ministr-petrenko-pavlo-dmitrovich

Міністр юстиції України Петренко П.Д. – перевертень в законі

Министерства, Новости, Самые важные новости

06.09.2014 року особа 1 подав рекомендованим листом через поштову службу України заяву міністру юстиції України Петренко Павлу Дмитровичу заяву про факти корупції в Міністерстві юстиції України та про потенційні зловживання в діяльності нотаріусів Київського міського нотаріального округу в особах Чорноног Лариси Віталіївни і Чорноног Віталія Павловича (04119, м.Київ, вул. Якіра, буд. №8, приміщення 104, тел.: 537-64-57, 093-550-85-85, 096-180-85-85) з наданням доказів у відеозаписах, аудіозаписах, документах і письмових свідчень свідків.
08.09.2014 року, у відповідності до даних рекомендованого повідомлення про вручення кореспонденції, дану заяву отримала 08.09.2017 року уповноважена особа Бесарб.
06.09.2014 року, враховуючи відсутність належної реакції на дюжину попередніх звернень з цього приводу, особа 1 подав рекомендованим листом через поштову службу України заяву міністру юстиції України Петренко Павлу Дмитровичу про призначення йому особистого прийому.
08.09.2014 року, у відповідності до даних рекомендованого повідомлення про вручення кореспонденції, дану заяву отримала уповноважена особа Бесарб.
22.12.2014 року особа 1 подав рекомендованим листом через поштову службу України заяву прем’єр-міністру України про неправомірні дії працівників мінюсту в особах міністра юстиції України Петренко Павла Дмитровича, І.Бондарчука, Бурдальової І.В., Помазанова А.В., Матвієнко О.М. і І.Алексеєва та про забезпечення йому права на особистий прийом у міністра юстиції України Петренко Павла Дмитровича.
24.12.2014 року, у відповідності до даних рекомендованого повідомлення про вручення кореспонденції, дану заяву отримала уповноважена особа Кузуб.
22.12.2014 року, враховуючи відсутність належної реакції на усі попередні звернення з цього приводу до міністра юстиції України Петренко Павла Дмитровича, особа 1 подав рекомендованим листом через поштову службу України заяву прем’єр-міністру України про забезпечення йому права на особистий позачерговий прийом у Петренка Павла Дмитровича, на підставі наявних у нього пільг учасника бойових дій, у відповідності до Закону України “Про статус і соціальний захист ветеранів війни”.
24.12.2014 року, у відповідності до даних рекомендованого повідомлення про вручення кореспонденції, дану заяву отримала уповноважена особа Кузуб.
З січня місяця 2015 року по 24.03.2017 року особа 1 додатково надіслав рекомендованими листами через поштову службу України біля 70 (сімдесяти) заяв і скарг міністру юстиції України Петренко Павлу Дмитровичу з повідомленнями про корупцію в Міністерстві юстиції України та про потенційні зловживання в діяльності органів виконавчої служби, Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи, Укртрансінспекції, приватних нотаріусів Київського міського нотаріального округу та багатьох інших інстанцій, з наданням відповідних доказів у відеозаписах, аудіозаписах, документах і письмових свідчень свідків, однак 100% таких звернень так і залишилися без належного розгляду.
Станом на 13.11.2017 року міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович так і не прийняв особи 1 згідно поданих їм заяв та про дату саме такого прийому досі його не повідомив.
24.03.2017 року особа 1 подав рекомендованим листом через поштову службу України заяву за вих. № 1075/24 міністру юстиції України Петренко Павлу Дмитровичу про надання інформації стосовно місця роботи нотаріуса Київського міського нотаріального округу Чорноног Лариси Віталіївни, керуючись:
1) Законом України «Про доступ до публічної інформації»;
2) Указом Президента України від 25.01.2012 року за №33/2012;
3) Статутної діяльності його громадської організації.
19.04.2017 року особі 1 було надіслано лист за вихідним № 6840/0/II-17, яким його повідомлялося, що нотаріус Київського міського нотаріального округу Чорноног Лариса Віталіївна (реєстраційне посвідчення № 1194 від 17.02.2011 року) працює за такою адресою: м.Київ, вул.Якіра,8, приміщення 104.
Прибувши 01.05.2017 року за вказаною адресою особа 1 встановив (зі слів директора ОСББ «Моноліт» Л.Жишко), що даний нотаріус з 01.01.2017 року у даному офісі вже не працює, звільнивши його від власних речей напередодні нового року, у відповідності до умов припиненого Договору оренди.
12.10.2017 року особа 1 подав електронний запит за вих. за № 1892/12 міністру юстиції України Петренко Павлу Дмитровичу про надання правдивої інформації стосовно справжнього місця роботи нотаріуса Київського міського нотаріального округу Чорноног Лариси Віталіївни, керуючись:

