казанцев

ТОВ “Доклаб” (док юа), або шахрайства по-Казанцеву С.В.

Бизнес, Интернет, Медицина, Новости

ТОВ «Доклаб» Казанцев Сергій Володимирович, користуючись довірою та юридичною неграмотністю керівників медичних центрів України, впродовж декількох років схиляв останніх укладати з ним шахрайські Договори про співпрацю.
У відповідності до умов такого Договору, ТОВ «Доклаб» брав на себе зобов’язання за власний кошт надавати в засобах масової інформації рекламу та активно залучати пацієнтів для лікування в приватних медичних центрах, а медичні центри – оплачувати такі послуги, з розрахунку: 100-250 грн. за 1 пацієнта.
При всьому цьому, ТОВ «Доклаб» далеко вийшов за межі своєї господарської діяльності, так як фактично почав займатися медичною діяльністю, яка згідно норм чинного законодавства України підлягає обов’язковому ліцензуванню МОЗ України.
Більше того, через відсутність в ТОВ «Доклаб» медичних знань і медичного персоналу, діяльність останнього почала реально загрожувати життю і здоров’ю пацієнтам. Абсолютне не знання симптомів і нозологічних форм захворювань працівниками даного товариства ставало щоденною причиною неадекватних координаційних дій, що постійно призводило до непорозуміння з пацієнтами, медичними працівниками та з керівниками медичних закладів.
Жахливим прикладом цьому може бути наступне: ТОВ «Доклаб» скерував на лікування пацієнтку із ознаками гострої виразки шлунку, яка могла в найближчі години померти від вчасного не надання їй хірургічної допомоги. Відповідно, маючи шлункову кровотечу, ризикуючи своїм життям, пацієнт втрачав свої безцінні хвилини, марно “записуючись” через ТОВ “Доклаб” на непотрібні для нього прийоми в медичні центри м.Києва до народних і нетрадиційних лікарів, які спеціалізуються виключно на реабілітології (відновному лікуванні), в той час як даному пацієнту потрібно було негайно викликати карету швидкої допомоги, транспортувати в хірургічне відділення лікарні і зробити відповідну операцію.
Тобто, правильною медичною тактикою ТОВ «Доклаб» було порадити такому пацієнту не звертатися до оздоровчих медичних центрів, а якнайскоріше викликати карету швидкої медичної допомоги по телефону 103. Другим жахливим прикладом незаконної діяльності ТОВ «Доклаб» є те, що дане товариство скеровують до медичних центрів худорлявих пацієнтів для схуднення, в той час як саме такі пацієнти потребують протилежного лікування – набирання ваги.
В той же самий час, коли лікарі безкоштовно виправляли допущені помилки ТОВ “Доклаб” і відмовляли такому пацієнту від шкідливого і не потрібного для нього схуднення, то дане злочинне товариство на своєму сайті відразу починали викладали шантажистську інформацію що порочить честь і гідність та ділову репутацію саме як лікаря та медичного центру.
Якщо ж такий лікар чи керівник медичного центру, в силу наявних партнерських правовідносин (Договору про співпрацю) намагався потрапити на прийом до горе-директора Казанцева Сергія Володимировича з метою мирного урегулювання виниклих непорозумінь і його особистих неправових проступків, то йому це не вдавалося з причини завідомо неправильно зазначеної в партнерському Договорі справжньої адреси місцезнаходження ТОВ «Доклаб» (за поясненнями керівництва бізнес-Центру, Казанцев Сергій Володимирович купив фіктивну адресу реєстрації свого шахрайського підприємства за адресою: м.Київ, вулиця Червоноткацька, будинок 42, за якою ніколи не знаходився і зараз не працює). Насправді ж, ТОВ «Доклаб» переховується від фіскальної служби м.Києва та від образливих клієнтів і партнерів в офісному центрі «Фенікс», що знаходиться в будинку № 17 по вулиці Глибочицькій).

