smirnov-oleksandr-grigorovich-kmda

Бандитизм, корупція і зрада Смирнова Олександра Григоровича

Госучреждения, Новости, Популярные новости, Чиновники

29.08.2017 року, приблизно в 08 годин 30 хвилин, без будь якого попередження, без присутності представників балансоутримувача, без надання розпорядчих документів для ознайомлення, без пред’явлення особистих документів (крім однієї особи — монтажника КП «Київреклама» Білоус Євгенія Васильовича (посвідчення № 342) та без вручення копії Акту про демонтаж рекламного засобу приватного підприємства, чотири особи КП «Київреклама» незаконно демонтували, в певній мірі пошкодили та викрали належним чином зареєстрований та регулярно передплачуваний (впродовж 11 років поспіль) рекламний засіб, що являється приватною власністю громадянина (зазначення ПІП).
29.08.2017 року, у зв’язку з цим, приблизно в 10 годин і 15 хвилин громадянин (зазначення ПІП) зателефонував на короткий номер 102 і викликав наряд оперативно-слідчої групи за адресою (зазначення поштової адреси підприємства) з приводу вчинення кримінального правопорушення монтажником КП «Київреклама» Білоус Євгенієм Васильовичем (посвідчення № 342) та ще трьома особами, які категорично відмовилися показати свої посвідчення.
29.08.2017 року, приблизно в 11 годин 10 хвилин, на місце події прибув наряд патрульної поліції:
1) інспектор управління патрульної поліції Тесленко Руслан Олексійович (жетон 0010186, ДПП 003050);
2) інспектор управління патрульної поліції Ярмоленко Олег Володимирович (жетон 0004356, ДПП 002569);
3) капрал управління поліції Гебрян Юрій Іванович (жетон 0001705, ДПП 001810),
яким громадянин (зазначення ПІП) повідомив про факти навмисного пошкодження його приватного майна монтажником КП «Київреклама» Білоус Євгенієм Васильовичем (посвідчення № 342) та ще трьома особами, які відмовилися показати свої посвідчення. Крім того, вказаним вище патрульним поліцейським громадянин (зазначення ПІП) повідомив, що процес пошкодження його майна і вчинення низки інших неправомірних дій працівниками КП «Київреклама» були зафіксованими камерами відеоспостереження та заархівованими на жорсткий диск відеореєстратора підприємства, що згодом він і використає як належний доказ в окружному адміністративному суді, в НАБУ, в СБУ, в правоохоронних органах та в органах прокуратури м.Києва.
Підслухавши дану розмову громадянина (зазначення ПІП) з поліцейськими, працівники КП «Київреклама» навмисно перерізали проводи відеокамер спостереження і зробили коротке замикання з надією вивести з ладу відеореєстратор, а разом із ним — відеодокази вчинення ними злочинів.
Крім того, монтажник КП «Київреклама» Білоус Євгеній Васильович (посвідчення № 342) та ще три особи, які відмовилися показати свої посвідчення, викрали особисте майно громадянина (зазначення ПІП) — два зовнішніх мікрофони від відеореєстратора, а також навмисно пошкодили прожектор, дві відеокамери, провід живлення відеокамер, провід відеосигналу відеокамер і гофротруби.
В момент приїзду оперативно-слідчої групи на місце події, монтажник КП «Київреклама» Білоус Євгеній Васильович (посвідчення № 342) та його три подільники — повтікали.
Згодом громадянину (зазначення ПІП) стало відомо, що злочинний наказ за № 375 від 10.07.2017 року на демонтаж законної вивіски приватного підприємства виніс директор Департаменту будівництва і архітектури КМДА Свистунов Олександр Вікторович в якості помсти за відкриття проти нього даним громадянином дві кримінальних справи за його тривалу корупційну діяльність, в яких досі ведуться окремі досудові розслідування в ГПД НАБУ і в СВ Шевченківського УП ГУ НП м.Києва. У відповідності до даного злочинного наказу, безпосереднім виконавцем був призначеним новоспеченим ВО директора КП «Київреклама» Смирнов Олександр Григорович.
Однак, з незрозумілих причин, Смирнов Олександр Григорович, будучи чомусь впевненим у своїй безкарності, теж перевищує свої повноваження та віддає злочинне розпорядження своїм працівникам взяти підпорядкований даній структурі транспорт і виїхати на об’єкт, демонтувати законну рекламну вивіску приватного підприємства (зазначення назви підприємства) не вчинивши наступних обов’язкових дій:

1) подання власнику рекламного засобу письмового попередження про усунення виявлених негараздів;
2) підтвердження доказів факту отримання даного попередження власником рекламного засобу;
3) переконатися втім, чи дійсно не було усунено власником рекламного засобу виявлених негараздів;
4) якщо не було усунено власником рекламного засобу встановлених негараздів, то з’ясувати причину цьому;
5) вручення копії Акту про демонтаж рекламного засобу його законному володільцю;
6) забезпечення при демонтажі рекламної вивіски обов’язкову наявність законного представника КП «Київреклама»;
7) виконання доручення забезпечити кваліфікованим, психічно здоровим, офіційно працевлаштованим кадрам, що мають відповідні дозволи на проведення певних робіт;
8) забезпечення права власника рекламного засобу на ознайомлення з Актом про демонтаж;
9) забезпечення права власника на безперешкодне ознайомлення з посвідченнями осіб, які були уповноваженими на демонтаж рекламного засобу;
10) забезпечення при демонтажі рекламної вивіски обов’язкову наявність представника балансоутримувача;
11) надання відповідних документів про право на вилучення рекламного засобу (рішення суду);
12) надання документів про подальше місцезнаходження даного рекламного засобу;
13) надання документів про умови повернення даного рекламного засобу його законному володільцю тощо.
Крім того, ВО директора КП «Київреклама» Смирнов Олександр Григорович чомусь не звертав своєї уваги впродовж останнього року на постійні письмові звернення громадянина (зазначення ПІП) з приводу масових незаконних прибудов (так званих віл) в межах існуючих житлових і нежитлових будинків м.Києва, тотального розміщення стаціонарних і мобільних рекламних засобів із зазначенням конкретних адрес і наданням фотодоказів, що останні псують зовнішній вигляд міста, складають реальну загрозу життю оточуючим та мешканцям даних будинків.
Також у даних листах громадянин (зазначення ПІП) акцентував увагу ВО директора КП «Київреклама» Смирнова Олександра Григоровича на тому, що через дивну (!) бездіяльність КП «Київреклама» мільярди гривень в рік не поступають в казну м.Києва і держави, в той час як на східній Україні йде війна і нашим військам гостро не вистачає продовольства, обмундирування, амуніції, озброєння та елементарних умов проживання і гігієни.
А чого вже й казати про гостру економічну кризу в Україні, коли пенсіонерам не вистачає отриманої пенсії навіть для того, щоби розрахуватися за комунальні послуги?
З цієї точки зору, кожен день безперешкодного перебування на займаній посаді Смирнова Олександра Григоровича є зухвалим злочином П.Порошенка, В.Гройсмана і В.Кличка та їх нахабним викликом для народу України. Також незрозумілим є факт подальшого продовження воєнних дій на сході України бійцями АТО, які чомусь мусять помирати або ставати каліками за таких злочинних елементів як Смирнов Олександр Григорович та тих, хто дозволяє йому і надалі перебувати на своїй посаді та вчиняти злочини проти інтересів держави і її громадян!

Очевидно, що в діях ВО директора КП «Київреклама» Смирнова Олександра Григоровича є склад кримінальних правопопушень, що передбачені ст.364, 185, 296, 206 КК України.
Крім того, як для даного випадку, позиція ВО директора КП «Київреклама» Смирнова Олександра Григоровича є явно злочинною та антидержавною, що направлена на підрив довіри громадськості до органів виконавчої влади та до керівників держави вцілому, що явно наруку зовнішнім ворогам нашої держави.
ВО директора КП «Київреклама» Смирнов Олександр Григорович, явно через підривну співпрацю з зовнішнім ворогом, регулярно перевищує службові повноваження, тим самим саботуючи роботу органів виконавчої влади. Саботаж і бойкотування належної роботи органів виконавчої влади прирівнюються до шпіонажу і зраді інтересам нашої держави. ВО директора КП «Київреклама» Смирнов Олександр Григорович умисно вчиняє посадові злочини на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, а також державній, економічній і інформаційній безпеці України. Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, поки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території столиці України – м.Києва.
Навмисна протидія нинішній державній політиці ВО директора КП «Київреклама» Смирновим Олександром Григоровичем, як посадовою особою, вже розчарувала певну частину українців у нинішньому курсі нашого уряду та призводить до агресивної настроєності населення.
Зазначене дає явні підстави вважати, що в діяльності ВО директора КП «Київреклама» Смирнова Олександра Григоровича наявний склад додаткового кримінального правопорушення, що передбачений ст.111 КК України.
Таким чином, відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень ВО директора КП «Київреклама» Смирнова Олександра Григоровича мають всі ознаки злочину, що передбачені ст.111, 364, 185, 296, 206 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування. Саме з цього приводу нами були уже подані відповідні заяви до ГПД НАБУ, ГСУ СБУ, в окружний адміністративний суд м.Києва та прем’єр-міністру України.
Очікуємо належного резонансу небайдужої до м.Києва і України громадськості, мас-медіа і світової спільноти.

Отправить ответ

6 Комментарий на "Бандитизм, корупція і зрада Смирнова Олександра Григоровича"


Маряна
13 дней 12 часов назад

Складається враження, що всі корупціонери і казнокради — потенційні клієнти на кунсткамеру! Подивіться на це непересічне чмо і прикиньте, якими його батьки мають бути крокодилами, якщо народили таке чудовище!

Марі
12 дней 5 часов назад

Я на мене то краще б батьки не народжували цього виродка, щоби зараз перед сусідами і потерпілими від злочинів О.Смирнова в черговий раз не червоніти!

Марта
12 дней 5 часов назад

А й справді, чому нас армія, СБУ і поліція не захищає від цієї недобитої саранчі? Чи вони теж продалися і дупи загарбникам підтирають? Якщо це так, вже зараз мусять придумувати мудрі пояснення для наступного Нюрнбергського процесу, на якому займуть місце колишніх гітлерівських офіцерів, щоби потім їх дурниці не повторяти: «А мені це наказали».

Маряна
11 дней 12 часов назад

Україні судилося стати другою Палестиною, бо справжніх героїв було вже знищено. Залишилися тількі одні найманці, лакеї, блазні і циркачі для обслуговування і розважання узурпаторів і самодержавців!

Рита
11 дней 12 часов назад

О майн Гот, откуда эта иудейская горилла вылезла? Спрячьте это фото, а то мои дети могут утратить дар речи!

Зеник
11 дней 12 часов назад

А де ви зараз бачили психічно здорового, грамотного, не єврея і без фізичних вад чиновника? Нормальні діти народжуються тільки від нормальних батьків! Про це навіть у біблії написано. А ці виродки народжуються від таких же виродків, як вони самі, а то і від гірших.

wpDiscuz