Конотопський Олександр Володимирович

Конотопський О.В. Як аферист себе вундеркіндом презентував

Бизнес, Новости, Популярные новости

Товариство з обмеженою відповідальністю “Аджакс Сістемс Манюфекчурінг” (ТОВ “АС Манюфекчурінг”), Limited Liability Company “Ajax Systems Manufacturing”, ідентифікаційний код юридичної особи 42593133,
04073, м.Київ, вул. Скляренка, будинок 5, засновники – “Аджакс Сістемс Кіпр Холдінгс ЛТД”, адреса засновника: Іфігеніас, 17, Строволос, 2007, Нікосія, Кіпр, розмір внеску до статутного фонду (грн.): 15000.00, кінцевий бенефіціарний власник (контролер) юридичної особи – Конотопський Олександр Володимирович, Україна, м.Київ, Оболонський район, вул.Бережанська, будинок № 10, квартира № 22, розмір статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) та дата закінчення його формування (грн.): 15000.00, 02.11.2019 року; види діяльності: код КВЕД 27.90 Виробництво іншого електричного устатковання; код КВЕД 26.12 Виробництво змонтованих електронних плат; код КВЕД 26.30 Виробництво обладнання зв’язку (основний); код КВЕД 43.21 Електромонтажні роботи; код КВЕД 46.52 Оптова торгівля електронним і телекомунікаційним устаткованням, деталями до нього; код КВЕД 80.20 Обслуговування систем безпеки. Директор товариства – Демчишин Богдан Володимирович – керівник з 05.11.2018 року. Дата запису: 02.11.2018 року. Місцезнаходження реєстраційної справи – Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація, номер запису: 1 069 102 0000 042549, Головне Управління Регіональної статистики: ідентифікаційний код органу: 21680000; дата взяття на облік: 05.11.2018 року. Головне Управління ДПС у м.Києві, ДПІ в Оболонському районі: ідентифікаційний код органу: 43141267; відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника податків): дата взяття на облік: 05.11.2018 року; номер взяття на облік: 265418298398; Головне Управління ДПС у м.Києві, ДПІ в Оболонському районі: ідентифікаційний код органу: 43141267; відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника єдиного внеску); дата взяття на облік: 05.11.2018 року; номер взяття на облік: 10000001359385. Дані органів статистики про основний вид економічної діяльності юридичної особи, визначений на підставі даних державних статистичних спостережень відповідно до статистичної методології за підсумками діяльності за рік – код КВЕД 26.30 Виробництво обладнання зв’язку. Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску: 10000001359385.
Телефонний зв’язок з керівником вказаної юридичної особи – тел.: +380667559537.
Згідно інформаційного і рекламного супроводу діяльності ТОВ “АС Манюфекчурінг”, Конотопський Олександр Володимирович позиціонує свою шахрайську конторку як: (Цитата) “Ajax Systems – компанія №1 в Україні. Продає свою продукцію в більш ніж 80 країнах (в Європі, країнах СНД, Азії та Південної Америки).
Більше 200 000 об’єктів по всьому світу охороняються саме за допомогою сигналізації Ajax. Ajax systems – технологічна компанія, яка завдяки власним інноваційним розробкам змогла стати лідером в області охоронних систем навіть на консервативному Європейському ринку. Офіційний партнер Ajax, Smart Systems – це команда фахівців з інженерних систем. Ми є офіційним партнером торгової марки Ajax systems в Україні. Ми орієнтовані на потреби клієнта і технічно грамотно можемо підібрати обладнання. Націлені на продажі і зробимо все можливе, щоб Ви залишилися задоволені. Працюючи з нами, Ви отримуєте професійний підбір, безкоштовну експрес доставку або відправку в день замовлення, найкращу цінову пропозицію і гарантійне обслуговування. Ми гарантуємо, що все буде підібрано правильно, буде працювати, зможе бути налаштоване і в разі виникнення гарантійних зобов’язань, буде вирішено на Вашу користь.
Ми цінуємо нашу репутацію, відгуками наших клієнтів і розраховуємо на довгострокове співробітництво. Не економте на безпеці, обирайте професіоналів! Сьогодні компанія Ajax випускає десятки ефективних рішень, на базі яких можна створити безкомпромісну охоронну систему. Причому для будь-якого об’єкта: квартири, приватного будинку, офісу, магазину і т.д.
1. Безкомпромісна якість. Продукція Ajax витримує навіть самі екстремальні умови. І в потрібний момент вона допоможе запобігти трагедії.
2. Стиль + функціональність. Датчики і пристрої Ajax створені з кращих компонентів і мають концептуальний дизайн. Ідеальний баланс краси і функціональності.
3. Інноваційні технології. Надійна ноу-хау радіозв’язок Jeweller, яку неможливо заглушити. Шифрування даних з плаваючим ключем. Зв’язок з датчиками на відстані до 2000 м. Все це та інші технології створені умами і руками українських інженерів.
4. Фірмовий софт. Сигналізація працює на софті, який є власною розробкою компанії Ajax. За допомогою програми на смартфоні управляти складною системою простіше простого.
5. Інфраструктура. Пристрої Ajax працюють на хмарній екосистемі. Вона має просунуту криптозахист і 99,9% відмовостійкість.
6. Світове визнання Ajax – найтитулованіша бездротова система в Європі. Також користується попитом в Південній Америці (Панамі, Колумбії), Азії, В’єтнамі та інших країнах. Багато в чому – завдяки оптимальному співвідношенню «ціна-якість».
Можливості сигналізації Аякс:
1. Захист від злодіїв. Класична охоронна сигналізація з датчиками руху, відкриття дверей і вікон, реагування на розбиття скла. З виведенням на пульт охорони і Ваш смартфон.
2. Протипожежний захист. Датчики виявлення диму, вогню, небезпечного рівня чадного газу з вбудованою сиреною і передачею сигналу на пульт швидкого реагування і смартфон
3. Захист від затоплення. Датчики виявлення протікання води з можливістю закриття кранів з електроприводом через смартфон, коли Вас немає вдома. Керуйте водопостачанням віддалено.
4. Керування. Крім додатка в телефоні, системою також можна керувати брелоками та клавіатурою. Тепер тривожна кнопка виклику охорони завжди з Вами.
5. Сирени. Звукові сповіщувачі всередині і зовні приміщень. Голосно повідомляють про тривогу, відлякують зловмисників, звукова індикація стану системи.
6. Автоматизація. Тепер можна керувати будь-якими електроприладами через додаток зі смартфона. Під Вашим контролем побутова техніка, розетки, освітлення, ворота та багато іншого.
7. Модулі інтеграції. Пристрої для інтеграції обладнання в систему Ajax і спільної роботи в складі провідних сигналізацій і систем розумного будинку.
8. Відеоспостереження. Відео в режимі on-line з додатка Ajax. Нічого зайвого, просто виберіть камеру, безпосередньо підключіть до нашої системи і у Вас все під контролем.
9. Охоронні компанії. Оберіть, хто буде захищати Ваш спокій, Ajax працює разом з 500 приватними компаніями по всьому світу, як приватними так і державними. Після підключення системи на пульт охорони, власники також зможуть паралельно отримувати миттєві повідомлення на смартфон, тривожна кнопка для груп швидкого реагування, тепер у Вашому телефоні.
В тому ж дусі і надалі продовжує стверджувати аферист Конотопський О.В., що “Сьогодні виробник Ajax – один з провідних гравців на ринку охоронних сигналізацій. В Україні він займає більше 50% місцевого ринку. Серед європейських країн найбільшим попитом датчики Ajax користуються в Італії, Іспанії, Норвегії, Данії та Швеції. І з кожним місяцем продажі компанії ростуть семимильними кроками. Якщо раніше її пристрої використовували для захисту приватних будинків, то тепер ними обладнають і квартири в багатоповерхових будинках. Купити охоронну систему Ajax в Україні ви можете чи не в кожному інтернет-магазині. Крім комплектів сигналізації у нас також пропонуються централі Ajax, розумні датчики, системи від протікань і потопу, розумні розетки, аксесуари для сигналізації (брелоки, клавіатури, модулі інтеграції сторонніх датчиків тощо). Так що вивчайте каталог Ajax і замовляйте те, що вам необхідно… На всі представлені в каталозі товари діє гарантія від виробника строком на два роки. Також діють вигідні ціни на всі пристрої Ajax. Оплатити покупку можна будь-яким зручним способом (є різні варіанти оплати, включаючи можливість оформлення в кредит). Доставка замовленої продукції Ajax здійснюється по всій Україні. Установка охоронної системи і окремих датчиків виконується бригадами фахівців в межах Києва та Київської області”.
Ключові етапи в історії компанії Ajax: 2019 рік – штат команди збільшився до 800 осіб. Обсяг виробництва збільшився до 220 000 пристроїв на місяць. Прибуток виріс в 2 рази. Продукція Ajax почала продаватися в 93 країнах по всьому світу. 2019 рік – випущений новий датчик руху MotionCam з фотокамерою і поліпшена версія централі Ajax Hub 2. 2018 рік – «Срібло» на виставці Expoprotection Awards 2018 року. 2018 рік – штат компанії збільшився до 400 осіб. Обсяг виробництва – 100 000 пристроїв на місяць. 2017 рік – «Золото» на міжнародній виставці за централь Ajax Hub. 2017 рік – представлена нова операційна система для централі Ajax Hub – OS Malevich. 2016 рік – випуск централі Ajax Hub, до якої можна підключати різні датчики Ajax, створюючи повноцінну охоронну систему. 2016 рік – друга спроба виходу на світовий ринок.
Повний успіх і світове визнання продукції Ajax в Європі. 2013 рік – прийнято рішення зібрати продукцію Ajax з нуля. Отримано інвестиції в розмірі $ 1 000 000 і розпочато роботи з розробки нових датчиків безпеки та унікального протоколу радіозв’язку Jeweller. 2012 рік – перша спроба виходу на міжнародний ринок. 2011 рік – створення компанії Ajax Systems”.
Історія бренду (Цитата): “Виробник Ajax працює на ринку охоронних пристроїв з 2011 року.
Сьогодні він вже становить високу конкуренцію західним і китайським аналогам. Це професійна бездротова система безпеки, яка управляється зі смартфона або ПК. Зараз в асортименті компанії знаходяться 15 пристроїв, що мають підключення до основного хабу фірми. Продукція Ajax працює від вбудованого акумулятора терміном до 7 років. Її сигнал неможливо заглушити, оскільки фахівці компанії розробили оригінальний протокол зв’язку Jeweller, що функціонує на не зашумленою чистоті. У разі відключення електроенергії система сповіщає про це і продовжує автономний режим роботи протягом 15 годин.
Щоб краще ознайомитися з пристроями даної компанії, візьмемо як приклад товари Ajax різні за функціональністю. FireProtect Plus – це протипожежна система, яка виявляє осередки займання, підвищення температури, перевищення концентрації чадного газу і повідомляє про небезпеку сиреною з гучністю 85 дБ. Для захисту свого будинку найкращим варіантом стане придбати HomeSiren. Ця сирена дуже голосно реагує про небажане проникнення в приміщення, а також додатково використовується як протипожежна система. Датчик CombiProtect реагує на рух і розбиття скла в радіусі 10 метрів. Він не звертає увагу на тварин, відкриття вікон протягом, гуркіт грому та інші помилкові фактори. Великою популярністю користуються камери Ajax, які транслюють зображення в дуже високій якості, що дозволяє швидко знайти зловмисника. В компанії також можна замовити монтаж охоронної сигналізації Ajax. При купівлі системи разом з її установкою ви отримуєте подвійну гарантію – на саму техніку, і на монтажні роботи. І заодно – хорошу знижку за комплексне замовлення.
Компанія Ajax, офіційний сайт якої знаходиться у відкритому доступі, пропонує електронні пристрої для різних потреб. Для невеликого приміщення ідеально підходить стартовий комплект. На великому підприємстві можна встановити до 100 датчиків з можливістю як внутрішньої так і зовнішньої установки. Відеоспостереження можна здійснювати в режимі реального часу.
Її охоронні системи універсальні і підходять для будь-яких об’єктів:

