Леся Грищенко

Аферисти ТОВ “Київ Медіа” і ТОВ “Сіті Ліфт” йдуть у наступ

Бизнес, Выборы, Люди, Новости, Популярные новости

16.07.2019 року, особа_1 зайшов до вузької кабінки внутрішньобудинкового ліфту, що знаходиться в Солом’янському районі м.Києва, та через дуже погано змонтований рекламний стенд пошкодив не дешеву сорочку. Добре ознайомившись із інформаційним наповненням даного стенду особа прийшов логічного висновку, що він належить Рекламній агенції “Київ Медіа” (ТОВ “Київ Медіа”, ідентифікаційний код юридичної особи – 42255396, місцезнаходження юридичної особи: 04053, м.Київ, Бехтеревський провулок, будинок 4, засновник – Уханьков Максим Володимирович; адреса засновника: 94415, Луганська обл., місто Луганськ, Артемівський район, вул.Літвінова, будинок 9, розмір внеску до статутного фонду – 1000.00 грн.; розмір статутного капіталу – 1000.00 грн.; види діяльності: Код КВЕД 93.29 Організування інших видів відпочинку та розваг; Код КВЕД 59.20 Видання звукозаписів; Код КВЕД 60.10 Діяльність у сфері радіомовлення; Код КВЕД 63.99 Надання інших інформаційних послуг, н. в. і. у.; Код КВЕД 73.11 Рекламні агентства (основний); Код КВЕД 73.12 Посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації).
Зателефонувавши по вказаному на згаданому стенді контактному телефоні – (063) 13-45-205 особа_1 почув голос молодої особи, який надав відповіді на декілька запитань, в тому числі щодо приналежності даного стенду Рекламній агенції “Київ Медіа”. А оскільки особа_1 був кандидатом у народні депутати до Верховної Ради України на дострокових виборах 21.07.2019 року, то паралельно уточнив інформацію про наявність дозвільної документації на розміщення Рекламною агенцією “Київ Медіа” політичної реклами на даному стенді, на офіційності її оформлення та на потребі її зняття після з 20.07.2019 року.
Однак, станом на 22.08.2019 року політична реклама Партії Володимира Зеленського чомусь продовжувала залишатися присутньою на вказаному стенді, а пошкоджений стенд продовжував і надалі завдавати шкоди особистим речам мешканців даного будинку. З цього приводу особа_1 повторно зателефонував 21.08.2019 року за телефоном Рекламної агенції “Київ Медіа” (063) 13-45-205, однак у відповідь почув привітання від людини, що назвала компанію-рекламодавець зовсім по-іншому: “Наталья Лысенко, Менеджер по работе с клиентами компании “СитиЛифт” (Office: +38 (044) 207-11-77, Mobile: +38 068-896-00-99, 063-501-29-72″.
Добре розуміючи, що тут має місце неабиякому аферизму, особа_1 попросив у менеджера ТОВ “Сіті Ліфт” Наталі Лисенко надати йому копії дозвільних документів на розміщення вказаних вище щитів у ліфтах міста Києва, під виглядом клієнта, який бажає замовити їм дорогу і тривалу рекламну кампанію. Однак, як виявилося, саме такої дозвільної документації у ТОВ “Сіті Ліфт” не виявилося. Як з’ясувалося з відкритого джерела інформації ЄДР, ТОВ “Сіті Ліфт” є суб’єктом господарювання з постійним місцеперебуванням у м.Львові, діяльність якого зовсім не пов’язана з рекламними послугами: ідентифікаційний код юридичної особи – 40120773; місцезнаходження юридичної особи: 79049, Львівська обл., місто Львів, вул.Скрипника, будинок 25, квартира 87; засновник і бенефіціар – Сало Богдан Васильович, адреса засновника: 79068, Львівська обл., місто Львів, Шевченківський район, вул. Гетьмана Мазепи, будинок 4, квартира 112, розмір внеску до статутного фонду – 2500000.00 грн.; Код КВЕД 43.29 Інші будівельно-монтажні роботи (основний); Код КВЕД 47.52 Роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах; місцезнаходження реєстраційної справи – Управління державної реєстрації юридичного департаменту Львівської міської ради. Поза тим, на неодноразові заяви і прохання особи_1 щодо потреби у знятті політично-агітаційних матеріалів, які навіть не позначаються обов’язковими позначками «Реклама» або «На правах реклами», що суворо вимагається від мас-медіа Законом України “Про рекламу”, ані ТОВ “Сіті Ліфт”, ані Рекламна агенція “Київ Медіа” у належний спосіб не реагують та існуючих проблем у конструкції не усувають, що є окремим видом протиправних дій.