1) Законом України «Про доступ до публічної інформації»;
2) Указом Президента України від 25.01.2012 року;
3) Статутної діяльності його громадської організації.
Станом на 13.11.2017 року відповіді від міністра юстиції України Петренко Павла Дмитровича чи уповноваженої ним особи особа 1 так і не дочекався.
Вищенаписане дає підстави вважати, що в діяльності Петренка Павла Дмитровича є склад кримінального правопорушення, що передбачене ч.2 ст. 364, ч.2 ст. 366, ч.2 ст. 368 КК України.
Крім того, як для даного випадку, позиція міністра Петренка Павла Дмитровича є явно злочинною та антидержавною, що направлена на підрив довіри громадськості до органів центральної виконавчої влади та до керівників держави в цілому, що явно наруку зовнішнім ворогам України.
Міністр юстиції Петренко П.Д., явно через підривну співпрацю з зовнішнім ворогом, регулярно перевищує службові повноваження, тим самим саботуючи роботу органів центральної виконавчої влади. Саботаж і бойкотування належної роботи органів виконавчої влади прирівнюються до шпіонажу і зраді інтересам нашої держави.
Міністр юстиції Петренко П.Д. умисно вчиняє посадові злочини на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, а також державній, економічній і інформаційній безпеці України. Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, поки сепаратисти не розпочали воєнні дії на території столиці України.
Навмисна протидія нинішній державній політиці міністром юстиції Петренко П.Д. вже розчарувала частину українців у нинішньому курсі нашого уряду та призводить до агресивної настроєності.
Зазначене дає явні підстави вважати, що в діяльності міністра юстиції Петренко П.Д. наявний склад додаткового кримінального правопорушення, що передбачений ст.111 КК України.
Таким чином, відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень міністром юстиції Петренко П.Д. мають всі ознаки злочину, що передбачені ч.2 ст.111, ч.2 ст. 364, ч.2 ст. 366, ч.2 ст. 368 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування.
З цього приводу нами були подані відповідні заяви до ГПД НБУ, ГСУ СБУ, ГСУ ГПУ про вчинені кримінальні правопорушення міністром юстиції Петренко П.Д.
Очікуємо результатів адекватного реагування вказаних силових структур, резонансу міжнародної і української громадськості, а також належної реакції мас-медіа.

Суд зобов’язав ГПД НАБУ і ГСУ СБУ внести до ЄРДР відомості окремих заяв особи 1 про вчинення злочину Міністром юстиції України Петренком П.Д., Тіщиною Д.Т. і Міненком К.В. та розпочати досудове розслідування

petrenko-p-d-tishhina-d-t-minenko-k-v

petrenko-p-d-minenko-k-v-tishhina-d-t

petrenko-p-d-tishhina-d-t-minenko-k-v

petrenko-p-d-minenko-k-v-tishhina-d-t

petrenko-pavlo-dmitrovich-yerdr

povidomlennya-petrenko-pavlo-dmitrovich

vidpovid-petrenko-pavlo-dmitrovich

Підписатися
Сповістити про
15 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Міха
6 роки тому

люди, ви тільки подивіться на цю корупційну морду і все стане зрозуміло. цьому негіднику ніяк не зрозуміло що за це саме посвідчення УБД молоді люди гинуть на війні як мухи, а у нього гидоти, морда від горілки розпухла, тому і ніколи прийняти у себе ветерана війни за 3 роки очікування в черзі

Юра
6 роки тому

Да у нього в черепку уже нічого немає, крім американських доларів і європейських єнотіків. Немає міністру Петренку чим уже думати бо свої мізки вже пропив чи то на хабарі обміняв