1. Для бізнес-центрів. Підходять для великих багатоповерхових будівель (завдяки величезній дальності зв’язку – до 2000 м). Підтримують роботу з датчиками від сторонніх виробників і можуть інтегруватися в системи від інших брендів. Все це допомагає створити комплексний захист від несанкціонованого проникнення з використанням будь-яких необхідних пристроїв.
2. Для промислових підприємств. Відстежують ситуацію на всій території, що охороняється (зовні і всередині). Запобігають пожежі, потопи та інші форс-мажорні ситуації. Миттєво сповіщають операторів про НП, на якій би ділянці воно не відбулося.
3. Для офісів. Охороняють приміщення, запобігають проникнення непрошених осіб. Фіксують особи підозрілих людей за допомогою фото та відеозйомки. Працюють на одній батареї до 7 років. Автоматизують роботу електрозамків і воріт.
4. Для магазинів. Стежать за ситуацією, миттєво сповіщаючи спробі відкриття дверей, розбиття вікон або вітрини. Фіксують особи людей при спрацьовуванні тривоги. Автоматизують роботу любої техніки.
5. Для заміських будинків. Охороняють не тільки будинок, але і присадибну територію. Відлякують злодіїв гучною сиреною, заодно привертаючи увагу сусідів. Миттєво передають сигнал в охоронну службу, щоб її співробітники виїхали на місце і вирішили проблему.
6. Для квартир. Захищають від злодіїв. Запобігають потопам, пожежі. Допомагають автоматизувати роботу електропристроїв будинку. Захищають майно та інформують про ситуацію в будинку в режимі online.
Ознайомившись із вищеописаною бреднею афериста і явно з психічно нездоровою особою,
не маючи на те технічної освіти та зовсім не володіючи знаннями в області айті-технологій, при цьому піддавшись неабиякому мистецтву з часом добре відшліфованого ним шахрайства, особа 1 в періоди з 23.01.2017 року по 15.07.2020 року придбав у даного суб’єкта господарювання не дуже потрібних для себе біля 55 електронних приладів на загальну суму приблизно 3500 Євро (оскільки уже мав в своєму користуванні відмінно функціонуючу впродовж 15 останніх роки систему провідної охорони “Венбест” з цілодобовим пультовим моніторингом в державній службі охорони м.Києва).
Конотопський О.В., скориставшись довірою та необізнаністю в айті-технологіях, фактично пограбував особу 1 на суму в 3500 євро, рівно як і сотні тисяч інших йому подібних жертв. При цьому, зухвалого та явно неадекватного інженера-програміста Конотопського О.В. не зупинило навіть те, що особа 1 являється досить відомим громадським діячем та учасником бойових дій. Доказом такого пограбування можуть стати наступні доводи, які фактично спростовують усі вищенаписані рекламні запевнення Конотопського О.В. щодо унікальності та бездоганності його охоронних пристроїв.
Вже з самого початку придбання саме таких охоронних пристроїв та через неналежну їх роботу особа 1 був змушеним чи не кожних 3 (три) дні звертатися до служби технічної підтримки, яка взамін вирішення виниклих проблем по суті справи чомусь почала блокувати його практично усі дзвінки з номерів стаціонарного і мобільного зв’язку (цей факт було встановлено методом відслідковування дзвінків з нових сім-карт: на перші дзвінки з таких от “нових” телефонних номерів технічна служба Ajax відразу відповідала, а через декілька днів знову не відповідала. А потім особа 1 знову купував “нову” сім-карту і все в точності повторялося як це було перед придбанням цієї самої сім-карти).
Першою проблемою була і по нині залишається та, що горе-бізнесмен Конотопський О.В., продаючи охоронні централі (Хаби) юридично неграмотно комплектує їх стартовими пакетами мобільного оператора ТОВ “Лайфсел”. За наданою інформацією афериста Конотопського О.В., щомісячна плата мала становити лише 15-30 гривень (в залежності в який час вона була “подарованою”: в 2017 році чи в 2018 році. Однак, як згодом з’ясувалося, що фактичні витрати за користування цією “подарованою” сім-картою становили у 4-6 разів більше. На численні усні і письмові скарги з цього приводу до ТОВ “Лайфсел”, останні відмовлялися навіть реєструвати подібні звернення, так як права на вказані “стартові пакети” послуг мобільного зв’язку залишалися за Конотопським О.В.
Таким чином з’ясувалося, що Конотопський О.В. мусив не просто “подарувати” своєму покупцю сім-картку ТОВ “Лайфсел” що б продемонструвати працездатність своєї “геніальної” продукції та забезпечити її великі об’єми продажу (адже, якщо при продажі стартового комплекту приладів сигналізації Ajax консультантами цієї фірми була б заявленою справжня вартість такої сім-карти, яка у Vodafone коштує від 50 до 120 грн./місяць, то купівельна здатність такої продукції різко впала б), а мусив її офіційно передати шляхом складання та підписання Акту прийому-передачі обладнання (передача прав на користування обладнанням, тобто сім-карти стартового пакету), чого завідомо не зробив, ти самим виявивши себе шахраєм (адже без таких прав жоден суд в Україні не візьметься за відкриття судового провадження проти ТОВ “Лайфсел”). Відповідно, за цією уловкою просліджуються чіткі афери з обох сторін: Конотопського О.В. і ТОВ “Лайфсел”.
Тут мова йде про союз обох добре організованих кримінальних угрупувань.
Мета такого союзу цих двох аферистів заключається втому що б постійно “доїти” покупців фірми Ajax, при цьому забезпечивши себе правовими уловками для уникнення від кримінальної відповідальності за вчинені ними злочини. Приміром, працівники фірми Ajax запевняють своїх покупців втім, що пакет послуг мобільного оператора ТОВ “Лайфсел” обійдеться їм усього в 15 грн. на місяць, в той час як справжня вартість становитиме від 45 грн. до 120 грн. на місяць (що власне і було впродовж трьох років з особою 1, поки він чисто випадково не виявив у себе ці самі розбіжності між заявленою вартістю послуг мобільного зв’язку із конкретними витратами). Саме з цього приводу особа 1 звернувся з відповідними претензіями до ТОВ “АС Манюфекчурінг”, де спеціаліст відділу технічної підтримки Дмитро, чисто із своєї необережності зізнався як насправді відпрацьовується на даній фірмі механізм прихованого шахрайства із “подарованими” сім-картами. За словами Дмитрія, ТОВ “Лайфсел” регулярно стягує з клієнтів Ajax от 45 до 120 грн. на місяць взамін заявлених 15 грн. тому, що фірма Ajax розробила таке програмне забезпечення для усіх наявних на сьогоднішній день у ТОВ “АС Манюфекчурінг” Хабів, що б при слабкому рівні мобільного сигналу (індикується одна-дві з трьох “паличок” антени), або при тимчасовій відсутності мобільного сигналу (не індикується жодна з трьох “паличок” антени), Хаби мусили безконечну кількість раз перезапускатися, під час чого вони обов’язково перевитратять встановлені ТОВ “Лайфсел” ліміти на “споживання” трафіку. А далі усе дуже просто: ТОВ “Лайфсел” стягує кошти з певного користувача як додаткову плату за кожен спожитий Хабом понадлімітний мегабайт, які у такому випадку практично в усіх операторів стільникового зв’язку коштують значно більше тих, які були лімітованими у пакеті мобільних послуг. Останнє фактично збільшує в рази вартість абонентської плати в 15 грн.: з 45 грн. до 120 грн. на місяць. Якби це не було чітко сплановане шахрайство організованого злочинного угрупування, тоді чому “вундеркінд” Конотопський О.В. за останні три роки не доопрацює програмне забезпечення своїх Хабів і не зробить так, як це уже давно реалізовано практично у всіх відомих нашому сучасному суспільству девайсів (в тому числі і в айфонах): що б усі Хаби, при потребі їх перезавантаження, не “споживали” мобільний трафік, а “черпали” мегабайти із стаціонарного інтернету або ж від вай-фай?
Зрештою, аферист Конотопський О.В. саме за ці канали додаткового інтернет-зв’язку і справляє кошти з покупців при продажі Хаб, Хаб 2, Хаб плюс, Хаб два плюс. Однак, чогось ця проблема настирно не вирішується шахраєм Конотопським О.В. по теперішній день (не дивлячись на те, що він зараз знаходиться у досудовому розслідуванні у 9 кримінальних справах). Позаяк, Конотопський О.В. також чомусь досі не пояснює своїм покупцям те, що їх фактично чекатиме абонентська плата не 15 грн. на місяць, а 45-120 грн. Крім цього, Конотопський О.В. чомусь не попереджає жодного покупця про те, що через погану якість мобільного зв’язку (або через періодичні пропадання мобільного інтернету) оператора ТОВ “Лайфсел” (або при зависанні маршрутизатора, чи при відсутності стаціонарного інтернету), користувач його шахрайської сигналізації “Ajax” не зможе потрапити до свого помешкання (через неможливість відключення сигналізації), з чим особа 1 неодноразово уже стикався. На подібні претензії шахрай Конотопський О.В. також не реагує впродовж останніх трьох років. Це саме стосується і програмних недоліків, які не дозволяють відключити гул сирени. Це стосується усіх тих, у кого в мобільних додатках фірми Ajax об’єднано два авторизаційних записи в один (в які можна зайти окремо через меню вибору потрібного Хабу). При хибному спрацюванні сирени не виявляється за можливе відключити рев сирени тільки тому, що не можна зайти у свій авторизаційний запис (у меню вибору хабу). Останнє пов’язане з тим, що пуш-повідомлення повністю перекривають верхню частину мобільної програми Аjax, в якій власне і знаходяться вхід в авторизаційний запис. А якщо врахувати і той факт, що вслід за спрацюванням одних датчиків (наприклад дверних) сам рев сирени викликає спрацювання і інших датчиків (наприклад розбиття скла), а також те, що на цей же телефон приходять ще й повідомлення про дзвінки і СМС (про факт спрацювання і інших датчиків) то приходиться разом із усіма сусідами (якщо не усім домом) очікувати під дверима по 7-12 хвилин і слухати рев вуличної сирени поки не зупиниться надходження цих самих повідомлень. Уявіть собі що така ситуація станеться вночі, коли усі сусіди сплять? Згідно наданих техпідтримкою сфальшованих відповідей на кшталт того, що нібито можна «кликати» по одному з таких пуш-повідомлень і «безпроблемно» відключати рев сирени шляхом зняття об’єкту з охорони, викликає саркастичний сміх, адже такі дурнуваті «поради» насправді не вирішують цієї проблеми так як саме такі пуш-повідомлення поступають одне за одним (безперервно) і по 35-60 штук і жодне з них чомусь не реагує на такі «кліки». Це що, банальне не знання основ своєї роботи чи чергове знущання зі своїх клієнтів? І потім, відмова від обов’язків усування подібних проблем юридично спонукає шахрая Конотопського О.В. до обов’язку повернення усіх коштів своїм клієнтам в добровільному порядку або ж через суд – у примусовому порядку.
