курмаз

Укртелеком став жертвою шахрайств Курмаз Юрія Павловича

Бизнес, Новости

Приватна особа (зазначення ПІП) в 2008 році уклала договір з ПАТ “Укртелеком” на делегування особистого домену другого рівня в зоні “com”.
У відповідності до укладеного договору, ПАТ “Укртелеком” взяв на себе зобов’язання обслуговувати належним чином приватний домен другого рівня в зоні “com” та щороку подовжувати його термін, а потерпілий – щороку оплачувати рахунки-фактури ПАТ “Укртелеком”.
Як згодом виявилося, ПАТ “Укртелеком” не укладаючи додаткової угоди з потерпілим та без будь-яких його повідомлень у шахрайський спосіб укладає додатковий договір з ТОВ “Інтернет Інвест” на обслуговування його домену. Крім того, за останні 1,5 (півтори року) 5 (п’ять) доменних поштових скриньок потерпілого фактично перестали належним чином працювати, з приводу чого останній неодноразово звертався за допомогою до служби технічної підтримки ПАТ “Укртелеком”, що працює в режимі телефонного звернення за номером 0800506800.
Подавши біля 180 (сто вісімдесят) звернень, скарг та викликів майстра з приводу не належної працездатності або ж взагалі повної непрацездатності 5 (п’яти) доменних електронних скриньок, працівники технічної підтримки ПАТ “Укртелеком” взагалі не реагували.
Як згодом стало відомо, керівники підрозділу технічної підтримки ПАТ “Укртелеком” нібито неодноразово відкривали наряди для штатних і договірних працівників цієї служби для виїзду за місцем перебування потерпілого з метою ремонтних робіт, однак чомусь жодного разу до нього так і не доїхали, однак наряди кимось з керівництва цієї служби закривалися і гроші за це певним особам виплачувалися. За наданою потерпілому інформацією, його підписи у таких нарядах підроблялися не встановленими особами ПАТ “Укртелеком” або ж підрядних установ, а керівники даного суб’єкту господарювання досі роблять вигляд що цього не чули від потерпілого та напрочуд відмовляються від проведення службового розслідування.
Добре розуміючи що вищенаписане має ознаки складу злочину, потерпілий біля 105 (сто п’яти) раз звертався за допомогою до посадових осіб ПАТ “Укртелеком”, в тому числі до:
1) Зновяк Світлани Вікторівни (спеціаліст з обслуговування споживачів другої категорії центру розрахунків та центру продажу послуг, що працює по вул.Шалет,1 в м.Києві, телефон (5133181);
2) Передро Сергія Олеговича (спеціаліст сервісних систем ЦТЕ МПД, ДРІ, телефон (044) 2880278);
3) Снігір Станіслава Михайловича (спеціаліст групи сервісних систем, телефон (044) 2880829);
4) Гуменюк Ігора Анатолійовича (виконуючий директор, телефон 091-114-05-77);
5) Даниленко Віталія Івановича (виконувач обов’язків директора, телефон (044) 2880829);
6) Курмаз Юрія Павловича (директор ПАТ “Укртелеком”, телефон (044) 2464379);
7) Коломоєць І.В.
За результатами звернення стало те, що потерпілому посадові особи зізналися у не вмінні працювати з обладнанням (з поштовими серверами) та запропонували в якості компенсації 100 грн.
18.09.2015 року в 00-20 хвилин домен з незрозумілих потерпілому причин перестав підтримувати працездатність сайту (зазначення назви сайту), з приводу чого з інтернету зник даний сайт.
З цього приводу потерпілий знову був змушеним звернувся до вищевказаних осіб із проханням надати йому код трансферу для його домену у зв’язку із нестримним бажанням перейти до іншого провайдера, де б не порушувалися або не так часто порушувалися договірні відносини, в чому власне йому і відмовили.
З пояснень Гуменюка Ігора Анатолійовича, Снігір Станіслава Михайловича і Даниленка Віталія Івановича потерпілому стало відомо, що ПАТ “Укртелеком” його взагалі не знає, так як і нічого не знає про його домен і про укладений договір.
Звернувшись в приватному порядку до відповідних спеціалістів потерпілий дізнався, що його домен було викрадено та переоформлено на працівника ПАТ “Укртелеком” Снігір Станіслава Михайловича, що значиться за адресою: м.Київ, вул.Володимирська,10 (тел.: (044) 2359001; факс – (044) 2304560).
