генеральный прокурор луценко

Луценко Юрій Віталійович – безталанний емісар урядової мафії

Политика, Прокуратура, Самые важные новости

З серпня місяця 2014 року по травень місяць 2017 року нами було подано до Генеральної прокуратури України біля 140 (ста сорока) заяв про вчинені кримінальні правопорушення, відомості яких так і не було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань (!).
Відповідно до допущеної злочинної бездіяльності керівника Генеральної прокуратури України (здебільшого — Луценко Юрія Віталійовича), нами було оскаржено слідчим суддям Печерського районного суду м.Києва кожен такий конкретний випадок, за якими було винесено відповідні Ухвали, якими було зобов’язано керівника Генеральної прокуратури України внести до ЄРДР відомості наших біля 140 (ста сорока) заяв про вчинені кримінальні правопорушення.
Однак, біля 90% таких Ухвал слідчих суддів і дотепер залишаються не виконаними керівником Генеральної прокуратури України Луценко Юрієм Віталійовичем (ознаки злочину — ст.382 КК України).
Що стосується решти 10% Ухвал, вимоги яких начебто ГСУ ГПУ було виконано, то досудового розслідування у таких кримінальних провадженнях досі не проводиться (навіть не проводяться допити заявників і свідків).
На підставі вищенаписаної потенційної бездіяльності Луценко Юрія Віталійовича, нами було подано на його ім’я біля 70 (сімдесят) клопотань, заяв і скарг, на які і досі немає належної реакції.
Натомість, нам надсилаються дивакуваті листи з Генеральної прокуратури України, в яких зазначається, що ГПУ не буде виконувати Ухвали слідчих суддів Печерського районного суду м.Києва або на кшталт того, що ГПУ передовіряє прокуратурі м.Києва виконати вимоги Ухвал слідчих суддів Печерського районного суду м.Києва щодо зобов’язання ГПУ внести до ЄРДР відомості наших заяв про вчинені кримінальні правопорушення.
Останнє є прецедентом для світової юриспруденції, так як закон не дозволяє не виконувати рішення суду чи передовіряти іншим структурним підрозділам їх виконати.

Доказом абсолютної безглуздості, бездарності, безалаберності, непрофесіоналізму чи то зухвалого посадового бандитизму є письмові відповіді посадових осіб ГПУ на наші звернення за такими номерами:
– № 17/7-30572-16 від 14.12.2016 року;
– № 17/7-30572-16 від 30.06.2016 року;
– № 17/7-30572-16 від 10.08.2017 року;
– № 17/7-30572-16 від 14.12.2016 року;
– № 17/7-30572-16 від 17.03.2017 року;
– № 17/7-30572-16 від 13.03.2016 року;
– № 17/7-30572-16 від 01.03.2017 року;
– № 17/7-30572-16 від 17.10.2016 року;
– № 17/7-30572-16 від 30.01.2017 року;
– № 17/7-30572-16 від 14.12.2016 року;
