валиахметов

Бандитизм медичного експерта Валіахметова Давіда Енверовича

Госучреждения, Медицина

У відповідності до Постанови про призначення судово-медичної експертизи слідчим СВ 1-го ВМ Шевченківського УП ГУ НП в м.Києві Римаренко І.М. (копія надається) та скерування мене даним слідчим на проходження судово-медичної експертизи (копія надається), я біля 09 годин і 30 хвилин 19.05.2015 року прибув до Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи.
З першого ж моменту відбувся інцидент, за участю завідуючого відділом судово-медичної експертизи потерпілих, звинувачених та інших осіб Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи Валіахметова Д.Е.
А саме, експерт Валіахметов Д.Е., в присутності біля семи чоловік свідків, що очікували свого прийому в фойє Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи з підстав проведення власної експертизи, одна з яких власне і погодилася надати свої відповідні покази (зазначення ПІП, адреси свого проживання), в доволі крикливому тоні почав вимагати з від мене пояснення щодо суті отриманих мною тілесних ушкоджень 11.02.2014 року в автобусі ВК 1030 АА, рейсу 548, що слідував з АС-ЗЛВ м.Києва до Кузнецовська (ознаки кримінального правопорушення ст. 145, 387 КК України).
Тоді я нагадав злочинному експерту Валіахметову Д.Е., в присутності тих самих семи сторонніх чоловік про існування в світовій медицині такої банальної речі як медична таємниця, а також щодо несення кримінальної відповідальності особами, які таку таємницю безпардонно люблять розголошувати.
А оскільки дана розмова з експертом Валіахметовим Д.Е. стосувалася стану мого власного здоров’я, а значить – саме такої медичної таємниці, не говорячи вже про медичну етику і естетику, то я попросив експерта Валіахметова Д.Е. надати мені можливість відповісти на його запитання в його медичному кабінеті, на що він у брутальній і нахабній формі мене вигнав з відділу судово-медичної експертизи потерпілих, звинувачених та інших осіб, навздогін криком передавши через мене слідчому Римаренко І.М. наступні слова: «Нехай слідчий Римаренко вас більше не посилає до мене, а лише передасть мені вашу медичну карточку для проведення заочної експертизи».
Вищенаписане також доказується особистим листом експерта Валіахметова Д.Е. на адресу слідчого Римаренка І.М. за № 04.08-3059 від 22.05.2015 року (копія листа надається).
01.10.2015 року, у відповідності до мого клопотання, я ознайомився із кримінальним провадженням №12014180050000217 від 20.03.2014 року, в тому числі з висновком експерта за №940/е, з якого я дізнався про те, що експерт Валіахметов Д.Е. порушив вимоги ст. 384, 385 КК України.
А саме, експерт Валіахметов Д.Е. зумисно сфабрикував очне дослідження мого стану здоров’я та склав і надав слідчому Римаренко І.М. завідомо неправдивий письмовий висновок експертизи за № 940/е від 02.07.2015 року (копія надається) в контексті:
1) локалізації пошкоджених частин мого тіла;
2) степені важкості отриманих тілесних ушкоджень;
3) часу відновлення моєї працездатності;
4) наявності у мене на тілі пожиттєвих змін, що призвели до стійкого зниження працездатності;
5) наявності загрози моєму життю і здоров’ю від отриманих ушкоджень під час ДТП;
6) наявності у мене на даний час посттравматичного синдрому;
7) не проведення експертизи пожиттєвих змін в моєму тілі, що призвели до стійкого зниження працездатності;
8) «загоєння» (регенерації) розірваної у мене надкісниці в термін до 21 дня, і т.д.
При цьому, експерт Валіахметов Д.Е. навіть переплутав мою пошкоджену ногу із кістками носа, про які так відрадно описує у своєму шахрайському висновку експертизи за № 940/е.
А закінчив свою плутанину експерт Валіахметов Д.Е. своєю хворою фантазією на тему того, як моя порвана надкісниця швидко зажила в строк до 21 дня, хоча це було б для світової медицини повною ахінеєю.

Вінцем протиправної діяльності завідуючого відділом судово-медичної експертизи потерпілих, звинувачених та інших осіб Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи Валіахметова Д.Е. явилося те, що він разом із слідчим Римаренко І.М. вступили в злочинну змову та викрали найважливіші лікарські заключення з моєї медичної карточки щодо справжньої степені важкості мною ориманих тілесних ушкоджень під час здійснення пасажирської поїздки в автобусі ВК 1030 АА, рейсу 548, що слідував 11.02.2014 року з АС-ЗЛВ м.Києва до Кузнецовська, з метою отримання хабаря від пасажироперевізника ФОП Усовича.

Також зазначу, що це далеко не єдиний прецедент в злочинній діяльності завідуючого відділом судово-медичної експертизи потерпілих, звинувачених та інших осіб Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи Валіахметова Д.Е., адже він дозволяє собі не тільки відмовляти у проведенні призначених процесуальних дій щодо судово-медичного обстеження потерпілих, але і не з’являтися на роботу у свої робочі дні та години, але і дозволяє собі рукоприкладство до власних пацієнтів (дві копії відеодоказу інших потерпілих від рук експерта Валіахметова Д.Е. надається в додатку). Більше того, експерт Валіахметов Д.Е. несанкціоновано вимагає оплати від потерпілих за проведення судово-медичної експертизи, що КПК України не передбачено (копія відеодоказу надається).

валиахметов_суд

валиазметов_суд_2

9 comments

  • этого имбицыла тоже нужно на войну. его толстая задница, откормленная на бешенных взятках, на фронте могла бы обслуживать за ночь до 100 наших бойцов

  • Его свинная пыка так и просит кирпича. Небось за нашие кровные отпас задницу

  • Этого дауна нужно обвъязать гранатами а бросить под российский танк. Интересно, кто из них уцелеет? Парням из АТО на заметку

  • Цей метиз є ніхто інший як диявол, а не медичний експерт. Відповідно, бюро медичної експертизи Валіахметова – це бал остарбайтера і байстрюка сатани.

  • Этого уродца Давида Валиахметова нужно не только немедленно уволить с работы, но и влепить ему годиков 10 тюряги и депортировать в Чуркистан. Тут и так уже нечем дышать от этих вонючих чурбанов!

  • Чучело гороховое! Эту черномазую падлу нужно в шахту рубить уголь отправить, а не жиреть на людской беде!

  • Чурбанська наволоч Давід Валіахметов і далі спокійно гендлює на державній роботі, не дивлячись на те, що більше року ходить у досудовому розслідуванні за вчинені ним злочини! Агов, пане генеральний прокуроре Луценку, досить нюхати наркоту! Пора вже за роботу братися!

  • Експерт Валіахметов – це безталанний чурка, якого тримають на роботі тільки тому, що ділиться хабарями. Жодна людина не отримає об’єктивних висновків експертизи, якщо не надасть хабаря цьому чурбанському ублюдку!

  • такого придурка наверняка больше нет в Украине! за деньги напишет что угодно, даже если это будет медицинской казуистикой!

Залишити відповідь