Адвокат Попович Павл Борисович

Шахрайства і бандитизм адвоката Попович Павла Борисовича

Адвокаты, Новости

04.03.2016 року я уклав Угоду в інтересах громадянина (зазначення ПІП) про надання послуг захисника в кримінальному процесі з адвокатом Попович Павлом Борисовичем (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №3157 від 13.12.2007 року, що мешкає в м. Києві по вул. Довнар-Запольського, 11, кв. 13; тел. 096-385-85-38, 067-375-30-38, 093–640–38–00, 099–432–88–60).
У відповідності до п.1 даної Угоди, адвокат Попович Павло Борисович взяв на себе зобов’язання щодо виконання функцій захисника в кримінальному процесі та надання юридичної допомоги для забезпечення прав, свобод і законних інтересів громадянина (зазначення ПІП), а я – зобов’язання виплатити адвокату гонорар за надання юридичних послуг захисника.
Крім того, згідно з пунктом 1 даної Угоди, адвокат Попович Павло Борисович гарантував:
1) дотримуватися діючого законодавства;
2) захищати громадянина (зазначення ПІП) у любому його статусі в кримінальному процесі;
3) використовувати всі надані йому права КПК України та засоби захисту з метою, що виправдовують підозрюваного (обвинуваченого, підсудного), або пом’якшують чи виключають його
відповідальність;
4) надавати громадянину (зазначення ПІП) необхідну юридичну допомогу, зберігаючи сувору конфіденційність отриманої від нього інформації;
5) що буде виходити з принципу презумпції невинуватості;
6) що всі свої знання, досвід та дії буде спрямовувати на захист громадянина (зазначення ПІП) як підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, засудженого, виправданого;
7) захист прав і законних інтересів громадянина (зазначення ПІП);
8) що не буде чинити ніяких дій на шкоду громадянина (зазначення ПІП) тощо.
Однак, жодного із цих пунктів адвокатом Попович П.Б. так і не було виконано. Адвокат Попович П.Б. навіть ні разу не відвідав громадянина (зазначення ПІП) в СІЗО м.Рівного, про що свідчить журнал відвідувань (в якому немає жодного запису з прізвищем та іменем даного адвоката).
Як результат, я змушений був виходити з положення і особисто вишукувати можливість отримати копії матеріалів судової справи громадянина (зазначення ПІП), щоб з ними ознайомити адвоката Поповича П.Б. та сподіватися на відповідні результати його роботи.
Однак, всупереч укладеній зі мною Угоді, адвокатській етиці та присязі адвоката, адвокат Попович П.Б. діяв проти законних інтересів та в ущерб Конституційних прав і свобод громадянина (зазначення ПІП), а також проти його життя та здоров’я.
А саме, я особисто і громадянин (зазначення ПІП) неодноразово повідомляли адвоката Поповича П.Б. про те, що в медчастині СІЗО м.Рівного і досі зберігаються матеріали важких наслідків від застосування незаконних до нього тортур (з випадками клінічної смерті) через застосування проти нього слідчими Рокитнівського ВП Сарненського ВП УП ГУ НП в Рівненській області Євпатом О.О. та Кибукевичем Р.Г. недозволених методів допиту з метою отримання завідомо неправдивих показів (самообмовлення).
Однак, в супереч Договору та нашим приватним інтересам, адвокат Попович П.Б. напрочуд відмовився використовувати дані докази в суді та звертатися до органів прокуратури з повідомленням про застосування нелюдських тортур до громадянина (зазначення ПІП), про що і дотепер на тілі громадянина (зазначення ПІП) наявні пожиттєві каліцтва!
Більше того, адвокат Попович П.Б. ступив в злочинну змову з прокурором Кузнецовського відділу Сарненської районної прокуратури Рівненської області з метою схилити громадянина (зазначення ПІП) до самообмовлення, при цьому залякуючи його тим, що в протилежному випадку громадянина (зазначення ПІП) все-рівно посадять в тюрму і на дуже великий строк, а якщо він візьме на себе чужі злочини, то громадянина (зазначення ПІП) теж осудять, однак на строк фактичної його відсидки в цьому самому СІЗО (на 3 роки).
Причиною для такого підмовляння було те, що я неодноразово повідомив прокуратуру, як органу підтримування державного обвинувачення в суді, що їм прийдеться відповідати перед Європейським судом за те, що вони абсолютно невинного громадянина (зазначення ПІП) незаконно утримували в СІЗО 1,5 роки (3 роки за законом Савченко) та зробили з нього каліку.
Відповідно, щоби уникнути справедливої кари за осудження завідомо невинуватої особи, прокурор Кузнецовського відділу Сарненської районної прокуратури Рівненської області вступив у злочинний зговір із адвокатом Попович П.Б. з метою вчинення ще одного злочину — змушування до сомообмовлення громадянина (зазначення ПІП), з метою повторного притягнення його до кримінальної відповідальності.
Відтак, адвокат Попович П.Б. тим самим грубо порушив:
1) присягу адвоката;
2) адвокатську етику;
3) умови Угоди від 04.03.2016 року.
Адвокат Попович П.Б., вступивши у злочинний зговір з прокурором Кузнецовського відділу Сарненської районної прокуратури Рівненської області, вчинив злочин, що передбачений ч.3 ст. 190, 372, 373, 366 КК України.
Крім того, адвокат Попович П.Б., отримавши від мене повний розрахунок (30 000 грн.) за надання його злочинних адвокатських послуг громадянинові (зазначення ПІП), не видає жодної квитанції про отримані від мене кошти, що наштовхує на думку про те, адвокат Попович П.Б. немає статусу суб’єкта підприємницької діяльності та тим самим уникає сплати податків (ознака злочину — ст. 212 КК України).
Однак, враховуючи те, що я частину коштів сплачував даному адвокатові шляхом банківського переводу з моєї банківської картки (Приватбанк) на його банківську картку (Приватбанк), то відповідно маю документальні підтвердження у вигляді банківської довідки.
Фіналом неправомірної діяльності адвоката Поповича П.Б. стало те, що він і досі не надав мені вказаного в Угоді Додатку про взаєморозрахунки (винагороду) та вчинив шахрайство щодо громадянина (зазначення ПІП), так як незаконно заволодів його коштами в розмірі 2000 (двох тисяч) грн.
Тобто, адвокат Попович П.Б., користуючись довірою громадянина (зазначення ПІП) і його абсолютним незнанням норм права, вчинив проти нього шахрайські дії, що виразилися в отриманні від нього винагороди за його адвокатські послуги, чого не було обумовлено в нашому Договорів (повторно отримав винагороду за свої послуги від свого клієнта, в той час як я його ці самі послуги уже сплатив).
Тепер останнє слово за прокурором, КМ КДКА, ДФС і судом, які мають винести справедливий вердикт щодо злочинного адвоката Попович Павла Борисовича!

