я відкрив карну справу на начальника СВ Дарницького УП ГУ НП в м. Києві та на начальника і заступника начальника ГСУ СБУ.
Більше того, ДФС категорично відмовляється виконувати будь-які фінансові перевірки діяльності ТзОВ «Адамант» і ТзОВ «Адамант-Телеком» та повертати через суд не сплачені податки за останніх 11 (одинадцять) років, не дивлячись а те, що я відкрив дві карних справи на начальника ДПІ Дарницького району м. Києва.
Керівник Київської місцевої прокуратури №2, не дивлячись на те, що я проти нього відкрив 2 карних справи, категорично відмовляється виконувати вимоги 6 (шести) Ухвал слідчих суддів Дарницького районного суду м. Києва щодо внесення до ЄРДР відомостей моїх заяв про вчинення злочину ТзОВ «Адамант» і ТзОВ «Адамант-Телеком».
Також, як не дивно, Дарницька держадміністрація м. Києва, відмовляється повертати у комунальну власність рейдерські захвачені комунальні землі ТзОВ «Адамант» і ТзОВ «Адамант-Телеком».
27.04.2016 року Київська місцева прокуратура №7 м. Києва, прийнявши від мене протокол заяви про вчинене кримінальне правопорушення Савіком Шустером, однозначно визнала мене потерпілим у кримінальному провадженні, про що і надала мені відповідну Пам’ятку про процесуальні права та обов’язки потерпілого. Станом на 01.08.2016 року триває досудове слідство проти С. Шустера за ст.365-2, 369-2, 368-2, 370 КК України.
Через злочинну діяльність, як на мою думку, студії 3S TV Савіка Шустера, в м. Києві остаточно паралізована діяльність СБУ, Київської місцевої прокуратури №2, прокуратури м. Києва, ГПУ, НАБУ, Дарницького УП ГУ НП в м. Києві, ДПІ Дарницького району м. Києва, ДФС України, Дарницька держадміністрація м. Києва, КП «Київреклама», Департамент містобудування і архітектури м. Києва тощо.

Небезпідставно вважаю, що кожен день зайвого перебування в Україні Савіка Шустера суттєво шкодить суверенітету України та у значній мірі підриває підвалини державності.
Злочинна студія 3S TV Савіка Шустера, як на мою думку, перешкоджає остаточному подоланню корупції в Україні та входженню України до лав ЄС.
Останній відкрито робить медійні заяви про те, що він не буде підчинятися українським законам, і що без відповідних дозволів буде і надалі працювати в Україні.
Останнє не може не розцінюватися як шантаж C. Шустером та зазіхання на основні Закони України.

Савік Шустер

Савік Шустер

Шустер Савік новини

Отправить ответ

11 Комментарий на "Савік Шустер, хто він: шахрай чи реальна загроза Україні?"


Kava
1 год 7 месяцев назад

Точно написано.

Михайло
1 год 6 месяцев назад

Цього медійного шахрая вигнали з Росії, а згодом — і з Канади. Отож, тепер черга за Україною, поки він з нашої держави не зробив маленьку бандитську Сицілію.

simon
1 год 5 месяцев назад

Міжнародний шахрай, якого пригріли на грудях українські бандюкани

Петя
1 год 5 месяцев назад

Гнать его с Украины рачки нужно. В Канаде его сразу в каталажку запрут. Там он жид-скими штучками людей не обманет.

Марічка
1 год 5 месяцев назад

під час кожної війни було популярним засилати у тил ворога мародерів, провокаторів, диверсантів, збоченців, крадіїв, шпіонів тощо. цьому нема чого дивуватися. однак по-справжньому є дивним те, що заслуговує на серйозну увагу громадськості, хто дозволяє цьому російсько-канадсько-італійському шулеру савіку шустеру це і досі витворяти в Україні!? хто і навіщо покриває його злочини?

зоя
1 год 5 месяцев назад

чмо божевільне. заставляє сутками працювати своїх людей, а як платити — так зась

Шамиль
1 год 5 месяцев назад

По мне, так савик шустер — это международный преступник и его судить нужно международным трибуналом. Ж-ды редко на такие преступления идут, чего нельзя сказать про этого ауцайдера

Тадей
1 год 5 месяцев назад

Потрібно показово лінчувати його

Елена
1 год 2 месяцев назад
Італійсько-канадські масони, користуючись правовим безладом в Україні, вигадали для наївних українських баранів надійний і багатообіцяючий медіабізнес, який би не мав ризиків і капіталовкладень. Механізм такого масонського бізнесу дуже простий і розрахований на виключно безголових і не дуже освідчених людей. А саме, люба злочинна особа купує у Савіка Шустера такий собі сертифікат іуди на пару тисчонок долярів і спокійно собі йде вбивати нівчому не винних людей та грабувати населення держави, в тому числі бізнесменів. Рано чи пізно, як це і має бути, такого бандита буде впіймано на вчиненому ним злочині правоохоронцями. Савік Шустер швиденько організує позапланову телепередачу, на яку запросить керівників… Read more »
Владислав
1 год 2 месяцев назад

Этого иуду и американского диверсанта нужно показательно распять на площади независимости, пока он в свой израиль еще не удрал!

Саша
11 месяцев 12 дней назад

Оця смердюча масонська істота вчасно втікла із України. Шкода що поліція в хабарах погрузла і спеціально затягувала із виконанням ухвали суду щодо відкриття на нього кримінальної справи. Як на мене, то Савіку личить у пітухах ходити при паханах на зоні.

wpDiscuz