В той же самий час Конотопський О.В. на ютуб хвалиться перед широким загалом своїх користувачів і перед майбутніми потенційними клієнтами тим, що він є генієм, що своїм ноу-хау давно уже переплюнув Стіва Джобса, а вирішити такої банальної проблеми досі чомусь не може. А вирішити цю проблему можна просто – перенести меню вибору Хабів вниз програми Ajax, тоді б пуш-повідомлення не перекривали б меню вибору цих самих Хабів. Програмно ця проблема вирішується усього за 1 хвилину шляхом переміщення тегу посилання з верхньої частини програми – вниз. Складається враження, що це все навмисно робиться для псування здоров‘я людям і для псування іміджу компанії Ajax, якщо це тільки не ознака розладу психіки Конотопського О.В.
Також зухвалою неправдою є те, що акумулятор Хабів забезпечує їх автономну роботу (на випадок відсутності зовнішнього живлення) понад 10-15 годин. Насправді ж заряду цього акумулятора вистачає на 2,5-3,5 години, після яких покупець саме такої сигналізації також не зможе потрапити до свої домівки (об’єкту охорони).
Наступні події, які будуть висвітленими тут, характеризуватимуть “вундеркінда” Конотопського О.В. затятим шахраєм, який так чи інакше має сісти за свої шахрайства до тюрми.
А саме, що після кожного так званого оновлення (“прошивки” Хабів), Конотопський О.В. імітує різні поламки цих самих Хабів і практично усіх ним вироблених та проданих пристроїв. Кримінальний задум цього заключається втім, що б збільшити приток грошей за рахунок надуманої “діагностики” придбаного обладнання, а також отримання надлишкових коштів за нібито проведений ремонт.
Насправді ж, ніякого ремонту в майстернях афериста Конотопського О.В. не проводиться. Проводиться лише перепрошивка “правильною” програмою зданого на ремонт приладу.
При цьому слід особливо зауважити, що особа 1 саме з цього приводу проводив тривале журналістське розслідування, в тому числі досліджував власні імітовані поламки і так звані ремонтні роботи.
Як виявлялося, при розкручуванні нібито відремонтованого пристрою, ніякої “пайки” там не спостерігалося,
що доказує факти спланованого шахрайства з метою заволодіння коштами своїх клієнтів.
Численні факти шахрайства “вундеркінда” Конотопського О.В. було також вивчено і підтверджено і на проведенні ряду електронних тестів: при виявленні в телефонній програмі “Ajax” повідомлення про потребу заміни батареї автономного живлення через її нібито розрядженість на 25-100%, особа 1 перевіряв кожну з таких літієвих батарей тестером (під навантаженням) перед тим як їх відправити на утилізацію.
Як з’ясувалося, що у 100% випадків усі ці батареї містили 100% заряд (тобто, в батареях було наявним живлення 3 або 1,5 вольта, із можливих – в 3 або 1,5 вольта, в залежності від марки батарейки та виду детектора) і насправді зовсім не потребували їх заміни. А з оглядом на те, що вартість таких літієвих батарей коштує майже в 6-8 разів більше чим алкалінові, а діагностика пристрою і його ремонт в ТОВ “АС Манюфекчурінг” – ще дорожче, то очевидним є те, що потенційні втрати від “користування” продукцією цього злочинного підприємства є настільки масштабними, що практично тягнуть на довічне ув’язнення афериста Конотопського О.В., ФОП Малишева Д.В. та інших їх подільників.
Що ж до особи 1, то крім неоправданих витрат на придбання зовсім не потрібних літієвих батарей, він зазнав ще й додаткового збитку від придбання і заміни зовсім непотрібної акумуляторної батареї для свого Хабу. А саме, за переконливою порадою спеціалістів технічної підтримки “Ajax” особа 1 мусив у них придбати акумулятор Xingke XK-953562 WITH PCM 3,7 v на 2000 ma/h, що він власне і змушеним був зробити 15.07.2020 року згідно Накладної за № 17495 від 15.07.2020 року, заплативши за це зовсім непотрібне задоволення 270 грн. А оскільки після заміни нібито зіпсутого акумулятора проблема все-рівно залишалася не вирішеною, то згідно додаткових порад працівників служби технічної підтримки ТОВ “АС Манюфекчурінг”, особа 1 мусив 20.07.2020 року здати на діагностику свій Хаб. У відповідності до Акту проведеної діагностики за № 591 від 24.07.2020 року, ТОВ “АС Манюфекчурінг” стверджував уже зовсім протилежне, що проблемою у неправильній індикації рівня заряду акумуляторної батареї на його Хабі була причиною вихід з ладу контролера рівня заряду, за що особі 1 прийшлося доплачувати кошти в сумі 290 грн.
Поміж цим, як це було встановлено особою 1, всередині нібито відремонтованого Хабу чомусь не виявилося “слідів пайки”, яка мусила бути залишеною при монтажу нового контролера заряду акумулятора, що в зайвий раз підтверджує наявність в діях ТОВ “АС Манюфекчурінг” спланованого Конотопським О.В. та ФОП Малишевим Д.В. шахрайства, направленого на заволодіння коштами своїх клієнтів.
Не може не викликати окремого роду обурення і той факт, що аферист Конотопський О.В. не виконує вимог Закону України “Про захист прав споживачів”.
А саме, 20.07.2020 року особа 1 здав ТОВ “АС Манюфекчурінг” для діагностики і ремонту придбаний у нього в січні місяці 2017 року прилад “ajax Hub”, оскільки після чергової шахрайської автоматичної “прошивки” даного приладу його акумуляторна батарея перестала заряджатися більше чим на 85% (не дивлячись на те, що 7 днями раніше особа 1 її замінив на аналогічну нову, заплативши за це даному товариству окремі кошти). Крім цього, особа 1 змусив працівника майстерні ТОВ “АС Манюфекчурінг” написати на Акті прийому обладнання в ремонт таке: додатково перевірити коректність відображення рівня заряду літієвих батарей пристроїв Комбі Протект. Також працівник майстерні ТОВ “АС Манюфекчурінг”, який приймав прилад “ajax Hub” в ремонт, був попереджений собою 1 про те, що умовою для ремонту приладу “ajax Hub” має бути обов’язкове збереження усіх “прив’язаних” до цього приладів (23 датчиків). За запевненнями даного спеціаліста, усі ці прив’язки збережуться без будь-яких проблем. Дана розмова була записаною відеореєстратором, відеокамера якого була встановлена в цьому ж приміщенні, де відбувалася здача-прийому приладу “ajax Hub”.
Згідно виставленого рахунку (до Акту 591 від 24.07.2020 року) особа 1 безпретензійно оплатив послуги з діагностики і ремонту “ajax Hub”, вартістю 290 грн.
24.07.2020 року, приблизно о 15 годин і 45 хвилин особа 1 забрав свій пристрій “ajax Hub” з майстерні (від цього ж самого працівника ТОВ “АС Манюфекчурінг”, який приймав цей самий прилад 20.07.2020 року). Оскільки майстерня ТОВ “АС Манюфекчурінг” не практикує перевірок відремонтованих пристроїв у своїй майстерні в присутності споживача, то останній зміг це самостійно зробити у себе вдома приблизно в 17 годин цього ж самого дня. Підключивши нібито відремонтований прилад “ajax Hub” до мережі високошвидкісного інтернету та зовнішнього живлення, особа відразу помітив, що його облікового запису після ремонту даного приладу не збереглося на сервері ТОВ “АС Манюфекчурінг”. Однак, якимось дивом всі прилади, які були раніше підключеними до цього приладу “ajax Hub” і надалі були в повному “працездатному стані” та забезпечували подальшу роботу усіх під’єднаних до них електроспоживачів: відеореєстратора, телевізора, відеодомофона, модема, безперебійного блоку живлення, кондиціонеру, аварійного освітлення, пральної машини і так далі. Останнє доказувало те, що після того як особа 1 забрав з так званого ремонту свій прилад “ajax Hub”, особистий запис на сервері ТОВ “АС Манюфекчурінг” насправді був збереженим.
Відповідно, особа 1 в паніці відразу зателефонував в службу підтримки ТОВ “АС Манюфекчурінг” і поскаржився на цю саму проблему, тобто що на телефоні Айфон 10 програмка “ajax” не бачить його приладу “ajax Hub” і “прив’язаних” до нього 23 комутаційних приладів.
Консультант уважно вислухав особу 1 і надав таку відповідь: “Працівник нашої майстерні, що б можна було перевірити результати проведеної роботи по заміні контролера заряду акумулятора вашого пристрою, зробив тимчасову прив’язку вашого авторизаційного запису “Kote” до свого авторизаційного запису під назвою “Маx”, чим тимчасово відлучив вас від керування даним записом, однак згодом він забув знищити його”. Даний консультант чемно вибачився за дану прикрість та попросив дати 15 хвилин, потрібних йому для виправлення допущеної помилки (проведення роз’єднання двох облікових записів: “Мах” і “Kote”), з метою повернення особі 1 прав адміністратора його особистого облікового запису.
Однак, взамін роз’єднання двох облікових записів “Мах” і “Kote”, уповноважений працівник технічної підтримки ТОВ “АС Манюфекчурінг” остаточно знищив запис “Kote”, чим завдав особі 1 матеріальної шкоди на 64,800 грн., а фізичної і моральної – ще на 200 000 грн.
Крім цього, впродовж двох діб особа 1 мусив наново робити “переприв’язку” усіх 23 датчиків до пристрою “ajax Hub”, по закінченню роботи яких він встановив, що працівниками ТОВ “АС Манюфекчурінг” (в тому числі – ФОП Малишева Д.В.) при проведенні так званих ремонтних робіт над пристроєм “ajax Hub” було виведено із нормальної роботи GSM-модуль хабу (до ремонту прийом мобільного сигналу забезпечувалося 2-3 «паличками» із трьох можливих, а після ремонту – жодної “паличка” не було, або вона з’являлася на досить обмежений час), що призводить до значних грошових перевитрат (що обумовлені фіксованою помісячною сплатою оператору стільникового зв’язку, плюс через позапланове споживання пакетних даних через безконечні і зайві перепідключення до оператора мобільного зв’язку) через недосконалість роботи приладу (перезапити хабу до оператора мобільного зв’язку супроводжуються використанням великого обсягу масивних даних, при цьому виключно по каналу мобільного в’язку, в момент коли з’явиться хоч би 1 “паличка” прийому мобільних даних).
Також, особа 1 виявив, що працівниками майстерні ТОВ “АС Манюфекчурінг” (в тому числі – ФОП Малишева Д.В.) не було відремонтовано некоректне відображення рівня заряду батарей датчиків руху і розбиття скла (в програмі “ajax” показується що батареї розряджені на 50-75%, в той час як тестер (після навантаження) показує заряд літієвих батарей CR 123 на всі 3 вольта (тобто 100%).
