Шкуро Максим Юрійович фото

Рекетирство і корупція синдикату Шкуро Максима Юрійовича

Госучреждения, Новости, Самые важные новости, Чиновники

В 2003 році громадянин (зазначення ПІП) отримав від Солом’янської державної адміністрації м.Києва в оренду нежитлові приміщення, що знаходяться (зазначення адреси), для провадження господарської діяльності.
Оскільки дані приміщення були в крайньо занедбаному стані, рівно як і прибудинкова територія, що прилягала до даних приміщень, то громадянин (зазначення ПІП) подав відповідні заяви до Солом’янської державної адміністрації м.Києва з проханням надати відповідні дозволи на реконструкцію вказаних нежитлових приміщень і прибудинкової території.
Однак, на етапі отримання дозвільних документів на ремонтно-будівельні роботи посадові особи Солом’янської державної адміністрації м.Києва з громадянина (зазначення ПІП) почали у відкритій форомі непомірно вимагати хабарі та пожертви в підставні благодійні фонди даного району: «Либідь», «Милосердя».
Згодом, посадові особи Солом’янської державної адміністрації м.Києва у примусовій формі спонукали громадянина (зазначення ПІП) до укладення договорів через підставних нотаріусів і оцінників, з метою заволодіння його особистими коштами в особливо великих розмірах.
Як результат, з громадянина (зазначення ПІП) незаконно стягнули посадові особи даної районної адміністрації понад 9000 (дев’яти тисяч) доларів США, фактично ввівши його у тривалу кредитну заборгованість перед двома банками м.Києва та перед приватними особами.
Корупційна діяльність в Солом’янській державній адміністрації м.Києва настільки знахабніла, що кожна законна печатка чи підпис на кожному папері чи дозволі у посадовців даної адміністрації громадянину (зазначення ПІП) коштувала певної суми коштів та особистого здоров’я, адже йому все життя приходилося працювати на свої борги по 18 (вісімнадцять) годин на день.
Пройшов деякий час і в даній адміністрації відбулися кадрові перестановки, і з цими самими перестановками розпочалися повторні напади вимагательства і корупції, що триває практично два роки підряд і через що приватне підприємство зазнало банкрутства.
Корупційні вимагательства набули ознак кримінального переслідування у жанрі шантажу та безпосереднього нанесення збитків підприємству: оплачуване (замовне) постійне підбурювання співмешканців будинку до вчинення злочину, дворазовий бандитський розбій співмешканцями будинку, оплачуване (замовне) постійне підбурювання співмешканців будинку до перешкоджання здійснення господарської діяльності, несанкціоноване втручання в каналізацію підприємства, семиразове затоплення нежитлових приміщень каналізаційним вмістом, відмова аварійних і комунальних служб у тимчасовому перекритті водопостачання до моменту усунення аварій, відмова у сприянні ліквідації наслідків комунальної аварії, не виконання посадових обов’язків компетентних осіб щодо ліквідації причин аварії, регулярний шантаж і вимогательство, регулярне залякування, регулярне вимагання вчинити незаконні дії у шкоду підприємницькій діяльності, відсутності реакції керівників даної адміністрації на скарги на незаконні дії та тривалу бездіяльність комунальних служб району, врешті-решт що вилилося у посягання на життя громадянина (зазначення ПІП) вбивством цими самими посадовими особами.
22.06.2017 року, в черговий раз зухвало порушивши мораторій на планові та позапланові заходи (Постановою №1728 з 01.01.2017 р. до 31.12.2017 р. запроваджено мораторій на проведення органами держнагляду планових та позапланових заходів зі здійснення держнагляду у сфері господарської діяльності), всупереч диспозиції щодо виниклого конфлікту інтересів між керівником громадської організації (що очолює і дане приватне підприємство) і керівників вказаної вище держадміністрації згідно чинного законодавства у сфері запобігання і протидії корупції (положення Закону про держнагляд), а також щодо обмеження проведення планового чи позапланового заходу за відсутності підприємця або уповноваженої ним особи, а також без наявності уніфікованих форм актів та без обов’язкового оформлення їх (вимога ст. 15 положення Закону про держнагляд, було в черговий раз проведено незаконну перевірку діяльності даного підприємства підрозділами Солом’янської держадміністрації м.Києва (КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м.Києва», ЖЕД-901, відділ благоустрою, РУ ДСНС України) щодо законності розміщення в 2009 році інформаційної вивіски (на яку є діючий дозвіл Київреклами, і за яку щомісячно підприємство оплачує в ДП “Київреклама” 560 грн.) та проведеного в 2009 році благоустрою прибудинкової території (за наявним дозволом Солом’янської держадміністрації м.Києва), без повідомлення про таку перевірку директора підприємства та без його особистої участі у такій перевірці.
При чому, комісією було порушені встановлені Законом України про Держнагляд наступні вимоги:

— посадова особа органу держнагляду (контролю) не надала копії документів, передбачених цим Законом;
— суб’єкт господарювання не одержав повідомлення про здійснення планового заходу держнагляду (контролю) в порядку, передбаченому цим Законом;
— посадова особа органу держнагляду (контролю) не внесла запис про здійснення заходу держнагляду
(контролю) до журналу реєстрації заходів держнагляду (контролю) в суб’єкта господарювання;
— органом держнагляду (контролю) не була затверджена та оприлюднена на власному офіційному веб-сайті уніфікована форма акта, в якій передбачається перелік питань залежно від ступеня ризику;
— у передбачених законом посадові особи не надали копію погодження центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики з питань державного нагляду у сфері госпдіяльності, або відповідного державного колегіального органу на здійснення позапланового заходу.
Голова держадміністрації Солом’янського району м.Києва Шкуро Максим Юрійович, його заступник – Бялковський Володимир Вікторович, а також Крупенькін Аркадій Іванович, Табор Юлія Володимирівна, Сидорчук Андрій Юрійович, Міщенко Лариса Анатоліївна, Смаровоз Ігор Олександрович, Терещенко Анатолій Михайлович та інші посадові особи Солом’янської в м.Києві держадміністрації зараз намагаються оскаржити раніше ними видані ті документи і дозволи, за які вони шляхом вимагательства, шантажу і переслідування фактично отримали непомірні хабарі.
Тобто, Шкуро Максим Юрійович, Бялковський Володимир Вікторович, Крупенькін Аркадій Іванович, Табор Юлія Володимирівна, Сидорчук Андрій Юрійович, Міщенко Лариса Анатоліївна, Смаровоз Ігор Олександрович, Терещенко Анатолій Михайлович та інші посадові особи Солом’янської в м. Києві держадміністрації в наново розпочали вимагательства і переслідування з метою отримання неправомірної вигоди за давно видані дозволи. Крім того, своєю незаконною діяльністю вказані посадові особи перешкоджають понад два роки здійсненню законної господарської діяльності громадянина (зазначення ПІП), тим самим ввівши його в банкрутство.
За наданою інформацією з ЖЕД 901, за наслідками незаконно проведеної комісійної перевірки господарської діяльності приватного підприємства, голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро Максим Юрійович виніс розпорядження, яким незаконно (без судового рішення!) доручив керівникам ЖЕД 901 провести демонтаж деяких елементів благоустрою прибудинкової території, що безпосередньо прилягає до підприємства, чим скоїв вже далеко не перший злочин, що передбачений ст. 364, 366, 368, 189, 206, 112 КК України.
Доказом переслідування керівника підприємства (зазначення ПІП) головою Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро Максимом Юрійовичем та його заступником Бялковським Володимиром Вікторовичем, а також Крупенькіним Аркадієм Івановичем, Табор Юлією Володимирівною, Сидорчуком Андрієм Юрійовичем та іншими посадовими особами Солом’янської в м.Києві держадміністрації, як громадського діяча, є його багаторічна антикорупційна діяльність.
А саме, громадянин (зазначення ПІП) понад два роки як багаторазово звертався до керівників практично у всі структурні підрозділи Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо незаконних забудов прибудинкових територій житлового фонду даного району: віллами, лоджіями, балконами, магазинами, вітражами, ресторанами, кафе, барами, що супроводжуються незаконними заволодіннями земельними ділянками, на що вказані вище посадові особи жодного разу не звернули своєї уваги, в тому числі не надали жодної письмової відповіді.
Це саме стосується і громадської антикорупційної позиції громадянина (зазначення ПІП), який понад два роки як багаторазово звертався до керівників практично у всі структурні підрозділи Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо незаконно розміщених рекламних об’єктів на житловому фонді даного району, з плотністю до 700 засобів реклами на 0,5 кв. км., що завдає суттєвої шкоди бюджету м. Києва – не отриманню прибутків до 10 (десяти) мільярдів грн. в рік!