За результатами спілкування з представниками ТОВ “Сіті Ліфт” і ТОВ “Київ Медіа” особа_1 прийшов кінцевого висновку, що насправді це є незаконна господарська діяльність групи аферистів, що передбачає отримування незаконного прибутку і приховування цього прибутку від оподаткування. Для цього незаконного бізнесу було задіяно чималу кількість чиновників комунальних служб м.Києва та інших міст України, а також апарат правоохоронних органів, задачами яких являється приховування вчинених даними аферистами злочинів.
Враховуючи дуже велику кількість міст і ліфтів в Україні, то сума приблизного збитку державі може бути нанесеною у мільярди гривень на рік. А якщо врахувати ще й те, що у подібних випадках може мати місце ще й приховування робочої сили, адже даний бізнес обов’язково відпрацьовується спеціально підготовленими майстрами, від етапу підготовки рекламних матеріалів аж до їх монтажу в ліфтах, то останнє суттєво збільшує первинну суму шкоди бюджету Києву та економіці України у рази. Тобто, сумарний збиток від діяльності даного організованого злочинного угрупування складає 1,2-1,5 мільярди гривень на рік.
Відтак, ТОВ “Сіті Ліфт” і ТОВ “Київ Медіа”, не сплачуючи в повній мірі податків та обов’язкових відрахувань до бюджету нашої держави, тим самим послаблюють боєздатність нашої ООС на Сході України та добробут соціально незахищених верств населення (починаючи від будинків дитини до інтернатів, одиноких, інвалідів, пенсіонерів, ветеранів усіх воєн та чорнобильців, перестарілих осіб та осіб, оплата праці яких напряму залежить від наповнення державного бюджету: учні ПТУ та технікумів, студенти ВУЗів, вчителі, бібліотекарі, викладачі державних навчальних закладів, медичні працівники комунальних закладів, прибиральники державних установ, держслужбовці, Армія, силові структури).
Крім цього слід зазначити, що подібними рекламними аферистами наноситься вкрай велика шкода суверенітету і економіці України, адже казнокради і корупціонери у передвиборчих гонках за крісло у Верховній раді України, маючи вкрай великі статки, залюбки орендують такі стенди в ТОВ “Сіті Ліфт” (ТОВ “Київ Медіа”) на період виборів і після виборів, штучно змінюючи розстановку політичних сил всередині нашої країни.
В даному прикладі наглядно видно, що ТОВ “Сіті Ліфт” (ТОВ “Київ Медіа”) з надлишковим захопленням продовжують неспинно рекламувати олігархів навіть через один календарний місяць після закінчення виборів, які крім горя і сліз нашій державі не принесли нічого іншого. Отож, читаючи саме такі незаконно вивішені стенди, люди несправедливо обмежуються у своєму виборі кандидата у народні депутати, за яких вони могли б об’єктивно проголосувати, так як ТОВ “Сіті Ліфт” (ТОВ “Київ Медіа”) свідомо вводить людей в заблуду щодо кількісного і якісного складу наявних кандидатів. Наприклад, по Одномандатному виборчому округу № 222 проходило 14 кандидатів у народні депутати, в той самий час як ТОВ “Сіті Ліфт” (ТОВ “Київ Медіа”) висвітлювало на своїх стендах лише трьох кандидатів, при чому у дуже хвалебних тонах. Очевидно, що незаконно розміщені в ліфтах Солом’янського району м.Києва стенди ТОВ “Сіті Ліфт” (ТОВ “Київ Медіа”) будуть нав’язувати виборцям хибні уяви про кількісний і якісний склад цього округу, що обов’язково відобразиться на результатах виборів решту 11 кандидатів у депутати, які роками вкладали свої сили, піт, кров і кошт задля справжньої розбудови демократичного суспільства, побудованого на суворій рівності і чеснотах, на мирі і злагоді, взаємоповазі і взаємопідтримці, добробуті і достатку.
А саме, потенційного виборця не могло не зацікавити те, що рішуче відрізняло особу_1 від практично усіх кандидатів у депутати по всій території України: що особа_1 безоплатно пропрацював на громадських засадах і на благо українського народу близько 6 (шести) років (з врахуванням того періоду, коли його громадська діяльність обмежувалася лише громадською активністю — без реєстрації у реєстраційних органах), з 16-18 годинним робочим днем (без вихідних і святкових днів, без відпусток і навіть без пауз на лікування простудних хворіб), з чималими фінансовими витратами за рахунок його власного бюджету на покриття практично усіх розходів: від сплати за приміщення і комунальних послуг до офісного паперу, ручок, комп’ютерних дисків, коректорів, конвертів, поштових марок, рекомендованих і цінних поштових відправлень, ксероксів і картриджів, без яких було б просто неможливим здійснювати таку громіздку та тривалу громадську діяльність (адже держава відмовилася від фінансування громадських організацій).
