сергій гапорченко

ТОВ «Ємаркет Україна» вчиняє злочини проти людей і держави

Бизнес, Интернет, Новости

14.01.2015 року, біля 12 годин 40 хвилин, особа 1 викликав оперативно-слідчу групу з Голосіївського РУ ГУ МВС України в м.Києві в офіс ТОВ «Ємаркет Україна» (сайт “Олх”, сайт “Сландо”, м.Київ, вул.Володимирська,77-а, ЄДРПОУ 34716896, ІПН 347168926566, п/р № 26002003144210 в ПАТ «ІНГ Банк Україна в м.Києві, МФО 300539, генеральний директор Сергій Гапоченко, телефон (044) 206-84-54, 096-930-90-90) з приводу незаконного заволодіння коштами обманним чином.
Згідно поданої в порядку ст.55 КПК України заяви про вчинення кримінального правопорушення, особа 1 оплатив зі своєї банківської карточки та з рахунку свого особистого мобільного телефонного номеру ТОВ «Ємаркет Україна» кошти за розміщення приватного оголошення на веб-сайті «Олх». Однак, з незрозуміло яких причин, ТОВ «Ємаркет Україна» у розміщенні даного оголошення відмовили.
На прохання особи 1, у відповідності до діючого Закону України “Про захист прав споживачів”, повернути назад його особисті кошти, ТОВ «Ємаркет Україна» категорично відмовилося.
На прохання особи 1 надати інформацію про фактичне місцезнаходження ТОВ «Ємаркет Україна» з метою реалізації права щодо досудового урегулювання виниклого спору, ТОВ «Ємаркет Україна» теж незаконно відмовило. На прохання особи 1 надати контактні телефони керівництва ТОВ «Ємаркет Україна» для урегулювання виниклого спору, працівники даного підприємства теж відмовили.
В порушення встановлених норм законодавства на офіційному веб-сайті ТОВ «Ємаркет Україна» не відображено:
1) фактичного адресу місцезнаходження;
2) контактних телефонів;
3) телефонів керівництва;
4) ПІП керівників підприємства;
5) коду ЄДРПОУ;
6) номеру ІПН;
7) копій дозвільної документації на ТОВ «Ємаркет Україна»;
8) банківських реквізитів тощо.
В порушення встановлених норм законодавства в договорі-оферті ТОВ «Ємаркет Україна» не було відображено:
1) фактичного адресу ТОВ «Ємаркет Україна»;
2) контактних телефонів;
3) телефонів керівництва;
4) ПІП керівників підприємства;
5) ПІП уповноваженої особи на представницьку діяльність за даним договором-офертою;
6) посади уповноваженої особи на представницьку діяльність за даним договором-офертою;
7) назви та реквізитів документу, що надає юридичне право уповноважувати певну особу представляти інтереси ТОВ «Ємаркет Україна» у договорі-оферті;
8) коду ЄДРПОУ;
9) номеру ІПН;
10) копій дозвільної документації на ТОВ «Ємаркет Україна»;
11) копії штампу та круглої печатки ТОВ «Ємаркет Україна»;
12) банківських реквізитів тощо).
Саме через це особа 1 змушеним був за власний кошт і власними силами встановлювати місце фактичного місцезнаходження ТОВ «Ємаркет Україна» і його анонімного директора Сергія Гапоченка.
14.01.2015 року особа 1 прибув із своїм свідком події до розшукуваного ним таємничого ТОВ «Ємаркет Україна», однак генеральний директор Сергій Гапоченко утік з офісу.
Намагаючись найти порозуміння, особа 1 із свої свідком провів переговори з менеджером і юристом ТОВ «Ємаркет Україна», які не поступилися своїм злочинним принципам та повторно відмовили у поверненні його коштів, мотивуючи це власною політикою і принципами інвестора.
Приблизно в 13 годин 45 хвилин на місце події прибуло три працівника з Голосіївського РУ ГУ МВС України в м.Києві: слідчий (своє ПІП не назвав), два оперуповноважених – старший оперуповноважений ВКР майор міліції Якимчук В.Ю. та старший лейтенат міліції (своє ПІП не назвав).
На протязі 3 годин і 30 хвилин оперативної роботи вищевказаними правоохоронцями було встановлено та зафіксовано численні факти порушення ТОВ «Ємаркет Україна» норм податкового законодавства (в тому числі наказів на біля 50 працівників, а відповідно – уникання від сплати податків, приховування найманої робочої сили, несплата обов’язкових відрахувань у фонд праці, несплата соціальних внесків тощо). Даними працівниками міліції належним чином було відібрані в особи 1 заяву про вчинене кримінальне правопорушення і пояснення по суті справи, а в кінці такої оперативної роботи – майором міліції Якимчук В.Ю. було йому вручено Пам’ятку про процесуальні права та обов’язки потерпілого у кримінальному провадженні за кваліфікацією вчиненого злочину – ст.190,205,212 КК України.