– № 17/7-30572-16 від 24.03.2016 року;
– № 17/7-30572-16 від 23.03.2016 року;
– № 10/1/3-21076-16 від 23.03.2017 року.
Авторами-аутсайдерами саме таких листів стали наступні посадові особи, на яких розписував розгляд наших звернень Генеральний прокурор України Луценко Юрій Віталійович:
1) заступник начальника другого наглядового відділу управління наглядової діяльності у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури ГПУ – І.Сендак;
2) начальник відділу Головної військової прокуратури ГПУ – А.Медведєв;
3) заступник начальника відділу управління наглядової діяльності у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури ГПУ – О.Родік;
4) прокурор першого наглядового відділу управління наглядової діяльності у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури ГПУ – В.Тартус;
5) прокурор першого наглядового відділу управління наглядової діяльності у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури ГПУ – А.Шепетун та інші.
Крім того, є більше чим злочинною позиція Генерального прокурора України Луценко Юрія Віталійовича щодо не притягнення до кримінальної відповідальності группи карателей-прокурорів, які переслідували учасників Акцій протесту під час Революції Гідності.
Кримінально-процесуальний кодекс України саме такі діяння Луценко Юрія Віталійовича кваліфікує як приховування злочину, що суворо переслідується ст.396 КК України.
Крім того, в той час як Луценко Юрій Віталійович ефективно приховує вчинені злочини прокурорського-бандитського угрупування, останні розцінюють це як за своєрідне схвалення та продовжують вчиняти нові злочини, однак на цей раз уже – проти народу усієї України та проти інтересів держави.
Яскравим прикладом теперішнього прокурорського бандитизму, з числа колишніх карателів учасників Акцій протесту, являється прокурор Київської місцевої прокуратури №3 Кривов’яз Іван Іванович, який у демонстративній формі бере хабарі та спонукає слідчих і суддів Деснянського районного суду м.Києва до закриття резонансних кримінальних проваджень.
Запитується, а звідки береться така нахабна кримінально караєма поблажливість у Луценка Юрія Віталійовича до посадових бандитів, які щодня шкодять інтересам держави і її народу?
Також, для нас є зовсім незрозумілим, чому Луценко Юрій Віталійович стрімко (минаючи прокуратуру міста Києва) проштовхує до ГПУ по кар’єрній драбині злочинних, неграмотних і безалаберних прокурорів-корупціонерів з Київської місцевої прокуратури № 9, щодо яких проводяться досудові розслідування в СУ прокуратури м.Києва у кримінальних провадженнях за вчинені ними злочини, на прикладі прокурора Горобинського Віталія Миколайовича?