Не менш важливим для широкого кола виборців було знати і те, що особа_1 за результатами кропіткої, виснажливої і небезпечної громадської роботи пережив на користь українського суспільства 3080,00 судів (щодо оскарження бездіяльності органів досудового розслідування, яка виразилася у не внесенні відомостей до ЄРДР про вчинення кримінального правопорушення злочинними чиновниками, політиками, народними обранцями, керівниками міністерств і силових відомств), за результатами яких було відкрито 1300 кримінальних справ, а ще 1100 ухвал слідчих суддів продовжують очікувати на своє остаточне виконання — внесення до ЄРДР відомостей раніше поданих заяв про вчинення злочину.
Серед такого широкого загалу числа посадових осіб і народних обранців, на яких особою_1 було відкрито кримінальні справи рахуються: Порошенко Петро Олексійович, Ложкін Борис Євгенович, Яценюк Арсеній Петрович, Гройсман Володимир Борисович, Петренко Павло Дмитрович, Кругляк Едуард Борисович, Богдан Андрій Йосипович, Чумак Віктор Васильович, Соболєв Єгор Вікторович, Князевич Руслан Петрович, Лутковська Валерія Володимирівна, Луценко Юрій Віталійович, Холодницький Назар Іванович, Ситник Артем Сергійович, Труба Роман Михайлович, Продан Мирослав Васильович, Кінах Анатолій Кирилович, Грицак Василь Сергійович, Райнін Ігор Львович, Говда Роман Михайлович, Солодченко Сергій Вікторович, Татарінов Роман Володимирович, Беспалов Максим Олександрович, Білан Сергій Васильович, Троян Вадим Анатолійович, Баканов Іван Геннадійович, Кличко Віталій Володимирович, Остафійчук Григорій Володимирович, Маяков Віталій, Новачук Сергій Андрійович, Демченко Людмила Дмитрівна, Дроздов Олександр Михайлович, Руденко Олексій Павлович, Мондриївський Валентин Миколайович, Пантелеєв Петро Олександрович, Шкуро Максим Юрійович, Бялковський Володимир Вікторович, Лозовий Василь Борисович, Бонюк Олексій Петрович, Свистунов Олександр Вікторович, Кондратенко Віталій Львович, Фіщук Андрій Вікторович, Смирнов Олександр Григорович, Гончарова Наталія Олексіївна, Дзядевич Оксана Анатоліївна, Лозовий Василь Борисович, Донченко Тетяна Миколаївна, Валіахметов Давід Енверович, Курмаз Юрій Павлович, Головченко Юрій Іванович, Корчемлюк Олена Леонідівна, Радик Володимир Іванович, Устинова Ольга Володимирiвна, Перрі Річард-Чарльз, Пєтухов Іван Михайлович, Левченко Олег Михайлович, Солодуха Андрій Миколайович, Дудар Микола Петрович, Крупенькін Аркадій Іванович, Табор Юлія Володимирівна, Сидорчук Андрій Юрійович, Міщенко Лариса Анатоліївна, Смаровоз Ігор Олександрович, Терещенко Анатолій Михайлович та близько 100 (ста) професійних суддів першої, другої та третьої інстанції і т.д.
Однак, не оплативши протизаконну політичну рекламу ТОВ “Сіті Ліфт” (ТОВ “Київ Медіа”), особа_1 змушеним був залишитися в певній інформаційній блокаді, а відповідно – втратив певну можливість протистояти олігархічному супротиву. Останнє мусило призвести до не об’єктивних виборів по Солом’янському районі м.Києва, а значить – ризик повторної узурпації влади і ще більшого зубожіння народу України.
У відповідності до вимог ст.63 Закону законодавець зазначає таке: «1.Виборцям забезпечується можливість доступу до різнобічної, об’єктивної та неупередженої інформації, потрібної для здійснення усвідомленого, поінформованого, вільного вибору. 2. Інформація, що міститься у документах, поданих до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатів, є відкритою. На офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії оприлюднюються відомості про прізвище, власне ім’я (всі власні імена) та по батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження, громадянство із зазначенням часу проживання на території України, відомості про посаду (заняття), місце роботи, партійність, місце проживання, наявність чи відсутність судимості, наявність (відсутність) заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання, суб’єкт висування кожного кандидата у депутати. 