kruglyak-eduard-borisovich

Заступник міністра Кругляк Едуард Борисович покриває кримінал

КМУ, Новости, Самые важные новости

14.09.2017 року, у відповідності до затвердженого графіку прийому в Кабінеті Міністрів України, представники міжнародної громадської організації «Україна проти свавілля чиновників» записалися на прийом до віце-прем’єр-міністра України, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубко Геннадія Григоровича щодо зловживання службовими повноваженнями (в тому числі корупційні дії і вимагательство) посадовими особами Солом’янської у місті Києві РДА, Дарницької у місті Києві РДА та КМДА.
Однак, явно з відвертої неповаги до людей, віце-прем’єр-міністр України Зубко Геннадій Григорович не з’явився на прийом, доручивши його проведення заступнику Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Кругляк Едуарду Борисовичу.
На даному прийомі Кругляку Едуарду Борисовичу представниками міжнародної громадської організації було повідомлено кричущі факти тривалих посадових зловживань:
— головою Солом’янської районної в м.Києві державної адміністрації Шкуро Максимом Юрійовичем;
— директором КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м.Києва» Радик Володимиром Івановичем;
— директором Департаменту містобудування та архітектури КМДА Свистуновим Олександром Вікторовичем;
— заступником голови Солом’янської районної в м.Києві державної адміністрації Бялковським Володимиром Вікторовичем;
— директором Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації Фіщуком Андрієм Вікторовичем;
— директором КП «Дирекція по обслуговуванню нежитлового фонду Дарницького району м.Києва Корчемлюком О.Л.;
— керівником житлово-експлуатаційної дільниці № 209;
— ВО голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Лозовим Василем Борисовичем;
— головою Київської міської державної адміністрації Кличком Віталієм Володимировичем та іншими посадовими особами з даних структур.
Крім того, Кругляку Едуарду Борисовичу було повідомлено про відсутність належної реакції з боку керівників вищеперелічених структур на факти незаконного заволодіння земельною ділянкою
(здебільшого за рахунок дитячого майданчика) в Дарницькому районі м.Києва ТОВ «Адамант» і зведення на ній незаконних стаціонарних і тимчасових споруд, що загрожують життю і здоров’ю мешканцям навколишніх будинків, а також щодо незаконного розміщення рекламних засобів і хаотичної забудови придомової території житлового фонду Солом’янської районної в м.Києві державної адміністрації.
За результатами попереднього розгляду поданих активістами заяв на ім’я віце-прем’єр-міністра України Зубко Геннадія Григоровича, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Кругляк Едуард Борисович відразу зателефонував безпосередньо заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєву Петру Олександровичу з яким нібито домовився про те, що останній на наступний день зустрінеться з даними активістами і вирішить по суті всі підняті на прийомі питання у Кругляка Едуарда Борисовича.
Також Кругляк Едуард Борисович пообіцяв активістам, що у разі потреби створить комісію і вирішить ті питання, які будуть за межами повноважень Пантелеєва Петра Олександровича.
Активісти про всяк випадок попередили заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Кругляка Едуарда Борисовича що згідно положення ст.7 Закону України «Про звернення громадян» не дозволяється перекидати оскаржуваним особам матеріали поданих на ім’я віце-прем’єр-міністра України Зубко Геннадія Григоровича заяви з додатками. Однак, як це добре видно з відеозапису, Кругляк Едуард Борисович був певен, що це не зашкодить справі.
Отож, Кругляк Едуард Борисович прямо перед камерою відеозапису активістів продиктував своєму секретарю порядок вирішення звернення, яке налічувало три етапи.
Термін виконання даного звернення був встановленим заступником міністра Кругляком Едуардом Борисовичем лише у 15 діб.
06.10.2017 року, так і не дочекавшись обіцяного заступником міністра Кругляком Едуардом Борисовичем дзвінка від заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва Петра Олександровича із запрошенням на особистий прийом, активісти здогадалися що їх знов було ошукано.
Зателефонувавши секретарю заступника міністра Кругляк Е.Б. активістами було з’ясовано, що подані заяви були розподіленими спеціалістам даного міністерства Павліву В.І. і Ніколіну В.В.
Зателефонувавши даним особам було з’ясовано, що Кругляк Едуард Борисович чомусь змінив раніше надані вказівки своєму секретарю щодо порядку розгляду поданих активістами звернень на ім’я віце-прем’єр-міністра України Зубко Геннадія Григоровича до рівня усього одного етапу — скерування за належністю до КМДА з проханням «…розглянути вказане звернення та з урахуванням наданих повноважень здійснити перевірку дотримання вимог законодавства».
З надісланої 09.10.2017 року за № 7/17-10279 відповіді від заступника міністра Кругляка Едуарда Борисовича громадянину (зазначення ПІП; хоча заяв насправді було дві, і всі вони були від імені юридичних осіб) витікає наступне:

1) що даним заступником міністра, не дивлячись на неодноразові прохання активістів, перекинув заяву на розгляд оскаржуваним особам знов (порушено вимоги ст.7 Закону України «Про звернення громадян»; ознаки злочину — ст.364 КК України);
2) що обіцяної комісії так і не було створено (ознаки злочину — ст.366, 367 КК України);
3) що 2 із 3 заяв даним заступником міністра було навмисно приховано (або знищено) від розгляду по суті з метою покривання вчинених злочинів чиновниками Солом’янської у місті Києві РДА, Дарницької у місті Києві РДА та КМДА (ознаки злочину — ст.366, 364, 396 КК України);
4) що даний заступник міністра не повідомив ДФС, СБУ, НАБУ і ГПУ про корупційні дії чиновників і про уникання сплати податків, що передбачено ст.7 Закону України «Про звернення громадян» (ознаки злочину — ст.396 КК України);
5) що даний заступник міністра сприяє незаконному користуванню займаною земельною ділянкою і зведенням на ній незаконних споруд ТОВ «Адамант» (ознаки злочину — ст.364 КК України);
6) що даний заступник міністра сприяє незаконному розміщенню рекламних засобів (ознаки злочину — ст.364 КК України);
7) що даний заступник міністра сприяє уникненню сплати податків ТОВ «Адамант» та іншими фізичними і юридичними особами (ознаки злочину — ст.364 КК України).
Таким чином, відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень Кругляком Е.Б., Павлівим В.І. і Ніколіним В.В. мають всі ознаки кримінального правопорушення, що передбачені ст.364, 366, 367, 396 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування.
Крім того, як для даного випадку, дії Кругляк Е.Б., Павлів В.І. і Ніколін В.В. є явно злочинними та антидержавними, що направлені на підрив довіри громадськості до органів виконавчої влади та до керівників держави, що явно на руку ворогам України.
Кругляк Е.Б., Павлів В.І. і Ніколін В.В. явно через підривну співпрацю з зовнішнім ворогом, перевищив свої службові повноваження з метою отримання неправомірної вигоди, тим самим саботуючи євроінтеграцію і подальші демократичні перетворення в Україні.
Саботаж і бойкотування належної роботи виконавчої гілки влади прирівнюються до шпіонажу і зраді інтересам держави. Кругляк Е.Б., Павлів В.І. і Ніколін В.В. умисно вчиняють посадові злочини на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, а також державній, економічній і інформаційній безпеці України.
Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, поки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території столиці України.
Навмисна протидія нинішній державній політиці Кругляком Е.Б., Павлівим В.І. і Ніколіним В.В. як посадовими особами органів Центральної виконавчої гілки влади, вже розчарувала певну частину киян у нинішньому курсі нашого уряду та призводить до агресивної настроєності населення.
Вищенаписане дає явні підстави вважати, що в діяльності Кругляк Е.Б., Павліва В.І. і Ніколіна В.В. наявний склад додаткового кримінального правопорушення, що передбачений ст.111 КК України.
Таким чином, відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень Кругляк Едуардом Борисовичем, Павлів В.І. і Ніколіним В.В. мають всі ознаки злочину, що передбачені ст.111, 364, 366, 367, 396 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування.
З цього приводу були подані відповідні заяви до ГПД НБУ, ГСУ СБУ, ГСУ ГПУ про вчинені кримінальні правопорушення Кругляком Е.Б., Павлівим В.І. і Ніколіним В.В. Очікуємо результатів адекватного реагування вказаних силових структур, резонансу міжнародної і української громадськості, а також належної реакції мас-медіа.

Детектив ГПД НАБУ поки що частково виконав Ухвалу слідчого судді та вніс до ЄРДР одну з 5 (п’яти) статтей вчиненого злочину Кругляком Е.Б., Павлівим В.І. і Ніколіним В.В.

kruglyak_eduard_borisovich_vityag_yerdr

25 comments

 • Учень збирача електровимірювальних приборів цеху № 1 Житомирського заводу «Електровимірювач», по сумісництву — Куйбишевський запроданець, який зрадив інтереси України і потенційно шкодить її обороноздатності та економічній стабільності! Геть сепара Едуарда Кругляка з Кабінету Міністрів України! Чемодан, вокзал, Куйбишев!