Іван
5 роки тому
Відповісти  Юра

Тому і формується Кабінет міністрів по партійним ознакам. Чому ж такий торг починається перед призначенням, невже боліють за справи народні? Кожному по шматочку. Ті, хто при владі ласий, “опозиції” – достається менше, але нікого в результаті не обділяють. Тому і спостерігаємо ми протягом двадцяти років коловорот одних і тих самих партійних лідерів та їх ставлеників у міністерствах. Колись зустрічався з одним із заступників (призначеним по партійній відданості на посаду). Так після дворічного перебування у кріслі він навіть не спромігся поцікавитись роботою всіх напрямків міністерства: сказав, що він не в курсі, як працює та чим займається конкретний департамент.

Міла
6 роки тому

Пане Петренко, а чи вас сумління не мучить по ночам що ці самі ветерани війни ночами воюють щоби ви своєю харею коньяки розпивали і на весіллях прогулювали по півтори мільйони?

Коля
6 роки тому

Это какой то фашистский боед. С одной стороны идет на Востоке Украины война, с другой стороны – правительству нужно отчитываться народу за то, что они не зря сделали переворот и убили столько молодых людей, а они превратили страну в поле чудес, где каждый должен выживать как может.

Джулі
6 роки тому

З такою пикою він навмисне героїв війни не приймає. Напевне у міністра Петренка ще залишилася якась толіка сорому якщо усвідомлює хто і що він є і чому йому не варто показуватися на людях, тим паче – посеред Учасників бойових дій

Надія
6 роки тому

корупція петренка до добра не довела: спився і зганьбився. судячи по його морді можна передбачити і наслідки наркотиків, і спід. порошенко його тримає на посаді тільки тому що на Майдані змушеним був пообіцяти довічні чемодани міністра за допомогу у перевороті. любий косий погляд порошенка у сторону петренка грозить або удачним міхомайданом, або ж обнародуванням секретів державного перевороту. от і терпить порошенко нерадивого петренка і всі його вибрикоси і перекоси

Іван
5 роки тому
Відповісти  Надія

Не такий він і цінний фрукт, але коней на переправі не міняють. Да і представник він “Народного фронту” (а там міністрів і “професіоналів” – вициганювали).

Руся
6 роки тому

пора вже Петренку Павлу Дмитровичу на заслужений відпочинок – в туберкульозні тюремні каземати. сильно зажрався нахаба, корупціонер і бандит

Роксана
6 роки тому

Типу западло міністру Петренко сісти за стіл і провести прийом ветеранів, які очікують свої черги по тири роки? Да цих збоченців і педофіілів потрібно не в тюрму саджати, а на передову в АТО кинути. Там би їх сепари гімном годували взамін чорної ікорки да товсті зади трохи ху*ми розробляли від чиновницького геморою

Тимофій
5 роки тому

яйценюк пархатий притягнув до корита небриту горилу. тепер не просто буде відлучити кінг-конга від кормушки і посадити на щі тюремні. больно зажралися виродки!

Іван
5 роки тому
Відповісти  Тимофій

Напрасно ви так. Вони ж бо – “гідні”. Таких “гідних” навіть при “злочинній банді” важко було відшукати.

Ігнатій
5 роки тому

тільки український народ може покірно лизати дупи узурпаторам. тільки український народ покірно йде на війну помирати за тих, хто влаштував їм і їх сім’ям геноцид. невже це національний поголовний стадний інстинкт, чи все-таки всьому голова гроші?

Олександр
5 роки тому

Оце точно було б справжнє торжество української демократії, якби закрили в одну клітку міністра юстиції України Петренко Павла Дмитровича, колишніх заступників міністра юстиції І.Бондарчука і І.Алексеєва, спеціалістів Бурдальову І.В. і Матвієнко О.М. та колишнього начальника ГУ юстиції (тепер – депутата Верховної Ради України) Помазанова А.В. Пора цим виродкам відповісти за свої злочини перед народом України!

Даяна
5 роки тому

Не думаю що хтось відважиться з НАБУ чи СБУ хоч би допитати Петренка П.Д., І.Бондарчука, Помазанова А.В. і І.Алексеєва. Однак вже є вагома причина патріотам України взяти на замітку цих корупціонерів і зрадників!