5. Центральна виборча комісія за рахунок коштів Державного бюджету України, що виділяються на підготовку і проведення виборів депутатів, забезпечує виготовлення не пізніш як за тридцять п’ять днів до дня виборів інформаційних плакатів кандидатів у депутати, зареєстрованих в одномандатних округах. Плакати повинні містити біографічні відомості кандидата у депутати, його передвиборну програму (обсягом до трьох тисяч дев’ятисот друкованих знаків) та фотокартку, подані ним при реєстрації. ЦВК погоджує з кандидатом у депутати, зареєстрованим в одномандатному окрузі, текст та поліграфічне виконання його інформаційного плаката. 6. Центральна виборча комісія забезпечує виготовлення однакової кількості інформаційних плакатів партій та кандидатів із розрахунку не менш як по два примірники кожного плаката на кожну виборчу дільницю.
У відповідності до вимог ст.66 Закону (Засади участі засобів масової інформації та інформаційних агентств в інформаційному забезпеченні виборів) зазначається:
«1. Під час виборчого процесу засоби масової інформації розміщують інформаційні матеріали на замовлення ЦВК та окружних виборчих комісій на підставі відповідних договорів, укладених із зазначеними комісіями. 2. Інформаційні агентства та засоби масової інформації поширюють повідомлення про перебіг виборчого процесу, події, пов’язані із виборами, базуючись на засадах достовірності, повноти і точності, об’єктивності інформації та її неупередженого подання. Інформаційні агентства, засоби масової інформації, що поширюють інформацію про події, пов’язані із виборами, не можуть допускати замовчування суспільно необхідної інформації, що стосується цих подій, якщо вона була їм відома на момент поширення інформації. Інформаційні агентства, засоби масової інформації зобов’язані поширювати інформацію про вибори відповідно до фактів, не допускаючи перекручування інформації. Засоби масової інформації та інформаційні агентства повинні намагатися отримувати інформацію про події, пов’язані з виборами, з двох і більше джерел, віддаючи перевагу першоджерелам. 3. Засоби масової інформації, інформаційні агентства мають збалансовано висвітлювати коментарі всіх партій та кандидатів у депутати щодо подій, пов’язаних із виборами. 4. Телерадіоорганізації самостійно визначають кількість ефірного часу, присвяченого висвітленню фактів та подій, пов’язаних з виборчим процесом. У зазначених матеріалах телерадіоорганізаціям заборонено виокремлювати у своєму ставленні певних суб’єктів виборчого процесу чи надавати їм привілеї…
У відповідності до вимог ст.73 Закону (Порядок використання друкованих засобів масової інформації) зазначається таке: «1.Партія, кандидати у депутати від якої зареєстровані у загальнодержавному окрузі, має право за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, що виділяються на підготовку і проведення виборів, опублікувати в однаковому для всіх партій поліграфічному виконанні в газетах «Голос України» та «Урядовий кур’єр», а також в одному з регіональних (місцевих) друкованих засобів масової інформації державної чи комунальної форми власності кожного з регіонів свою передвиборну програму обсягом не більше семи тисяч восьмисот друкованих знаків. Кандидат у депутати, зареєстрований в одномандатному окрузі має право за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, що виділяються на підготовку і проведення виборів, опублікувати в однаковому для всіх кандидатів поліграфічному виконанні в одному з регіональних (місцевих) друкованих засобів масової інформації державної чи комунальної форми власності свою передвиборну програму обсягом не більше трьох тисяч дев’ятсот друкованих знаків. Угода про публікацію вказаних матеріалів з редакціями зазначених засобів масової інформації укладається відповідно Центральною виборчою комісією або окружною виборчою комісією у відповідному регіоні, визначеною згідно з частиною шостою статті 72 цього Закону. 2. Редакції газет «Голос України» та «Урядовий кур’єр», а також редакції регіональних друкованих засобів масової інформації державної форми власності, з якими укладено угоди про опублікування передвиборних програм партій — суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у депутати, зареєстрованих в одномандатному окрузі, зобов’язані надрукувати передвиборні програми суб’єктів виборчого процесу в окремих спеціальних випусках видань не пізніш як за сорок п’ять днів до дня виборів. Послідовність розміщення перевиборних програм партій — суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у депутати, зареєстрованих в одномандатному окрузі, у відповідному виданні визначається згідно з черговістю їх реєстрації Центральною виборчою комісією.
