суддя-Коробенко-Сергій-Віталійович

Бездарність, зухвальство і зловживання судді Коробенко С.В.

Новости, Суды

Ухвалою від 23.03.2017 року слідчий суддя Солом’янського районного суду м.Києва Коробенко Сергій Віталійович залишив скаргу без розгляду громадянина (зазначення ПІП) від 09.03.2017 року на бездіяльність начальника СВ Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві Радченком Євгеном Вікторовичем щодо невнесення ним до ЄРДР відомостей заяви про кримінальне правопорушення фельдшерами швидкої медичної допомоги №128 Македоном А.В. і Крикуном А.А. за ст.135, 139, 356 КК України.
Своє рішення слідчий суддя Солом’янського районного суду м.Києва Коробенко Сергій Віталійович обґрунтував тим, що громадянин (зазначення ПІП) не з’явився в судове засідання, при цьому врахувавши положення ч.3 ст. 306 КПК України, згідно з яким розгляд скарг на рішення, дії чи бездіяльність під час досудового розслідування здійснюється за обов’язковою участю особи, яка подала скаргу, а також висновки, що викладені в розділі 7 узагальнення Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ «Про практику розгляду скарг на рішення, дії чи бездіяльність органів досудового розслідування чи прокурора під час досудового розслідування», що було прямим і зухвалим порушенням норм Конституції України та КПК України (відмова у доступі до правосуддя, порушення вимог ст.306 КПК України, порушення ст.55, 129 Конституції України).
Крім того, частиною 2 ст.307 КПК України не передбачено винесення рішення про залишення скарги без розгляду. Не визначено такого рішення і положеннями ч.2, ч.3 ст.304 КПК України.
При цьому, колегіальним рішенням Апеляційного суду м.Києва у провадженні за № 11-сс/796/1739/2017 від 29.03.2017 року зазначено, що посилання слідчого судді на висновки узагальнення судової практики Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ в даному випадку є нікчемними, і що їх не можна визнати належним обгрунтуванням судового рішення, оскільки такі висновки не є правовою позицією в розумінні ст.ст. 455, 458 КПК України.
Більше того, враховуючи вимоги ч.6 ст.9 КПК України, за якими у випадках, коли положення цього Кодексу не регулюються або неоднозначно регулюють питання кримінального провадження, застосовуються загальні засади кримінального провадження, визначені ч.1 ст.7 цього Кодексу.
Тобто, слідчий суддя під час винесення рішення за скаргою громадянина (зазначення ПІП) залишив поза увагою такі засади кримінального провадження як верховенство права, законність, доступ до правосуддя та забезпечення права на оскарження процесуальних рішень, дій чи бездіяльності.
29.05.2017 року, слідчий суддя Солом’янського районного суду м.Києва Коробенко Сергій Віталійович виніс безпрецендентне судове рішення у судовій справі № 760/8666/17-к від 29.05.2017 року, що не передбачене частиною 2 ст.307 КПК України.
Тобто, в судовому засіданні суддя Коробенко С.В. встановив факт допущеної бездіяльності (терміном в три тижні) керівником ГПД НАБУ щодо невнесення до ЄРДР відомостей заяви громадянина (зазначення ПІП) про вчинене кримінальне правопорушення слідчим суддею Деснянського районного суду м.Києва Вінтоняком Романом Ярославовичем, однак з незрозумілих причин, у пряме порушення вимог ст. 214 КПК України та Наказу про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, затвердженого Генеральним прокурором України за № 139 від 06.04.2016 року, виніс отаку Ухвалу: «Зобов’язати уповноважену особу НАБУ протягом 24 годин з моменту отримання копії даної ухвали вирішення вирішити питання про наявність у заяві… від 08 травня 2017 року № 1214/08 достатніх для внесення до ЄДРД відомостей, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, та внести такі відомості до Реєстру у випадку їх достатності, про що повідомити… у визначений відповідним законом строк».
13.06.2017 року, листом за № 0412-202/20320 від заступника керівника Другого відділу детективів Першого підрозділу детективів ГПД НАБУ, мене було повідомлено про те, що суддя Солом’янського районного суду м.Києва Коробенко Сергій Віталійович не надсилав для виконання копію Ухвали у справі № 760/8666/17-к від 29.05.2017 року, що є у відповідності до ст.535, 533 КПК України злочином.

Вищенаписане дає нам явні підстави вважати, що в діяльності слідчого судді Солом’янського районного суду м.Києва Коробенка Сергія Віталійовича є склад кримінального правопорушення, що передбачене ст.364, 366, 375, 396 КК України.
Таким чином, відомості щодо вчинення правопорушень слідчим суддею Солом’янського районного суду м.Києва Коробенком Сергієм Віталійовичем мають ознаки злочину, що передбачені ст.364, 366, 375, 396 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування.
Відповідно до вищезазначеного, нами були подані заяви про вчинене кримінальне правопорушення до ГПД НАБУ і ГСУ СБУ, а також заяву до Вищої ради юстиції про притягнення нахабного суддю Солом’янського районного суду м.Києва Коробенка Сергія Віталійовича до дисциплінарної відповідальності.
Очікуємо належної реакції даних силових структур, Вищої ради юстиції, небайдужої громадськості і мас-медіа.

суддя-Коробенко-Сергій-Віталійович-вручення

суддя-Коробенко-Сергій-Віталійович-ухвала-2

суддя-Коробенко-Сергій-Віталійович-ухвала

набу_павлущик_ухвала_коробенко

Отправить ответ

7 Комментарий на "Бездарність, зухвальство і зловживання судді Коробенко С.В."


Руся
5 месяцев 23 дней назад

и действительно, такого тупизма и маразма не часто в суде увидишь

Генрих
5 месяцев 20 дней назад

даже обезьяне если часто что то говорить, то она со временем запомнит. как может судья коробенко столько лет работать и не научиться (хотябы от своих коллег) писать правильно судебные решения

Иван
5 месяцев 10 дней назад

В голове не укладывается. Ну купил значек, ну дает мзду чтобы и дальше держали, а разве не хочется уважения к себе от коллег и от соседей?

Ярик
5 месяцев 8 дней назад

Типа этим беспредельщикам судьям начихать на то, что вслед им все плевать будут и что их детей за бандитизм родителей в школе и в подворотне избивать будут

Саша
5 месяцев 8 дней назад

Эти пидеры лишены малейшего стыда и совести. Их природа с самого детства лишила такого господнего дара

Сара
5 месяцев 1 день назад

ходяча пародія. це ж треба бути настільки тупим, що б не відрізняти цпк від кпк

Гуля
4 месяцев 28 дней назад

если бы был конкурс «ТОП-10 тупых и с манией величи судей Киева», то наверняка этот судейка занял бы 1-2 место

wpDiscuz