петухов

Злочини ТОВ “Адамант” в особах Петухова І.М. і Дорошенко Т.А.

Бизнес, Интернет, Новости

У відповідності до наданої інформації з Департаменту земельних ресурсів, Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації та КП «Київреклама» (копії листів надається), ТОВ «Адамант» (02096, м.Київ, вул. Харківське шосе, 51-А; керівники: генеральний директор Дорошенко Т.А., президент Пєтухов І.М.), за корупційного сприяння деяких представників правоохоронних органів, органів прокуратури та виконавчого органу Дарницького району м. Києва:
1) вчинили рейдерський захват комунальної землі;
2) вчинили рейдерський захват дитячої площадки;
3) звели незаконні цегляні та металеві будівлі;
4) звели незаконні цегляні та металеві паркани;
5) незаконно встановили велику кількість гаражів;
6) несанкціоновано втрутилися в інженерні, каналізаційні, водопровідні та електричні мережі Дарницького району м.Києва.
Крім того, Дорошенко Т.А. і Пєтухов І.М. десятиліттями не сплачують податків за користування землею та за зовнішню рекламу.
Наслідком зухвалої корупційної діяльності вищевказаного синдикату стало те, що ТОВ «Адамант» рейдерськи захопив весь будинок, що знаходиться по вул. Харківське шосе, 51-А в м.Києві, однак продовжує імітувати присутність в даному домі ЖЕД, дільничного інспектора Дарницького УП НП в м.Києві та ДП «Господар» в домі, яких там фактично давно уже не має!
Надаючи хабарі силовим органам, органам прокуратури та виконавчому органу Дарницького району м. Києва, Дорошенко Т.А. і Пєтухов І.М. ще й уникають сплати податків за здійснення власної господарської діяльності, приховують найману робочу силу, займаються незаконною підприємницькою діяльністю!
Доказом вищенаписаному є письмові відповіді з ДП «Київреклама», Департаменту земельних ресурсів, Дарницької Держадміністрації м. Києва, а також дев’ять Ухвал слідчих суддів Дарницького районного суду м.Києва (копії Ухвал надаються), які з листопада місяця 2015 року по кінець місяця лютого 2016 року керівником Київської місцевої прокуратури №2 Доценко Валерієм Анатолійовичем особисто саботуються (принципово не виконує вимоги суду щодо внесення до ЄРДР відомостей дев’яти заяв про вчинення кримінального правопорушення директором ТОВ “Адамант-Телеком” Лагодич Н.В., генеральним директором ТОВ “Адамант” Дорошенко Т.А. та президентом ТОВ “Адамант” Пєтуховим І.М.
Крім цього, відповідним доказом численної безчинності бандитського вищевказаного синдикату є неналежне ведення досудового слідства по двом кримінальним провадженням щодо ТОВ “Адамант” слідчим слідчого відділу Дарницької районної поліції Вознюк О.Я. та слідчим СУ ФР ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м.Києві Удовиченко Д.Г., а також процесуальними керівниками Київської місцевої прокуратури № 2 Даніловою Ю.І., Клижко А.О., Шапран О.В., за дієвого сприяння начальника Дарницького УП НП в м.Києві полковника міліції Жарікова Олександра Олексійовича, начальника слідчого відділу Дарницького УП НП в м.Києві Сліпчук Олега Степановича, старшого інспектора Дарницького УП НП в м.Києві Кагадій Олександра Григоровича та інших посадових осіб.
Вказані вище слідчі, інспектора і прокурори, через власний бандитизм і хабарництво, постійно блокують досудове провадження: понад 3 місяці не розглядаються численні клопотання (у відповідності до ст. 220 КПК України, максимальним термін розгляду клопотань є 72 години!), не проводяться допитування заявника, свідків та підозрюваних осіб по справі даних проваджень (що є обов’язковою умовою перед винесенням підозри та обвинувального акту злочинним особам Лагодич Н.В., Дорошенко Т.А., Пєтухову І.М. та їх численним подільникам).
За умови встановлення обставин, які свідчать про вчинення кримінального правопорушення, проводиться досудове розслідування відповідно до вимог статті 214 КПК України.
Таким чином, відомості щодо вчинення наступними посадовими особами:
1) начальника Дарницького УП НП в м. Києві полковника міліції Жарікова Олександра Олексійовича;
2) начальника слідчого відділу Дарницького УП НП в м. Києві Сліпчук Олег Степанович;
3) старшого інспектора Дарницького УП НП в м.Києві Кагадій Олександра Григоровича;
4) генерального директора ТОВ «Адамант» Дорошенко Т.А.;
5) президента ТОВ «Адамант» Пєтухова І.М.;
6) директора ТОВ «Адамант-Телеком» Лагодич Н.В.;
7) процесуального керівника Київської місцевої прокуратури №2 Шапран О.В.;
8) процесуального керівника Київської місцевої прокуратури №2 Клижко А.О.;
9) процесуального керівника Київської місцевої прокуратури №2 Данілова Ю.І.;
10) слідчого СУ ФР ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві Удовиченко Д.Г.
мають всі ознаки кримінального правопорушення, яке переслідується ч.2 ст. 197-1, 365 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні.