Більше того, що дана особа чомусь не подовжила строк дії домену, через що сайт зник з мережі інтернет. Останнє завдало непоправної матеріальної шкоди потерпілому, так як попередня 13-річна робота потерпілого з СЕО – оптимізації була остаточно знищеною, а чи малі гроші (порядка 60 500,00$), що були вкладені в багаторічну розкрутку даного сайту – безповоротно пропали!
ТІЦ, PageRank, AlexaRank – повністю обнулилися, з приблизно 300 000 каталогів сайт зник. Дані речі вплинули на негативність пошукового ранжування, а останнє – на збанкротування його підприємства, яке за 13 (тринадцять) років жодного разу не мало від’ємного сальдо.
Небезпідставно вважаючи, що Зновяк Світлана Вікторівна, Передро Сергій Олегович, Гуменюк Ігор Анатолійович, Даниленко Віталій Іванович, Курмаз Юрій Павлович, Снігір Станіслав Михайлович вчинили злочин, що передбачений ст.185, 366, 361, 356 КК України, потерпілий звернувся до Київської місцевої прокуратури №10, якою і було відкрита карна справа щодо вказаних вище осіб.
Відповідно до ст.55 КПК України, потерпілим у кримінальному провадженні може бути особа, якій кримінальним правопорушенням завдано майнової та моральної шкоди.
Діями Зновяк Світлани Вікторівни, Передро Сергія Олеговича, Гуменюк Ігора Анатолійовича, Даниленко Віталія Івановича, Курмаз Юрія Павловича, Снігір Станіслава Михайловича було завдано потерпілому матеріальну шкоду на суму 2 760 000 (два мільйони сімсот шістдесят тисяч) грн., а моральної – ще на 200 000 (двісті тисяч) грн., разом – на 2 960 000 (два мільйони дев’ятсот шістдесят тисяч) грн.
Частина 2 ст. 55 КПК України, передбачає, що права і обов’язки потерпілого виникають в особи з моменту подання заяви про вчинення щодо неї кримінального правопорушення, або заяви про залучення її до провадження як потерпілого.
У відповідності до ч.4 ст. 214 КПК України, слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення.
Як передбачено ч.1 ст. 214 КПК України, слідчий невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.
Досудове розслідування, відповідно до ч.2 ст. 214 КПК України, розпочинається з моменту внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Крім того, згідно із положенням п.1.1., 1.4. Розділу ІІ Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» від 06 квітня 2016 року за № 139, формування Реєстру розпочинається із внесення до нього слідчим, прокурором відповідних відомостей про кримінальне правопорушення, зазначених в заяві чи повідомленні про його вчинення.
Таким чином, відомості щодо вчинення вищевказаних правопорушень Зновяк Світланою Вікторівною, Передро Сергієм Олеговичем, Гуменюк Ігором Анатолійовичем, Даниленко Віталієм Івановичем, Курмаз Юрієм Павловичем, Снігір Станіславом Михайловичем мають ознаки злочину, що передбачені ст.185, 366, 361, 356 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування.
Відповідно до п.2 Інформаційного листа Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ «Про деякі питання порядку оскарження рішень, дій чи бездіяльності під час досудового розслідування» від 9 листопада 2012 року за № 1640/0/4-12, у статті 303 КПК визначено порядок оскарження бездіяльності слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення – впродовж 24 годин!
А саме, що «…Слід мати на увазі, що відповідно до вимог ч.1 ст.214 КПК бездіяльність слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, означає невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань впродовж 24 годин після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення…» (п/п 1 п. 2 даного Листа).
Отже, внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення, є підставою для проведення слідчим досудового розслідування, вчинення процесуальних (слідчих) дій і прийняття процесуальних рішень з метою встановлення особи, яка вчинила кримінальне правопорушення, та подальшого притягнення такої особи до кримінальної відповідальності.
Очікуємо результатів проведення досудового розслідування, належного резонансу небайдужої української і міжнародної громадськості та мас-медіа.

