говда роман михайлович фото

Говда Роман Михайлович розвалив прокуратуру і сіє корупцію

Новости, Прокуратура, Самые важные новости

З другої половини 2015 року по другу половину 2017 року нами було подано до прокуратури м.Києва біля 220 (двісті двадцять) заяв про вчинені кримінальні правопорушення.
В наших зверненнях, здебільшого до прокурора Говда Романа Михайловича, посеред багатьох інших нагальних проблем висвітлювалися такі жорстокі злочини:
— вбивство і розчленування людини з метою заволодіння помешканням;
— незаконного (замовного) засудження на 11 (одинадцять) років тюрми абсолютно невинної людини;
— незаконного утримування громадянина (зазначення ПІП) в СІЗО впродовж 18 (вісімнадцяти) місяців;
— застосування нелюдських тортур до громадянина (зазначення ПІП) слідчими Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області Євпатом О.О. і Кибукевичем Р.Г.;
— підробки підписів громадянина (зазначення ПІП) слідчими Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області Євпатом О.О. і Кибукевичем Р.Г. у кримінальній справі;
— не надання слідчими Євпатом О.О. і Кибукевичем Р.Г. першої медичної допомоги громадянину (зазначення ПІП) при його клінічній смерті від їх тортур;
— відмов слідчих Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області Євпатом О.О. і Кибукевичем Р.Г. у госпіталізації громадянина (зазначення ПІП) при завданні йому важких тілесних ушкоджень;
— проведення допитів громадянина (зазначення ПІП) у кримінальному провадженні без участі адвоката;
— пособництво у виготовленні і збуту наркотиків слідчими Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області Євпатом О.О. і Кибукевичем Р.Г.;
— отримання громадянином (зазначення ПІП) важких тілесних ушкоджень в результаті ДТП по вині нетверезих водіїв автобусу міжміського сполучення;
— залишення покаліченого громадянина (зазначення ПІП) в небезпеці (для життя і здоров’я) відразу після ДТП нетверезими водіями;
— не проведення досудового рлозслідування у справі ДТП навіть через 40 (сорок) місяців після події;
— групового розбійного нападу на приватне підприємство (зазначення назви і адреси підприємства);
— не проведення досудового розслідування у справі розбійного нападу на приватне підприємство навіть через — (двадцять два) місяці після події;
— незаконного заволодіння майном громадянина (зазначення ПІП) ТОВ «Адамант» і ТОВ «Адамант-Телеком»;
— не проведення досудового розслідування у справі заволодіння майном громадянина (зазначення ПІП) навіть через 16 (шістнадцять) місяців після події;
— самовільного захоплення земельних ділянок приватними і юридичними особами в межах м.Києва;
— самовільної забудов на захоплених земельних ділянках в межах м.Києва;
— самовільного розміщення рекламних засобів в межах м.Києва;
— встановлення незаконних цегляних огорож на самовільно зайнятих земельних ділянках;
— несплати податків на суми від 460 000 (чотириста шістдесяти тисяч) грн. до 1 500 000 (півтори мільйонів) грн. окремими суб’єктами господарювання: приватними підприємцями і юридичними особами;
— приховування найманої робочої сили від оподаткування доходів;
— дитячої і підліткової проституції;
— співпраці декотрих приватних товариств м.Києва і м.Харкова на користь Росії;
— викрадання теплової і електричної енергії юридичними і фізичними особами;
— хабарництва в органах поліції, КМДА, ДФС, прокуратури, СБУ, судах, ВРУ і в НАБУ,
відомості жодного з яких так і не було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань!
Відповідно до допущеної злочинної бездіяльності керівника прокуратури м.Києва, нами було оскаржено слідчим суддям Печерського районного суду м.Києва кожен такий конкретний випадок, за якими було винесено відповідні Ухвали, якими було зобов’язано керівника прокуратури м.Києва внести до ЄРДР відомості наших (біля 220) заяв про вчинені кримінальні правопорушення.
Однак, біля 90% таких Ухвал слідчих суддів і дотепер залишаються не виконаними керівником прокуратури м.Києва Говдою Романом Михайловичем (ознаки злочину — ст. 382 КК України).
Що стосується решти 10% Ухвал, вимоги яких начебто було виконано, то досудового розслідування у таких кримінальних провадженнях досі не проводиться (навіть не проводяться допити заявників і свідків).
На підставі вищенаписаної потенційної бездіяльності керівника прокуратури м.Києва Говди Романа Михайловича, нами було подано йому біля 160 (сто шістдесяти) клопотань, заяв і скарг, на які і досі немає належної прокурорської реакції.
У зв’язку з цим, враховуючи наявний графік прийому громадян керівництвом прокуратури м.Києва, нами була вчинена спроба попасти на прийом до заступника керівника прокуратури м.Києва — Буряк Олександра Олександровича. Однак, з незрозумілих досі нам причин, нас на прийом до вказаної особи не допустили (?).
Відповідно, за перевищення повноважень, на керівників відділу прийому громадян прокуратури м.Києва ми відкрили кримінальну справу, однак розслідування в ньому теж не проводиться, а нас — знову не допускають до особистого прийому керівниками прокуратури м.Києва.

