ситник_артем

Ситник Артем Сергійович перетворив НАБУ у притон злочинців

НАБУ, Новости, Самые важные новости

Впродовж січня-лютого місяця 2016 року, в порядку ст.214 КПК України, громадянин (зазначення ПІП) подав директору Національного антикорупційного бюро України Ситнику Артему Сергійовичу 8 (вісім) заяв про вчинення кримінального правопорушення декотрими посадовими особами місцевих прокуратур м.Києва, прокуратури м.Києва і Національної поліції України.
Однак, у порушення ст. 214 КПК України, Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, затвердженого Наказом Генерального прокурора України за № 69 від 17.08.1012 року, станом на 14.03.2016 року заявника у жодний із способів так і не було повідомлено Національним антикорупційним бюро України (в тому числі детективами бюро) про внесення до ЄРДР відомостей хоч би однієї з таких моїх заяв про вчинення кримінального правопорушення.
З метою захисту порушених прав громадянин (зазначення ПІП) звернувся до слідчого судді Солом’янського районного суду м. Києва Кізюн І.Л., який своїми трьома Ухвалами від 02.03.2016 року (у справі № 760/3475/16-к), від 02.03.2016 року (у справі № 760/3479/16-к), від 04.03.2016 року (у справі № 760/3478/16-к) задовільнила даних три скарги.
Відповідно, вищевказаними Ухвалами слідчий суддя Солом’янського районного суду міста Києва Кізюн І.Л. безспірно встановила та на «паперовому документі» назавжди зафіксувала факти повторної злочинної бездіяльності директора Національного антикорупційного бюро України Ситника Артема Сергійовича та керівника Управління по роботі з громадськістю Національного антикорупційного бюро Мержук В.П.
12.03.2016 року громадянин (зазначення ПІП) отримав листи від детективів Національного антикорупційного бюро України з повідомленням його про те, що відомостей його вищевказаних заяв про вчинення кримінального правопорушення до ЄРДР не було внесено, що безумовно є наслідком корупційної діяльності і посадового бандитизму директора Національного антикорупційного бюро України Ситника Артема Сергійовича (ознаки ст. 396, 368 КК України), який бездарно перетворив багатообіцяючу антикорупційну структуру на добре організоване та щедро оплачуване державою бандитське угрупування.
Небезпідставно вважаючи, в діях Ситника Артема Сергійовича та Мержук В.П. є склад злочину, що передбачений ст. 396, 368 КК України, громадянин (зазначення ПІП) подав відповідні заяви про вчинене кримінальне правопорушення.
Також слід відмітити надмірну бездарність директора Національного антикорупційного бюро України Ситника Артема Сергійовича, який і досі не організував у своєму відомстві жодного кабінету для прийому людей, які звертаються в порядку ст. 214 КПК України, лише відкривши одну прийомну для громадян, що звертаються в порядку Закону України «Про звернення громадян».
Останнє говорить про те, що Ситник Артем Сергійович зовсім некомпетентний, або ж взагалі за освітою не являється юристом, якщо не може побачити різницю у цих двох законах, що суттєво відрізняються між собою, і що мають зовсім різне процесуальне підґрунтя.
Відповідно до вищезазначеного, нами були подані заяви до ГСУ СБУ і ГСУ ГПУ про вчинене кримінальне правопорушення директором Національного антикорупційного бюро України Ситником Артемом Сергійовичем та керівником Управління по роботі з громадськістю Національного антикорупційного бюро Мержук В.П. за ст.364, 382, 366, 368, 396 КК України.
Очікуємо належної реакції ГСУ СБУ і ГСУ ГПУ, небайдужої громадськості і належного резонансу мас-медіа.

xolodnickij-n-i-sitnik-a-s-nabu-sap

nabu-sap-xolodnickij-n-i-sitnik-a-s

Ситник Артем Сергійович

Ситник Артем Сергійович

4 comments

  • Его еле выперли из обласной прокуратуры. Там его ненавидели даже свои, у которых он без розбору отжимал все, а теперь с завидным энтузаазмом продолжает отжимать у НАБУ

  • Бандюкан, на которого всегда найдется другой бандюкан. Не думаю что он так просто отвертится

  • Прокурорская наволоч, которая за 135 000 гривен в месяц стремительно толкает Украину в бездну! Неужели козел Яценюк не предвидел, что фантастическая зарплата на самом деле не лечит от подлости, коррупции, предательства и шизофрении!?

Добавить комментарий