адвокат_Алімамедов_Імран_Акпер_Огли

Злочини і збочення адвоката Алімамедова Імрана Акпер Огли

Адвокаты, Новости

У відповідності до пункту 3-7 частини першої статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», Регіональний Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області надав підозрюваному (зазначення ПІП) адвоката Алімамедова Імрана Акпер Огли, 07.07.1956 р.н., що проживає за адресою: Рівненська обл., смт. Рокитне, вул. І.Франка, буд.12, тел.: 066-9573322.
Приблизно у третій декаді березня місяця 2015 року громадянин (зазначення ПІП) передзвонив на мобільний телефон (066) 9573322 адвоката Алімамедова Імрана Акпер Огли з метою залучення його до судового провадження № 2.571/96/15 в якості свідка на стороні обвинуваченого, а також ще двох інших свідків (зазначення ПІП і поштової адреси даних осіб).
Щоразу, коли громадянин (зазначення ПІП) дзвонив адвокату Алімамедову Імран Акпер Огли з проханням залучити на стороні підозрюваного трьох свідків у судовій справі № 2.571/96/15, у відповідь він чув тальки такі слова: «Моя твоя не понимает».
Часом адвокат Алімамедов Імран Акпер Огли казав по телефону таке, що ставило його в розряд злочинця:
1) «Я не имею копии судебного дела, потому что у меня нечем фотографировать»;
2) «Мой сын поехал в Германию и забрал мой ноутбук и фотоаппарат»;
3) «Я несколько страниц судебного дела вручную переписал, но потом их где-то потерял»;
4) «Я плохо читаю по-украински и мне тяжело понять судебное дело № 2.571/96/15»;
5) «Мой телефон не имеет фотокамеры»;
6) «Я не слышу вашего разговора по мобильному телефону, потому что телефон сломанный»;
7) «У меня нету времени на разговор с вами, потому что у меня сломалась машина и я должен ее чинить»;
8) «Я не могу с вами встретиться в г.Сарны с целью оренды вашей фотокамеры для фотографирования судебного дела, потому что у меня нету в машине бензина»;
9) «Я не могу делать копии документов, потому что у меня нет принтера»;
10) «Я не могу разговаривать с вами по скайпу, потому что у меня нет компьютера»;
11) «Я не могу переписываться с вами в чате или по имейлу, потому что нет компьютера».
При цьому слід зазначити вкрай велику важливість свідчень свідків на стороні підозрюваного, адже вони могли довести суду абсолютну невинуватість підозрюваного (зазначення ПІП).
Тобто, показання трьох свідків на стороні підозрюваного абсолютно нівелювали б брехливі наклепи заявниці Шкребтач Н.Г (дочки підозрюваного), на які згодом у своєму вироку лише і поклався суддя Довгий І.І.
Відмова у залученні цих самих трьох свідків до судової справи № 2.571/96/15 адвокатом Алімамедовим Імраном Акпер Огли фатально вплинуло на винесення невинній особі вироку суддею Сарненського районного суду Рівненської області Довгого І.І. — 11 (одинадцять) років тюрми.
Алімамедов Імран Акпер Огли, взамін належного адвокатського захисту свого підопічного, активно співпрацював із злочинним органом слідства та прокуратурою, адже взагалі не відреагував на:

— застосування слідчими Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області Євпатом О.О. і Кибукевичем Р.Г. тортур до підозрюваного;
— підробку підписів підозрюваного у кримінальному провадженні слідчими Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області Євпатом О.О. і Кибукевичем Р.Г.;
— насильницьке спонукання слідчими Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області Євпатом О.О. і Кибукевичем Р.Г. до отримання завідомо неправдивих зізнань від підозрюваного;
— відмову слідчих Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області Євпата О.О. і Кибукевича Р.Г. та процесуального керівника Рокитнівської районної прокуратури Осика Ю.П. щодо госпіталізації підозрюваного внаслідок отриманих ним тілесних ушкоджень через застосування слідчими тортур;
— не надання медичної допомоги підозрюваному після застосування тортур слідчими Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області Євпатом О.О. і Кибукевичем Р.Г.;
— не залучення доказів у судову справу про застосування тортур до підозрюваного;
— відмову слідчих та процесуального керівника Осика Ю.П. в прийомі і реєстрації скарг, заяв та клопотань підозрюваного про проведення службового розслідування щодо застосування проти нього тортур і змушування до самонаклепу;
— відмову слідчих у наданні підозрюваному адвоката при проведенні декількох його допитів;
— відмову у прийнятті колопотань та заяв підозрюваного щодо проведення почеркознавчої експертизи підроблених його підписів у справі звинувачення;
— відмову у прийнятті заяв від підозрюваного щодо проведення судово-медичної експертизи наслідків його тортур слідчими Рокитнівського РВ УМВСУ у Рівненській області Євпатом О.О. і Кибукевичем Р.Г.;
— відмову у прийнятті заяв від підозрюваного щодо службового підлогу слідчими, які під час його затримання не вилучали у нього будь-яких речей, однак передали якісь невідомі речі для проведення експертизи;
— відмову у прийнятті заяв від підозрюваного щодо службового підлогу слідчими, які під час його затримання не залучали понятих;
— відмову у прийнятті заяв від підозрюваного щодо залучення до справи свідка, який тимчасово проживав в його домі в якості цивільного чоловіка його доньки Шкрептач Н.Г. і т.д.
Більше того, адвокат Алімамедов Імран Акпер Огли сам неодноразово бачив на суді і чув скарги від покаліченого підозрюваного щодо застосування проти нього тортур слідчими Рокитнівської РВ УМВСУ у Рівненській області, однак у злочинний спосіб відмовився ініціювати службове розслідування цього приводу.
Адвокат Алімамедов Імран Акпер Огли, дізнавшись про те, що ми ініціюємо проти нього відкриття кримінального провадження, вдався до службового підроблення: заднім числом проставив свої підписи під протоколами допитів, буцім то не було такого періоду, коли підозрюваний не мав адвоката під час незаконного його допитування.
Підозрюваний неодноразово просив у свого адвоката Алімамедова Імран Акпер Огли опрацювати у належний спосіб вищезазначені факти злочинного порушення його Конституційних прав і свобод слідчими і процесуальним керівником Осика Ю.П. та у терміновому порядку подати відповідні запити, скарги, заяви та клопотання до відповідних контролюючих інстанцій.
Однак, взамін належного адвокатського захисту порушених прав і свобод підозрюваного, адвокат Алімамедов Імран Акпер Огли у злочинний спосіб вступив у зговір із слідчими і процесуальним керівником Осика Ю.П.

Як результат, вищевказану роботу адвоката Алімамедова Імрана Акпер Огли приходилося частково виконувати нам, яку суд визнав доцільною та зобов’язав прокуратуру Рівненської області провести службове розслідування, судово-медичну і почеркознавчу експертизу, про наслідки яких повідомити Сарненський районний суд Рівненської області, чого останні так і не зробили.
Відтак, Алімамедов Імран Акпер Огли, надаючи неналежні адвокатські послуги підозрюваному у судовій справі № 2.571/96/15 вів себе не етично, не фахово, неправомірно та злочинно!
Крім того, даний адвокат практично не міг виконати свої обов’язки через відсутність у нього знання української мови і елементарної матеріально-технічної бази.
Як результат, через не належну адвокатську діяльність злочинного адвоката Алімамедова Імрана Акпер Огли, невинного підозрюваного було осуджено на 11 (одинадцять) років позбавлення волі, при тому всьому, що у судовій справі не було жодного доказу скоєння ним злочину. Обвинувачення підозрюваного у злочині, якого він не вчиняв, базувалося виключно на неправдивих свідченнях дочки-заявниці та свідка-наркомана, проти яких зараз ведеться досудове розслідування в окремому кримінальному провадженні.
За нашої громадської підтримки адвоката Алімамедова Імрана Акпер Огли було вчасно усунено від справи та відкрито проти нього кримінальне провадження, у якому і досі ведеться досудове розслідування. Крім цього, проти адвоката Алімамедова Імрана Акпер Огли було застосовано дисциплінарне стягнення, яке він і досі оскаржує в окружному Адміністративному суді м.Києва.
Незаконний вирок судді Сарненського районного суду Рівненської області Довгого І.І. нами було в апеляційному порядку оскаржено, а згодом — підозрюваного (зазначення ПІП) було остаточно виправдано в суді першої інстанції. Прокуратура Рівненської області намагалась оскаржити в Апеляційному суді Рівненської області виправдовуючий вирок суду першої інстанції, однак з позором програла.
Однак, через злочинну діяльність адвоката Алімамедова Імрана Акпер Огли, слідчих Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області Євпата О.О. і Кибукевича Р.Г. та процесуального керівника Рокитнівської районної прокуратури Рівненської області Осика Ю.П. навічно залишиться зламаним життя невинуватої людини!
Громадянину (зазначення ПІП) вже ніколи не вернути незаконного обмеження волі в Рівненському СІЗО впродовж 18 (вісімнадцяти) місяців, плюс двох місяців домашнього арешту, а також отримання ним по життєвих тілесних ушкоджень, що призвели до стійкого зниження працездатності (інвалідності) і соціальної ізольованості.

