romanyuk-sergij-ivanovich

Прокурори Романюк С.І. і Чечотка І.Р. – “криша” для банди

Новости, Прокуратура

18.06.2017 року, керуючись ст. 36, 40, 56, 220, 132, 140, 141, 142 КПК України, Закону України «Про прокуратуру», громадянин (зазначення ПІП) подав процесуальному керівнику у кримінальному провадженні
№ 12015100090005252 від 29.05.15 року (до відома – керівнику Київської місцевої прокуратури № 9 Чечотка Ірині Романівні) клопотання за вихідним номером 1399/18 про вчинення низки процесуальних дій, враховуючи те, що слідча СВ Солом’янського УП ГУ НП у місті Києві Кобець Уляна Володимирівна та інші слідчі 26 (двадцять шість) місяців поспіль як уникають проведення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні.
Як наслідок, станом на 03.07.17 року, у кримінальному провадженні за № 12015100090005252 жодного разу не були допитаними:
– Можаєв Ігор Миколайович;
– Можаєва А.С.;
– Алдошина Ірина Леонідівна;
– Олефіренко М.О.;
– син Можаєва Ігора Миколайовича;
– онуки Можаєва Ігора Миколайовича.
Попри буцімто постійну не явку на допит фігурантів у справі провадження (Можаєва І.М., Можаєвої А.С., сина і онуків Можаєва І.М.), останні продовжують і надалі вчиняти ідентичні злочини: повторне викрадання і пошкодження майна підприємства, вчинення повторних хуліганських дій, перешкоджати проведенню законній господарської діяльності приватного підприємства, подання завідомо неправдивих скарг і заяв до контролюючих інстанцій, ініціювання проведення по завідомо неправдивим скаргам незаконних перевірок, результатом чого підприємство громадянина (зазначення ПІП) постійно отримує збиток. В додатку до вказаного вище клопотання громадянин (зазначення ПІП) подавав докази зведення на нього наклепів та подання завідомо неправдивих скарг і заяв до контролюючих інстанцій, що завдають його підприємству матеріальних збитків: фото (на якому видно що фонарі рекламного засобу світять в землю, а не у вікна сім’ї Можаєвих; фото, де видно що вікна квартири сім’ї Можаєвих знаходяться за 20-30 метрів від місцезнаходження фонарів рекламної вивіски і т.д.).
Вважаючи, що показання вказаних вище осіб є надзвичайно важливими для всебічного, повного та не упередженого досудового проведення розслідування (з’ясування обставин події, що мали місце 26.05.2015 року та 27.05.2015 року, а також які повторилися 04.08.2017 року та 05.08.2017 року), що пов’язані з пошкодженням і викраденням майна громадянина (зазначення ПІП) із застосуванням сокири, останній і подав дане клопотання.
Листом за № 1303-15 від 21.06.2017 року заступник керівника Київської місцевої прокуратури № 9 Романюк Сергій Іванович повідомив громадянина (зазначення ПІП), що «…у відповідності до ст.7 Закону України «Про звернення громадян» його клопотання за належністю перекидається начальнику Солом’янського УП ГУ НП в м.Києві Василенко П.Ю.
Тим самим заступник керівника Київської місцевої прокуратури № 9 Романюк С.І. зізнався, займаючи такий великий пост в прокуратурі Солом’янського району м.Києва, що він досі не бачить різниці між Законом України «Про звернення громадян» та КПК України!? А може насправді це не являється професійною бездарністю і невідповідністю займаній посаді заступника керівника районної прокуратури м.Києва, а звичайне нахабне хабарництво та покриття вчинених злочинів фігурантами у справі провадження?
У всякому разі цей банальний ребус має розгадати уповноважений детектив ГПД НАБУ у кримінальному провадженні, яке має бути відкритим за даною заявою впродовж 24 годин. Натомість ясно одне, що заступник керівника Київської місцевої прокуратури №9 Романюка С.І. та керівник Київської місцевої прокуратури №9 Чечотка І.Р. мають бути як мінімум звільнені з посад та з органів прокуратури за вчинені ними злочини.