Це саме можна сказати і про не зовсім здорового на голову слідчого 3-го СВ СУ прокуратури м.Києва Завгороднього М.С., за вчинені злочини на якого нами було впродовж 2016 року відкрито аж 13 (тринадцять) кримінальних справ, половину з яких – Генеральною прокуратурою України.
Однак, ці самі 13 (тринадцять) кримінальних справ чомусь зовсім не заважають прокурору Завгородньому М.С. і надалі спокійно працювати і продовжувати вчиняти посадові злочини, під поблажливим крилом Луценка Юрія Віталійовича.
У зв’язку з вищезгаданими негараздами, на підставі Закону України “Про звернення громадян” та наявного графіку прийому громадян керівництвом ГПУ, нами була вчинена спроба попасти на прийом до любого із заступників керівника ГПУ, в чому нам з незрозумілих причин відмовили. (?)
Небезпідставно вважаємо, що це називається державною зрадою, а також – паплюженням доброго імені Героїв України, які ні за грош щодня віддають свої молоді життя за продажних маріонеток і посадових бандитів.
Відповідно до п.2.1 Розділу II Наказу Генерального прокурора України про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 139 від 06.04.2016 року, облік кримінальних правопорушень, у тому числі за заявами, які надійшли до органу прокуратури, здійснюється за дорученням його керівника шляхом внесення до ЄРДР відомостей, визначених частиною 5 ст.214 КПК України.
Пунктом 8 частини 1 статті 3 КПК України встановлено коло посад, які підпадають під визначення «керівник органу прокуратури», відповідно такою особою, як для даного прикладу являється – керівник ГПУ Луценко Юрій Віталійович. Отже, подання заяви, яка є повідомленням про кримінальне правопорушення, зобов’язувало керівника ГПУ Луценко Юрія Віталійовича, шляхом надання доручення, забезпечити внесення необхідних відомостей до ЄРДР. Попри зазначене, викладені у моїх заявах відомості до ЄРДР не були внесені, внаслідок чого досудове розслідування досі фактично не здійснюється. Ухилення від виконання вказаного обов’язку свідчить про бездіяльність керівника прокуратури, що тягне за собою карну відповідальність.
Умисне не виконання службовою особою вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню карається штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Ті самі дії, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Умисне невиконання службовою особою рішення Європейського суду з прав людини карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Ухилення – та сама відмова, яка має завуальований характер: службова особа відкрито не заявляє про відмову виконати судове рішення, але діє таким чином, що фактично унеможливлює його виконання. Перешкоджання виконанню судового рішення передбачає протидію службової особи, наділеної законом певними повноваженнями щодо реалізації вимог, які у ньому містяться, з метою недопущення його реалізації. Така протидія може виражатися у прямій забороні своїм підлеглим виконувати вимоги державних виконавців державної виконавчої служби, погрозі застосувати до певних осіб, у тому числі і службових, насильства, спробі підкупити чи обманути їх з метою недопущення виконання судового рішення. Відповідальність за ч.1 і 2 ст.382 настає у випадку невиконання рішення лише одного органу державної влади – суду.
Суб’єктом злочину може бути лише службова особа, яка відповідно до повноважень повинна була вчинити дії по виконанню судового рішення або завдяки своїм повноваженням мала можливість перешкодити останньому.
Такими службовими особами можуть бути керівники та інші службові особи підприємств, установ, організацій, державні виконавці тощо. Невиконання судового рішення іншою, крім службової, особою, може потягнути кримінальну (зокрема у випадках, передбачених ст.164, 165, 389, 390, 393, 395) або адміністративну відповідальність (ст.51-1, 185-6, 186-5 КАП).
Суб’єктивна сторона злочину характеризується прямим умислом. Ознаками злочину закон визначає:
1) вчинення його службовою особою, яка посідає відповідальне чи особливо відповідальне становище;
2) особою, раніше судимою за цей злочин;
3) заподіяння істотної шкоди охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб (ч.2 ст.382).
Відповідно, як для даного випадку, позиція Луценка Юрія Віталійовича є явно злочинною та антидержавною, що направлена на підрив довіри громадськості до ГПУ та до керівників української держави, що явно на руку численним ворогам нашої держави.
Луценко Юрій Віталійович, явно через підривну співпрацю з московським ворогом, перевищив службові повноваження, тим самим саботуючи роботу органів досудового розслідування та не скорився численним рішенням судового органу. Саботаж і бойкотування належної роботи ГПУ Луценко Юрієм Віталійовичем прирівнюється до шпіонажу і зраді інтересам нашої держави.
Луценко Юрій Віталійович умисно вчиняє посадові злодіяння на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України.
Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, допоки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території столиці України – м.Києва. Навмисна протидія нинішній державній політиці Луценко Юрія Віталійовича як посадовою особою ГПУ, вже розчарувала певну частину українців у нинішній політиці нашого уряду та призводить до агресивної настроєності населення.
Вищенаписане дає явні підстави вважати, що в діяльності Луценко Юрія Віталійовича наявний склад кримінального правопорушення, що передбачений ст.111, 364, 382, 396 КК України.
На підставі вищенаписаного, нами були подані відповідні заяви до ГПД НАБУ, ГСУ СБУ.
Очікуємо належної реакції вказаних вище силових структур та небайдужої громадськості і мас-медіа.

