Чайка Христина Анатоліївна

Чайка Христина Анатоліївна: безграмотна і злочинна детектив

НАБУ, Новости

У провадженні ГПД Національного антикорупційного бюро України перебувало на досудовому розслідуванні кримінальне провадження за № 52017000000000231 від від 01.04.2017 року.
27.04.2017 року, без попереднього повідомлення про початок досудового розслідування, детектив ГПД НАБУ Чайка Христина Анатоліївна запросила особу 1 на допит в якості свідка у кримінальному провадженні за № 52017000000000231 від 01.04.2017 року, де він є заявником (із зазначенням фактів переслідування фігурантом у справі провадження, конкретних сум завданого морального і матеріального збитку).
Під час підготовчих дій до проведення допиту особи 1 у даному кримінальному провадженні стало відомо, що у матеріалах справи немає заяви про вчинене кримінальне правопорушення із наданими заявником додатками у копіях документів.
Крім того, що до ЄРДР були внесеними статті Кодексу, які зовсім не відповідали тим, що були вказаними в заяві заявника в якості попередньої кваліфікації вчиненого злочину та що у відповідності до ст.216 КПК України – не були підслідними НАБУ. За словами детектива ГПД НАБУ Чайка Христини Анатоліївни, що кримінальне провадження за № 52017000000000231 від від 01.04.2017 року було нею відкрите лише за даними Ухвали слідчого судді Солом’янського районного суду м.Києва. На запитання особи 1, де ділася заява про вчинене кримінальне правопорушення і додані ним додатки в якості обгрунтування своїх доводів, що доказують на вчинення кримінального правопорушення, детектив ГПД НАБУ Чайка Х.А. заявила, що вона не знає куди вони поділися.
При цьому всьому, як про це свідчить наявний в особа 1 звукозапис на диктофоні, детектив ГПД НАБУ Чайка Х.А. впродовж майже 60 хвилин примушувала його давати покази у даному провадженні в якості свідка при фактичній відсутності Постанови про не визнання заявника Потерпілим.

На неодноразові пояснення заявника, що у відповідності до положення ст.55 КПК України, а також що відповідно до Рекомендації 8 Комітету Міністрів Ради Європи державам-членам щодо допомоги потерпілим від злочинів від 14 червня 2006 року під поняттям “потерпілий” слід розуміти фізичну особу, що зазнала шкоди, включаючи фізичні ушкодження або психічні травми, душевні страждання або економічні втрати, спричинені діями або бездіяльністю, які є порушенням норм кримінального права держав-членів, і що у належних випадках термін “потерпілий” також охоплює найближчих членів сім’ї або утриманців прямо постраждалої особи (п.1.1), детектив Чайка Х.А. категорично відмовилася надати особі 1 Пам’ятку про процесуальні права та обов’язки потерпілого у кримінальному провадженні та копії витягу з ЄРДР. Зрештою, детектив Чайка Х.А. запропонувала особі 1 перенести даний допит на інший раз нібито у зв’язку з тим, щоби заявник повторно надав до кримінальної справи № 52017000000000231 докази про отримання ним матеріальних і моральних збитків.
Оскільки особа 1 уже мав при собі копії таких документів, то запропонував тут же долучити їх до справи, від чого детектив Чайка Х.А. категорично відмовилася, мовляв що ці докази потрібно подавати виключно через канцелярію НАБУ.
Здогадуючись про шахрайські наміри детектива Чайки Х.А., особа 1 попросив останню відвести його до канцелярії, так як її місцезнаходження йому нібито не було відоме, що даний детектив і зробила. Зрештою, особа 1 і детектив Чайка Х.А. разом подали через приймальну НАБУ на її ім’я два клопотання: вх. № В-3951 (копії документів на 94 аркушах), вх.№ В-3952 (про проведення допиту як потерпілого). Однак, детектив ГПД НАБУ Чайка Х.А. дані клопотання так і не розглянула та до справи чомусь не долучила.
В той же самий день детектив Чайка Х.А. поспішно подала прокурору САП матеріали кримінальної справи № 52017000000000231 для зміни органу досудового розслідування та для передачі матеріалів провадження, що прокурор САП і зробив. Саме у такий спосіб детектив ГПД НАБУ Чайка Х.А., вчиняючи службові підроблення та не виконуючи Ухвали слідчих суддів, вчиняє кримінальні правопорушення, в тому числі – покриваючи вчинені злочини фігурантів у кримінальному провадженні.