Попри вищенаведене коротко висвітлимо інформацію про вчинені злочини особами, які навіть не допитані через 26 місяців після вчинення злочину, що передбачений ч.2 ст.185, ч.4 ст.296 КК України.
26.05.2015 року, рівно о 12 годині 06 хвилин, мешканцем квартири № 180 Можаєвим Ігором Миколайовичем, що знаходиться в 6 (шостому) під’їзді дому №3 по вул О.Шовкуненка в м.Києві, по невідомій причині було здійснено розбійний напад на приватне підприємство громадянина (зазначення ПІП) з використанням сокири.
У результаті такого нападу було пошкоджено майно приватного підприємства на загальну суму 11500 (одинадцять тисяч п’ятсот) грн.
27.05.2015 року, рівно в 20 годин і 18 хвилин, мешканцем квартири № 180 Можаєвим Ігором Миколайовичем з його сім’єю (в складі п’яти чоловік) по невідомій причині було здійснено повторний розбійний напад на приватне підприємство громадянина (зазначення ПІП) з використанням сокири і слюсарських інструментів, за допомогою яких було повторно пошкоджено і викрадено майна на додаткову суму – 10 000 (десять тисяч) грн.
Можаєв Ігор Миколайович 26.05.2015 року вчиняв злочин, в присутності багатьох людей, як це власне і видно на копії відеаудіоозпапису з відеореєстратора.
29.05.2015 року СВ Солом’янського УП ГУ НП у місті Києві було відкрито кримінальне провадження за № 12015100090005252, яке було закріплено за слідчим Ткач Г.О. та за процесуальним керівником Київської місцевої прокуратури №9 Горобинським Віталієм Миколайовичем, які розікрали матерівали справи та речові докази.
04.08.2017 року мешканцем квартири № 180 Можаєвим Ігором Миколайовичем з його сім’єю (в складі п’яти чоловік) по невідомій причині було здійснено третій розбійний напад на приватне підприємство громадянина (зазначення ПІП) з пошкодженням і викраденням майна на додаткову суму – 5700 (п’ять тисяч сімсот) грн.
05.08.2017 року мешканцем квартири № 180 Можаєвим Ігором Миколайовичем з його сім’єю (в складі п’яти чоловік) та громадянином Саковським Сергієм Володимировичем (що мешкає за адресою м.Київ, вулиця Олексія Шовкуненка, 3 квартира 184) по невідомій причині було здійснено четвертий розбійний напад на приватне підприємство громадянина (зазначення ПІП) з пошкодженням і викраденням майна на суму — 5,700 (п’ять тисяч сімсот) грн.