Залишається тільки здогадуватися, навіщо тоді розробляти графіки прийому громадян в порядку Закону України «Про звернення громадян», якщо людей на такі прийоми не допускають?
Крім того, є більше чим злочинною позиція керівника прокуратури м.Києва Говди Романа Михайловича щодо не притягнення до кримінальної відповідальності группи карателей-прокурорів, які переслідували учасників Акцій протесту під час Революції Гідності.
Кримінально-процесуальний кодекс України саме такі діяння керівника прокуратури м.Києва Говди Романа Михайловича кваліфікує як приховування злочину, що суворо переслідується ст.396 КК України.
Крім того, в той час як Говда Роман Михайлович ефективно приховує вчинені злочини прокурорського-бандитського угрупування, останні розцінюють це як за своєрідне схвалення та продовжують вчиняти нові злочини, однак на цей раз уже — проти народу усієї України та проти інтересів держави.

Яскравим прикладом теперішнього прокурорського бандитизму, з числа колишніх карателів учасників Акцій протесту, являється прокурор Київської місцевої прокуратури №3 Кривов’яз Іван Іванович, який у демонстративній формі бере хабарі та спонукає слідчих і суддів Деснянського районного суду м.Києва до закриття резонансних кримінальних проваджень.
Запитується, а звідки береться така нахабна кримінально караєма поблажливість у Говди Романа Михайловича до посадових бандитів, які щодня шкодять інтересам держави і її народу?
Також, для нас є зовсім незрозумілим, чому Говда Роман Михайлович набирає на роботу в прокуратуру м.Києва неповноцінних та психічно хворих осіб та покриває ними вчинені злочини (не проводить досудові розслідування у кримінальних провадженнях, які нами було відкрито через суд),
на прикладі слідчого 3-го СВ СУ прокуратури м.Києва Завгороднього М.С. (проходить у 13 кримінальних справах).
Це саме стосується і злочинних керівників та їх заступників Київської місцевої прокуратури №2, №3, №7, №9, №10. Небезпідставно вважаємо, що це називається державною зрадою, а також — паплюженням доброго імені Героїв України, які ні за грош щодня віддають свої молоді життя на східних фронтах порошенківської бізнес-війни за продажних маріонеток і посадових прокурорів-бандитів.
Більше того, що власне не витримує ніякої критики, що керівник прокуратури м.Києва Говда Роман Михайлович якимось чином умудряється уповноважити слідчого 3-го СВ СУ прокуратури м.Києва Завгороднього М.С. виконати вимоги «свіжих» Ухвал слідчих суддів щодо внесення відомостей наших чергових заяв про вчинені кримінальні правопорушення цим же самим прокурором!? Іншими словами кажучи, що Говда Роман Михайлович заставляє слідчого Завгороднього М.С. відкривати на себе карну справу. І де в цьому є розумність і кмітливість прокурорського керівника?
А може справа втім, що Говда Роман Михайлович є бездарним і безталанним неробою, якого давно потрібно гнати не тільки з прокуратури м.Києва, але і з України?
Відповідно до п.2.1 Розділу II Наказу Генерального прокурора України про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 139 від 06.04.2016 року, облік кримінальних правопорушень, у тому числі за заявами, які надійшли до органу прокуратури, здійснюється за дорученням його керівника шляхом внесення до ЄРДР відомостей, визначених частиною 5 ст.214 КПК України.
Пунктом 8 частини 1 статті 3 КПК України встановлено коло посад, які підпадають під визначення «керівник органу прокуратури», відповідно такою особою, як для даного прикладу являється – керівник прокуратури м.Києва Говда Роман Михайлович. Отже, подання заяви, яка є повідомленням про кримінальне правопорушення, зобов’язувало керівника прокуратури м.Києва Говда Романа Михайловича, шляхом надання доручення, забезпечити внесення необхідних відомостей до ЄРДР.
Попри зазначене, викладені у наших заявах відомості до ЄРДР не були внесені, внаслідок чого досудове розслідування досі фактично не здійснюється. Ухилення від виконання вказаного обов’язку свідчить про бездіяльність керівника прокуратури, що тягне за собою карну відповідальність.
Умисне не виконання службовою особою вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню карається штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Ті самі дії, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Умисне невиконання службовою особою рішення Європейського суду з прав людини карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Ухилення — та сама відмова, яка має завуальований характер: службова особа відкрито не заявляє про відмову виконати судове рішення, але діє таким чином, що фактично унеможливлює його виконання. Перешкоджання виконанню судового рішення передбачає протидію службової особи, наділеної законом певними повноваженнями щодо реалізації вимог, які у ньому містяться, з метою недопущення його реалізації. Така протидія може виражатися у прямій забороні своїм підлеглим виконувати вимоги державних виконавців державної виконавчої служби, погрозі застосувати до певних осіб, у тому числі і службових, насильства, спробі підкупити чи обманути їх з метою недопущення виконання судового рішення. Відповідальність за ч.1 і 2 ст.382 настає у випадку невиконання рішення лише одного органу державної влади — суду. Суб’єктом злочину може бути лише службова особа, яка відповідно до повноважень повинна була вчинити дії по виконанню судового рішення або завдяки своїм повноваженням мала можливість перешкодити останньому. Такими службовими особами можуть бути керівники та інші службові особи підприємств, установ, організацій, державні виконавці тощо. Невиконання судового рішення іншою, крім службової, особою, може потягнути кримінальну (зокрема у випадках, передбачених ст.164, 165, 389, 390, 393, 395) або адміністративну відповідальність (ст.51-1, 185-6, 186-5 КАП).
Суб’єктивна сторона злочину характеризується прямим умислом. Кваліфікуючими ознаками злочину закон визначає:
1) вчинення його службовою особою, яка посідає відповідальне чи особливо відповідальне становище;
2) особою, раніше судимою за цей злочин;
3) заподіяння істотної шкоди охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним
чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб (ч.2 ст.382).
Відповідно, як для даного випадку, позиція Луценка Юрія Віталійовича є явно злочинною та антидержавною, що направлена на підрив довіри громадськості до ГПУ та до керівників української держави, що явно на руку численним ворогам нашої держави.
Керівник прокуратури м.Києва Говда Роман Михайлович, явно через підривну співпрацю з московським ворогом, перевищив службові повноваження, тим самим саботуючи роботу органів досудового розслідування та не скорився численним рішенням судового органу.
Саботаж і бойкотування належної роботи прокуратури м.Києва Говдою Романом Михайловичем прирівнюється до шпіонажу і зраді інтересам нашої держави. Говда Роман Михайлович умисно вчиняє посадові злодіяння на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України. Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, допоки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території столиці України – м.Києва.
Навмисна протидія нинішній державній політиці Говдою Романом Михайловичем як керівником прокуратури м.Києва, вже розчарувала певну частину українців у нинішній політиці нашого уряду та призводить до агресивної настроєності населення.
Вищенаписане дає нам явні підстави вважати, що в діяльності керівника прокуратури м.Києва Говда Романа Михайловича наявний склад кримінального правопорушення, що передбачений ст.111, 364, 367, 382, 396 КК України. Відповідно, з цього приводу нами подані звернення до ГПД НАБУ, ГСУ СБУ.
Очікуємо належної реакції даних силових структур, небайдужої громадськості і мас-медіа.

