Євробачення Україна Київ 2017

Безпека життю учасників Євробачення 2017 не гарантується

Люди, Новости

Напевне, кожний учасник Євробачення 2017, перед прийняттям рішення чи приїжджати йому в Україну для участі у пісенному конкурсі року, задається запитанням, а наскільки йому буде безпечно і комфортно знаходитися в державі, яка вже не перший рік як веде воєнні дії на Донбасі.
За міжнародною оцінкою в Україні дуже низький рівень життя громадян і їх особистої безпеки.
Натомість, рівень безробіття сягає небачених висот, що сприяє процвітанню злочинності і зубожілості.
Виходячи з нашого власного досвіду і сумної статистики, коли посягання на вбивство громадського діяча влітку 2016 року (зазначення ПІП) навіть не стало відповідною підставою для негайного відкриття карної справи в СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві, то реальність загрози життю і здоров’ю гостям Євробачення є більш чим обґрунтованою.
Приклад перший. Поліцейський патруль, взамін оперативно-слідчої групи, який приїхав на місце вчиненого злочину за викликом потерпілого по короткому номеру 102, навіть не склав протокол вчиненого злочину та не викликав оперативних працівників і слідчих з СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві.
Потерпілий громадянин (зазначення ПІП) в порядку ст.303 КПК України оскаржив дану бездіяльність слідчому судді Солом’янського районного суду м.Києва, який своєю Ухвалою зобов’язав начальника СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві внести до ЄРДР відомості його заяви про вчинене кримінальне правопорушення – замах на життя громадського діяча (ст. 112 КК України), що і досі ним не було виконане, а відповідно – більше як рік протизаконно не проводиться досудове розслідування.
Приклад другий. В травні місяці 2015 року, мешканець будинку №3, що знаходиться по вулиці Шовкуненка в м.Києві, зробив подвійний озброєний сокирою напад на приватне підприємство (зазначення назви підприємства), в результаті чого було нанесено матеріальну шкоду підприємству, станом на травень місяць 2017 року, що сягає розміру у 400 000 (чотириста тисяч) грн.
Поліцейський патруль, взамін оперативно-слідчої групи, який приїхав на місце вчиненого злочину за викликом керівника підприємства по короткому номеру 102, навіть не склав протокол вчиненого злочину та не викликав оперативних працівників і слідчих з СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві.
Керівник підприємства (зазначення назви підприємства) в порядку ст.303 КПК України оскаржив дану бездіяльність слідчому судді Солом’янського районного суду м.Києва, який своєю Ухвалою зобов’язав начальника СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві внести до ЄРДР відомості його заяви про вчинене кримінальне правопорушення – хуліганство, розбійний напад, пограбування (ч.4 ст.296, ч.2 ст.185 КК України). Ухвала слідчого судді Солом’янського районного суду м.Києва була виконана начальником СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві – до ЄРДР були внесеними відомості заяви про вчинене кримінальне правопорушення, однак досудового розслідування і досі не проводиться.
Не дивлячись на те, що заявником було надано точну адресу проживання і місцезнаходження особи, що вчинила злочин, слідчі СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві чомусь відмовляються у проведенні його допиту.
Враховуючи останнє, заявник в самостійному порядку вслідкував злочинця на вулиці і викликав наряд поліції, яка транспортувала даного злочинця до СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві, однак слідчі з незрозумілих причин відразу відпустили його, навіть не встановивши його особу!
Станом на травень 2017 року пройшло уже два роки з дня події, а злочинна особа залишається ні разу так і не допитаною. Більше того, з матеріалів справи слідчі СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві повикрадали відеодокази вчиненого злочину (речові докази).
Приклад третій. 11.02.2014 року, по вині нетверезих водіїв міжобласного рейсового автобусу ФОП Усовича В.Ф., громадянин (зазначення ПІП) попав в ДПТ – отримав важкі тілесні ушкодження.
Взамін того, щоби надати потерпілому першу медичну допомогу та відвезти його в лікарню, нетверезі водії транспортного засобу викинули покаліченого чоловіка в лісі за 5 (п’ять) кілометрів до найближчого населеного пункту.
За даним фактом було відкрито карну справу СВ Кузнецовського ВП Сарненського ВП у Рівненській області.
За теріторіальною підслідністю дану кримінальну справу було перекинуто до СВ Шевченківського УП ГУ НП в м.Києві. Однак, навіть за три роки і чотири місяці свідків події жодного разу не було допитано, рівно як і не проведено жодної з експертиз.
Потерпілий (зазначення ПІП) 8 (вісім) раз оскаржив дану злочинну бездіяльність слідчому судді Шевченківського районного суду м.Києва, який своїми 8 (восьми) Ухвалами зобов’язав слідчих СВ Шевченківського УП ГУ НП в м.Києві вчинити низку процесуальних дій, в тому числі провести експертизи і допитати свідків, що і досі ними не було виконано.
