tov-domofon-lider-sevis

Безсмертний Олексій Миколайович: як обдурити половину Києва

Бизнес, Новости

Приблизно в 2011 році Товариство з обмеженою відповідальністю “Домофон Лідер Сервіс” (04107, м.Київ, вул.Нагірна, будинок 25-27, Ідентифікаційний код юридичної особи – 40577366, тел.: 464-16-08; засновники: директор Безсмертний Олексій Миколайович (04212, м.Київ, Оболонський район, вул. З.Гайдай, будинок 10, квартира 119, розмір внеску до статутного фонду – 500.00 грн.) та Великодна Олена Миколаївна (04211, м.Київ, Оболонський район, вул. Л.Гавро, будинок 5, квартира 14; розмір внеску до статутного фонду – 500,00 грн.; розмір статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) – 1000.00 грн.; види діяльності по КВЕД: 43.21 – Електромонтажні роботи, 43.29 – Інші будівельно-монтажні роботи, 80.20 – Обслуговування систем безпеки, 46.90 -Неспеціалізована оптова торгівля, 33.12 Ремонт і технічне обслуговування машин і устатковання промислового призначення, 33.13 – Ремонт і технічне обслуговування електронного й оптичного устатковання (основний); 33.14 – Ремонт і технічне обслуговування електричного устатковання; 33.20 – Установлення та монтаж машин і устатковання (Цифрал сервіс) за незрозумілих підстав зібрало кошти з мешканців будинку (зазначення номеру будинку) що знаходиться на Повітрофлотському проспекті в м.Києві під обіцянку встановити вхідні броньовані двері, обладнані цифровим доступом – кодовим замком з переговорною функцією.
Невдовзі вхідні металеві двері були насправді встановленими, однак за так звану телефонну трубку майстри ТОВ “Домофон Лідер Сервіс” почали вимагати окремі кошти.
На вимогу мешканців даного будинку надати платіжні документи на встановлені металеві вхідні двері та на продані телефонні трубки – майстри даного підприємства пообіцяли, що після закінчення всіх технічних робіт бухгалтер ТОВ “Домофон Лідер Сервіс” (Цифрал сервіс) особисто привезе і вручить:
1) касовий чек – на телефонну трубку;
2) касовий чек – на вхідні металеві двері (для уповноваженої особи з даного будинку);
3) договір на обслуговування обладнання (поквартирно).
Крім того, оскільки надавався на 1 (одну) квартиру лише 1 (один) магнітний ключ, мешканці даного будинку вимушені були докупляти магнітні ключі на інших членів квартири, платіжні документи на яких теж обіцяли згодом надати.
Однак, станом на 2016 року обіцяних документів ТОВ “Домофон Лідер Сервіс” (Цифрал сервіс) так і не надав. Більше того, ТОВ “Домофон Лідер Сервіс” (Цифрал сервіс) почав вчиняти шахрайство: по 1-2 місяці не ремонтувати зношені дверні доводчики, дверний електронно-фифровий механізм та магнітний замок. На скарги мешканців даного дому ТОВ “Домофон Лідер Сервіс” (Цифрал сервіс) не реагував взагалі або пояснював тим, що буцімто ремонтні роботи ними були виконані однак вказані пристрої знов поламалися не з їхніх причин, або на кшталт того, що потрібно довго очікувати своєї черги. На письмову пропозицію ТОВ “Домофон Лідер Сервіс” (Цифрал сервіс) ввести акти прийому-здачі виконаних робіт – останні відмовилися.
На письмову пропозицію ТОВ “Домофон Лідер Сервіс” (Цифрал сервіс) не стягувати плату з мешканців будинку (під’їзду) на той період, який буде перевищувати ремонтні роботи понад 3 (три) доби – останні знову відмовилися.
З метою звернення з цивільним позовом в суд за захистом своїх законних прав і інтересів, мешканці вказаного будинку неодноразово зверталися до ТОВ “Домофон Лідер Сервіс” (Цифрал сервіс) з проханням надати другий екземпляр договору на обслуговування електронного і механічного обладнання, на що дане підприємство порадило звернутися до уповноваженої особи (зазначення ПІП особи і номеру квартири даного будинку), що нібито зберігає у себе другий оригінал договору, який власне вона від імені мешканців будинку і підписала.
Звернувшись до власників квартири (зазначення номеру квартири) стало зрозумілим, що дані мешканці насправді не укладали колективного договору з ТОВ “Домофон Лідер Сервіс” (Цифрал сервіс) та не мають другого екземпляру договору, а також нічого не знають про кошторисну документацію на продані вхідні металеві двері і телефонну трубку.