11 comments

  • Було великою помилкою до влади допускати євреїв і львівських беспридільників. На сьогодні не існує жодної ланки виконавчої влади, де б так чи інакше не вимагали хабарів! Говду поставили лише як сторожового псину берегти накрадене очільниками влади, от йому і пофіг що робиться в його відомстві та в Києві взагалі

  • Я знала многих советских министров, которые посвятили меня в таинства коррупционной жизни западной Украины. По их признаниям, даже при советской власти ничего нельзя было поделать с Львовщиной, по этому они закрывали глаза на казнокрадов и коррупционеров, но к большой власти их не допускали на пушечный выстрел, по указке лидеров партии. Сечас же, Порошенко с Яценюком должен был как то расчитаться с львовянами за обеспечение государственного переворота, вот они это и сделали методом бартера: портфелями, землей, недвижимостю и полнейшей махновщиной!

  • Московський диверсант в Київському тилу. Хто здогадається, що його справжнє призначення — безлад в державі!

  • Говда своїм ступенем розвитку і вчинків не на далеко відстає від Луценка, хоч і має прокурорську освіту

  • таке враження, що всі прокурори хворі на голову! хоч би один не втратив почуття гідності і людяності

  • Дело втом, что люди идут учиться на прокурора уже полными психами, крепко обиженными и униженными в школе или их родителями. Вот они и пытаются реализовать свое право на месть

  • І на якого хрена затикнули Рому в цей мурашнік? А такий файний батяр був до цього, хоть куди: із гривою і хвостом конячим

  • яценюк поставил этого полу грамотного западенца возглавлят прокуратура чтобы его вонючий зад прикрывал

  • Нет Яценюка — нет Говда! Пусть идет на вокзал и разгружает вагоны если у него нет мозгов и нет желания работат прокурором

Добавить комментарий