У відповідності до ч.4 ст.214 КПК України, слідчий, прокурор або ж детектив чи інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення. Відмова у прийнятті та реєстрації заяви про кримінальне правопорушення не допускається. Як передбачено ч.1 ст.214 КПК України, слідчий невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Тобто, з вище зазначеної правової норми випливає, що вона встановлює імперативний обов’язок після отримання заяви про вчинення правопорушення – унесення за нею відомостей до ЄРДР. Досудове розслідування, відповідно до ч.2 ст.214 КПК України, розпочинається з моменту внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Крім того, згідно із положенням п. п. 1.1., 1.4. Розділу ІІ Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» від 06.04.2016 року за № 139, формування Реєстру розпочинається із внесення до нього слідчим, прокурором відповідних відомостей про кримінальне правопорушення, зазначених в заяві чи повідомленні про його вчинення.
Відповідно до п.2.1 Розділу II Наказу за № 139 від 06.04.2016 року про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, затвердженого Генеральним прокурором України, облік кримінальних правопорушень, у тому числі за заявами, які надійшли до НАБУ здійснюється за дорученням керівника шляхом внесення до ЄРДР відомостей, визначених частиною 5 ст.214 КПК України.
Також, п. 2.2. Розділу ІІ Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» передбачено, що у випадку вчинення кримінального правопорушення досудове розслідування розпочинається невідкладно. За умови встановлення обставин, які свідчать про вчинення кримінального правопорушення, проводиться досудове розслідування відповідно до вимог статті 214 КПК України.
У відповідності до Узагальнення про практику розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність органів досудового розслідування або прокурора під час досудового розслідування Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ 12.01.2017 пояснив:
«…Необхідність існування судового порядку оскарження аналізованого виду бездіяльності ґрунтується на закріпленні у ст.214 КПК обов’язку слідчого, прокурора невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, внести відповідні відомості до ЄРДР та розпочати розслідування. Таким чином, на відміну від процесуального порядку реагування на заяви та повідомлення про злочин, який було встановлено в КПК 1960 року, згаданий обв’язок слідчого або прокурора не вимагає оцінки цими суб’єктами такої заяви (повідомлення) на предмет наявності ознак складу злочину для того, щоб вчинити процесуальну дію, яка полягає у внесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР. Наведене підтверджується імперативними положеннями ч.4 ст.214 КПК, згідно з якою відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається. Окрім КПК, нормативні засади, пов’язані із вчиненням зазначеної процесуальної дії, регламентовані Положенням про порядок ведення ЄРДР, затвердженим наказом Генеральної прокуратури України від 06.04.2016 N 139, прийнятим на виконання вимог КПК. Зазначені нормативні засади, як засвідчили результати проведеного аналізу судової практики, також беруться до уваги слідчими суддями під час розгляду аналізованого в межах цього підрозділу виду скарг. Таким чином, з огляду на чіткий обв’язок внесення слідчим чи прокурором відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР із встановленням обмеженого процесуального строку для його виконання, за наявності лише загальних вимог до заяв чи повідомлення про кримінальне правопорушення, у переважній більшості випадків у разі встановлення факту звернення із заявою та констатації факту невнесення відомостей про кримінальне правопорушення в межах регламентованого ст.214 КПК 24-годинного строку, слідчі судді постановляють ухвали про задоволення скарг на бездіяльність слідчого чи прокурора. Відтепер у всіх справах обов’язковим є проведення досудового розслідування (прояв засади публічності), яке розпочинається слідчим, прокурором негайно після внесення заяви потерпілого до Єдиного реєстру досудових розслідувань».