Приклад четвертий. 20.04.2017 року, з залу судового засідання у цивільній справі Дарницького районного суду м.Києва, увірвалися сім злочинних осіб, які погрожуючи гранатами примусили суддю прийняти неправосудне рішення. Крім того, по відношенню до позивача, в даному суді злочинні особи вчиняли жорстокі хуліганські дії та погрози, через що громадянин викликав по короткому номеру 102 оперативно-слідчу групу.
Однак, з незрозумілих причин, на місце події прибув поліцейський патруль з двох осіб, взамін оперативно-слідчої групи, по відношенню до яких вказані вище злочинці теж вчинили злочини.
На прохання патрульних надіслати підкріплення, з метою затримання зловмисників, оперативники і слідчі так і не прибули на виручку своїх колег.
23.04.2017 року, черговим по Дарницькому УП ГУ НП в м.Києві було надана інформація, що за подією 20.04.2017 року було відкрито кримінальне провадження.
26.04.2017 року, у зв’язку з потребою бути своєчасно допитаним у даній кримінальній справі, потерпілий (зазначенні ПІП) прибув на особистий прийом до начальника СВ Дарницького УП ГУ НП в м.Києві з метою довідатися імена слідчих у провадженні.
Як згодом вияснилося, начальник СВ Дарницького УП ГУ НП в м.Києві, з метою покривання вчинених злочинів фігурантів у справі даного провадження, вчинив службове підроблення, так як зробив незаконні зміни у ЄРДР, внаслідок чого злочинні особи, що 20.04.2017 року вчинили в Дарницькому районному суді м.Києва злочин, фактично вже не проходять у даному кримінальному провадженні, рівно як і заявник.
Приклад п’ятий. 19.01.2016 року ТОВ “Адамант” і ТОВ “Адамант-Телеком” незаконно відібрав два приватних сайти у свого клієнта (зазначення ПІП особи), з яким уклав договір про надання хостингу і делегування одного домену з 2005 по 2016 роки.
19.01.2016 року, потерпілий прибув до офісу ТОВ “Адамант” і в порядку досудового урегулювання спору запропонував у добровільному порядку повернути йому його два приватних сайти і один домен.
Оскільки президент ТО “Адамант” Іван Пєтухов відмовився задовольнити справедливу вимогу потерпілого (зазначення ПІП особи), то останній по короткому номеру 102 викликав на місце події оперативно-слідчу групу. Проте, взамін оперативників і слідчих, чомусь на місце події прибули:
1) Вишенко Дмитро Володимирович (інспектор патрульної служби);
2) Кулиба Володимир Дмитрович (дільничний інспектор);
3) Кагадій Олександр Григорович (старший інспектор чергового);
4) Довгаль Руслан Борисович (інспектор патрульної служби);
5) Бойченко Дмитро Володимирович (інспектор патрульної служби), та ще троє працівників поліції, які навідріз відмовилися показувати свої посвідчення.
Дані поліцейські з особливою жорстокістю перевищували свої повноваження та застосовували до потерпілого фізичну силу, з метою залишення даного офісу.
За словами даних даних поліцейських, потерпілий переплутав свого провайдера і потрапив не за адресою.
Потерпілий показав даним поліцейським оригінал договору і адресу свого провайдера, в особі президента ТОВ “Адамант” Івана Пєтухова, і тим самим доказав їм, що він знаходиться за правильною адресою і у “правильному” офісі, чого не можна було сказати про їх господарів.
Однак, злочинні поліцейські викликали скору психіатричну допомогу і схиляли медичних працівників в примусовому порядку забрати на примусове лікування потерпілого.
За даним інцидентом було відкрито карну справу Київською місцевою прокуратурою №2 м.Києва, однак навіть через 16 (шістнадцять) місяців з дня події досудового розслідування у даному кримінальному провадженні так і не проводиться. Потерпілий 5 (п’ять) раз оскаржив слідчому судді Печерського районного суду м.Києва бездіяльність слідчих СУ прокуратури м.Києва, однак дані слідчі Ухвал досі не виконують щодо проведення слідчих дій у даному провадженні.
Приклад шостий. Племінник Слюсара Юрія Борисовича вбив свого рідного батька (рідного брата Юрія) та розчленив його тіло. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження, у якому навіть через 15 (п’ятнадцять) років діло так і не дійшло до суду. Матеріали даного кримінального провадження були розікраними слідчими у даній справі.
Не бажаючи змиритися з даними фактами, Слюсар Юрій Борисович відкрив 720 (сімсот двадцять) кримінальних справ на слідчих і процесуальних керівників у цьому провадженні, а також на керівників регіональних прокуратур, прокуратури м.Києва, ГПУ, СБУ і НАБУ, які шляхом кругової поруки захищають одне одного.
Однак, вбивця досі не покараний, а жодному із фігурантів у 720 (сімсот двадцяти) кримінальних справах – навіть не пред’явлено підозри. Більше того, за словами Слюсара Юрія Борисовича, жодна із цих 720 (сімсот двадцяти) кримінальних справ належним чином не розслідується, а йому – навіть не надають витяги з ЄРДР та не допитують у цих справах.
Взамін цього, з метою переслідування, посадовими особами СБУ і ГПУ вчинялися неодноразові службові підроблення з метою визнання Слюсара Юрія Борисовича не дієздатним і таким, що потребує примусового психіатричного лікування.
З вищенаписаного витікає, що Україна не може гарантувати безпеку життя і здоров’я не тільки гостям і учасникам Євробачення 2017, але і жодному іноземному туристу, так як досі не контролює криміналітет.