Відповідно до вищенаписаного, силами і коштом нашої громадської організації, відкрито 13 (тринадцять) кримінальних справ на ТОВ “Адамант” і ТОВ “Адамант-Телеком”.
Чекаємо винесення підозри та справжнього і непідкупного резонансу посеред громадськості і мас-медіа.

Пєтухов І.М., Лагодич Н.В., Дорошенко Т.А._2

Пєтухов І.М., Лагодич Н.В., Дорошенко Т.А._3

Пєтухов І.М., Лагодич Н.В., Дорошенко Т.А._4

Пєтухов І.М., Лагодич Н.В., Дорошенко Т.А._5

Пєтухов І.М., Лагодич Н.В., Дорошенко Т.А._6

Пєтухов І.М., Лагодич Н.В., Дорошенко Т.А._7

Пєтухов І.М., Лагодич Н.В., Дорошенко Т.А._8

Пєтухов І.М., Лагодич Н.В., Дорошенко Т.А._9

Пєтухов І.М., Лагодич Н.В., Дорошенко Т.А._10

Пєтухов І.М., Лагодич Н.В., Дорошенко Т.А._11

Адамант_Адамант_Телеком_дфс

Пєтухов І.М., Лагодич Н.В., Дорошенко Т.А._9

Пєтухов І.М., Лагодич Н.В., Дорошенко Т.А._0

Пєтухов І.М., Лагодич Н.В., Дорошенко Т.А._10

Пєтухов І.М., Лагодич, Дорошенко Т.А._11

Пєтухов І.М., Лагодич, Дорошенко Т.А._12

Пєтухов І.М., Лагодич, Дорошенко Т.А._13

pyetuxova-i-m-doroshenko-t-a-yerdr

18 comments

 • Цікава і неординарна ситуація: на східному фронті щоденно десятками гинуть найкращі сини України, а в мирному тилу – злочинці Петухов і Дорошенко роками не сплачують податки та рейдерськи захвачують державні землі. При Сталіну і Лукашенко такоо б не було. Робимо правильний висновок: у керма держави знаходяться одні бандити і божевільні істоти.

 • Пидер конченный, с элементами параноидальной шизофрении. Днями жалуется рабочим, что его якобы преследует американская разведка. Если бы не Кинах, он бы туалеты в тюряге драял и задницей своей жирной обслуживал паханов

 • Это полный писец! И за этого уродца люди должны отдавать свои жизни в АТО? Нах сжечь его в своем же змеином кубле

 • Конченный урод-ц, который отсасыва-т кинаху и сбу-шникам их триперные яй-а

 • Почему этот выродок Петухов и бандитка Дорошенко до теперь не сидят в тюрме? В этих документах более чем содержатся доказательства того, что они десятилетиями не платят налоги на землю и за рекламу?! Кому нужна такая бандитская держава и почему бойцы АТО должны помирать на братоубийственной войне, если в тылу свирепствуют марадеры и коррупционеры? Если Пети Порошенко и Юрию Луценко на это все наплевать, тогда может имеет смысл им самим идти на фронт и воевать за свою бандитскую идею, а не посылать туда нивчем невиновных людей за спасибо умирать.

 • офламон пєтухов викрав у держави землю, а у дітей – дитячу площадку! набудував підарюга на вкраденій землі китайських трьохметрових мурів і обклався двоповерховими гаражами, сподіваючись на те, що вони його захистять від ним вчинених злочинів

 • Петухов бывший военный радиоинженер, которого с трудом выперли с армии за его профессиональную непригодность и шизофрению

 • Ребятам нечем воевать в АТО, а эти законченные уроды не платят налоги по 13 лет! И где же справедливость? Или Порошенку и Гройсману и тут мешает Путин нормально работать?

 • этот иван петухов гребанное чмо и самодур! из психами куда проще разгаваривать чем с ним.

 • Стара кошолка Тетяна Дорошенко не пасе останнього. Буває що вона такі вибрики викидає що в голові не вкладається. Із-за цих двох дебілів ніхто довго на роботі не затримується. Не встигнуть працевлаштуватися як вже звільняються

 • параноїдальний задрот. постійно бігає по своїй фірмі і виглядає з вікна у вікно чи не штурмують його есбеушніки.

 • якось вирішила я поскаржитися Т.Дорошенко на високий пінг і на нестабільний інтернет. там таке відбувалося що прямо чистий дурдом: очі налилися кров’ю, язик висунувся з рота, почала хрюкати і мурликати. з переляку я вибігла з кабінету і довго від побаченого спати не могла

 • пєтухов ваня – дирявий гандон. пробував скаржитися йому на поганий інтернет так він мені щось там верещав про марсіан і про нечисту силу, які мішають розвиватися його бізнесу

 • складається враження що вся родина пєтухова івана хворіє на психічні розлади. однак не зрозумілим є те, чому вони всі разом працюють в одному бізнесі? якби вони працювали окремо один від одного то може це родина хвороба не так кидалося б в очі людям.

 • я працював у цього підера. якось захожу в туалет а там щось ніби тріпається за дверцями. пихнув двері – а там іван пєтухов дрочить свого пісюна. якби цей жид не економив на замках то я цього сорому ніколи не побачив.

 • Якби цих обох шизофреніків посадити в клітку і показувати людям, то можна було б не погано заробити. Одна біда, як цих циркачів туди цукеркою заманити?

Залишити відповідь