На підставі вищенаписаного в діях ТОВ “Домофон Лідер Сервіс” вбачається склад кримінального правопорушення, що передбачене ч.4 ст.190, ч.2 ст.356, ч.2 ст. 366, ч.2 ст.212 КК України.
Відповідно до ст.55 КПК України, потерпілим у кримінальному провадженні може бути особа, якій кримінальним правопорушенням завдано майнової та моральної шкоди.
Діями ТОВ “Домофон Лідер Сервіс” (Цифрал сервіс) громадянину (зазначення ПІП) було завдано матеріальну шкоду на суму 200 000 (двісті тисяч) грн., а моральної – ще на 100 000 (сто тисяч) грн., разом – на 300 000 (триста тисяч) грн.
Частина 2 ст. 55 КПК України, передбачає, що права і обов’язки потерпілого виникають в особи з моменту подання заяви про вчинення щодо неї кримінального правопорушення, або заяви про залучення її до провадження як потерпілого.
У відповідності до ч.4 ст. 214 КПК України, слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення.
Як передбачено ч.1 ст. 214 КПК України, слідчий невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.
Досудове розслідування, відповідно до ч.2 ст. 214 КПК України, розпочинається з моменту внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Крім того, згідно із положенням п.1.1., 1.4. Розділу ІІ Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» від 06 квітня 2012 року за № 139, формування Реєстру розпочинається із внесення до нього слідчим, прокурором відповідних відомостей про кримінальне правопорушення, зазначених в заяві чи повідомленні про його вчинення.
Відповідно до п.2 Інформаційного листа Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ «Про деякі питання порядку оскарження рішень, дій чи бездіяльності під час досудового розслідування» від 9 листопада 2012 року за № 1640/0/4-12, у статті 303 КПК визначено порядок оскарження бездіяльності слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення – впродовж 24 годин.
Відповідно до п.2.1 Розділу II Наказу про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, затвердженого Генеральним прокурором України за № 139 від 06.04.2016 року, облік
кримінальних правопорушень, у тому числі за заявами, які надійшли до органу досудового розслідування, прокуратури, відділу детективів НАБУ здійснюється за дорученням його керівника шляхом внесення до ЄРДР відомостей, визначених частиною 5 ст.214 КПК України. Пунктом 8 частини 1 статті 3 КПК України встановлено коло посад, які підпадають під визначення керівник органу досудового розслідування, відповідно такою особою, як для даного прикладу являється — начальник СВ Оболонського УП ГУ НП у місті Києві.
Отже, подання заяви, яка є повідомленням про кримінальне правопорушення, зобов’язує начальника СВ Оболонського УП ГУ НП у місті Києві, шляхом надання доручення забезпечити внесення необхідних відомостей до ЄРДР.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.214 КПК України, Наказом про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, затвердженого Генеральним прокурором України за № 139 від 06.04.2016 року, а також на підставі ч.2 ст.185, ч.2 ст.396 КК України на начальника СВ Оболонського УП ГУ НП у місті Києві покладається відповідальність:
1) зареєструвати подану заяву про вчинене кримінальне правопорушення ТОВ “Домофон Лідер Сервіс” за правовою кваліфікацією — ч.4 ст.190, ч.2 ст.356, ч.2 ст. 366, ч.2 ст.212 КК України;
2) розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення дій, які мають ознаки складу злочину, передбаченого ч.4 ст.190, ч.2 ст.356, ч.2 ст. 366, ч.2 ст.212 КК України;
3) повідомити потерпілого письмово у встановленому законом порядку та строк про внесення відомостей даної заяви про вчинене кримінальне правопорушення до ЄРДР впродовж 24 годин.
Очікуємо результатів адекватного реагування вказаної силової структури, міжнародного резонансу, небайдужої громадськості і адекватної реакції мас-медіа.
Також закликаємо усіх потерпілих від ідентичних злочинів ТОВ “Домофон Лідер Сервіс” (власники – Безсмертний Олексій Миколайович, Великодна Олена Миколаївна) приєднуватися до даного кримінального провадження шляхом подання заяви про визнання потерпілим слідчому СВ Оболонського УП ГУ НП у місті Києві.

