левченко Олег хостмайстер

Стоп: ТОВ «Хостмайстер», ТОВ «Центр інтернет-імен України»

Бизнес, Интернет, Новости

30.08.2016 року на російському веб-сайті (зазначення назви російського сайту 1) було розміщено інформацію, що порочить честь, гідність та ділову репутацію (зазначення ПІП особи та назви суб’єкта господарювання).
Оскільки домен до даного сайту делегується приватним підприємством – ТОВ «Центр інтернет-імен України» (ідентифікаційний код юридичної особи 35351405; місцезнаходження особи – 61146, м.Харків, вулиця Героїв праці, будинок 28, корпус «А», квартира 2; телефони: (057) 762-61-23, (057) 780-03-86,(093) 605-60-06; (099) 429-60-06, (096) 912-60-06, (044) 360-43-10, +7(499) 404-05-72; засновники: Михайлов Олексій
(Ванкувер, Іст Кіт Роад, 120, квартира 104, Канада), Пташний Олексій Олегович (61146, Харківська обл., місто Харків, Московський район, вулиця Героїв Праці, будинок 28, корпус А, квартира 2), ТОВ «Днєпрінвест» (443008, Самара, вулиця Калініна, будинок 14, 1 поверх, позиція № 34-37, Російська Федерація); кінцевий бенефіціарний власник: Михайлов Олексій, Пташний Олексій Олегович,
ТОВ «Днєпрінвест», в особі Созонова Олексія Олександровича (Російська Федерація, Самарська область, місто Самара, Кіровський район, проспект Кірова, будинок 3/5 квартира 48) і Шарикова Сергія Миколайовича (Російська Федерація, Самарська область, місто Самара, Жовтневий район, вулиця Ново-Садова, будинок 22 квартира 30), то я у другій половині жовтня місяця 2016 року написав електронного листа на особисту адресу [email protected] директора вказаного підприємства Лобода Олександру Юрієвичу.
В даному листуванні Лобода Олександр Юрієвич обіцяв посприяти у видаленні незаконної інформації з веб-сайту (зазначення назви сайту), домен якого власне і обслуговує.
За його словами, він має звернутися до групи компаній (зазначення назви російського сайту 2), який мені і повідомить про наслідки зробленої роботи по видаленню незаконно розміщеної інформації на вказаному вище сайті. Однак, взамін обіцяної допомоги, на мене відразу обрушився шквал електронних листів з «пропозиціями» оплатити послуги певних компаній-посередників по видаленню незаконно розміщеної інформації, що тривав біля одного місяця.
Згодом, мені написала особистого електронного листа громадянка Росії Катерина Миколаєва, яким повідомила мене про те, що їхня російська компанія (зазначення назви російського сайту 2) ніякого відношення не має до веб-сайту (зазначення назви російського сайту 1).
Проаналізувавши інформаційні дані, які надала система who-is з даними листа громадянки Росії
Катерини Миколаєвої, я прийшов до логічного висновку, що директор ТОВ «Центр інтернет-імен України» Лобода О.Ю. вчиняє кіберзлочини та займається вимагательством!
А саме, як виявилося, що директор ТОВ «Центр інтернет-імен України» Лобода О.Ю. нібито делегує домен російського сайту (зазначення назви російського сайту 1), у якого насправді не виявилося ані власника, ані розпорядника.
Добре розуміючи, що директор ТОВ «Центр інтернет-імен України» Лобода О.Ю. займається вимогательством, я звернувся до директора ТОВ «Хостмайстер» Левченко Олега Михайловича з проханням розірвати (або призупинити) дію реселерської угоди з ТОВ «Центр інтернет-імен України» (ідентифікаційний код юридичної особи — 31306359; адреса — 04060, м.Київ, вул.Вавілових, 18; тел.: (044) 5941794, (044) 2336230; засновники: Кохманюк Дмитро Сергійович (04050, м.Київ, Шевченківський район, вул.Вільгельма Котарбінського, будинок 10/12, квартира 40), Неверодський Петро Еммануїлович (08150, Київська обл., Києво-Святошинський район, місто Боярка, Іванківський Тупік, будинок 16), Свиридов Ігор (94041, місто Маунтайн в’ю, вулиця Кастро, 120-335, США), Ткачук Роман Анатолійович (46016, Тернопільська обл., місто Тернопіль, вулиця 15 Квітня, будинок 35, квартира 13), Форсюк Віктор Васильович (03124, м.Київ, Солом’янський район, вулиця Героїв Севастополя, будинок 13-А, квартира 54), Стесін Андрій Вікторович (01054, м.Київ, Шевченківський район, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 88-92, квартира 28), Балабушевич Олексій Ростиславович (04108, м.Київ, Подільський район, проспект Правди, будинок 6-А, квартира 148), Гомон Віталій Анатолійович (58032, Чернівецька обл., місто Чернівці, Шевченківський район, вулиця Південно-Кільцева, будинок 19, квартира 30), Грабовецький Юрій Вікторович (02140, м.Київ, Дарницький район, вулиця Лариси Руденко, будинок 21-А, квартира 7), Долінська Тетяна Володимирівна (04107, м.Київ, вулиця Печенізька, будинок 9, квартира 103), Драчук Олександр Юрійович (86300, Донецька обл., місто Донецьк, Київський район, вулиця Іловайська, будинок 6, квартира 5), Михайленко Ігор Владиславович (61080, Харківська обл., місто Харків, Червонозаводський район, вулиця Машиністів, будинок 8, квартира 27),
Ткаченко Світлана Юріївна (03190, м.Київ, Шевченківський район, вулиця Салютна, будинок 42-46, квартира 50), Чалий Юрій Петрович (58018, Чернівецька обл., місто Чернівці, Першотравневий район, вулиця Полєтаєва, будинок 21, квартира 10), Щукін Сергій Павлович (58013, Чернівецька обл., місто Чернівці, Шевченківський район, вулиця Південно-Кільцева, будинок 7, квартира 103).
Однак, листом за № 324/12 від 28.12.2016 року, директор ТОВ «Хостмайстер» Левченко О.М. повідомив мене, що він не вважає злочином створення і надання технічних умов для кіберзлочинності і вимагательств директором ТОВ «Центр інтернет-імен України» Лободою О.Ю.
Тобто, директор ТОВ «Хостмайстер» Левченко О.М. створив і фактично забезпечує умови для потенційного вчинення кіберзлочинів директором ТОВ «Центр інтернет-імен України», при цьому чогось не бажає вважати себе співучасником цих самих злочинів.