Якщо ж врахувати те, що в особи 1 в наявності є 2 хаби, а також те, що ці 2 хаби при тестуванні були встановлені в одному і тому ж самому місці, а також якщо врахувати те, що «сімки» для цих двох хабів були придбані в одного і того самого оператора мобільного зв’язку, а їх призначення також однакове (для гаджетів), а також те, що квартира особи 1 знаходиться на 4 поверсі, а будинок стоїть на дуже високій горі поруч з цим оператором мобільного зав’язку, то є всі підстави стверджувати, що прилад “ajax Hub” був умисно пошкодженим працівниками ТОВ “АС Манюфекчурінг” (в тому числі – ФОП Малишева Д.В.), або ж пошкоджений неумисними діями їх непрофесійних працівників, або ж просто – не повністю відремонтованим.
А оскільки вже минуло 14 днів з дня здачі в ремонт пристрою “ajax Hub”, то як для такого випадку Законом України “Про захист прав споживача” передбачено, що даний пристрій підлягає безспірній заміні виробником на аналогічний товар належної якості, або ж повернення коштів, сплачених за такий товар в повному обсязі, або ж заміна на подібний товар кращої якості (або функціональності), з доплатою його різниці продавцю, якщо покупець товару погодиться на такий варіант.
Саме з цього приводу особа 1, в телефонному і письмовому режимі, проводив впродовж десяти діб численну кількість раз переговорів з керівництвом ТОВ “АС Манюфекчурінг” і ФОП Малишевим Д.В. в якості досудового урегулювання виниклого спору, під час яких особа 1 стикнувся з додатковими проявами шахрайства.
А саме, за твердженнями ФОП Малишева Д.В. і афериста Конотопського О.В., вони не рахують за потребу задовольняти справедливі вимоги особи 1 тільки через те, що нібито особа 1 під час здачі в ремонт свого приладу “ajax Hub” поставив в Акті прийому свій підпис, а відповідно погодився з тим, про що було на звороті такого Акту написано: що майстерня виробника не несе ніякої відповідальності за можливе знищення на сервері акаунту користувача.
І це попри те, що на звороті саме такого Акту насправді не було нічого написано, а відповідно – на зворотній стороні вказаного Акту також не має підпису особи 1 про його ознайомлення з даною інформацією. В той же самий час, з шахрайських міркувань, ФОП Малишев Д.В. і аферист Конотопський О.В. незрозуміло з яких підстав проігнорували клопотання особи 1 зробити копію або ж взагалі вийняти жорсткий диск із відеореєстратора із відеозаписом від 20.07.2020 року, де знаходяться докази протилежного: що особа 1 попереджав працівника майстерні ТОВ “АС Манюфекчурінг” (та ФОП Малишева Д.В.) про те, що умовою для проведення ремонтних робіт над приладом “ajax Hub” являється повне збереження на сервері акаунту та усіх прив’язаних до Хабу пристроїв.
Більше цього, особа 1 повідомляв ФОП Малишева Д.В. і афериста Конотопського О.В. про те, що у нього є два свідки події і відеозапис з квартирного відеореєстратора, чим доказується те, що авторизаційний запис “Kote” насправді було знищено не під час виконання ремонтних робіт над приладом “ajax Hub”, а після таких робіт, з різницею приблизно в 2,5-3 години.
Крім цього, ФОП Малишев Д.В. і аферист Конотопський О.В. також не надали жодного значення тому, що прилад “ajax Hub” не був відремонтованим, однак був остаточно знищеним працівниками ТОВ “АС Манюфекчурінг” і ФОП Малишева Д.В., а тому підлягає безспірній заміні на аналогічний новий.
Однак, це чомусь зовсім не зацікавило цих двох пройдисвітів та затятих шахраїв, чим власне і доказується наявність в їх діях кримінального і корисливого задуму.
Крім цього слід окремо зауважити, що Конотопський О.В. і Малишев Д.В. при проведенні гарантійних робіт уникають повного і якісного ремонту своїх приладів, чим умисно завдають шкоди своїм клієнтам, аж до можливого загоряння цих пристроїв. А саме, як це витікає з гіркої практики особи 1, останній 07.04.2021 року здав в ремонт Розумну розетку Ajax Socket з причини її оплавлення і неналежної роботи: регулярного самовідключення від електромережі через її перегрів. І це попри те, що навантаження на таку розетку робилося в два рази меншим від заявленого в інструкції.
Впродовж п’яти робочих днів дану розетку було відремонтовано. По телефону з особою 1 було узгоджено відправлення відремонтованої Розумної розетки новою поштою. Однак, при отриманні бандеролі з даною розеткою особа 1 виявив, що оплавлена перегородка розетки не була заміненою, що робить неможливим її подальше безпечне використання: електрична вилка побутових приладів практично не тримається цієї розумної розетки через виниклий люфт, при цьому роблячи електроконтакт не стабільним і загрозливим в плані її можливого загоряння і виникнення пожежі в приміщенні. Це саме стосується і ремонту сирени, за наслідками чого перфорована сітка сирени була настільки деформованою, що практично на ній були залишеними пальці ремонтника (сліди пальцевого вдавлення).
Якщо ж до всього вищенаписаного додати ще й те, що окремі працівники ТОВ “АС Манюфекчурінг” і ФОП Малишева Д.В. надали особі 1 “секретну” інформацію під час обіднього перекуру, що останні приховують найману робочу силу та умисно використовують некваліфікованих осіб (з числа студентів), то є всі підстави вважати про наявність в діях ТОВ “АС Манюфекчурінг” і ФОП Малишева Д.В. ознак податкового порушення, що передбачені ст.212 КК України. Останнє підтверджується і тим, що у порушення вимог Податкового Законодавства, не дивлячись на досить великі штрафні санкції, ТОВ “АС Манюфекчурінг” і ФОП Малишев Д.В. умисно не розмістили на своєму веб-сайті “аякс.сістемс.юа” дозвільних документів, назви свого підприємства, його адресу, імейли, ПІП посадових осіб тощо.
У відповідності до ст.68 Конституції України, кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. У відповідності до ст.64 Конституції України (Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією.
Хіба не за ці стандарти вітчизняного права щодня і на протязі шести років гинуть в ООС (АТО) найперспективніша, найсвідоміша і найпатріотичніша молодь України?
Конотопський О.В. і Малишев Д.В. через свою нахабність, збочення і протиправність напевно забули про героїзм Небесної Сотні і про десятки тисяч загиблих воїнів АТО, які віддали свої безцінні життя за право решти українського народу жити у відповідності до європейських стандартів права. Більше цього, Конотопський О.В. і Малишев Д.В. саме у такий спосіб навмисно сплюндровують добру пам’ять про загиблу Небесну Сотню і бійців АТО, нівелюючи своїми злочинними діями героїчні досягнення українського народу. Сподіватимемося, що у м.Києві знайдуться виживші ветерани АТО і учасники Майдану, які щодня влаштують Конотопському О.В. і Малишеву Д.В. гідну фекальну посвяту у айті-шахраїв, якщо правоохоронні органи, органи СБУ, НАБУ і ДФС України не бажають реагувати у встановлений законом спосіб.
Вищенаписане дає підстави вважати, що ФОП Малишев Д.В. і бенефіціар ТОВ “АС Манюфекчурінг” Конотопський О.В. вчинили умисне кримінальне правопорушення, яке передбачене ст.364-1, ст.356, ч.2 ст.366, ч.3 ст.190, ч.2 ст.185, ч.2 ст.212, ч.2 ст.15, ч.4 ст.27 КК України. Однак, якщо врахувати ще й те, що протиправна діяльність Малишева Д.В. і Конотопського О.В. є частиною громадської діяльності особи 1, яка делегована йому Міністерством юстиції України, то любі неправомірні дії Малишева Д.В. і Конотопського О.В. по відношенню до особи 1 слід розцінювати як такі, що направлені на умисне перешкоджання виконанню його громадських обов’язків і тягнуть за собою додаткову кримінальну відповідальність, передбачену ст.170 КК України. Крім цього, як для даного випадку, дії Малишева Д.В. і Конотопського О.В. є явно антидержавними, що направлені на підрив довіри громадськості до суб’єктів господарювання із іноземним капіталом та керівників держави вцілому, що явно на руку зовнішнім ворогам нашої держави. Конотопський О.В. і Малишев Д.В., явно через підривну співпрацю з зовнішнім ворогом перевищують свої службові повноваження, методично викрадають у клієнтів кошти, співпрацюють із злочинними організаціями, передають злочинним особам дані доступу до об’єктів, які охороняються, незаконно втручаються у діяльність електронно-обчислювальних систем (серверів) з метою пошкодження охоронних систем, вчиняють шахрайства, самовправство і службові підроблення, уникають сплати податків та ЄСВ, приховують найману робочу силу та перешкоджають діяльності громадських організацій. Конотопський О.В. і Малишев Д.В. умисно вчиняють злочини на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, а також державній, економічній і інформаційній безпеці України. Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України має безжально каратися, поки не розпочалися воєнні дії в м.Києві. Навмисна протидія нинішній державній політиці Конотопським О.В. і Малишевим Д.В. вже розчарувала частину українців у нинішньому курсі нашого уряду та призводить до агресивної настроєності населення. Зазначене підтверджує, що в діяльності Конотопського О.В. і Малишева Д.В. наявний склад додаткового кримінального правопорушення, що передбачене ч.1 ст.111 КК України. Таким чином, відомості щодо вчинення кримінальних правопорушень Конотопським О.В. і Малишевим Д.В. містять всі ознаки злочину, що передбачені ст.364-1, ст.356, ч.2 ст.366, ч.3 ст.190, ч.2 ст.185, ч.2 ст.212, ч.1 ст.111, ст.170, ч.2 ст.15, ч.5 ст.27 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування. З цього приводу були подані відповідні заяви до слідчого відділу Оболонського УП ГУ НП в м.Києві, ГПД НАБУ, ГСУ СБУ, СУ ФР ГУ ДФС у м.Києві про вчинені кримінальні правопорушення Конотопським О.В. і Малишевим Д.В. Також було подано заяву до Антимонопольного Комітету України про анулювання раніше виданого дозволу компанії «Dealbeta Investments Limited» (м.Нікосія, Кіпр) на набуття, разом із фізичною особою – громадянином України Конотопським О.В., контролю над компанією «Ajax Systems Trading DMCC» (м.Дубай, Об’єднані Арабські Емірати). Очікуємо результатів адекватного реагування керівників СВ Оболонського УП ГУ НП в м.Києві, ГПД НАБУ, ГСУ СБУ, СУ ФР ГУ ДФС у м.Києві, стосовно вчасності внесення відповідних відомостей до ЄРДР та результатів проведеного досудового розслідування. Також очікуємо резонансу небайдужої міжнародної і української громадськості та належної реакції не корумпованого мас-медіа.