Луценко_Юрій_Віталійович_єрдр_1

Луценко_Юрій_Віталійович_єрдр_2

Луценко Юрій Віталійович єрдр

15 comments

 • Судячи по хворобливій поведінці генерального прокурора напевне можна сказати, що в СІЗО Луценку добре промили мізки тамтешні урки. От він тепер і змушений довічно брататися зі всякими там корєшами, блатними, злодіями в законі і урками!

 • В якій би ще такій країні на землі диктатори, педофіли і збоченці так безмірно знущались би над власним народом?

 • Скільки можна гвалтувати українську конституцію, за ради забезпечення мегамайнових прибутків порошенку, а для таких як луценко – психічно нездорового самозадоволення! З яких це пір, вночі переписавши конституцію, вранці слюсар-сантехнік набуде суперталант лікування людей, а тракторист – здатності віршуванню?

 • І як тепер очкарик Юрій Луценко дивитися в очі засудженим буде, які на прикладі доктора Пі сиділи в тюрмі за підробку документів про освіту, в той самий час як він не має навіть підроблених документів, однак незаконно сидить в ГПУ і кришує олігархічну мафію, клонує злочини і множить корупцію на низах!

 • Юрій Луценко посаджений у крісло генпрокурора своїм кумом Петром не для блага України, а за для покривання його не цукеркових злочинів перед народом України! Цікаво інше: як могли українці і герої Майдану дозволити в сотий раз поглумитися Петі з Конституції України!?

 • він і сам це добре знає. просто йому кум петро не дозволяє бути хорошою людиною. чого б він ще пручався так у верховній раді, коли кричав що не хоче бути генпрокурором. а тут тобі на, кум подарував луценку цілу фортецю у заповіднику, взамін інкубаторної квартири, от він і відпрацьовує маєток

 • Як казали наші предки, безталанність і дурість ніколи не давала приводу для почесті і шани.
  Дивно, що Лук’янівське СІЗО так нічому доброму і не навчило Генпрокурора Луценко Юрія Віталійовича.
  Єдине що в його житті трансформувалося, то це квартира (в багатоповерхівці) в казковий замок у мальовничому закутку природи. І не без допомоги його кума…

 • Генпрокурор: “Закон і Справедливість” або “Втрачене покоління”.
  Перефразуючи Екклезіаста: генеральні прокурори проходять і приходять, а беззаконня стоїть на місці. Поготів справедливості і законності в діях навіть самих генеральних прокурорів стає все менше і менше.
  Одне втішає: скоро Луценко Юрій Віталійович полишить свою посаду…

 • Навіщо Луценку вгамовувати злочинність і корупцію, якщо він нею і харчується? Це все-рівно що просити Луценка залізти на високе дерево і підрізати під своєю дупою гілляку!

 • Луценко – людина без самокритики і совісті, тому йому нічого стидатися при розмові з підопічними прокурорами, які мають відповідний диплом і стаж

 • як Луценко буде тепер дивитися в очі тих, котрі на зоні відбули на всю котушку строк за підробку документів про отримання профосвіти (на прикладі доктора Пі), адже у нього взагалі ніяких немає

 • Юрик-дурик: “А как бы по-другому я смог стать кумом Мойши Пети? Да и не понтово в лохах мне после отсидки ходить”!

 • У Луценка словарний запас домашньої папуги. Нормальна людина не полізла би туди, в чому абсолютно нічого не шурупає

 • 08.11.2016 года я был в г. Киеве незаконно задержан и арестован ГПУ по спровоцированному и сфальсифицированному делу, по содействию и лжесвидетельству агента ГПУ. Меня арестовали и привезли в ГПУ, где вопреки КПК, Конституции и Конвенции по правам человека, не представили мне государственного адвоката, а начали угрожать, застовлять довать показания против Онищенко А.Р. и Назара Холодницкого. После того как я отказался играть в их грязные игры, они разозлились и сказали что домой я не вернусь и бросили меня в киевское СИЗО, где держат меня досих пор без внесения каких-либо данных в ЕРДР, без наличия у них потерпевших, без доказательств моей вины и свидетелей. В СИЗО надомной издеваются работники прокуротуры и заключенные (по заказу ГПУ). Луценко сам лично подписывал все распоряжения, которые касались моего задержания и сожержания под стражей (у меня имеются копии этих документов с его подписями), которые не имел права отдавать. Дело о моем задержании грубо и нелепо сфальсифицировано, сплошные нарушения и подлоги. У меня есть факты и соответствующие доказательства. После того, как мной нанятые адвокаты обнаружили факты подлога и прочих нарушений, они сразу подали ходатайства, но глава суда Первушина (с колегией судьев) специально оттягивает под давлением прокуроров Луценко окончание судебного рассмотрения моего дела. На сегодняшний день я получил в СИЗО множественные травмы, одна из которых – перелом шейки бедра. Последнее требует срочной операции, о чем свидетельствуют справки и экспертизы. Однако и тут все специально затягиваеться. ГПУ и Первушина хорошо понимают, что за их незаконные проделки придется рано или поздно отвечать. Прошу помочь мне. Нету сил самому бороться с этой саранчей. Пару дней назад моей дочке исполнилось полтора годика, а она из-за этих мразей ниразу еще не видела своего родного отца.

Залишити відповідь