Суд зобов’язав СВ Голосіївського РУ ГУ МВС України в м.Києві внести до ЄРДР відомості заяви особи 1 про вчинення злочину ТОВ «Ємаркет Україна»

Сергій Гапоченко

ТОВ "Ємаркет Україна"

олх, сландо, Сергій Гапоченко

ТОВ "Ємаркет Україна, олх, Гапоченко Сергій

ТОВ "Ємаркет Україна, олх, Гапоченко Сергій

ТОВ "Ємаркет Україна, олх, Гапоченко Сергій

19 comments

 • этот выродок на миллионы кидает родную страну в тот момент, когда ребята на фронтах не имеют чем стрелять, во что одеваться, что есть и на чем спать! удавить бы его в темной подворотне как отъявленную сепаратистскую наволочь

 • Низкопробный наперсточник. Бездарь и чмо. Пока что держится на плаву за щет лапши, которой пока удачно науши вешает америкосам. Но это не надолго. Постоянные жалобы, которые идут на него потоками в америку, рано или поздно заставят его сменить

 • ничего себе, мужик заплатил за рекламу а ему дулю в нос. этого пидара нужно наказать

 • Кажется более чем странным, как может годами не платить налоги из миллиардной прибыли эта международная компания, против которой сейчас ведется криминальное следствие? Скорее всего ответ один: беспредел сегодняшней бандитской власти и все таже необузданная коррупция!

 • Странно как-то получается, страна нуждается в срочном подъеме экономики, а пидрас Сергей Гапоченко миллионами на платит налоги!

 • курва та мати, що подарувала цьому смердючому гомосєку бридке собаче життя

 • как могли иностранцы доверить этому неотесанному бабуину такое серьезное дело? в погоне за копейками С.Гапоченко гробит миллиардное дело!

 • таке враження що іноземці є абсолютно тупі чи дурні. хіба можна було поставити керівником веб-порталу “ОЛХ” людину, що є невиліковним психом?

 • Схоже що Сергій Гапоченко точно дибілоід. Керувати багатомільйонною компанією і не мати нормального адміністратора і юриста – все рівно що застрелитися!

 • знаю точно, що психічно здоровий керівник тов “ємаркет україна” ніколи не переховував би свою адресу від клієнтів, не економив би на юристах, головному бухгалтері і на адміністраторі, а також сам знав би ази права і поважав би права спожівачів. не думаю що довго протягне його проект.

 • Директор ООО «Емаркет Украина» Сергей Гапоченко – типичная невежественная деревня!
  Согласно Закону Украины “О защите прав потребителей”, каждому гарантируется возврат платежей за не предоставленную услугу.
  Надо быть полнейшим дебилом чтобы не предоставить предоплаченной услуги и отказать в возврате денег.
  Очень странно, что Казанцева С.В. до теперь не подали эти люди в гражданский суд, тем более – что платить за иск не нужно (в соответствии с Законом Украины “О защите прав потребителей”).
  Настоятельно советую подать в гражданский суд чтобы как следует проучить эту невежду!
  Думаю, что к моменту рассмотрения заявления по сути, будут сотни желающих присоединиться к этому иску.
  Также советую, учитывая снятия ограничений, в пределах существующего криминального производства инициировать проведение фискальной проверки.

 • Гапоченко Сергей – бездарный директор веб-портала “OLX”. Начал бы свою работу в компании с уборщика, тогда может разобрался бы с ужасной модерацией объявлений!

 • Сергій Гапоченко – это настоящее чмо! Его веб-сайту (“ОЛХ”) и “Е-МАРКЕТУ” скоро наступит конец! Эта тварь уже находится в бегах…, а взамен себя поставил директором Сонищенко Екатерину, которая такая же блядь как и он сам.

 • Это быдло, Сергей Гапоченко, все-равно откупится. Но, этих скотов, не смотря на это, надо пресовать. Никаких контактов в объявлениях эти жулики не публикуют. Прячутся мрази. Публикуют фиктивные объявления с чужими номерами телефонов. А от удалить свой номер телефона из фиктивного объявления практически не возможно. Постоянно кормят завтраками, тем самим защищая мошенников!

Залишити відповідь