прокурор Скобух Іван Миколайович фото

Скобуха І.М. підвищено за тортури і ув’язнення невинних людей

Новости, Прокуратура

26.05.2015 року, листом № 2904/02/1-03/15 суддя Сарненського районного суду Рівненської області Довгий І.І. зобов’язав прокуратуру Рівненської області вчинити низку процесуальних дій, в частині проведення:
1) службового розслідування щодо незаконних тортур громадянина (зазначення ПІП);
2) призначення судово-медичної експертизи громадянину (зазначення ПІП);
3) призначення почеркознавчої експертизи у кримінальному провадженні № 12014180190000760.
10.06.2015 року, на виконання доручення судді Сарненського районного суду Рівненської області Довгого І.І., начальник відділу 04/2/2 прокуратури Рівненської області Журавський Максим Вікторович уповноважив прокурора Рокитнівського району Рівненської області Скобуха Івана Миколайовича організувати перевірку доводів громадянина (зазначення ПІП) щодо нелюдських тортур затриманого (зазначення ПІП) слідчими СВ Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області Євпатом О.О. та Кибукевичем Р.Г., а також щодо призначення затриманому (зазначення ПІП) судово-медичної експертизи та почеркознавчої експертизи у судовій справі № 2.571/96/15-к від 05.05.2015 року.
При чому, Журавський Максим Вікторович зобов’язав прокурора Рокитнівської прокуратури Рівненської області Скобуха Івана Миколайовича під особистим контролем відпрацювати заяву громадянина (зазначення ПІП) та надати йому і судді Сарненського районного суду Рівненської області Довгому І.І. письмову відповідь.
14.07.2015 року громадянин (зазначення ПІП) подав прокурору Рокитнівського району Рівненської області Скобуху І.М. доповнення до заяви про призначення судово-медичної експертизи у судовій справі № 2.571/96/15-к від 05.05.2015 року.
16.07.2015 року, у відповідності до даних рекомендованого повідомлення про вручення кореспонденції, дане доповнення було вручено уповноваженому прокурору Басич О.В.
21.10.2015 року громадянин (зазначення ПІП) на підставі вищенаписаного подав прокурору Рокитнівського району Рівненської області Скобуху І.М. заяву про вчинення злочину слідчими СВ Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області Євпатом О.О. і Кибукевичем Р.Г.
26.10.2015 року, у відповідності до даних рекомендованого повідомлення про вручення кореспонденції, дане доповнення було вручено уповноваженій особі Ковалець.
Станом на 05.01.2016 року, у порушення ст.214 КПК України, ч.3 ст. 27, ч. 5 ст. 55 Конституції України, Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, затвердженого Наказом Генерального прокурора України за № 69 від 17.08.1012 року, прокурор Рокитнівського району Рівненської області Скобух І.М. відомостей жодної із вищевказаних заяв про вчинення кримінальних правопорушень до ЄРДР не вніс та жодних відповідей заявнику (зазначення ПІП) не надав.
Крім того, прокурор Рокитнівського району Рівненської області Скобух І.М. не виконав і досі доручення начальника відділу 04/2/2 прокуратури Рівненської області Журавського Максима Вікторовича щодо організації перевірки доводів громадянина (зазначення ПІП) та доводів незаконно затриманого (зазначення ПІП), а також доводів адвоката Удода В.Ф. щодо застосування тортур затриманого (зазначення ПІП) слідчими СВ Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області Євпатом О.О. і Кибукевичем Р.Г., що призвело до інвалідності затриманого (пошкодження м’яких і кісткових тканин, пошкодження судин і нервів, що супроводжуються гнійними не заживаючими виразками).
Також прокурор Рокитнівського району Рівненської області Скобух І.М. досі не виконав доручення начальника відділу 04/2/2 прокуратури Рівненської області Журавського М.В. щодо призначення затриманому (зазначення ПІП) судово-медичної експертизи та почеркознавчої експертизи у судовій справі № 2.571/96/15-к від 05.05.2015 року. Як результат, через злочинну бездіяльність прокурора Скобух І.М. та покривання ним вчинених злочинів слідчими СВ Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області Євпатом О.О. і Кибукевичем Р.Г., невинного підозрюваного (зазначення ПІП) було осуджено на 11 (одинадцять) років позбавлення волі, при тому всьому, що у судовій справі не було жодного доказу скоєння ним злочину. Обвинувачення підозрюваного у злочині, якого він не вчиняв, грунтувалося лише на неправдивих свідченнях дочки-заявниці, проти якої досі ведеться досудове розслідування в окремому кримінальному провадженні.
Якби прокурор Скобух І.М. виконав доручення судді Сарненського районного суду Рівненської області Довгого І.І., тоді підозрюваного (зазначення ПІП) нізащо було судити, а його місце на лаві підсудних зайняли би слідчі Євпат Олексій Олексійович та Кибукевич Роман Григорович разом із прокурором Басич Оксаною Володимирівною та Осикою Юрієм Петровичем.