tov-domofon-lider-servis-yerdr

16 comments

 • Судячи з того що у цих задрипаних шахраїв статутний фонд усього 1000 грн. то є більше чим зрозумілим що вони і не мітять працювати довго. типу, очікують першої ж податкової повістки на допит у вчинених ними злочинах щоби відразу ж і змататися туди, откуда до Києва і приїхали на шахрайські гастролі

 • я так і думав що щось тут не те – місяцями ніхто не ремонтує замок. двері навстіж. бомжі отарами лазять і гадять. а цей підарюга Безсмертний як виявляється – у такий спосіб половину Києва дурить!

 • Цю скотиняку потрібно судити народним судом: посадити на паль щоби ним накрадені у людей гроші з його порваної смердючої дупи сипалися до останнього його подиху

 • уявляю собі скільки ці бандюкани із цифрал-сервісу лише з одного окремо взятого будинку баришів не оподаткували. подайте на них заяву в податкову поліцію. нехай там свою окрему кримінальну статтю відкриють і окреме досудове розслідування проводять. я чула що там чуть що – так і арешт майна!

 • у нашому домі та ж сама картина і ті ж самі шахрайства. напишіть нам як долучитися нам до вашого кримінального провадження потерпілими. вкупі ми цих баришників скоріше на чисту воду виведемо

 • Как может существовать такой незаконный бизнес в 21 веке? Куда смотрит фискальная служба и прокуратура? Президент Порошенко за границей так сильно расхваливает Украину, в то же самое время как уровень преступности вырос до 99%?

 • Я не думаю что деятельность этих мошенников не прикрывается корумпированными чиновниками, в том числе той же самой полицией и прокуратурой. Эту гнилую коррупционную верхушку нужно немедленно отстранять от свинного корыта, иначе ничего лучшего народу Украины не светит!

 • теперь понятно почему у большинства домов электронные замки и доводчики не работают или почти не работают. эти поддонки сделали все чтобы на них даже нельзя было подать в гражданский суд

 • я не думаю что эти мрази “крыши” от своего беззакония не имеют. скорее всего их покрывают продажные чиновники или силовики. однако это вовсе не означает что люди не должны на цифрал-сервис не открывать криминальные дела, не жаловаться в разные инстанции и не привлекать общественность!

 • цікаво під якою кришою ці відморозки знаходяться? пів міста розводять як лохів, а їм хоч хни. за наявними в інтернеті даними, на цих шахраїв відкрито біля 5 кримінальних справ, а їм хоч хни.

 • Коли в моїй квартирі встановлювали телефонну трубку і домофон то здерли в три дорога. Коли я згодом дізнався реальну вартість обладнання то волосся дибом стало. Пішов писати на них заяву в поліцію. Там поліціянти попросили у мене квитанції, а вони мені їх то не давали. Як лоха розвели!

 • а у нас інша проблема з цими поддонками. гроші вимагають з нас суворо по квартально, а от зламані домофон і доводчик не міняють по два-три місяці!

 • А мене під час встановлення трубки домофона ці злодії обокрали. На столі лежав гаманець, от вони його і замели. Не раджу людям впускати до хати цих шахраїв!

 • а з нас ці клоуни здерли повну вартість бронедверей і за роботи по їх встановленню, а от квитанції також не дали. ми звернулися до податкової інспекції, там обіцяли у них провести перевірку з виїздом. чекаємо результату. радимо всім іншим людям звертатися зі скаргами до ДФС на цих крадіїв!

 • Я також написав заяву в поліцію і через суд відкрив на цих тварюк кримінальну справу. Слідчі порадили всім, кого ці тварюки кинули, писати подібні заяви. Чим більше заяв – тим більше шансів що вони сядуть до тюряги!

 • Шановне панство, добрий день вам. Цей лист я Вам направляю уже 3-й раз. Повторюю. з 20 грудня домофон не працює. Рахунок надіслали. Викликав майстра, який нарешті прийшов, однак пообривав проводи і пішов геть. Запитую вас, мені що, сфотографувати та виставити в інтернет? Чому Ви мені не відповідаєте? Я уже сам проложив кабельну лінію. Надайте мені змістовну відповідь у чому справа? З повагою Друзенко.

  Копії попередніх листів.

  “Добрий день, шановне панство “Цифрал-Сервіс”. По-перше, З Новим Роком вас. У нас за адресою м. Київ, вул.Новодарницька15/1 кв.29, з 20.12.2019 року не працює домофон. Подали заявку на усунення недоліків 11.01.2020 року. Приблизно в 13-30 прийшов майстер. Перевірив домофон, відключив кабель, став виясняти як він прокладений (проштовхував кабель та посмикував проводку). Як виявив майстер, від 3-х квартир на з’єднувальній колодці були відключені та обірвані проводи. Чуть пізніше цей майстер відключив телефонну лінію (відрізав кусачками), розірвав провід біля входу в домофон. Тоді я зробив зауваження, що телефону лінію не потрібно ліквідовувати, на що майстер зреагував тим, що з’єднав розірвані ним проводи та запропонував підключити телевізійний кабель, який був не задіяний. Я не погодився, тому що ця лінія була дуже стара. Тоді цей майстер запропонував мені щоб я купив провід, бо у нього його немає. Я з пропозицією майстра не погодився, так як я сплатив за підключення домофону з прокладкою кабельної лінії до домофону. Крім цього, я регулярно сплачую кошти за обслуговування домофону. Майстер сказав, що підключить домофон як буде кабельна лінія. Відповідно, я даним листом офіційно повідомляю керівництво “Домофон “Цифрал-Сервіс” про те, що я почну сплачувати ваші послуги лише після того, як почне працювати домофон. А якщо усунення несправності у Ваші обов’язки не входить, то прошу не присилати мені більше свої рахунки за послуги по обслуговуванню та анулювати наші з вами договірні обов’язки. З повагою Друзенко Павло Іванович (Остролуцька Ольга Григорівна). Жду відповіді”.

Залишити відповідь