Таким чином, відомості щодо вчинення правопорушень Шкуро Максимом Юрійовичем, Бялковським Володимиром Вікторовичем, Крупенькіним Аркадієм Івановичем, Табор Юлією Володимирівною,Сидорчук Андрієм Юрійовичем та інших посадових осіб мають ознаки злочину, що передбачені ст. 189, 206, 364, 368, 366, 112 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування.
Відповідно, як для даного випадку, позиція Шкуро Максима Юрійовича, Бялковського Володимира Вікторовича, Крупенькіна Аркадія Івановича, Табор Юлії Володимирівни, Сидорчука Андрія Юрійовича є явно злочинною та антидержавною, що направлена на підрив довіри громадськості до органів виконавчої влади та до керівників держави, що явно наруку ворогам України.
Шкуро Максим Юрійович, Бялковський Володимир Вікторович, Крупенькін Аркадій Іванович, Табор Юлія Володимирівна, Сидорчук Андрій Юрійович та інші посадові особи Солом’янської в м. Києві держадміністрації явно через підривну співпрацю з зовнішнім ворогом, перевищили свої службові повноваження з метою отримання неправомірної вигоди, тим самим саботуючи євроінтеграцію і подальші демократичні перетворення в Україні.
Саботаж і бойкотування належної роботи виконавчої гілки влади прирівнюються до шпіонажу і зраді інтересам держави. Шкуро Максим Юрійович, Бялковськй Володимир Вікторович, Крупенькін Аркадій Іванович, Табор Юлія Володимирівна, Сидорчук Андрій Юрійович та інші посадові особи Солом’янської в м.Києві державної адміністрації умисно вчиняють посадові злочини на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, а також державній, економічній і інформаційній безпеці України.
Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, поки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території столиці України.
Навмисна протидія нинішній державній політиці Шкуро Максима Юрійовича, Бялковського Володимира Вікторовича, Крупенькіна Аркадія Івановича, Табор Юлії Володимирівни, Сидорчука Андрія Юрійовича та інших посадових осіб Солом’янської в м. Києві держадміністрації, як посадовими особами органів виконавчої гілки влади, вже розчарувала певну частину киян у нинішньому курсі нашого уряду та призводить до агресивної настроєності населення.
Вищенаписане дає нам явні підстави вважати, що в діяльності Шкуро Максима Юрійовича, Бялковського Володимира Вікторовича, Крупенькіна Аркадія Івановича, Табор Юлії Володимирівни, Сидорчука Андрія Юрійовича та інших посадових осіб Солом’янської в м.Києві держадміністрації наявний склад кримінального правопорушення, що передбачений також ст.111 КК України.
Таким чином, відомості щодо вчинення правопорушень Шкуро Максимом Юрійовичем, Бялковським Володимиром Вікторовичем, Крупенькіним Аркадієм Івановичем, Табор Юлією Володимирівною, Сидорчуком Андрієм Юрійовичем та іншими посадовими особами Солом’янської в м.Києві держадміністрації мають ознаки злочину, що передбачені ст. 111, 189, 206, 364, 368, 366, 112 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування.
З цього приводу нами були подані відповідні заяви до ГПД НБУ, ГСУ СБУ, ГСУ ГПУ про вчинені кримінальні правопорушення вказаними вище посадовими особами.
Крім того, нами повідомлено прем’єр-міністра України Гройсмана Володимира Борисовича про злочинну діяльність вказаних вище посадових осіб Солом’янської в м.Києві держадміністрації.
Очікуємо результатів адекватного реагування вказаних структур та резонансу громадськості і мас-медіа.