20.01.2018 року в м.Києві жорстоко побили британського хіпстера Ліама, який специально приїхав на екскурсію в Україну. Ліам лежав напівпритомним майже в самому центрі столиці, однак люди мовчки обминали його. За словами Ліама, в Японії і в Австралії до нього відносилися поважно. А.Аваков і П.Порошенко зруйнували вщент правоохоронну систему України за мовчазної згоди ВРУ

britanec

20 comments

 • Навіть не уявляю, як ці бідолахи з цівілізованого світу переживуть таке знущання як ми, якщо і їх цей бандитизм зачіпить? Хоча, я часто вже по судам Києва бачу іноземців, які уже попали в таку халепу: когось обікрали, іншого – побили. Ситуація ідентична нашим громадянам: поліція від теж відморожується, а вони з надією на торжество справедливості неміряно викидають своє бабло на адвокатів.

 • Дурні іноземці! Нормальна людина в Україну не приїде, так як тут людське життя не коштує і ломаної копійки. Як зазначено в цій статті, людей убивають і катують, а поліція і прокурори – покривають бандитів!

 • Кому нужна эта отсталая, вонючая и грязная страна? Разве что дряхлым жидам для развлечения!

 • казнокрадам потрібно було на щось списати вкрадені кошти, от і придумали євробачення, яке для нашої держави, яка не перший рік як втягнута в криваву війну, було ударом нище пояса

 • пархаті повністю знищили систему безпеки, міліції і прокуратури. тепер ніякої гарантії людського життя.

 • Порошенко обнес свое поместье колючей проволокой, высокими мурами и двома дивизиями специальной орхраны “сс-галичина”. Ему то нечего бояться за свое кодло!

 • навіть не зряча людина побачить, як нині іудеї руйнують вщент все те, що з 1945 року на кістках мільйонів людей будувалося за ради наших прийдешніх поколінь!

 • схоже що гітлер колись був дуже правим стосовно того, що якщо нація неспроможна боротися із своїми ворогами, то вона втрачає право на життя. більше чим підходить для покірного стада бидла…

 • Це ж до чого потрібно було дожитися 55 мільйонній згуртованій колись нації, щоб якихось 20 пархатих збоченців в щитані роки знищили її на три четверті? Гестапівці куди менше закатували в концлагерях!

 • це ж що потрібно було зробити з людьми, щоб вони стали покірною скотиною навіть в момент тотального її винищення? це ж протиприродньо! еволюція побудована на боротьбі за виживання, а тут тобі казна що! може це є наслідок психотронної зброї?

 • нормальні люди не поїдуть в Україну жерти бензопіренові цукерки пороха. отравитися іноземці можуть і в себе на батьківщині, однак на багато простіше і дешевше

 • средневековая держава, где нагло и подло правят далеко не порядочные иудеи

 • бог покарав Україну за гріхи іудеїв, яких вони ризикуючи і неблагодарно спасали від винищення німцями під час окупації

 • во істину кажуть люди: не роби добра і не буде зла! спасали українці євреїв від німців, а тепер українців не хочуть спасати німці, так як Україна вже Палестина

 • що називається догралися хохли в революцію і в найманців, що вже мирні люди бояться виходити на вулицю чи в магазин

 • таке враження що вся країна в наркотичному сні. невже люди не усвідомлюють того, що шоколадні зайці виробляють з їх конституційними свободами, землею і банками?

 • люди чудово бачать все, однак їм хабарі засліплюють очі. в якій цивілізованій країні за кілограм гречки люди віддали би свій виборчий бюлетень за бандита?

 • тоді виходить так що українці є неповноцінний народ. невже “гречаники” не усвідомлюють того, що сьогодні продавши свій бюлетень за кілограм гречки, вже завтра вони будуть віддавати свої і своїх дітей патрохи цим самим бандитам

 • масова шизофренія чи то психоз. як може так бути щоб 35 мільйонів людей терпіли наругу і насильство від усього 20-30 чоловік? чи не пора зрозуміти людям що їх свобода лежить у них в руках?

 • схоже що українці, як стадо тварин, не хоче бути вільними від своїх кайданок. мовляв, а що ми будемо робити з тією свободою? а чи не проще бути в ярмі і позбавити себе клопоту думати що з цим робити?

Залишити відповідь