На радість громадянам і державі, кримінально-процесуальний і кримінальний кодекс України не поділяють такої чудернацької позиції далекого від юриспруденції директора ТОВ «Хостмайстер» Левченко О.М.
Небезпідставно вважаю, що в діях директора ТОВ «Центр інтернет-імен України» Лобода О.Ю. та директора ТОВ «Хостмайстер» Левченко О.М. є склад кримінального правопорушення, що передбачене ст. 189, 190 КК України.
Крім того, ТОВ «Центр інтернет-імен України» і ТОВ «Хостмайстер», як це і витікає з моїх доказів, активно підтримують російського агресора, з метою знищення української держави і повалення конституційного устрою (ознаки злочину – ст. 111 КК України).
Також, Лобода О.Ю. і Левченко О.М., використовуючи технічний потенціал власних фірм, фактично поширюють підривні ідеї Росії в Україні та посеред широкого загалу людей, в тому числі посеред бійців АТО та активістського руху опору.
Відповідальність за ст. 189 КК України може наставати тоді, коли особа примушується до виконання (невиконання) існуючого зобов’язання, що виникло з підстав, передбачених чинним законодавством.
Предметом такого зобов’язання можуть бути гроші, майно, послуги, результати творчості.
Вимога виконати (не виконувати) зобов’язання, що виникло з підстав, не передбачених чинним законодавством, або не існуючого зобов’язання, або зобов’язання з невизначеним предметом, а так само використання факту існуючого зобов’язання для заволодіння майном, правом на майно або для вчинення дій майнового характеру, які ним не передбачені, кваліфікується як вимагання.
Ще однією особливістю майнової вимоги при вимаганні є те, що при її пред’явленні винний не вживає активних дій до безпосереднього заволодіння майном, а прагне задовольнити своє домагання в результаті певних дій особи, до якої звернуто таку вимогу, — щоб та особа передала (віддала, вручила, надіслала, поклала в умовлене місце тощо) йому майно, право на майно або вчинила інші дії майнового характеру.
У ряді випадків винний взагалі не може без певних дій потерпілого досягти злочинного результату (зокрема, коли від останнього вимагається вчинити такі дії майнового характеру, як наприклад, виконання на користь винного певної роботи).
Майнова вимога визнається вимаганням за умови, що вона поєднана з психічним насильством. Пред’являючи до потерпілого майнові претензії, вимагач розуміє, що вони не будуть задоволені, якщо потерпілого до цього не примусити, не присилити робити певним чином.
Задум погрози при вимаганні полягає у залякуванні особи, до якої пред’явлена вимога, з метою забезпечити вигідну для винного поведінку.
Погроза при вимаганні повинна бути дійсною і реальною. При визначенні дійсності і реальності погрози необхідно виходити з суб’єктивного ставлення до неї винного і суб’єктивного сприйняття її потерпілим.
Реальність погрози для вимагача не означає, що він дійсно має намір обов’язково її виконувати.
Достатньо, щоб винний вважав, що залякування, яке він застосовує, сприймається потерпілим як таке, що цілком може бути реалізоване і спроможне примусити його робити певним чином.
Реальність погрози для потерпілого означає усвідомлення ним того, що небезпека заподіяння шкоди, якою погрожує винний, може стати дійсністю, якщо він проігнорує вимогу вимагача. Погроза при вимаганні може бути виражена у будь-якій формі; усно чи письмово, безпосередньо потерпілому або через інших осіб, по телефону, за допомогою жестів, міміки, та/або іншими способами. Водночас, для того щоб мати бажану для вимагача дію, погроза повинна бути доведена до свідомості потерпілого.
В окремих випадках при вимаганні погроза може і не висловлюватись у звичайному смислі цього слова. Вимагач може обмежитись пред’явленням майнової вимоги, якщо розуміння об’єктивно існуючої погрози випливає із відносин між потерпілим і вимагачем, які передували вимаганню, інших обставин, які дають підстави робити висновок про можливе заподіяння шкоди.
У таких випадках вимагач розраховує, що потерпілому без пред’явлення погрози зрозуміло про можливе заподіяння йому або його близьким певної шкоди, якщо він не виконає пред’явленої вимоги.