У відповідності до ст.68 Конституції України, кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. У відповідності до ст.64 Конституції України (Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією.
Хіба не за ці стандарти вітчизняного права щодня і на протязі майже п’яти років гинуть в АТО найперспективніша, найсвідоміша і найпатріотичніша молодь України? ТОВ “Сіті Ліфт” (ТОВ “Київ Медіа”), в особах Уханькова Максима Володимировича і Сало Богдана Васильовича, через свою нахабність і протиправність напевно забули про героїзм Небесної Сотні і про десятки тисяч загиблих воїнів АТО, які віддали свої безцінні життя за право решти українського народу жити у відповідності до європейських стандартів права. Більше цього, Уханьков М.В. і Сало Б.В., саме у такий спосіб навмисно сплюндровують добру пам’ять про загиблу Небесну Сотню і бійців АТО, нівелюючи своїми злочинними діями героїчні досягнення українського народу. Сподіватимемося, що у м.Києві і у м.Львові знайдуться виживші ветерани АТО і учасники Майдану, які влаштують цим персонам фекальну люстрацію, якщо правоохоронні органи не бажають реагувати у встановлений законом спосіб.
Вищенаписане дає підстави вважати, що Уханьков М.В. і Сало Б.В. вчинили кримінальне правопорушення, яке передбачене ч.3 ст.157, ч.2 ст.364-1, ч.2 ст.366, ч.1 ст.396, ч.2 ст.191, ч.2 ст.205, ч.2 ст.212, ч.2 ст.15, ч.5 ст.27 КК України. Однак, якщо врахувати ще й те, що протиправна діяльність ТОВ “Сіті Ліфт” (ТОВ “Київ Медіа”) також являється частиною громадської діяльності особи_1, то протиправну діяльність Уханькова М.В. і Сало Б.В. слід розцінювати як таку, що направлена на зумисне перешкоджання його громадській діяльності і тягне за собою кримінальну відповідальність, що передбачена ст.170 КК України. Крім цього, як для даного випадку, дії Уханькова М.В. і Сало Б.В. є явно антидержавними, що направлені на підрив довіри громадськості до мас-медіа, ЦВК і керівників держави в цілому, що явно на руку зовнішнім ворогам нашої держави. Уханьков М.В. і Сало Б.В., явно через підривну співпрацю з зовнішнім ворогом перевищили свої службові повноваження, вчинили підроблення, обмежили виборчі права кандидата на користь кримінального олігархату, уникають сплати податків, вводять суспільство в оману, приховують вчинені злочини, перешкоджають діяльності громадської організації, а також протидіяли справедливим виборам в нашій країні. Втручання у вибори, обмеження громадян в інформації та штучна зміна думки виборців прирівнюється до шпіонажу і зраді інтересам держави. Уханьков М.В. і Сало Б.В. умисно вчинили посадові злочини на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, а також державній, економічній і інформаційній безпеці України. Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, поки не розпочалися воєнні дії в м.Києві. Навмисна протидія нинішній державній політиці Уханьковим М.В. і Сало Б.В. вже розчарувала частину українців у нинішньому курсі нашого уряду та призводить до агресивної настроєності населення. Зазначене підтверджує, що в діяльності Уханькова М.В. і Сало Б.В. наявний склад додаткового кримінального правопорушення, що передбачене ч.1 ст.111 КК України. Таким чином, відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень Уханьковим М.В. і Сало Б.В. містять всі ознаки злочину, що передбачені ч.3 ст.157, ч.2 ст.364-1, ч.2 ст.366, ч.1 ст.396, ч.2 ст.191, ст.170, ч.1 ст. 111, ч.2 ст.205, ч.2 ст.212, ч.2 ст.15, ч.5 ст.27 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування. З цього приводу були подані відповідні заяви до ГПД НАБУ, ГСУ ДФС, ГСУ СБУ про вчинені кримінальні правопорушення Уханьковим М.В. і Сало Б.В. Очікуємо результатів адекватного реагування ГПД НАБУ, ГСУ ДФС, ГСУ СБУ стосовно вчасності внесення відповідних відомостей до ЄРДР та результатів проведеного досудового розслідування. Також очікуємо резонансу небайдужої міжнародної і української громадськості та належної реакції не корумпованого мас-медіа.