Лайфселл-Аджакс-Сістемс-Манюфекчурінг

Конотопський О.В. Малишев Д.В. ЄРДР

Конотопський О.В._Малишев Д.В._ЄРДР_2

видаткова накладна на придбання акумулятора

Акт технічного обстеження приладу

Акт надання послуг ajax

До ремонту прийом стільникового сигналу відмінний

до-ремонту-прийом-сигналу-відмінний

Після ремонту прийом стільникового сигналу відсутній

після-ремонту-прийом-сигналу-відсутній

Через 4 години після ремонту приладу обліковий запис був протиправно знищеним

немає пристроїв на Хабі

не дороблена робота з ремонту

Акт прийому обладнання в ремонт (Розумної розетки Ajax Socket і вуличної сирени)

акт-прийому-обладнання-на-ремонт

Вигляд оплавленої Розумної розетки Ajax Socket після проведеного ремонту

Розумна розетка Ajax Socket

повідомлення про готовність документів

відповідь на претензію

брехня що запис була знищена під час ремонту

брехня що запис була видалена

відмова у задоволенні претензії

96 comments

 • оце так обісрався грьобаний педофіл Конотопський Саша по самі свої капловухі вуха! це ж потрібно бути таким закінченим дебілом що б нести таку ахінею про підписи на актах, які були виданими лише в день отримання з ремонту не працюючого приладу. однак у його довбаному листуванні чогось ні слова немає про те, що заявлених поломок було насправді більше: приміром, неправильна індикація заряду датчиків руху. також чомусь нічого не було сказано брехливим стервом Олександром Конотопським про наявність у заявника доказу того, що авторизаційний запис на його сервері був знищеним після, а не під час ремонту приладу (є наявними 2 свідки і запис на вінчестері заявника)? підла сволоч Конотопський також ні слова не заікнувся про наявність і на його вінчестері доказу того, що заявник попереджав працівника техпідрозділу при здачі приладу, що умовою для ремонту має бути збереження усіх прописаних датчиків в його обліковому записі. да і на цих картинках видно, що прибор до ремонту був більш працездатним, чим після ремонту (антена майже не приймає сигнал). ці два триперні гомосєки називають успішним ремонтом те, що насправді ними було угроблене? навіть із цих декількох речей уже можна зробити висновок, що ці наглі тварюки Конотопський і Малишев є задроченими аферистами і мусять обоє відповісти за це в суді: кримінальному і цивільному! не розумію, як таке примітивне лисе падло змогло вибити інвестицій на мільйони доларів із-за кордону, при тому що сам у свою справу вложив лише 15000 грн.? це доказує, що його справа є гнилою і що він очікував на такий чорний для нього день, коли йому одінуть на його брудні і злодійські лапи наручники та кинуть гнити в буцегарню!

 • Ребята, у меня идентичная ситуация из этим сифилитическим геем и дерьмовым ублюдком Конотопським Сашей. Как только позвоню в техническую поддержку ajax и пожалуюсь им на то, что батареи садятся не через обещанных 7 лет, а через 6-10 месяцев, так они сразу же советуют приобрести у них новые. Когда я подсевшие батареи заменяю на новые, ситуация не меняется – програмка снова показывает что приобретенные батарейки частично разряжены. Тогда я снова звоню этим уродам, но они уже начинают советовать другое – привезти им на тестирование мой хаб и детекторы. Через недельку мне звонят и сообщают, что нужно оплатить их услуги по диагностике и ремонту оборудования, так как что то там поломалось. Соответственно я снова плачу им свои деньги. Прочитав эту статью я наконец то поняла, что это сборище мошенников меня годами разводило на бабло! Прошу автора этой статьи разрешить мне присоединиться к его гражданскому судебному иску в качестве потерпевшей. Также хочу что бы меня взяли и в свидетели в криминальных делопроизводствах против мошенника Конотопского Саши. Как я поняла, у них не ведется бухгалтерии, так как замена нескольких моих бракованных детекторов сопровождалась без вручения мне соответствующих актов и прочих документов. Мой электронный адрес прилагается в аттаче.

  • круто, чоловік здав на ремонт прибор, заплатив за це подвійні гроші (з врахуванням вартості акумулятора і батарейки), а забрав з ремонту купу хламу. навіть із двох скріншотів наглядно видно, що до ремонту GSM-модуль був працездатним, а після ремонту – ні. тоді чого це єбануте стерво Малишев Д. В. і Конотопський О. В. стверджують що “апарат був відремонтований повністю”? я ж бачу з цих скріншотів зовсім протилежне, що прибор був знищеним або викраденим. однак, у першому і другому варіанті – це точно шахрайство і підлягає кримінальному покаранню. стосовно структури (форми) актів прийому в ремонт, то ці уроди також нагло брешуть. у мене валяються біля 4 таких самих актів, яких за бажанням даного ветерана війни я можу надати як докази в суді того, що на другій стороні такого акту зовсім нічого не надруковано. хоча навіщо вже це доказувати, якщо у постраждалого є два свідки і відеозапис з відеореєстратора, що обліковий запис був знищеним після ремонту приладу, а не під час ремонту. але хіба це “генію”-шахраю і гею-шизофреніку доступно для розуміння? буду прискіпливо стежити за наслідками цих перепетій і готовим буду приєднатися до судової справи, так як сам піддався шахрайству дебіла Конотопського і купив цю сигналізацію, а тепер маю подібні проблеми з нескінченними шахрайськими ремонтами і закупівлею батарейок для детекторів, які кожні 3 місяці чомусь розряджаються, хоча по паспорту мають триматися 5-7 років.