Погроза обмеження прав, свобод або законних інтересів потерпілого або його близьких родичів полягає у залякуванні зазначених осіб ущемленням їх прав, свобод або законних інтересів, перешкоджанням їх реалізації.
Обмеження, яким погрожує вимагач, має незаконний характер (за відсутності законних підстав, в порушення встановленого порядку тощо). Воно може стосуватися будь-яких конституційних та інших прав чи свобод людини і громадянина або будь-яких законних інтересів. Так, вимагач може погрожувати обмежити потерпілого в праві на свободу пересування, зустрічі і спілкуванні з певними особами, вільного вибору місця проживання, на свободу світогляду і віросповідання, на підприємницьку діяльність тощо.
Погроза обмежити незаконні інтереси потерпілого або його близьких родичів не утворює складу вимагання. Зміст і обсяг, в яких винний погрожує обмежити права та законні права потерпілого або його близьких родичів, значення для кваліфікації не мають. Якщо винний реалізував свою погрозу й обмежив зазначені права або законні інтереси інших осіб, його дії за наявності для того підстав повинні отримувати додаткову правову оцінку, зокрема за статтями Особливої частини КК, які передбачають відповідальність за злочини проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина.
Під відомостями, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці, слід розуміти такі дійсні чи вигадаю дані про них, їхні дії та дії, вчинені щодо них, розголошення яких з будь-яких міркувань є для них небажаним. Це можуть бути як відомості, які ганьблять потерпілого чи його близьких родичів (наприклад, повідомлення, про непорядні вчинки), так і відомості, які не принижують особу (зокрема, повідомлення про якусь її хворобу) або їх розголошення є суспільно корисним (скажімо, інформація про вчинений злочин). Головне при цьому, щоб погроза розголосити такі відомості спроможна була примусити потерпілого виконати пред’явлену до нього вимогу. Погроза розголосити такі відомості — це погроза повідомити про них особам (або особі), яким вони невідомі, і чиє ознайомлення з ними небажане для потерпілого.
Для наявності складу вимагання, поєднаного з пошкодженням чи знищенням майна, не потрібно, щоб потерпілому було завдано шкоди у великих розмірах, що необхідно при умисному знищенні або пошкодженні чужого майна (ч. 1 ст. 194).
Для кваліфікації вимагання за ч. 2 ст. 189 достатньо встановити, що мало місце безпосередньо пов’язане з майновою вимогою протиправне приведення певного майна у непридатність.
Директор ТОВ «Центр інтернет-імен України» Лобода О.Ю. та директор ТОВ «Хостмайстер» Левченко О.М. умисно вчиняють злочини на шкоду суверенітетові України, її територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, а також державній, економічній та інформаційній безпеці України.
Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, допоки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території столиці України – м.Києва.
Інформаційна підривна діяльність директора ТОВ «Центр інтернет-імен України» Лобода О.Ю. і директора ТОВ «Хостмайстер» Левченко О.М. вже частково призвела до розчарування певної частини українців у нинішній політиці нашого уряду та призводить до її агресивної настроєності.
Зараз не є секретом, що інформаційна війна має більш нищівну дію чим ядерна зброя!
Тому, якнайскоріше притягнення до кримінальної відповідальності російських поплічників — директора ТОВ «Центр інтернет-імен України» Лобода О.Ю. і директора ТОВ «Хостмайстер» Левченко О.М. може суттєво локалізувати вже нанесений нашій державі збиток.
03.04.2017 року, рішенням слідчого судді Шевченківського районного суду м.Києва, було зобов’язано ГСУ СБУ внести до ЄРДР відомості даної заяви про вчинення кримінального правопорушення директором ТОВ «Центр інтернет-імен України» Лобода О.Ю. і директором ТОВ «Хостмайстер» Левченко О.М. за ст.111, 189, 190 КК України.
Чекаємо результатів належного досудового розслідування ГСУ СБУ та адекватної реакції мас-медіа і громадськості.