Клопотання про здійснення приводу – це офіційне прохання, що подається до слідчого судді під час досудового розслідування слідчим або прокурором у письмовій формі.
Мета подачі клопотання про здійснення приводу – отримання дозволу слідчого судді на застосування примусового супроводження особи до місця її виклику у визначений в ухвалі день та час.
Мета здійснення приводу – забезпечення участі особи у проведенні слідчої (розшукової) чи процесуальної дії. Фактичною підставою застосування приводу є неявка без поважних причин підозрюваного, свідка за викликом слідчого, прокурора (чи слідчого судді), здійсненим у передбаченому кримінально-процесуальним законом порядку, або неповідомлення причини його неприбуття. Правовою підставою застосування приводу на досудовому провадженні є ухвала слідчого судді, яка виноситься в передбаченому ст.142 КПК порядку.
Привід полягає у примусовому супроводженні особи, до якої він застосовується, особою, котра виконує ухвалу про здійснення приводу, до місця її виклику в зазначений в ухвалі час (ч.1 ст.140 КПК). Клопотання має бути вмотивованим. Тому, крім даних, які стосуються особи, що підлягає приводу, та процесуальної дії, у якій потребується її участь, закон вимагає наведення в клопотанні відомостей, які підтверджують факт здійснення належного виклику. У клопотанні має бути вказано найменування кримінального провадження та його реєстраційний номер, оскільки це є правовою умовою здійснення будь-яких процесуальних дій, у тому числі й застосування заходів забезпечення кримінального провадження.
У зв’язку з тим, що привід може застосовуватися виключно до підозрюваного чи свідка (а на судових стадіях – і до обвинуваченого), у клопотанні необхідно зазначити процесуальний статус особи, стосовно якої воно заявлено. Зокрема, у кримінальному провадженні має міститися підтвердження отримання особою повістки про виклик або ознайомлення з її змістом іншим шляхом. Стаття 141 КПК також вказує, що до клопотання про здійснення приводу додаються копії матеріалів, якими слідчий (прокурор) обґрунтовує свої доводи. Після безпосереднього дослідження цих матеріалів слідчий суддя виносить законну та обґрунтовану ухвалу. Виходячи зі змісту ч. 6 ст. 132 КПК, яка є загальною нормою для всіх заходів забезпечення кримінального провадження, до клопотання слідчого, прокурора про здійснення приводу додається витяг з ЄРДР щодо кримінального провадження, у межах якого подається клопотання.
Результати системного аналізу ст.140-141 та п.5 ч.2 ст.40 КПК свідчать про те, що клопотання слідчого про застосування приводу повинно обов’язково бути погоджено із прокурором перед зверненням до слідчого судді. Відповідно до ст. 40 КПК, яка є загальною нормою, слідчий уповноважений звертатися за погодженням із прокурором до слідчого судді з клопотаннями про застосування заходів забезпечення кримінального провадження (п. 5 ч. 2 вказаної статті). Така необхідність обумовлюється тією функцією, яку прокурор виконує на досудовому провадженні, а саме – здійснення нагляду за дотриманням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням (ч.2 ст.36 КПК).
Відповідно, як для даного випадку, позиція заступника керівника Київської місцевої прокуратури №9 Романюка С.І. та керівника Київської місцевої прокуратури №9 Чечотки І.Р. є явно злочинною та антидержавною, що направлена на підрив довіри громадськості до органів прокуратури та до керівників держави, що явно наруку зовнішнім ворогам нашої держави. Романюк С.І. та Чечотка І.Р. явно через підривну співпрацю з зовнішнім ворогом, перевищили свої службові повноваження, тим самим саботуючи роботу органів досудового розслідування. Саботаж і бойкотування належної роботи судового органу прирівнюються до шпіонажу і зраді інтересам нашої держави.
Романюк С.І. та Чечотка І.Р. умисно вчиняють посадові злочини на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, а також державній, економічній і інформаційній безпеці.
Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, поки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території столиці України.
Навмисна протидія нинішній державній політиці Романюком С.І. та Чечоткою І.Р., як посадовими особами органів прокуратури, вже розчарували певну частину українців у нинішньому курсі нашого уряду та призводить до агресивної настроєності населення.
Вищенаписане дає явні підстави вважати, що в діяльності Романюка Сергія Івановича та Чечотки Ірини Романівни наявний склад додаткового кримінального правопорушення, що передбачений ст.111 КК України.
Таким чином, відомості щодо вчинення правопорушень заступником керівника Київської місцевої прокуратури №9 Романюком Сергієм Івановичем та керівником Київської місцевої прокуратури №9 Чечоткою Іриною Романівною мають ознаки злочину, що передбачені ст.111, 364, 366, 368, 396 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування.

romanyuk-sergij-ivanovich-chechotka-irina-romanivna

chechotka-irina-romanivna-romanyuk-sergij-ivanovich
chechotka-i-r-romanyuk-s-i-uxvali-yerdr

16 comments

 • Прокурорське бидло дорвалося до свого свинячого корита і їм нах… тепер потрібні ваші проблеми. Помаранчева чума принесла Україні тотальний бізнес навіть в органи прокуратури і поліції: дав хабаря – будуть розслідувати злочини, не дав – пішов нах… А якщо дали обидва – обоє пішли нах… Цих прокурорських бидлот потрібно тільки вогнем і мечем очищувати від їх невиліковної помаранчевої зарази!

