radik-volodimir-ivanovich-foto

Радик В.І. і Шкуро М.Ю.: розтрата державного майна і корупція

Госучреждения, Новости, Чиновники

В другому-третьому кварталі 2005 року, заступник голови фонду приватизації комунального майна Солом’янського району м.Києва Радик Володимир Іванович, 1953 року народження, що проживав (є) в м.Києві по вул. Газова, 6 кв. 13 (зараз — директор КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м.Києва») і заступник голови Солом’янської районної в м.Києві державної адміністрації Шкуро Максим Юрійович (зараз — голова Солом’янської районної в м.Києві державної адміністрації) вступивши в злочинну змову з президентом благодійного фонду «Либідь» Симоненко Ю.Г. і та з головним бухгалтером Корчова Я.А. (м.Київ, проспект Повітрофлотський, 34, ідентифікаційний код за ЄРДПОУ 26200110, п/р № 26003001456001 в філії ВАТ КБ «Надра» Київського регіонального управління, МФО 320564, податковий номер 26200110) примушували (шляхом шантажу) орендарів комунального майна а також осіб, які викупляли комунальну власність Солом’янського району м.Києва, перераховувати особисті кошти на рахунок благодійного фонду «Либідь». Крім того, шляхом отримування неправомірної вигоди, Радик Володимир Іванович і Шкуро Максим Юрійович продавали по заниженій вартості комунальне майно, що сягало -300-400% від того, яке продавалося за реальною ринковою вартістю.
Одним з таких потерпілих осіб був громадянин (зазначення ПІП), якому в примусовому порядку Радик Володимир Іванович і Шкуро Максим Юрійович відмовлялися віддавати на той час вже належним чином завірені дозвільні документи на ремонтно-будівельні роботи орендованих нежитлових приміщень доти, поки він не сплатить 3000 (три тисячі) доларів США благодійного фонду «Либідь».
Оскільки у громадянина (зазначення ПІП) такої суми грошей не було, то дані посадові особи розробили йому індивідуальний графік поетапної сплати таких коштів:

— 21.10.2005 року — перша письмова вимога («пропозиція») за № 195 про надання благодійного внеску благодійному фонду «Либідь» на суму 5000 грн. (курс долара був 5.0, що дорівнювало 1000 доларів США);
— 02.03.2006 року — друга письмова вимога («пропозиція») за № 26 про надання благодійного внеску благодійному фонду «Либідь» на суму 5000 грн. (курс долара був 5.0, що дорівнювало 1000 доларів США);
— 07.04.2006 року — третя письмова вимога («пропозиція») за № 37 про надання благодійного внеску благодійному фонду «Либідь» на суму 5000 грн. (курс долара був 5.0, що дорівнювало 1000 доларів США).
Громадянин (зазначення ПІП) з цього приводу змушеним був звернутися до декількох Київських банків і кредитних спілок та під заставу особистого і батьківського майна та майна своїх товаришів отримав кредит, яким змушеним був оплачувати дані рахунки.
Крім того, Шкуро Максим Юрійович та Радик Володимир Іванович заставляли громадянина (зазначення ПІП) через «лівих» експертів і нотаріусів укладати договори, з якими вони були в змові, і які нього стягували значно завищені суми платежів – на 300-400% вище номінальної, а згодом дані кошти незаконно собі привласнювали.
Згодом громадянину (зазначення ПІП) стало відомо, що декотрі об’єкти комунальної власності Радик Володимир Іванович та Шкуро Максим Юрійович продавали у приватну власність за заниженою ринковою вартістю у 300-400%, що завдавало значного збитку державі.
Таким чином, відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень Радиком Володимиром Івановичем та Шкуро Максимом Юрійовичем мають всі ознаки кримінального правопорушення, що передбачені ст. 191, 364, 368, 366, 189 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування.
Крім того, як для даного випадку, дії Радика Володимира Івановича та Шкуро Максима Юрійовича є явно злочинною та антидержавною, що направлена на підрив довіри громадськості до органів виконавчої влади та до керівників держави, що явно наруку ворогам України.
Радик Володимир Іванович та Шкуро Максим Юрійович, явно через підривну співпрацю з зовнішнім ворогом, перевищили свої службові повноваження з метою отримання неправомірної вигоди, тим самим саботуючи євроінтеграцію і подальші демократичні перетворення в Україні.
Саботаж і бойкотування належної роботи виконавчої гілки влади прирівнюються до шпіонажу і зраді інтересам держави. Радик Володимир Іванович та Шкуро Максим Юрійович умисно вчиняють посадові злочини на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, а також державній, економічній і інформаційній безпеці України. Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, поки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території столиці України.
Навмисна протидія нинішній державній політиці Радиком Володимиром Івановичем та Шкуро Максимом Юрійовичем, як посадовими особами органів виконавчої гілки влади, вже розчарувала певну частину киян у нинішньому курсі нашого уряду та призводить до агресивної настроєності населення.
Вищенаписане дає явні підстави вважати, що в діяльності Радик Володимира Івановича та Шкуро Максима Юрійовича наявний склад додаткового кримінального правопорушення, що передбачений ст.111 КК України.
Таким чином, відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень Радик Володимиром Івановичем та Шкуро Максимом Юрійовичем мають всі ознаки злочину, що передбачені ст.111, 364, 368, 366, 189 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування. З цього приводу нами були подані відповідні заяви до ГПД НБУ, ГСУ СБУ, ГСУ ГПУ про вчинені кримінальні правопорушення вказаними вище посадовими особами.
Крім того, нами повідомлено прем’єр-міністра України Гройсмана Володимира Борисовича про злочинну діяльність вказаних вище посадових осіб Солом’янської в м.Києві державної адміністрації.
Очікуємо результатів адекватного реагування вказаних силових структур, резонансу міжнародної і української громадськості, а також належної реакції мас-медіа.