 • как может этот простофиля слесарь кругляк занимать такую большую должность и не знать самых простых азов закона об обращении граждан? вот смотрю на это видео и удивляюсь: заместитель министра толком разговаривать не умеет! какую-то чушь несет. наверное наркотики принимает. что означают его слова «бить по печени но по глазам»? он придурок а не заместитель министра

 • Боже, невже ніхто не здогадався що цей засра*ець Кругляк є диверсантом? Почитайте його автобіографію і зрозумієте що він не так просто прикидається ідіотом а саме у такий спосіб відпрацьовує своє руйнівне для України завдання

 • далеко же ирод продажный Кругляг проблался — аж под крыло Владимира Гройсмана. И куда этот «пророк Моисей» смотрит? Или так же отхватил откат от Кругляка за продажу Родины?

 • Вот это настоящий цирк: в Кабинете Министров Украины разгуливают одни цыркачи и диверсанты. Тогда о какой державе тут толкуют?

 • І це хвалений кабінет міністрів менеджера Верховної ради і міста Вінниці Гройсмана? Хоча, якщо кабмінівська функція Едуарда Кругляка обмежується на пранні трусиків Гройсману — то питань немає!

 • оце так запаморочлива кар’єра: зі слюсаря да прямо таки у заступники прем’єр-міністра. а якщо ще й врахувати те, що Кругляк просувався «по службі» самим віце-прем’єром то походить скоріше на те, що він або голубий або трансвісцит. таких завше беруть з собою у дорогу.

 • судячи по тому як спілкується Едуард Кругляк на відео то безпомилково можна сказати що він є напівграмотна бездара, якого злочином є працевлаштовувати навіть прибиральником у Кабміні!

 • Психічно здорові заступники міністра не будуть на особистому прийомі казати людям щоби вони «не били по печінці а по очам директора департаменту». Схоже що Кругляк дійсно є хворим на голову

 • Кругляк Е.Б. зовсім не схожий на заступника міністра. Вас напевне надурили і посадили на прийом взамін справжнього чиновника — житомирську мартишку, яка дуже далека від елементарного розуміння юриспруденції, тому він і попав у просак

 • Хіба ця дистрофічна істота схожа на заступника міністра? На підтирача гройсманської дупи — оце точно схоже.

 • далеко не кожен житомирчанин спромігся б стати брудним лакеєм і жополизом тих, хто розіп’яв Христа і кого прокляв сам бог до десятого коліна!

 • не вистачало нам у міністерствах ще й житомирських лихварів та недовчених токарів. сидів би цей барига кругляк у своєму житомирі та продовжував освоювати непосильне для нього ремесло токаря, так ні, приперся до столиці щоби дурника валяти та людей мордувати. народе, де ви бачили щоб недотокар освоїв тангенси-котангенси, синуси-косинуси, коли він таблички множення навіть не знає? послухайте на відео що він як теля бурмоче! йому в самий раз туалети прибирати, а не по міністерствах прогулюватися

 • а чому б і ні. вся його міністерська робота — це робота триперної проститутки на окружній в києві. аби йому лише платили пархаті, трипер можна згодом і вилікувати за ці гроші.

 • Якось дивно що досі ніхто не спалив його хати чи машини. І взагалі, такі потвори мають в каменоломнях рубати руду і молити бога і людей про прощення за свої підлості і зраду.

 • таке і при окупації німцями Києва було. подібні як він виродки добровільно йшли служити німцям у статусі поліцая або просто стукача, за буханку хліба.

 • Яка з вигляду має бути його рідна мама, якщо її син такий урод? Краще би вона свого часу зробила аборт щоби зараз від нього люди і держава не страждали!

 • На кожну одну нормальну людину в природі народжується дві потвори, три зрадники і чотири душогубці! Однак, коли це стосується Е.Кругляка, то він один виношує в собі всіх цих потвор, зрадників і душогубців!

 • Цікаво, а ким був цей аутсайдер у школі: злодієм, хлюпіком, стукачем, шестьорою? Не схоже що це була якась особистість чи лідер.

 • бидло видно аж за кілометр. по життю було абсолютним чмом, тому зараз прагне самоствердження.

 • Думаю що його тримають в кабміні за підручного підарила. Больно на пітуха з вигляду схожий. Таке навіть було при ЦК КПРС, коли брали на роботу одного-два голубятніка для сексуальних втіх партійних босів.

 • Що ж це таке в Україні робиться. З однієї сторони — війна, з іншої — урядовий шабаш, сексуальні збочення і геноцид.

 • там, де при владі іудеї — немає миру і спокою. там де правлять іудеї — вічна війна, голодомор, кров, насильство і мор. а чому б і ні, коли покірне стадо не бореться за свої права і свободи! тому така наволоч як Кругляк Е.Б. обов’язково скористаються нагодою отримати з цього користь!

 • Житомирське бидло, яке в погоні за доступом до свинячого корита постійно надриває свій кнурячий живіт, в тому числі при пранні брудних трусів гройсмана і порошенка

Добавить комментарий