На 3 поверсі даного офісного приміщення працює біля півсотні молодих працівників (а при проведеній фактичній виїзній позаплановій документальній податковій перевірці – встановлено вдвічі менше!) в жахливих нелюдських умовах, що дуже нагадують закинуті радянські заводи: комп’ютерні столи стоять просто на бетонних підлогах. Приміщення не умебльоване. Також немає протипожежної і охоронної систем, вогнегасників, протипожежного щита, інформаційної доски, куточка споживача тощо. На весь поверх стоїть лише один диван, на якому може від сили поміститися три особи.
На законне прохання до керівника ТОВ “Доклаб” показати правоустановчі документи, Казанцев Сергій Володимирович проказав лише дозвіл на посередницькі рекламні послуги, що не дають йому права займатися наданням медичних послуг, адже потребують обов’язкового ліцензування МОЗ України. Господарська діяльність Сергія Казанцева обмежена лише рекламними опціями в системі Гугл-Адвордс (покупкою пошукових слів), що фактично являються назвами медичних центрів, прізвищами лікарів і головних лікарів, нозологічними формами захворювань, переліком косметологічних і медичних послуг тощо.
Останнє призводить до того, що пацієнти, заходячи в інтернет, помилково попадають на сайт Доклаб (док_юа) та змушені записуватися до лікарів через непотрібних нікому посередників, гадки не маючи про те, що це є класичні схеми шахрайства. Тобто, ТОВ “Доклаб” (в особі Казанцева Сергія Володимировича) навмисно дублює на своєму веб-сайті назви закладів охорони здоров’я, прізвища лікарів і назв медичних послуг, з метою введення людей в заблуду.
Простіше кажучи, ТОВ “Доклаб” ухитряється зробити так, щоб при пошукових запитах в Гугл, останній показував його шахрайську інформацію щодо лікарів, медичних послуг і лікарень (медичних центрів) вище іншої, яка напряму розміщується тими ж самими клініками, лікарнями, медичними центрами і лікарями, однак не на умовах реклами. Відповідно, то ТОВ “Доклаб” за гроші своїх недобросовісних агентів, створює їм неправдивий інтернет-рейтинг, несправжні позитивні відгуки і несправжній авторитет з метою отримання для себе неправомірної вигоди (ознаки ст.190, 366, 256 КК України). При цьому ТОВ “Доклаб” навмисно вводить в заблуду лікарів і медичні заклади, адже насправді обкрадає їх шляхом перепродажу їм їх же власних пацієнтів.
Для тих медпрацівників і власників медичного бізнесу, що взагалі не розуміється на айті-технологіях поясню ще простіше, що вам насправді не потрібно укладати псевдо-договори з такими як ТОВ “Доклаб” (Казанцевим Сергієм Володимировичем), адже вашому потенційному пацієнту і особисто вам буде набагато дешевше обходитися без них. Пацієнт і сам знайде вас в інтернеті за ключовими словами вашого веб-сайту, якщо ви його зацікавите якісними послугами та доступною ціною (за принципом конкуренції).
В усьому цивілізованому світі люди і справжній (конкурентоспроможній) бізнес давно прагнуть до прямих взаємовідносин, а не через сумнівних, наддорогих і злочинних посередників.
Якщо ж ви і самі є сумнівного чи неправового характеру медичний заклад або приватний лікар, то завдячуючи таким як ТОВ “Доклаб” вас ще швидше вирахують компетентні органи і в набагато жорстокішій формі покарають вас під грифом “організована злочинність”.
Для неконкурентноспроможніх лікарів і медичних фірм існують інші ліки, що називаються “Гугл Адвордс”, які вирішать вашу проблему з пацієнтами куди успішніше, чим ТОВ “Доклаб”.
Ухвалами слідчого судді Шевченківського та Деснянського районних судів м.Києва на ТОВ “Доклаб” і на Казанцева Сергія Володимировича відкрито дві кримінальні справи за ст.190, 366, 205, 212 КК України, у яких зараз ведуться два незалежних досудових розслідування в СВ Шевченківського УП ГУ НП м.Києва та СВ СУ ФР ДПІ у Деснянському районі ГУ ДФС у м.Києва.

1

2

doclab

doclab_1

Казанцев Сергій Володимирович єрдр

moz_net

Казанцев-Сергій-Володимирович-ТОВ-Доклаб

20 comments

 • Это же надо, этот мошенник Сергей Казанцев пол страны втянул в свой грязный и незаконный бизнес. Спрашивается, а зачем на лицензии минздрава было экономить? Небось прикарманил денюшки Черновецкого, думая что сойдет с рук? Молодцы активисты, таких надо проучить.