ТОВ-“Київ-Медіа”-ТОВ-“Сіті-Ліфт”-витяг-ЄРДР

ТОВ-“Київ-Медіа”-ТОВ-“Сіті-Ліфт”-витяг-ЄРДР-2

ТОВ-“Київ-Медіа”-ТОВ-“Сіті-Ліфт”-витяг-ЄРДР-3

Леся Грищенко

Тетяна Оснач

Діана Левшина

Поліщук Сергій

Олександра Кучук
Інга Гулянська

ТОВ Київ Медіа

4 comments

  • судячи з цих фотографій, це не рекламна агенція, а якийсь дешевий африканський бордель! пози у цих дешевих хвойд і одяг вкрай пошлий, в той час як у рекламістів він в зазвичай має бути суворий. схоже що це зборище дурнуватих шахраїв, які щойно вступили на дорогу злочинців! цих аферистів потрібно кинути до СІЗО, там давно на таких сучок озвірілі пахани чекають!

  • Це ж потрібно настільки обарзіти що б у 40 містах України без будь яких дозвільних документів розміщувати в ліфтах рекламні щити і отримувати баснословні кошти, які толком оподаткувати не можна, так як ці гроші незаконні! Факт існування цього організованого злочинного угрупування є індикатором того, що в нашій країні повний безлад! Ці уроди навіть не бояться тюрми і конфіскації, а значить що тут мова йде про підкуп чиновників по всій нашій державі!

  • Прочитавши цю статтю я відразу телефонувала в комунальне підприємство Солом’янського району міста Києва та в Київліфтсервіс. Виявляється, що ніхто з цими уродами не укладав жодних договорів на розміщення в ліфтах будь-якої реклами! Схоже що ці аферисти вирішили увійти в історію України під виглядом Остапа Бендера! Цікаво, як скоро їх посадять до СІЗО? Агов, педофіл Аваков, раптово чи це не ви кришуєте цих уродів, бо пора їх арештовувати!? На Сході України дуже потрібні їх мільярди, яких вони викрали у громадян і держави!

  • мразі використовують на свою користь військове становище в країні, нерозбериху, повний безлад, безконтрольну корупцію і правову необізнаність громадян та мародерствують нічим не гребуючи, в тому числі ліфтами, обескровлюючи нашу державу (так як не платять податки)!

Залишити відповідь