ukrtelecom

ukrtelecom_erdr

kurmaz-yurij-pavlovich-yerdr

21 comments

 • Цей ненаситний бридкий плазун, як ота гусениця, спершу угробив лайф, а тепер перекинувся на укртелеком, щоб і йому хрест поставити. Щоб подати телеграму в режимі телефонної розмови із 12 слів, потрібно цьому злочинцю заплатити 157 грн. Крім того, згодом вам повідомлять вражаючу новину, що ваша телеграма була відправлена електронним листом, так як телеграфної апаратури у них немає. Якщо така “телеграма” загубиться, то укртелеком додатково роз’яснить вам, що вони гарантій ніяких не дають. Обратка ж прихотить як звичайне поштове повідомлення. Якщо телеграма відправлятиметься в село або в район, така доставка буде тривати до 5 днів: в район телеграма піде електронкою, а в село – простим листом. Цього харька потрібно осудити на довічне ув’язнення. Розікрали народне майно і називають це революцією справедливості! Ганьба казнокрадам і хахраям!

 • я викрила шахрайства юри курмаз і його подільників, які крадуть гроші укртелекому. я шість раз на протязі року подавала заявку в укртелеком щодо неробочого обладнання (модем), незадовільна швидкість і відсутність інтнрнету. із шести раз до мене фактично приїжджали тільки один раз. в сьомий раз скаржучись специалістам техпідтримки укртелеком на те, що до мене ніхто не приїжджає і не ліквідує виниклі проблеми, мені консультанти повідомили таке: “ваші всі заявки закриті актами. до вас приїжджали наші специалісти укртелекому (у такі то дати) і все відремонтували”. якщо врахувати те, що кожний акт підтверджує виконану роботу працівником (чи групою робочих), то кожен із таких документів став підставою на отримання грошової винагороди за роботу, якої насправді не було. коли ж я поскаржилась на шахрайство і незаконне отримання їх працівниками грошей, мені і через півроку так ніхто і не відповів. получається так, що це все іде від курмаз юрія, інакше би послідувало службове розслідування, а не заминання та приховування вчиненого злочину

 • Это голубятник и жополиз олигархов. Но так не всегда будет. Не зря же антилопы раскрашены в белые и черные полоски.

 • что называется, казел в очках, который безнаказанно грабит и дурит людей. в тоже самое время, на столичных телеграфах, не говоря уже про областные и районные подразделения, нету даже телеграфа.

 • Этого очкастого бандита нужно кастрировать, чтобы неповадно было посягать на народное добро. Мошенничества Юрия Курмаза не знает границ: каждое его ноу хау – это обман людей!

 • Цей юра курмаз явно підер! від його злочинного укртелекому надто тхне гімном і трипаком

 • Конченное быдло и подлый вор. Раньше обворовывал людей при мобильном операторе, а теперь – в укртелекоме обворовывает пенсионеров и ветеранов войны!

 • Нібито ми всі живемо в 21 сторіччі, а тут такі середньовічні прикиди в Укртелекомі: на сайті організації не вказаний графік прийому керівництвом, не зазначено жодної адреси та номерів телефонів для звернення, відсутній телефон для скарг громадян тощо. І це попри те, що численні закони України вимагають саме такі відомості розміщати на сайтах організації не залежно від форми її власності.

 • а це все тому що курмаз юра є пришелепкуватою мавпою, яка не має жодної уяви про існування певних законів і вимог держави, а також про обов’язкорвість їх виконання та про покарання за їх ігнорування!

 • ця бидлота повністю покладається на всесильність свого патрона мільйонера-безпридільника тому і безумствує. однак, порушення цих елементарних вимог рано чи пізно призведе до остаточного збанкротування Укртелекому. людям ці підлі щурі вже так надопекли, що вони масово відмовляються від послуг Укртелекому: від квартирних телефонів, від телефонів в організаціях і в бізнесі, від радіо і інтернету…

 • давно з цими поганцями так вчинити потрібно було. ціни на свої гомнєцові послуги запридільні, а якості – ніякої.

 • В Україні напевно немає жодного іншого підприємства чи організації як Укртелеком щоб не було кому поскаржитися на неякісність послуг! В голові не вкладається що це може бути в час прогресивних технологій і високої конкуренції.

 • …тому що юрій курмаз є закінчена погань і неотесана скотиняка. любий інший на його місці керівник не дозволив би себе так низько опустити і заплямуватися гімном…

 • Просто так наші предки не придумали б відомий всім вислів, який дуже вдало підходить як для прикладу курмаза юрія павловича: “Риба гниє з голови”!

 • дуже влучно сказано про колись всім знаного, ушанованого і перспективного укртелекому, якого яйцеголовий виродок і мародер курмаз довів до повного знищення…

 • Этого жалкого поддонка-очкарика нужно нпоказательно повесить на первом же электрическом столпе за его дерзкие преступления и издевательства над людьми.

 • Скарги на дану особу та на інших посадових осіб залишайте на спеціалізованій гарячій лінії з питань корупційних діянь у центральних і місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах, на яку можна звернутися за номерами телефонів 1545, +38 (044) 284-19-15 (для громадян України, які перебувають за кордоном), а також через веб-сайт Урядового контактного центру

 • Це не Укртелеком, а справжній жах! Мало того, що не працює Інтернет, так ще немає зв’язку з оператором. За що ми гроші платимо цій шарашкіній канторі?!

Залишити відповідь