З незрозумілих нам причин, адвокат Алімамедов Імран Акпер Огли, не дивлячись на вчинені їм злочини і накладене дисциплінарне стягнення, і досі продовжує працювати в Регіональному Центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області та надалі ламати людські долі своєю злочинною співпрацею із прокуратурою і органом досудового розслідування Рокитнівського району Рівненської області.
Це саме стосується і слідчих СВ Рокитнівського ВП Сарненського ВП ГУ НП в Рівненській області Євпата О.О. і Кибукевича Р.Г., а також процесуального керівника Рокитнівського відділення Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області Осика Ю.П., які теж продовжують працювати і надалі ламати людські долі, не дивлячись на те, що ми відкрили на них по (чотири) кримінальних справи, які досі ніхто чомусь не розслідує!? Це саме стосується і судді Сарненського районного суду Рівненської області Довгого І.І., який теж продовжує працювати і надалі ламати людські долі, не дивлячись на те, що ми відкрили на нього кримінальну справу, в якій чомусь досі ніхто не проводить досудового розслідування!?
Виникає компрометуюче запитання до керівників КДКА і до Регіонального Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області, на яких ми теж відкрили кримінальні справи: як може захищати Конституційні права і свободи підозрюваного в суді адвокат Алімамедов Імран Акпер Огли, якщо він навіть не володіє українською мовою та не має необхідного знаряддя і належних умов праці?
Більше того, хто і на яких умовах видав Алімамедову Імрану Акпер Огли свідоцтво і посвідчення адвоката та допустив його до вкрай важливої роботи?


Алімамедов Імран Акпер Огли підзахисний

Алімамедов_Імран_Акпер_Огли_тортури

Алімамедов_Імран_Акпер_Огли_тортури_фото

адвокат_Алімамедов_Імран_Акпер_Огли_єрдр

Алімамедов_Імран_Акпер_Огли_єрдр

5 comments

  • я б цього чурбана вонючого за таку адвокатську допомогу клофеліном напоїла би і на рейки затягла б перед відправкою товарного поїзда

  • Этот пидер задрипанный даже разговаривать толком не умеет, но грязные деньги лопатами гребет

    • І де взялася ця смердюча вірмено-армянська псина в богом забутому рокитному? типу надоїло по київським і московським вокзалам розводити народ наперстками і тому вирішив продовжити кар’єру шахрая купленою в Рівненському КДКА адвокатською ксивою?

  • цікаво, скільки цей відморозок алімамедов в рокитному піймав бродячих собак і продав з них шашликів, щоб купити для себе ксіву адвоката? також не зрозуміло мені, навіщо чурбанській мавпі ксіва, якщо він навіть говорити не вміє?

  • смердючий вірменський шакал, який з трудом навчився наперстки пересувати, однак чомусь вирішив що стане рокитнівським адвокатом-чикатилом

Добавить комментарий