сергій гапорченко

ТОВ «Ємаркет Україна» вчиняє злочини проти людей і держави

Бизнес, Интернет

14.01.2015 року, біля 12 годин 40 хвилин, я викликав наряд міліції та слідчого з Голосіївського РУ ГУМВС України в м. Києві в офіс ТОВ «Ємаркет Україна» (сайт «Олх», сайт «Сландо», м.Київ, вул. Володимирська,77-а, ЄДРПОУ 34716896, ІПН 347168926566, п/р № 26002003144210 в ПАТ «ІНГ Банк Україна в м.Києві, МФО 300539, генеральний директор Сергій Гапоченко, телефон (044) 206-84-54, 096-930-90-90) з приводу незаконного заволодіння моїми коштами обманним чином (а саме, взяли з мене кошти під обіцянку надати рекламу на своєму веб-сайті «Олх», однак у наданні саме такої реклами відмовили, а назад моїх грошей не повернули), а також з приводу шахрайства і порушення встановлених норм податкового законодавства (а саме, на веб-сайті «Олх» ТОВ «Ємаркет Україна» і досі не відображено:
1) фактичного адресу місцезнаходження;
2) контактних телефонів;
3) телефонів керівництва;
4) ПІП керівників підприємства;
5) коду ЄДРПОУ;
6) номеру ІПН;
7) копій дозвільної документації на ТОВ «Ємаркет Україна»;
8) банківських реквізитів тощо.
Крім того, генеральний директор ТОВ «Ємаркет Україна» Сергій Гапоченко нав’язує своїм споживачам погоджувати шахрайський договір оферти, без зазначення в ньому:
1) фактичного адресу ТОВ «Ємаркет Україна»;
2) контактних телефонів;
3) телефонів керівництва;
4) ПІП керівників підприємства;
5) ПІП уповноваженої особи на представницьку діяльність за даним договором-офертою;
6) посади уповноваженої особи на представницьку діяльність за даним договором-офертою;
7) назви та реквізитів документу, що надає юридичне право уповноважувати певну особу представляти інтереси ТОВ «Ємаркет Україна» у договорі-оферті;
8) коду ЄДРПОУ;
9) номеру ІПН;
10) копій дозвільної документації на ТОВ «Ємаркет Україна»;
11) копії штампу та круглої печатки ТОВ «Ємаркет Україна»;
12) банківських реквізитів тощо).
Приблизно в 13 годин 45 хвилин на місце події прибуло три працівника з Голосіївського РУ ГУМВС України в м. Києві: слідчий (своє ПІП не назвав), два оперуповноважених — старший оперуповноважений ВКР майор міліції Якимчук В.Ю. та старший лейтенат міліції (своє ПІП не назвав).
Приблизно на протязі 3 годин і 30 хвилин оперативної роботи вищевказаним нарядом міліції було встановлено та зафіксовано численні факти порушення ТОВ «Ємаркет Україна» багатьох норм податкового законодавства (не було наказів на працюючих в офісі біля 50 працівників, був відсутнім куточок споживача): уникання від сплати податків, приховування найманої робочої сили, несплата обов’язкових відрахувань у фонд праці, несплата соціальних внесків тощо.
Даними працівниками міліції належним чином було відібрані у мене заяву і пояснення по суті, а в кінці такої оперативної роботи – майором міліції Якимчук В.Ю. мені було вручено пам’ятку про процесуальні права та обов’язки потерпілого у кримінальному провадженні, як доказ відкриття кримінального провадження за статтею 190, 205, 212 КК України.

ТОВ "Ємаркет Україна, олх, Гапоченко Сергій

ТОВ "Ємаркет Україна, олх, Гапоченко Сергій

Сергій Гапоченко

ТОВ "Ємаркет Україна"

олх, сландо, Сергій Гапоченко

ТОВ "Ємаркет Україна, олх, Гапоченко Сергій

Отправить ответ

10 Комментарий на "ТОВ «Ємаркет Україна» вчиняє злочини проти людей і держави"


Николас
1 год 2 месяцев назад

Это же нада, этот выродок на миллионы кидает родную страну в тот момент, когда ребята на фронтах не имеют чем стрелять, во что одеваться, что есть и на чем спать! Удавить бы его в темной подворотне как отъявленную сепаратистскую наволоч

Жора
1 год 2 месяцев назад

Низкопробный наперсточник. Бездарь и чмо. Пока что держится на плаву за щет лапши, которой пока удачно науши вешает америкосам. Но это не надолго. Постоянные жалобы, которые идут на него потоками в америку, рано или поздно заставят его сменить

Шамиль
1 год 2 месяцев назад

Этого пидера удавить нужно, набив его вонючий рот долларовыми банкнотами

Шамиль
1 год 2 месяцев назад

Этого пидера нужно живьем в стену замуровать, как это когда то делали с ворами и мошенниками

Рома
1 год 2 месяцев назад

гамноед недоделанный

Владислав
11 месяцев 12 дней назад

Кажется более чем странным, как может годами не платить налоги из миллиардной прибыли эта международная компания, против которой сейчас ведется криминальное следствие? Скорее всего ответ один: беспредел сегодняшней бандитской власти и все таже необузданная коррупция!

Антон
8 месяцев 27 дней назад

Мошенники и сепары! Вообще не платят податков.

Діма
8 месяцев 13 дней назад

Гапоченко Сергій мільйонами не сплачує податків, так як прикормив вонючих лягавих. Звідки тоді візьмуться в державі гроші?

Алеша
6 месяцев 7 дней назад

Странно как-то получается, страна нуждается в срочном подъеме экономики, а пидрас Сергей Гапоченко миллионами на платит налоги!

Ася
5 месяцев 29 дней назад

Ця підарюга Сергій Гапоченко уникає виконання податкових обов’язків в той самий час коли іде війна, коли бійцям АТО немає чим воювати і в що одягатися. В Америці чи в Німеччині цей би урод давно сидів у тюрмі довічно!

wpDiscuz