замах_на_вбивство_активіста

замах_на_вбивство_активіста_2

shkuro-maksim-yurijovich-uxvala

uxvala-shkuro-maksim-yurijovich

shkuro-maksim-yurijovich-uxvala

shkuro-maksim-yurijovich-uxvala-nabu

Радик Володимир Іванович суд

Радик Володимир Іванович ухвала

byalkovskij-volodimir-viktorovich-uxvala

uxvala-byalkovskij-volodimir-viktorovich

Радик Володимир Іванович, Шкуро Максим Юрійович

17 comments

 • скоріше б уже у верховній раді оприділилися з ідеєю “ночі довгих ножів”. тільки так цих тварюк назавжди здихатися можна буде

 • И шо это такая за майдонутая революция? Одни пидеры и мошенники в администрациях сидят и насилуют наших дочерей!

 • этот мошенник и вымогатель считает себя султаном, в то время как является абсолютным ничтожеством

 • судя потому что максим шкуро досих пор холостой и что ему частенько набивают фингалы – он голубой!

 • мій брат навчався з цим маніяком і придурком в школі. за словами брата, максим шкуро вбивав і розчленяв котів

 • Згідно ст. 5 Конституції України, влада належить народові України, а не корупціонерам, замаскованим підрасам і смердючим казнокрадам. Так може настала пора цих пархатих виродків на палю?

 • брудний педофіл, який намагається створити ілюзію славетного Джакомо Казанова, намарно приховуючи свою справжню сексуальну орієнтацію!

 • зачуханий напівграмотний неандерталець, якого отпідарило половину верховної ради

 • этот облезлый шакал даже за один долар поброет лобок своей матери и уложит ее в постель со своим кровным врагом

 • мой друг расказывал как этот педофил на южном вокзале покупает малчиков а потом их насилует

 • почему никто не поймает этого коета на взятке или во время изнасилования мальчиков? на зоне его задница сталабы хорошим трофеем хаты матерого пахана

 • Молодцы ребята, что открыли на Максима Шкуро и на всю его бандитскую шайку сразу два криминальных дела: в СБУ и в НАБУ. По этим падлам давно тюремные нары плакали, но к сожалению не было таких решительных героев как вы чтобы указать им то место, на которое они давно заслуживают!

 • бідний половий ганстєр шкуро максим юрійович: спершу “бандити” почавили його супер яйці і навішали фінгалів на довгу пам’ять, а тепер на тобі, щей тюрма на носі. прямо таки чорна пожиттєва полоса

 • цього гнилого педіка давно потрібно було каструвати щоб нормальним людям життя не портив

 • дивно що ця алкогольна потвора після побиття вижила. чому тоді цій мавпі шию не перерізали, от би на соломенці було всім людям радість!

 • пока цей педофіл хлопчиків на південному вокзалі для збочення шукає, шулявський міст з хвилини на хвилину на голови людям впаде

 • це бидло відкупилося! петро порошенко мав задовольнити подання мера Києва Кличка про звільнення Шкуро Максима Юрійовича за халатність і бездіяльність (щодо аварійності шулявського моста). можна тільки здогадуватися, який хабар відхватив шоколадний заєць

Залишити відповідь