Остафійчук Григорій Володимирович єрдр

СБУ захищає лише клани олігархів і кримінальних авторитетів

Новости, СБУ

05.01.2016 року, в порядку 8 Глави КПК України, на особистому прийомі у чергового слідчого по СБУ було подано заяву за № 02/16 про вчинення кримінального правопорушення керівниками ТОВ “Інтернет Інвест” (Блоцьким П.А., Київ), ТОВ «Фінам» і ЗАО «Мамба» (Росія).
Однак, з незрозумілих причин належної реакції з боку ГСУ СБУ не послідувало.
25.01.2016 року, в порядку 8 Глави КПК України, на особистому прийомі у чергового слідчого по СБУ було подано заяву за № 01/16 про вчинення кримінального правопорушення керівниками ТОВ «Адамант» і ТОВ «Адамант-Телеком», а також слідчим Дарницького УП ГУ НП у м.Києві Вознюк О.Я. і прокурорами Київської місцевої прокуратури №2 Даніловою Ю.І., Клижко А.О., Шапраном О.В. Однак, належної реакції з боку ГСУ СБУ та на дане звернення також досі не послідувало.
22.02.2016 року, через поштову службу України, було подано на ім’я начальника ГСУ СБУ заяву заяву про приєднання до кримінального провадження особи 1 стосовно вчинених злочинів ТОВ “Адамант”. 23.02.2016 року, у відповідності до даних рекомендованого повідомлення про вручення кореспонденції, дану заяву отримала уповноважена особа Пукач. Однак, належної реакції з боку ГСУ СБУ на дану заяву також не послідувало. На цей раз бездіяльність ГСУ СБУ було уже оскаржено слідчому судді Шевченківського районного суду м.Києва у судовій справі за № 761/3174/16-к.
Однак, належної реакції з боку ГСУ СБУ знову не послідувало. Ухвала слідчого судді Шевченківського районного суду м.Києва у судовій справі за № 761/3174/16-к досі залишається не виконаною.
11.03.2016 року, на підставі ст.220 КПК України, особа 1 подав через поштову службу України, начальнику ГСУ СБУ клопотання про вчинення процесуальних дій.
14.03.2016 року, у відповідності до даних рекомендованого повідомлення про вручення кореспонденції, дану заяву отримала уповноважена особа Пукач. Однак, належної реакції з боку ГСУ СБУ знову не послідувало. Враховуючи те, що наші дві заяви про вчинене кримінальне правопорушення до ГСУ СБУ подавалися виключно на підставі ст. 111, 110, 113, 115, 119, 121, 122, 126, 127, 129, 156, 161, 190, 192, 255, 258, 345, 364, 365, 366, 367, 368, 369 КК України, а також щодо Конвенції про права дитини і торгівлі дітьми, дитячої проституції і дитячої порнографії, Конвенцією Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, злочинів проти моральності у сфері статевих стосунків, щодо статевих зносин з особою, яка не досягла 16-річного віку, то в тривалій бездіяльності начальника Головного слідчого управління Служби безпеки України Остафійчука Григорія Володимировича і заступника начальника ГСУ СБУ В.Маякова вбачаються ознаки вчиненого злочину, що передбачені ст.396, 256, 364, 368, 382 КК України. Останнє стало вагомою підставою для відкриття 13.07.2016 року проти Остафійчука Григорія Володимировича і В.Маякова карної справи за № 42016101100000210, згідно якої і досі ведеться досудове розслідування в СУ Військової прокуратури Центрального регіону України.
Однак, начальник Головного слідчого управління Служби безпеки України Остафійчук Григорій Володимирович і надалі продовжує покривати вчинені злочини численними фігурантами у справах провадження – не виконує 14 (чотирнадцять) Ухвал слідчих суддів Шевченківського районного суду м.Києва та не проводить досудового провадження у жодному із 12 (дванадцяти) кримінальних провадженнях (де заявники, потерпілі і свідки впродовж двох років залишаються навіть не допитаними). Також, Остафійчук Г.В. і В.Маяков надалі продовжують саботаж роботи СБУ, так як подані додаткові заяви про вчинення кримінального правопорушення (щодо нових епізодів вчинених злочинів) протиправно повертають заявникам.
Вищенаписане дає підстави вважати, що в діях Остафійчука Г.В. і В.Маякова є склад кримінального правопорушення, що передбачений ч.2 ст.256, ч.2 ст.396, ч.2 ст.364, ч.2 ст.368, ч.2 ст.382 КК України. Крім того, як для даного випадку, позиція Остафійчука Г.В. і В.Маякова є явно злочинною та антидержавною, що направлена на підрив довіри громадськості до органів СБУ та до керівників держави вцілому, що явно на руку зовнішнім ворогам. Остафійчук Г.В. і В.Маяков, явно через підривну співпрацю з зовнішнім ворогом, покриває вчинені злочини, тим самим саботуючи роботу СБУ та державного апарату. Саботаж і бойкотування належної роботи СБУ та державного апарату прирівнюються до шпіонажу і зраді інтересам нашої держави. Остафійчук Г.В. і В.Маяков умисно вчиняють злочини на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, а також державній, економічній і інформаційній безпеці України. Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, поки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території м.Києва. Навмисна протидія нинішній державній політиці Остафійчуком Г.В. і В.Маяковим, як керівниками ГСУ СБУ, вже розчарувала певну частину українців у нинішньому курсі нашого уряду та призводить до агресивної настроєності населення. Вищенаписане надало відповідні підстави вважати, що в діяльності Остафійчука Г.В. і В.Маякова наявний склад додаткового кримінального правопорушення, що передбачений ч.2 ст.111 КК України. Таким чином, відомості щодо вчинення правопорушень Остафійчуком Г.В. і В.Маяковим мають всі ознаки злочину, що передбачені ч.2 ст.111, ч.2 ст.256, ч.2 ст.396, ч.2 ст.364, ч.2 ст. 368, ч.2 ст.382 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування. З цього приводу були подані відповідні заяви ГПД НАБУ і ГСУ ГПУ про вчинені кримінальні правопорушення Остафійчуком Г.В. і В.Маяковим. Очікуємо результатів адекватного реагування вказаних вище структур, міжнародного резонансу, небайдужої громадськості і адекватної реакції не продажного мас-медіа.

Остафійчук Григорій Володимирович

7 comments

  • Чим відрізняється мафія цивільна від биндюжників в пагонах? Думаю тим, що цивільні бандити притримуються кодексу честі і певних правил поведінки, чого насправді немає у бандитів в законі – безпридільників з СБУ

  • начальник Головного слідчого управління Служби безпеки України Остафійчук Григорій Володимирович настільки злочинно облаштував свою слідчу структуру, що без хабарів не тільки не вносяться до єрдр відомості жодної із поданих до СБУ заяв про вчинені злочини, але і не виконуються ухвали слідчих суддів щодо внесення відомостей поданих громадянами заяв про вчинені кримінальні правопорушення

  • Что это за такая служба безопастности Украины, если она состоит из одних преступников и служит преступному миру? Уверен, что скоро наложат ветто на только что авансированный безвизовый режим в этом гнилом госсударстве

  • і навіщо Україні ці пси продажні? не знаю жодної людини, що б сбу помогла кому небудь з них

  • Мій брат звертався до СБУ за допомогою, так вони виставили йому ціну в 10 000 доларів США.Кому ці уроди служать?

  • При всех властях СБУ (КГБ) было сильной контролирующей структурой! Во что американский жопо-из Яценюк и Порошенко превратили этот некогда крепкий орешек?

Залишити відповідь