 • эти продажные курвы умышленно урезали все функции прокуратуры до уровня мародерства, отработки заказух “сверху” и ежемесячных откатов руководству прокуратуры г. Киева

 • Прокурорсько-фашистська бидлота що навмисно сіє незадоволеність і паніку серед людей, невпевненість у завтрашньому дні, знищує віру в незалежність України та в її процвітання!

 • тифозні потвори, які зрадили свою державу і її громадян, своїх рідних батьків і дітей. вічне прокляття вам уроди!

 • Боже мій! Виявляється що прокурор Чечотка Ірина Романівна є ще одним Архангелом Гавріілом! Тільки подивіться що пархатий головуючий Грушковський В.Ю. про неї пише: “…За час роботи Чечотка І.Р. зарекомендувала себе як спеціаліст, що має належний рівень фахової підготовки, неодноразово заохочувалась Генеральним прокурором України та прокурором міста Києва. Дисциплінарних стягнень не має”. А хіба може бути в опудала прокурорського відсутнім дисциплінарний проступок, якщо проти неї, негідниці і шкурі продажній, паралельно з дисциплінарним провадженням провадяться десятками досудових розслідувань у кримінальних справах за вчинення нею злочинів по статтях 396, 366, 382 КК України?

 • Das ist fantastisch. Этот негодяй Грушковский В.Ю. понаписывал такой фигни, что его повесить за это мало! Даже на этом сайте невооруженным глазом видно как иуда-прокурор Чечотка Ирина десятками “именных” Ухвал следственных суддей годами не выполняет ровно как и не обеспечивает надлежащее проведение досудебного расследования за №12015100090005252 від 29.05.2015 року, где за 2,5 года бандитов Можаевых дане не допрошено, за что собственно она теперь сама в криминале пребывает но данных бандитов все равно укрывает! Этот Грушковский явно псих прибацанный!
  Читаем внимательно решение дисциплинарной комиссии: “…Так, до Солом’янського районного суду м. Києва Порохня М.П. подав скаргу на бездіяльність прокурора Київської місцевої прокуратури № 9 Северина К.М., що полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
  У своїй скарзі вказував на те, що 16 серпня 2016 року він поштою направив на адресу Київської місцевої прокуратури № 9 заяву про притягнення до кримінальної відповідальності службових осіб Солом’янського управління поліції ГУ НП в м. Києві за умисне невиконання рішення суду. До теперішнього часу за його заявою відомості до ЄРДР не внесені та досудове розслідування не розпочато.
  Ухвалою слідчого судді Солом’янського районного суду від 15.09.2016 року скаргу задоволено, а прокурора Київської місцевої прокуратури № 9 Северина К.М., зобов’язано внести відомості до ЄРДР за заявою Порохні М.П. від 16 серпня 2016 року про вчинення кримінального правопорушення.
  На виконання даної ухвали 26 вересня 2016 року були внесені відомості до ЄРДР під № (Конфіденційна інформація) за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 382 КК України та постановою заступника керівника прокуратури С. Романюка від 27 вересня 2016 року призначено групу прокурорів у даному кримінальному провадженні, про що 28 вересня 2016 року повідомлено Порохні М.П. Останнім доводом скарги є приховування злочину прокурором Маруненком О.А., який приймав участь у розгляді скарги, ухвали слідчого судді Солом’янського районного суду від 8 червня 2017 року про задоволення заяви Порохні М.П., якою зобов’язано прокурора Київської місцевої прокуратури № 9 Чечотку І.Р., як прокурора вищого рівня в кримінальному провадженні № (Конфіденційна інформація), розглянути у встановленому статтею 308 КПК України порядку та повідомити про результати такого розгляду скаргу від 17 лютого 2017 року щодо недотримання розумних строків слідчим, прокурором під час досудового розслідування.
  Так, ухвала виконана з моменту її надходження на адресу прокуратури. Оскільки ухвала в цьому випадку є документом, без наявності якого виконання викладених у ній вимог суду не було можливим.
  Вивченням матеріалів дисциплінарної скарги установлено, що у вищезазначених кримінальних провадженнях неодноразово надавались вказівки, результати досудового розслідування розглядались на оперативних нарадах, а також проводилось службове розслідування. На всі звернення скаржника Порохні М.П. відповіді надавались своєчасно.
  Таким чином, проведеною перевіркою не встановлено наявність доводів скарги Порохні М.П. щодо неналежного розгляду його звернень.
  Ухвали слідчого судді виконано в повному обсязі, у кримінальних провадженнях, стан яких обговорено на оперативній нараді, неодноразово надавались вказівки.
  Виходячи з вищенаведеного, в діях прокурорів – керівника Київської місцевої прокуратури № 9 Чечотки Ірини Романівни та прокурорів цієї місцевої прокуратури Северина Костянтина Миколайовича та Маруненко Олександра Андрійовича не вбачається ознак дисциплінарного проступку а тому підстави для притягнення їх до дисциплінарної відповідальності відсутні”.
  И вот за этих грязных падл мы должны воевать и умирать на Донбассе, защищая их вонючие прокурорские зады?