Хостмайстер Левченко

levchenko_xostmajster_uxvala

12 comments

 • На палю всіх оцих уродов і сепарів! За спиною героїв і смертників АТО ці зрадники наживаються. Їм насрати, що Україна на краю бездни!

 • Дані інтернет компанії активно співпрацюють з сепаратистами і російським ворогом. І це попри те, що зараз Україна по коліна у крові! Куди дивляться СБУ і Генпрокуратура?

 • этих сепаратистских проституток нужно сжечь в огне их содружественного с Россией бизнеса!

 • замасковані сепаратисти і диверсанти, які під виглядом підприємців зрадили Україну та забезпечують підривну роботу Кремля

 • Сепаратист в тилу у ворога, а СБУ типу нічого не помічає! А може все-таки не хоче помічати, бо сепаратист поділився з ними отриманими від ворога грошими за підривну діяльність в серці України?

 • тільки в Україні може бути таке, що б купка сепаратюг і диверсантів офіційно орудувала в центрі держави, а СБУ і РНБО, не кажучи вже про поліцію і прокуратуру, закривала на це очі.

 • Поки керуватимуть ГПУ зеки і кумов’я президента країни, доти триватиме в державі хаос, поголовна корупція і зрада!

 • Не було більшої помилки в Україні чим допустили до влади іудеїв. Тому вони і навмисно зруйнували вщент державу, правоохоронні органи, СБУ, НАБУ, прокуратуру… Тепер нічого не мішає цим тарганам полонити в рабство не іудеїв!

 • і дійсно, в СБУ і в поліції є спеціальні кібер-підрозділи. тоді чому вони не згортають ці дві шарашкіни кантори і не відправляють їх керівників на тюремні нари? відповідь дуже проста — корупція!

 • в жодній війні словяни не програли і поступилися ворогам своїми землями та промисловістю, людьми та моральними цінностями. однак, колишня могутня СРСР була так швидко зруйнована, що навіть опам’ятатися не успіла, коли взамін танків і артилерії до СРСР застосували систему хабарництва! отож, так само зараз вчиняють і з Україною: хабарями знищують увесь народ, так само як вже знищили економіку та індустрію…

 • я думаю, що хостмайстер і центр інтернет-імен України надають щомісячні відкати посадовим особам з центральної виконавчої влади і роблять що хочуть. а по скільки в Україні повний правовий безлад, то ніхто з тих чиновників не боїться відповісти за вчинений злочин. виходить так, що правоохоронну систему самі олігархи і зломали для того що б не боятися брати хабарі за все і будь де.

 • тоді навіщо порошенко всім лапшу навуха вішає що ми йдемо до європи? хіба ж там не знають що вони з неми усіма тут роблять? виходить так, що вони насправді нас ніколи до себе не примуть в ЕС. це все ігри для ідіотів! вони прекрасно знають чим їм це буде чревато. так що спасибі усім олігархам-іудеям за солодкий обман!

Добавить комментарий