 • а я вам от що скажу, друзі, тут взагалі не потрібно бути слідчими чи прокурорами або суддями що б зрозуміти весь розмах всього цього примітивного шахрайства. ви добре придивіться і проаналізуйте перших три документи: 15.07.2020 року ці діряві гандони спершу змушують людину купити у них акумулятор і літієву батарейку, а вже 20.07.2020 року (тобто через 5 днів) вони примушують цю саму людину здати в ремонт прилад через яко би поломку зарядного модуля? хіба вже тут не ясно наскільки є очевидним шахрайство? а не можна було спершу зробити діагностику, а вже потім заставляти купувати щось одне: акумулятор чи зарядний модуль? також мене смішить те, що зарядний модуль винен у некорректному заряді літієвої батареї СР-123. насправді ця батарея не належить до тих, які заряджаються. літієва батарея СР-123 не має жодного відношення до Хабу. для кого така бредня? отож, хочу допомогти цьому ветерану війни. скиньте мені в лічку свою згоду. у мене на Кіпрі в Нікосії живуть родичі і друзі. я попрошу їх звернутися до партнерів цього підраса і вафліста Конотопського Саші – до засновників “Аджакс Сістемс Кіпр Холдінгс ЛТД” (Іфігеніас, 17, Строволос, 2007, Нікосія, Кіпр). нехай представники цього Нікосійського засновника приїдуть до Києва і зроблять йому аудит. з нульовою обізнаністю Саші Конотопського в бухгалтерії і юриспруденції, як це наглядно видно із даних даної публікації – йому будуть вирвані годи! тюрми йому точно не минувати!

 • Ви тільки задумайтеся на хвилинку, люди, це лисе як у собаки ху* чудовище Конотопський Олександр прирівнює своє шахрайське зборище до всесвітньо відомого Apple, а свою примітивну шахрайську діяльність – до діяльності геніального творця Стіва Джобса, Стіва Возняка і Рональда Вейна. Передивіться парочку відео на ютуб Конотопського Олександра і ви зрозумієте, що цей єбанат не тільки гомік (адже у гоміків від збільшеного в крові рівня естрогенів голос досить низького тембру і сиплий, а жопа – жіночої побудови і “гуляє” при ході) але і параноїк. Психів завжди виділяла манія величі. Шизофреніки усього світу стверджують, що вони генії. тому слід ставитися до нього як до шизофреніка і урода. Напевно із-за його нетрадиційної сексуальної орієнтації він і відкупився від служби в АТО. Потрібно написати заяву в обласний військкомат. Нехай цього урода загребуть на війну, там він узнає по скільки коштує його шахрайство та пограбування учасника бойових дій. Спершу його наші атошніки там добре ви*буть в його триперний зад, а потім пустять кулю в його лису голову, що б не було більше нагоди грабувати ветеранів війни.

 • да чого ви так довго панькаєтеся з цим напіврозумним педіком. просто відкрийте на нього кримінальну справу, а потім подайте клопотання слідчому про призначення судово-технічної експертизи даного пристрою. як тільки висновком судової експертизи стане те, що прилад не працездатний через некоректну роботу GSM модуля, тоді наступить хана усім його надутим успіхам і шахрайським іміджам. за результатами такої експертизи любий суддя змушеним буде прийняти таке рішення (вирок), яким надовго відправить цього урода до буцегарні, аж поки його лобок повністю не посивіє.

 • ця потворна криса Конотопський у своїх відеороликах скаржиться на те, що його не пускають на польські ринки і що в Європу йому дуже важко пробитися. насправді ж ситуація зовсім в іншому. якщо б це аферистичне стерво в Польщі чи в іншій країні Євросоюзу вчиняв таке шахрайство як у Києві то вже за пару днів сидів би на електричному стільці або ж отримав би путівку на довічне ув’язнення. тому Конотопський сидить по вулиці Скляренка, 5 у м. Києві і не рипається, заробляючи свої брудні мільйони на численних аферах, при цьому відстібаючи частину свого шахрайського заробітку певним чиновницьким кришам. правда цей урод поки ще не знає, що коли запахне у нього смаженим, усі ним проплачені криші миттєво розвіються як туман, залишивши його наодинці зі своїми кримінальними проблемами!

 • У мене майже така сама проблема із цією охоронною системою. Третій підряд рік мучуся з безконечними ремонтами, зависанням програмного забезпечення, передчасним розрядом елементів живлення, неможливістю відключення сигналізації (через те що програма не розбере до якого інтернету підключатися (до вай-фай або до мобільного інтернету) і через невідповідність розміру заявленої абонентської сплати Лайфселл (за користування мобільним номером) фактичним списанням коштів з мого рахунку. Ознайомившись із цією публікацією я зрозуміла що ТОВ “АС Манюфекчурінг” і ТОВ Малишев Д. В. роками розводять людей на великі гроші. Тому я уже звернулася 07.08.2020 року із двома заявами про вчинення злочину до НАБУ і СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві, чого і всім іншим потерпілим раджу. Також планую з подібними заявами ще звернутися до поліції і до Антимонопольного комітету України. Завелика честь для цих двох уродів Конотопського О.В. і Малишева Д.В. тратити тут наш дорогоцінний час. Нехай слідство встановить степінь їх вини і передає справу до суду для винесення справедливого вироку.

 • із такою великою швидкістю вироблення нових пристроїв і програмних доповнень навряд чи О. Конотопський встигає отримувати нові дозволи на їх запуск у виробництво. це найголовніша причина, чому ця жертва незакінченого аборту О. Конотопський програє любий судовий позов та чому отримає “невиліковну головну біль” на багато років у межах кримінальних проваджень! тому я згодний з тим, що цього лисого гандона потрібно рознести в пух і прах. населення нашої країни зараз голодує, а бійці ООС – не мають чим стріляти і чим харчуватися, що б ця куча собачого лайна грабував нас на сотні мільйонів доларів на рік, а потім на ютуб ще 1 глузував з нас як з лохів? і взагалі, нашим атошнікам пора цим дезертирам голови відривати!

 • В недавньому минулому – я чиновник, а за освітою – юрист. Маю дуже великий досвід у проведенні перевірок. Запевняю, що цих двох шахраїв Конотопського Олександра Володимировича і Малишева Дмитра Володимировича дуже легко вивести на чисту воду. Ознайомившись на їхньому вебсайті із процесом виробництва і модернізації продукції я прийшов висновку, що науково-виробниче об’єднання “Аякс” не має дозвільної документації на свої вироби (починаючи від санітарних висновків до дозволів із Державного підприємства “Український державний центр радіочастот”) так як модернізація продукції вказаним товариством відбувається кожні 1-3 місяці тоді як дозволи наша бюрократична система видає значно довше – від 6 до 18 місяців. Останнє означає, що НВО “Аякс” максимум володіє дозволами на виробництво застарілої моделі централі “Hub” і детекторів першого покоління. Тому раджу усім, кого обшахраяли ці два гоміки, не гайте часу і звертатися до правоохоронних органів (включаючи податкову міліцію) і подавайте цивільні позови, які у 100% будуть вами виграні (суди досить жорстко відносяться до відсутності дозвільних документів). А щодо силовиків, то навіть якщо вони і не посадять цих двох єбанутих уродів (добре знаючи про їх річний оборот у сотні мільйонів доларів), то остаточно “вип’ють” усю їх брудну кров, що також буде для них пам’ятним уроком (через банкротство).

  • Дивуюся тому, чого ця лиса залупа ще не сидить у тюрмі за такі серйозні і тривалі шахрайства! Хоча є ознаки того, що О.Конотопський є класичним шизоїдом. Подивіться парочку його відео і зрозумієте що він справжній псих. Що не слово – так про свою геніальність. Мене особисто дратує те, що цей гермафродит ототожнює себе затятого шахрая із справжнім генієм Стівом Джобсом. Хоча, психи завжди в небесах літали і мали себе за богів. В лікарнях усі стіни математичними формулами гімном пописані такими психами як цей уйобок Конотопський, адже у такий спосіб вони доводять лікарям свою геніальність.

 • 31 липня цього року я забув передплатити своєму провайдеру послуги з інтернету за серпень місяць. Після відпадного святкування дня народження мого товариша приходжу додому разом із чарівною дівчиною до себе додому десь біля 2 годин ночі (01.08.2020 року). Як завжди, стоячи під своїми вхідними дверима, відкриваю на своєму телефоні програмку ajax і нажимаю на кнопку віртуального брелока “Зняти із сигналізації”. На жаль, команда не спрацювала. Тоді я ще раз 20 повторив цю команду – знову не спрацювала. Тоді я телефоную у службу цілодобової підтримки ТОВ “АС Манюфекчурінг” і прошу допомогти мені у цій проблемі. І як ви гадаєте, чим мені ці шахрайські сучари допомогли? Вони порадили дочекатися ранку і приїхати до них в офіс в 09-00 і купити брелок за 550 грн. або ж клавіатуру (за 990 грн.). Тобто, я мав просидіти всю ніч під своїми дверима із фотомоделлю, а після 09-00 приїхати до них в офіс і купити додатковий пристрій, що б потім ці грьобані педофіли хвалилися на ютубі як вони уміють заробляти 100 мільйонів доларів на рік? А чи не простіше було б доробити програмне забезпечення, що б коли вай-фай відсутній, програмка автоматично під’єднювалась до мобільного інтернету, який у моєму телефоні постійно присутній. Так ні ж, ці спідоносні геї Конотопський Олександр і Малишев Дмитро умисно програму не доробляють що б і надалі вчиняти шахрайства. Тож мені прийшлося відкрити двері без зняття сигналізації і розбудити свистом моєї вуличної сирени увесь будинок. А для тих людей, хто також зтикнеться з цією проблемою, раджу не купувати у цих разводілово брелок або клавіатуру, а просто вимкніть у себе на телефоні один із двох не коректно працюючих інтернет-каналів: виключіть мобільні дані або вай-фай, тоді кнопка точно запрацює на віртуальному брелоку. На жаль, я до цього тільки згодом методом втика дійшов. Також не ведіться на безплатні сімки від лайфселл, так як ці єблани вступили з цим оператором зв’язку в шахрайський зговір, що б потім нас усіх розводити на гроші на 500%. Відразу купуйте в оператора водафон спеціальні сімки “Для гаджетів”. якщо передплатити за рік, то кошторис складе 30 грн. (помісячна плата у них складає 50 грн., що все-рівно дешевше від суми у 60-75 грн., яких лайфселл щомісяця позапланово нараховує під виглядом понаднормового використання мегабайтів і СМС). Зате якість покриття у водафон на всі 100% якісна (а у лафселл – на 10-20%), а пакет послуг – у водафон на 400% кращий чим у цих смердючих козлів!