Незаконний вирок судді Сарненського районного суду Рівненської області Довгого І.І. нами було в апеляційному порядку оскаржено, а згодом — підозрюваного (зазначення ПІП) було остаточно виправдано в суді першої інстанції. Прокуратура Рівненської області намагалась оскаржити в Апеляційному суді Рівненської області виправдовуючий вирок суду першої інстанції, однак з позором програла.
Однак, через злочинну діяльність прокурора Рокитнівського району Рівненської області Скобуха І.М., слідчих Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області Євпата Олексія Олексійовича та Кибукевича Романа Григоровича, процесуальних керівників у кримінальному провадженні – прокурорів Басич Оксани Володимирівни та Осики Юрія Петровича навічно залишилося зламаним життя невинуватої людини, яка незаконно відсиділа в Рівненському СІЗО 18 (вісімнадцять) місяців, плюс ще два місяці – домашнього арешту.
Громадянину (зазначення ПІП) вже ніколи не повернути незаконного обмеження волі в Рівненському СІЗО, не заслуженого позору, а також отримання ним пожиттєвих тілесних ушкоджень, що призвели до стійкого зниження працездатності (інвалідності) і соціальної ізольованості.
Більше того, з незрозумілих для нас причин, прокурор Рокитнівського району Рівненської області Скобух І.М. був за свій посадовий бандитизм підвищений до рівня старшого слідчого прокуратури Рівненської області, де на даний час і “працює”, а слідчих Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області Євпата Олексія Олексійовича та Кибукевича Романа Григоровича залишено на даних посадах навіть без дисциплінарних покарань, не дивлячись на вчинені ними злочини, не дивлячись на те, що ми відкрили на них по (чотири) кримінальних справи, які досі ніхто чомусь не розслідує!?
Це саме стосується і судді Сарненського районного суду Рівненської області Довгого І.І., який теж продовжує працювати і надалі ламати людські долі, не дивлячись на те, що ми відкрили на нього кримінальну справу, в якій чомусь досі ніхто не проводить досудового розслідування!?

Очікуємо на об’єктивні результати досудового розслідування щодо бандитизму прокурора Рокитнівського району Рівненської області Скобуха І.М., слідчих Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області Євпата Олексія Олексійовича та Кибукевича Романа Григоровича, процесуальних керівників у кримінальному провадженні – прокурорів Басич Оксани Володимирівни та Осики Юрія Петровича, а також на відповідний суспільний і міжнародний резонанс та на небайдужість мас-медіа.

суддя Сарненського районного суду Довгий І.І.

прокурор прокуратури Рівненської області Журавський М.В.

Тортури-слідчим-Кибукевич-Романом-Григоровичем

Застосування-тортур-слідчим-Кибукевич-Романом-Григоровичем

наслідки-тортур-невинної-людини-кибукевич-р-г

прокурор Скобух Іван Миколайович єрдр

7 comments

  • сарненський лисий виблядок, якому тато (колишній депутат сарненської міської ради, нині – зажратий будівельник) купив ксіву прокурора і пагони підполковника

  • чмо сарненське, а не прокурор! цього підера на уранові шахти відправити потрібно, нехай відпрацьовує свій бандитизм і наругу над громадянами

  • И шо то за лиса підарюга така, шо не винних людей кидає в рівненське сізо на роки? Напевне сарненські пахани йому очко розірвали, так це чмо тепер нормальних людей переслідує?

  • евнухоидное, лысое, безмозглое, тупое, нечеловекоподобное уродское существо! типа – сарненская чупакабра!

  • дивлячись на його лисий череп так і насрати хочеться! немає на цього підраса Сашка Білого, він би давно теліпався підвішеним на своїй смердючій краватці

  • Это же какими уродами надо было быть его родителям, чтобы родить на белый свет такого законченного извращенца!

  • судя по его прокурорской лысине и извращенным наклонностям, скобуха зачала чупакабра. таких моральных уродов на ровенщине никогда небыло!

Залишити відповідь