 • На прокурора Ірину Чечотка настільки часто скаржаться люди за покривання нею злочинів кримінальних елементів і за корумпованість, що навіть не гребують поданням у кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів (засідання комісії від 20.09.2017 Рішення № 128 дп-17). Однак, через те що прокурор Чечотка І.Р. поділилася своїми хабарями з членами дисциплінарної комісії Грушковським В.Ю., Архіповою В.І., Коваленком А.А., Костенком С.К., Нечепоренком С.О., Піциком Ю.М., Погребняком С.П., Сергійчуком С.О. Юсипом В.В., вказані продажні особи відмовилися визнати її такою що винна у дисциплінврному проступку. Ці дисциплінарні виродки посміли винести незаконне дисциплінарне рішення, не дивлячись навіть на те, що на прокурора Чечотку заведено десятки кримінальних справ, в втому числі – в СБУ!

 • да коли ж цих виродків народ розіпне на христі чи на гілляці? скільки можна терпіти цих бандюків в формі прокурорів?

 • цих два блазня обсмоктують кістки бізнесменів. тим, хто відмовляється добровільно хабарі надавати, організовують через району поліцію і підкупних суддів обшуки і забирають усе добро.

 • відмазують практично всіх, хто відкупляється. нахабство дійшло до того, що малюють затриманим конкретні цифри і ставлять перед фактами: або платиш, або сидиш до старості в СІЗО…

 • знаю одного підростка, який викрав дешевий телефон. так його ці мерзотники конкретно зоною настільки задовбали, що мама змушеною була продати половину свого приватьного будинку що б сина викупити.

 • а я знаю одну фірму, яку нальотчики два дні сокирами рубали і майно викрадали, а ці прокурорські скоти пальцями за чотири роки не поворухнули що б хоч організувати допит їх. не дивлячись на 10 рішень суду, які змушували Чечотку Ірину особисто вчиняти декотрі слідчі дії, вона навіть відповіді на клопотання не надала!

 • Такої закінченої прокурорської наглоти як оця Чечотка і Романюк в історії не то що Солом’янської прокуратури, але і в цілій Україні напевне ще не було!

  • Чечетка И.Р. парализует действия прокуратуры Соломенского района г. Киева и дискредитирует государство! Чечетка И.Р. – враг Украины!

 • В цій протухшій прокуратурі панує лише дурість, тупість, лакейство, ханжество і бесконечна корупція. Всі і усім платять, навіть рядові прокурори платять мзду Чечотці і Романюку.

 • Руководитель Киевской местной прокуратуры г. Киева Чечетка И.Р. крышует насильников! Разве это женщина и прокурор, если она покрывает факты изнасилования и отмазывает преступников?

Залишити відповідь