Вищенаписане дає явні підстави вважати, що в діях детектива ГПД НАБУ Чайка Христини Анатоліївни є склад кримінального правопорушення, що передбачено ст.364, 366, 373, 382, 396 КК України. Крім того, як для даного випадку, позиція детектива ГПД НАБУ Чайка Х.А. є явно злочинною та антидержавною, що направлена на підрив довіри громадськості до НАБУ та до керівників держави, що явно наруку зовнішнім ворогам.
Детектив ГПД НАБУ Чайка Х.А., явно через підривну співпрацю з зовнішніми ворогами, перевищила службові повноваження та вчинила службове підроблення, тим самим саботуючи роботу органів досудового розслідування. Саботаж і бойкотування належної роботи ГПД НАБУ детективом Чайка Христиною Анатоліївною прирівнюється до шпіонажу і зраді нашої держави.
Детектив ГПД НАБУ Чайка Х.А. умисно вчиняє посадові злодіяння на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України. Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, поки сепаратисти не розпочали воєнні дії в Києві.
Навмисна протидія нинішній державній політиці детектива ГПД НАБУ Чайки Х.А. як посадовою особою НАБУ, вже розчарувала певну частину українців у нинішній політиці нашого уряду та призводить до агресивної настроєності населення. Останнє констатує наявність в діяльності детектива ГПД НАБУ Чайка Х.А. склад додаткового кримінального правопорушення, що передбачений ст.111 КК України.
Таким чином, відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень детективом ГПД НАБУ Чайкою Х.А. мають всі ознаки злочину, що передбачені ч.2 ст.111, ч.2 ст.364, ч.2 ст.366, ч.2. ст.382, ч.1 ст.373, ч.2 ст.396 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування.
З цього приводу нами були подані відповідні заяви до ГПД НАБУ, ГСУ СБУ, ГСУ ГПУ про вчинені кримінальні правопорушення детективом ГПД НАБУ Чайка Х.А.
Очікуємо результатів адекватного реагування вказаних силових структур, резонансу небайдужої міжнародної і української громадськості, а також належної реакції мас-медіа.

chajka-xristina-anatoli%d1%97vna-detektiv

chajka-xristina-anatoli%d1%97vna-uxvala

uxvala-chajka-xristina-anatoli%d1%97vna

chajka-xristina-anatoli%d1%97vna-zlochini

zlochini-chajka-xristina-anatoli%d1%97vna

13 comments

  • Стовп горілий а не детектив. Вискочила пройда, що називається із затурканого села з західної України, щоби в Києві в штанята зазирати набушним товстосумам. Хіба для цього потрібно мати розум?

  • Ця тупорила детектив Чайка навіть не знає азів права (що заявник являється потерпілим до тих пір, поки вона не винесе постанови про відмову у визнанні його потерпілим), однак чомусь пройшла великий конкурс і отримує 20 000 грн. в місяць. Це що, відверта демонстрація проституції в НАБУ чи ознака бездарності і параної Ситника?

  • во дает тупица набушная! это же какой дурой надо быть, чтобы потерять заявление потерпевшего и вносить в ердр ведомости с потолка?

  • А навіщо цій дурепі мати в НАБУ мозок, коли у неї є доволі великий рот і пухнасті губки. Як кажуть в народі: робота у неї по самі вуха смачна, да ще й із великою зарплатою!

  • Чумовая девочка приехала из забытого богом львовского села в Киев делать карьеру, а тут тебе облом такой: нужно трусики Сытника обстиривать.

  • а для чего еще нужны тупые курицы в НАБУ? грамотных давно уже порозбирали: кого-то замуж позвали, кто-то за границу выехал, а кого-то – на частную фирму устроили!

  • якщо така безтолковість в НАБУ працює, то яка тоді компетентність у керівників-козлів?

  • де можна ще було знайти таку тупорилу горилу, яка навіть таблички множення не знає! зате працює в НАБУ і отримує по 30000 тисяч гривеників щомісяця

  • З Чайки детектив – як з поліна Буратіно. Цю хвойду взяли до НАБУ виключно із-за її легкодоступності для керівників: від завідуючих відділами до керівника ГПД НАБУ Калужинського…

  • мало того що ця мавпа абсолютно тупа, так вона ще й неадекватна. як почне з її рота литися словесний понос, так його уже нічим не зупинити. може б її керівники скинулися по 10 гриванів і купили краника для її смердючого рота?

Залишити відповідь