radik-volodimir-ivanovich-posada

blagodijnij-fond-libid-vimagannya-koshtiv

blagodijnogo-fondu-libid-kvitanciya

shkuro-m-yu-radik-v-i

shkuro-m-yu-radik-v-i-uxvala

radik-volodimir-ivanovich-uxvala

shkuro-maksim-yurijovich-derzhadministraciya

radik-v-i-shkuro-m-yu-vomogatelstvo-yerdr

11 comments

 • То что Артем Сытник и Назар Холодницкий тупые — это знает каждый юрист и адвокат, которые пересекаются по судам с их полуумными детективами и прокурорами САП! Тут скорее всего другое — В.Радик и М.Шкуро им уже отстебнули откупную мзду, которая и прислепила их.

 • похоже що головних антикорупціонерів країни А.Ситника і Н.Холодницького зовсім засліпило? чи вони на випередки одне одному грають в ідіотів і навмисно не бачать повідомлення про злочин? а може ці задроти досі не читали п.1 ст.214 КПК України і не знають що це їх пряма підслідність??

 • И вот с этими самими ничтожествами, ростовщиками и жуликами Порошенко с Гройсманом хочет попасть в Европу? Они хоть сами верят в свою идею? Скорее всего — это очередная предвыборная лапша науши тем, у кого взамен головы — жопа!

 • І чому ці паршиві виродки досі не сидять на зоні? Чи у Порошенка забракло політичної волі? Нехай і надалі як псина бреше своїм єврокукловодам і американському дяді Сему, що він насправді бореться з корупцією в державі!

 • какой ужас. в той же самой америке эти ничтожные нигеры за подобные вещи давно бы мыли тюремные унитазы!

 • і справді, це пряма компетенція набу. так що заважає взяти під арешт цих корупційних наволочей? ну і що це за така гімняна влада? пархаті продали все і всім за 30 мідяків, що тільки можна було продати чи обміняти. а військові дурники за цих пархатих на війні ще помирають

 • Как я вижу, тут есть серьезные обвинения против этих дырявых гандонов. Так почему досих пор они не в клетке? Или нужно и здесь нести мзду чтобы паршивые набушники соизволили потрястии своими засраными яйцами?

 • напевне Порошенко цими виродками пишається і в приклад америкосам та німцям ставить коли їде до них знов випрошувати черговий транш валюти

 • бидлота Радик В.І. і Шкуро М.Ю. роками продають державне майно з молотка а набу і сбу робить вигляд що нічого не бачить і не чує. повідомляю для тих людей які не байдужі до своєї держави і яким не все рівно де вони живуть і як живуть: я неодноразово подавала документальні докази в набу і в сбу про вимагання хабарів даними особами і про те як вони занижують ціну на нежитлові приміщення, які регулярно продають з молотка

 • завдячуючи цим уродам, в солом’янському районі міста києва не залишилося жодного житлового будинку, до якого б не було прибудованого незаконної споруди: лоджії чи то вілли, балкону чи то магазину… ідентична ситуація і з рекламними вивісками: на кожному житловому будинку незаконно розміщується від 5 до 25 штук. а при кожному другому будинку — розміщуються незаконні торгові точки, кожна з яких незаконно відгороджує від 0,5 до 2 соток прибудинкової земельної площі… ну і де ви, намальовані порошенківські патріоти? чи ви показуєте свій «патріотизм» на сході україни лише в боротьбі зі стариками, вагітними, дітьми і каліками?

 • Шкуро і Радик продали комунальну власність по вулиці Донецька, 8/10 у м. Києві за ціною 200 доларів за 1 кв.м., в той час як реальна риночна ціна на той час складала 1800 доларів за 1 кв.м.

Добавить комментарий