 • Цю шарашкіну кантору пора вже закривати. Кожне наступне програмне “вдосконалення” приносить одні розпачі і купу проблем. Наприклад, у самій свіжій версії (дев’ятка) постійно відображається повідомлення про відсутність стаціонарного інтернету (або мобільних даних, або вай-фай), в той же самий час інтернет у мене є в усіх його варіантах, до того ж – швидкісний. Також реакція на комутацію приладів йде із значною затримкою. Якщо раніше нажимання тих чи інакших клавіш миттєво запускало прилади, то тепер потрібно очікувати такої комутації приборів до 5 хвилин. Але найбільше мене дратує те, що програма постійно показує розряд елементів живлення, в той час як тестер показує їх 100% ємність. Сподіватимусь що люди читатимуть ці відгуки і не купуватимуть у цих аферистів так званої сигналізації, адже на ринку є безліч кантор, які продають значно дешевші аналогічні пристрої і без геморою в придачу!

  • Витратив біля 1000 баксів на цю розрекламовану сигналізацію. Вже за декілька днів зтикнувся з очевидною брехнею: при тому що відстань між хабом і детекторами складала усього 6-8 метрів, якість сигнала зв’язку була дуже мінімальною (там де стіни були з гіпсокартону) або взагалі відсутньою (там де стіни були з бетону). Намагався повернути назад усе куплене так як ще не минуло 14 днів з дня купівлі товару, так не прийняли. Почали мені на вуха вішати лапшу про наявну відстань у 2000 метрів, про потребу в додатковому придбанні у них якогось там ретранслятора, про розміщення детекторів у “прямій видимості” з централлю і ще подібну таку херню. Звернувся поліцію. Відкрили кримінальну справу. Зараз ведеться досудове розслідування проти цих уродів.

 • это не производитель сигнализаций, а настоящий мошенник. я купила два комплекта сигнализации и сразу переубедилась, что это все фуфло. дальность связи оказалась не 2000 метров, как это заявлено в инструкции, а на самом деле – 5-15 метров. при чем, эти 15 метров оказались расстоянием от дерев’яного дома в селе до ближайшего сарая (также из дерева). для кого эта вся ложь? ведь при покупке стартового набора никто этих вещей (дальности действия) не измеряет! в квартире эта дальность заканчивается ближайшей стеной из гипсокартона. а что тогда будет из покупателями, у которых стены в доме (квартире) или на фирме из кирпича и железобетона? тем не менее, я обратилась с жалобой в техническую поддержку фирмы Аякс, а там посоветовали мне купить у них ретранслятор. на следующий день купила ретранслятор – проблема вообще не решилась или решилась незначительно, в пределах 5%. если учесть тот фактор, что все выпускаемые фирмой Аякс централи (как и ретрансляторы) не являются влаго- и морозостойкие, то этим и доказывается аферизм Конотопского. соответственно, эти два прибора должны всегда быть в помещении и хорошо спрятанными. Конотопский прекрасно это осознавая продолжал годами врать людям, что дальность связи его фуфловой централи составляет 2000 метров, а в случае скандалов добавляя такую отговорку: “…при условии прямой видимости”. а какая нахер может быть прямая видимость, если в квартирах, домах, на фирмах, на улицах всегда есть преграды?! то бишь, централь и хаб как минимум должны иметь две стенки, изолирующих их от влаги, низкой температуры, конденсата и глаз воров. этого более чем достаточно чтобы посадить в тюрму всю эту жалкую свору мошенников!

  • Имею два работающих комплекта Ajax. Второй комплект стоит в 2-х этажном загородном доме. Иногда уличный датчик теряет связь с хабом. Пришлось отдельно покупать и ставить “Rex” – вроде проблема решена.

 • Підлі скоти і тут нас усіх надурили. Всюду пишуть і консультують (на прикладі інтернет-магазину Розетка), що при пропаданні живлення настройки не злітають, а реле утримуватиме раніше активовану команду до повного відновлення живлення. Так от, я купив розумне реле Ajax WallSwitch (7-24V) для управління приладами. В даному випадку я це реле застосував для керування кнопкою виклику поліції (державна служба охорони). А останнім часом у моєму домі почалися перебої з світлом. ББЖ довго не тримає живлення. Як результат, при пропаданні світла (живлення) це реле постійно деактивовується і спрацьовує виклик поліції. Я вже тричі заплатив штраф за хибний виклик наряду поліції (охорони). Ці сучари-аферисти мають бути покараними за свої шахрайства. 2 дні тому подав до поліції заяву про вчинення кримінального правопорушення лисим чмиром Конотопським.

 • після автоматичного оновлення прошивки на 2.9.0 мій хаб також почав неналежно працювати. весь час показує що не має провідного інтернету, в той час як інтернет є. пробувала виключити мобільні дані що б перепідключитися до інтернету, однак спливає вікно і пише що “не можна виключити можливо єдиного інтернету”, який є на телефоні (мобільний). телефонувала у службу підтримки, а там мені кажуть що потрібно здати мій хаб на платну діагностику. у такий спосіб я прийшла висновку, що ці шахрайські уроди навмисно забивають у програму прошивки помилки що б потім з людей здирати додаткові гроші за діагностику і ремонт, яких насправді не буде, а буде проста перепрошивка на коректну програму!

 • Подключил это гребанное реле к электронному замку в режиме импульс. К сожалению, не всё так гладко, как я себе это раньше представлял. Оказывается, что мне сперва нужно предоставить доступ к управлению реле другим пользователям, без доступа к остальным устройствам. В настройках такая возможность есть, но по факту это не возможно. В правах доступа пользователя есть отдельно селекторы “Управление реле” и “Смотреть устройства”, но если разрешить управление реле, но запретить просмотр устройств – то это реле увидеть будет не возможно. Логика в этой цепочке отсутствует. Можно привязать реле к сценарию, например, смена статуса постановки на охрану. Но если с охраны уже снято, то на повторное нажатие снятия с охраны реле уже не реагирует, т.е. обязательно должна произойти смена режима охраны, чтобы реле сработало. Полный маразм.

 • Меня сводят с ума ложные срабатывания. Хаб обновляется под охраной. Дизайн приложения под андроид красивый, но тонкие бледно-голубые буквы и линии на белом фоне не всегда видны. Были ложные срабатывания Motion Plus – сказали в технической поддержке это сквозняки, хотя в описании заявлено, что ложные срабатывания невозможны. Не уверен, стоит ли теперь докупать такой датчик в комнату с балконом. Самое интересное то, что Хаб мой обновился будучи под охраной, чего быть не должно. Тех поддержка работает некачественно и не компетентна.

 • Пол года назад мы купили эту “чудо сигнализацию”, которая приказала долго жить сирене. Короче, заводской брак. По совету специалистов техподдержки Ajax мы отправили сирену в Киев почтой. При этом замечу, что специалисты Ajax уверили нас, что ремонтные работы проводятся не больше 5 дней. Но как потом выяснилось, что сервис в компании Ajax systems к сожалению оказался не на высшем уровне. Словом, настоящие жлобы эти поддонки с Ajax. В итоге мы ожидаем свою сирену уже третью неделю, а они даже не пытались ее ремонтировать. Вместо того чтобы заменить бракованный модуль сирены, они мне его сейчас поковыряют месяц и не известно что пришлют обратно. Короче, как был совдеп так он и остался. Киевский колхоз. В нормальных компаниях, например APPLE, даже если телефон использовался 9 месяцев но там обнаружится какой то заводской брак, то мне компания Apple его заменит на новый и бесплатно. А эти дерьмовые жлобы с Ajax позорятся и теряют свою репутацию на таких мелких вещах, но очень важных как для клиента.

 • Сталкиваюсь с постоянными ложными срабатываниями. Непонятная чувствительность. Крайне слабые элементы питания. Мой дом деревянный, а система работает на пределе. Решил приобрести данную сигнализацию себе на дачу и заодно написать обзор для компании, в которой я работаю. У нас это повсеместная практика, так как компания крупная по всей России. Много офисов и не одна тысяча сотрудников. Что можно сказать, дачей я пользуюсь не каждый день, а сирену для отпугивания воров иметь хотелось бы. И вот было принято решение о ее приобретении. Дополнительно я приобрел датчики движения. После монтажа и запуска системы, меня сразу начали нервировать звуки тревог дебильного приложения. Если бы встроили разные звуки тревоги – вот это была бы тема. Но вот тут и появился первый камень. Второй камень – это наглая ложь об радиусе действия датчиков системы (на 2000 метров). Я уж думал у меня с этим проблем не будет. Дом всего лишь 8 на 8 метров. Но тем не менее сирена показывает предупреждение “Мощность радиопередатчика максимальная”. Как это скажется на заряде батарей непонятно, не хотелось бы вести провода. Докупил датчики на улицу. Крайне не дешёвый вариант. Потом еще прикупил реле валсвич для дистанционного включения прожекторов. Тут у меня появился и третий камень – не адекватная работа датчиков. У меня на одной стороне забора есть калитка, а через пять метров – ворота. Я подумал, это чудесное устройство перекроет сразу два входа. Да не тут то было. Тут я наткнулся на не совсем понятное для меня слово – “чувствительность”. Получается, либо адекватно работает вблизи либо вдали? То есть, датчик контролирует либо калитку, либо ворота? Хотя тестовый режим видит равнозначно и ближнюю зону и дальнюю. Наверное, тут заврался маркетинг. Слишком жирно на всё сразу. Были моменты со срабатыванием антимаскинга. Не поймёшь, то ли мчаться проверять, то ли нет. Но после пятого подряд срабатывания начинаешь забивать на это дело. То ли туман, то ли наледь, то ли хрен знает что. В общем показывает, что чем то закрыто, потом само очищается. Также есть проблема с реле валсвич – “кушает” электричество, в то время как он без нагрузки. Ну и главная беда данной системы – это срок жизни батареек. Спустя месяц, как запустилась система, начались приколы с разрядкой. Я думал, что мне померещилось: температура на улице +5, а заряд батареек резко пополз вниз к 50 процентам. Приехал, обогрел дом и всё снова возобновилось на 100%. Хотя меня раньше заверили на Аякс, что работа батарей будет корректной при минус 10 градусов. Вот и думай, отрубится или нет этот датчик. И соответственно, разбудит система всех соседей или нет, когда по-настоящему издохнут батарейки? Было принято решение менять батарейки. Конечно, по картинкам это фирменные батарейки Аякса, а по факту – это китайский ноу нейм. Однако, я заменил батарейками бельгийского производителя – “Дюраселл”. Пока всё по 100%, даже при условиях минусовой температуры. Отдельное хотелось бы сказать о работе отдела качества. Да, они мне все-таки позвонили, но только для того, что бы тут же положить свою трубку. Я попытался им объяснить ньюансы проблем их сигнализации, но меня на другом конце провода почему то не стали слушать и оборвали связь.