адвокат Попович Павло Борисович

адвокат Поповича П.Б.

Поповича П.Б. адвокат

эрдр_393_попович_адвокат

эрдр_394_попович_адвокат

эрдр_395_попович_адвокат

эрдр_396_попович_адвокат

13 comments

  • Хто цій алкогольній бидлоті дав посвідчення адвоката? Місяцями в своєму гаражі облизує бутилки із під горілки, а потім вирветься на день два, щоби ошукати якусь старушку

  • До цього отморозка павла попович ніхто в приватному порядку не звертається, так він влаштувався у центр надання вторинною безоплатної адвокатської допомоги та доїть державу. я вже мовчатиму, чим виливається для його «безоплатних» підзахисних його злочинна співпраця з органами досудового слідцтва і прокуратурою

  • Эта тупица настолько деградировала, что на суде слова толком сказать не может

  • Этот уродец настолько тупой, что на суде все от него тащутся. И этому есть понятная причина: алкоголизм, многолетнее лечение в наркодиспансере, бросила жена, длительное проживание в вонючем захламленном гараже, недоедание, стрессы (от вечного преследования кредиторами)…

  • Павел, шизонутый алик, перестань разводить лохов. Вовремя тебе писать чистосердечное признание. Два криминальных дела как на тебя одного законченного алика — это черезчур тяжелая ноша

  • неотесанный и полуобразованный уродец, который тщетно пытается стать адвокатом, располагая опытом законченного алкоголика

  • Только в Украине могли догадаться выдавать (продавать!) дипломы адвокатов законченным алкоголикам и не знающим таблички умножения обезьянам. В какой такой стране цивилизованного мира пошли бы на такое вызывающее преступление?

  • Цей алкогольний чмирік валявся в підворотнях обісцяний і обісраний, не маючи жодного клієнта, поки його дружина не працевлаштувала в Центр вторинної правової допомоги, де платять не за розум і старання, а за години перебування в судах чи на допитах. Як результат, всі йому довірені клієнти, в тому числі невинні, сидять по тюрмам і СІЗО.

  • Как эта бля*ина адвокатская работает, алкаш дырявый. Он мошенник и пида*аст. Находит себе партнеров в собутыльники типа шл*хи Крывохижи

Добавить комментарий