 • казанцев по всьому інтернеті і на проплачених телепередачах бреше що він начебто придумав ноу-хау, а на справді – це звичайний развод медичних центрів і їх лохів-директорів

 • І шо то за мавпа така. Називає високопарними словами ноу-хау свої звичайні шахрайства. Куда фіскали дивляться і міністерство охорони здоровя?

 • Жополиз черновецкого. Думаю и голубятник тоже. Не каждому же мошеннику черновецкий миллионы отстебывает на развитие бизнеса

 • Казанцев, достаточно тебе разводить народ. Немедленно явись с повинной к следователю. В минздраве о тебе все и все уже знают.

 • В погоне за деньжатами медицинские центры ведутся на все. Но, от якобы незнания о незаконности сотрудничества с этими мошенниками “доклаб”, директоров и главврачей медицинских центров не избавляет КПК и ККУ от несения ими криминальной ответственности! У руководителей медицинских центров начнуться проблемы сразу, как только возникнет проблема с пациентом: смерть или получение вреда здоровью через несвоевременность оказания медицинской помощи, причиненные через неправильные координационные действия шарашкиной конторой казанцева сергея владимировича, который не имеет медицинского образования, ровно как и все его работники! Фактически, все директора и главные врачи медцентров являются потенциальными подельниками в криминальных деяниях док.юа, и от судебного преследования им не избавиться при возникновении первой же проблемы у пациентов! Надеюсь, пациенты правильно используют на свою пользу эти мошеннические выкиды и массовый сговор медцентров с док. юа

 • интересненькая ситуация в стране: казанцев сергей, не смотря на категорическую позицию нескольких заместителей министра здравоохранения, дальше себе беспрепятственно работает без лицензии, несмотря на два криминальных дела против него, по которым вроде бы сейчас ведется досудебное следствие. ситуация идентична доктору Пи, который не имея медицинского образования, довольно таки “не плохо” лечил людей. но, доктора Пи посадили в тюрму, а казанцев сергей – взял на вооружение его изобретение и создал целую свору таких докторов без медобразования и косою косит миллионы!

 • спідоносний педофіл, що підкупив контролюючих блазнів і шахраїть на рівні держави, довірливих людей та керівників медичних центрів!

 • Оці смердючі педофіли брати Казанцеви, наскільки я чув, заплатили кругленький хабар Демченко Людмилі Дмитрівній за те, щоби їх не чіпали податківці. Як бачимо, синдром Насірова, як ота заразна хвороба поширилася і на нижчі підрозділи ДФС! Чекаємо нових арештів.

 • Педофіл триперний. Хіба це бізнесмен? Обсасував члена Льоні Космодрома, який під виглядом партнерства, дав йому кругленьку суму на особисту справу

 • Я слышала что Казанцев был половым партнером у Лени-Космодрома, до того как он удрал в свой Израиль. По этому Леня и вложил свои личные деньги в этого пидараста

 • не розумію, як можна сприймати цього транссексуала-сусліка по-серйозному і укладати з ним якісь договори? для нікого уже не являється секретом, що казанцев був дівчинкою із великим бантом на дупі у льоні-космодрома.

 • А я все думаю, чого це від бізнес центру Фенікс так гімном смердить. А з іншої сторони можна позаздрити С.Казанцеву, крім роздовбаної дупи Льоня залишив йому крутий бізнес і якісь там зв’язки

 • я і не думала що в києві є так багато лохів. як можна було повестися медикам на цього дебіла? він же навіть таблички множення не знає!

 • а чого тут дивуватися. грамотні медики давно виїхали за кордон, а тут залишилися одні бездарі. де ж їм здогадатися за яким принципом працює інтернет. тому такі засранці як казанцев користуються слушною нагодою і обдирають цих неуків по повній програмі.

 • фірма казанцева – це фірма-одноденка. сьогодні увірве кусок халяви від одних дуреп, завтра – від інших, а післязавтра – дьору дасть в ізраїль оди писати разом з льонею…

 • то що казанцев шахрай – це мені зрозуміло, однак не зрозуміти тих людей, які отарами йдуть до нього безкоштовно працювати. невже в києві є стільки багато дурних молодих людей? з негативних відгуків в інтернеті слідує, що казанцев кидає практично всіх. умови роботи вкрай важкі, столів і стільців на всіх не вистачає, робочий день безлімітний, майже всі працюють не оформленими, трудові книжки не ведуться, захищеності ніякої!

 • Сповіщення: Микола

Залишити відповідь