 • Как я обнаружила, Ajax не работает с мобильным интернетом в зоне неустойчивого сотового сигнала. А причина настолько примитивна – нету внешней антенны. И это при такой большой цене на примитивный товар и при такой мании величия руководителя фирмы, который дерзнул поставить себя в одну шеренгу из создателем Apple. Словом, Ajax – это дорогая “игрушка” для частного дома в непосредственной близости от вышки сотовой связи. И потом, уличная сирена через 1,5 года использования поменяла свой родной цвет с чёрного на грязно-серый (при том что защищена от солнца и дождя). Возможно, следует оставить в этой версии сигнализации подключение к интернету только через кабель? Использование мобильного интернета исключено. В случае неуверенного приёма сотового сигнала, по сколько нет возможности подключения внешней антенны, есть опасность “тихого” ограбления (без уведомления Хабом о нарушении периметра или об вторжении чужого). В перечне дополнительного оборудования нет датчика на критическую температуру в доме. При установке датчиков на открытие двери не исключены “танцы с бубном” – то крышка не закрыта, то связи нет. За меньшие деньги на рынке есть более совершенные охранные системы, работающие с SIMкой в системе “Умный дом” с мобильным интернетом в формате 4G, в то время как Ajax практикует 2-3G. Прежде чем покупать эту дерьмовую систему, хорошо подумайте – этих денег на сегодня она не стоит!

 • Все отрицания менеджеров Ajax объясняются тем, что они хорошо служат своим кормильцам. Кто кормит – за того будут и стоять на смерть. Но мне хотелось бы чтобы они хоть иногда включали объективность и исследовали слабые места своей системы охраны, ну и как минимум сказали своему клиенту что они мол сожалеют за причиненные неудобства. Вот примеры их бестолковых возражений:
  1) “Судя по всему, ваша охранная компания не включила опцию “Проверки целостности системы. Когда опция включена, система проверяет состояние всех датчиков на предмет неисправностей. Например, открытие корпуса датчиков, а также, закрыты ли все двери и окна. Если опция выключена — система не оповещает об открытых дверях и окнах при постановке. Обратитесь к охранной компании, чтобы её представители включили эту функцию”.
  2) “Процедура диагностики и ремонта в большинстве случаев проходит в течение 5 рабочих дней. Мы не объявляем сроки в две недели”. – Это детские оправдания. Система оповещения об открытии окон и дверей – по умолчанию включена постоянно, и ее специально не нужно включать. И еще, та опция у меня была включена с момента приобретения системы Ajax.
  3) Обращаюсь к компании Ajax с жалобами на датчики, которые залипают и могут показывать не то, что есть на самом деле. К примеру, закрыл дверь или окно, поставил под охрану, тут у датчика случается бздык и он залипает в положение закрыто. Ты можешь эту дверь сто раз открыть и закрыть – а он будет показывать, что все нормально и никакого открытия не происходило. И если в этот момент кто-то этим воспользуется, все будет очень печально. Все отрицания менеджеров относительно глюков системы Ajax – детский сад. Меня очень возмутили первые их отфутболивания, это вынудило оставить свой отзыв. После моего отзыва связались со мной менеджера Ajax и предложили замену вышедших из строя датчиков на б/у (отремонтированные). Я отказался и изложил свои возмущения в следующем отзыве. Тогда после долгих разговоров-переговоров была произведена замена трех проблемных датчиков открытия на новые со словами – “Мы не для кого еще не делали такого”.
  Еще оставляю отзыв о пульте-брелке Ajax, так как он не продуман. Когда этот брелок находится в кармане, кнопки нажимаются произвольно: нагнулся или присел – пульт уже сработал. С брелком от автомобиля такого никогда не случалось. Пластик очень дешевый, сильно царапается. После месяца эксплуатации его стыдно доставать из кармана. Повторюсь, что с брелком от автомобиля после 10 лет использования ничего подобного не произошло. Если покупатель платит такие большие деньги, то он имеет соответствующее право на качественный товар, а не дешевое фуфло.

 • Вор двигается по моей частной территории – датчик молчит. При этом замечу, что охрана периметра обеспечивается датчиком, с возможностью контроля 12 и 13 метров ровной поверхности. Датчик закреплен на высоте 1 метр. Для решения возникшей проблемы с так зваными “гостями” техподдержка дала мне некоторые советы, которые ещё больше снизили реакцию датчика. И вообще, любимое их решение на возникшую проблему, это сопоставление их статистики к конкретному индивидууму: «У нас процент брака очень мал, а вот вам попало аж два бракованных товара, значит проблема у вас, а не в товаре». Вору от этого почему то не стало сложнее, а мне – не стало легче. Когда чувствительность на датчике установлена на максимуме, тест система показывает – реагирует только на дистанции в 10 метров. А когда двигаться медленно и еще присев на корточки, то в некоторых зонах срабатывает не всегда, нормальная сработка может быть только по краю угла (максимум 80). Вывод такой, бесплатная услуга по установке — это очень плохая услуга. Учитывая реальные характеристики датчика, территорию нужно перекрывать лучами с нескольких датчиков одновременно, самостоятельно их тестировать и приводить к минимуму зоны где может двигается вор (боком, присев, медленно). А для того, чтобы не ходили незваные гости по территории, снимайте лапшу со своих ушей и сами проверяйте качество, чтобы не было такой ситуации как у меня!

  • Таки да, на сегодняшний день уличный датчик у Ajax только один и характеристики у него не ахти – угол 90 градусов, дальность 12-15 метров. При этом всем чувствительность почему то устанавливается програмно, а дальность – механически (ползунком, который находится на тыльной стороне датчика, которым меняется угол наклона нижнего луча).

 • Купил новый HUB Plus. Достал его с коробки. Даже сим карту не успел вставить как он предупредил меня что он не исправен (это между прочим, самый дорогой хаб). Ну да бог с ним, с кем не бывает. Речь не об этом. Описал я эту странную ситуацию на страничку Ajax в фейсбук. Меня вычислили по ID и представитель компании Полина предложила отослать неисправное устройство им на диагностику (для обмена), которое они пообещали выслать в тот же день. Посоветовавшись с поставщиком решил, а почему бы нет. Выслал я им свой бракованный хаб. Они его три дня никак не могли забрать на почте. Потом снова написали мне на электронную почту с вопросом: “Будете ли вы отсылать HUB Plus или нет?”. Ну, меня это дико удивило потому что я заполнил все документы в их гугл облаке и отослал через 15 минут после отправки им HUB Plus через почту TTH. В итоге, наконец то они забрали неисправный хаб на почте, но вот возникла проблема в другом – прошла целая неделя, а со мной почему то никто не связался с компании Ajax и обещанный неделю назад товар не выслал мне. В общем, эта дерьмовая компания за свои слова абсолютно не отвечает. Дела лучше иметь с поставщиками, а не с самой компанией. Даже не знаю, чем эта вся история закончится. Пока что мои претензии к компании Ajax никто не закрыл.

 • Пол года после покупки сигнализации Ajax существенных проблем вроде не было. Но через несколько дней после монтажа возникла проблема при прикасании к Хабу (прозаически протереть пыль). Происходило ложное срабатывание “корпус вскрыт”, “корпус закрыт”. При вызове специалистов из техобслуживания охранной фирмы не сразу была установлена причина, была попытка обвинить меня в сломанном пластиковом тампере (на крышке), в попытке заблокировать защелку крышки, и т.п. Потом, после длительных диалогов и кучи потраченных нервов, руководство ООО “АС Манюфекчуринг” решило отправить Хаб в ремонт по гарантии. И самое интересное, что ООО “АС Манюфекчуринг” хотело забрать Хаб и оставить объект без охраны на время пока вернётся Хаб с ремонта (оказывается что у них не предусмотрен обменный фонд на время ремонта). Тогда я возобновила нервные переговоры с руководством ООО “АС Манюфекчуринг” и пригрозила, что с ними будет расторгнут договор. После этого представители ООО “АС Манюфекчуринг” привезли новый Хаб для замены. А суть этой “басни” такова, когда мастер подготавливал новый Хаб к замене то увидел, что крышка прикручивается саморезами и понял, что монтажники по халатности или по незнанию не прикрутили крышку на саморезы. Вывод такой: нужно добавить в инструкцию к монтажу информацию про эти “саморезы” или о плохом обучении монтажников. Хотя, когда я пытался погуглить в инете о причине поломки Хаба, то про саморезы увы там ничего не нашел.

 • Минусы и пожелания для компании ООО “АС Манюфекчуринг”:
  1. В приложении мелкий светло-серый шрифт, практически не читаемый. У меня не очень хорошее зрение и я его почти не вижу. Если бы он был хотя бы черным, было бы проще. Но лучше, чтоб он был черным и более крупным. Или что б это как-то настраивалось под каждого клиента (как на айфоне – растягивалось).
  2. Нет возможности поменять порядок устройств. Мне несколько раз пришлось передобавлять устройства и даже решетить хаб, чтоб добиться более-менее удобного порядка расположения устройств. Очень хотелось бы, чтоб такая функция была. Это касается и комнат и устройств в комнатах.
  3. Критические уведомления практически бесполезны. Звук воющей сирены у вас под ухом посреди ночи может оставить вас заикой до конца жизни. Пришлось отключить. Было бы не плохо, если бы можно было хотя бы изменить звук.
  4. Если я включаю логи для юзера, он получает логи по всем группам, даже по тем, куда у него нет доступа. В этом нет никакого смысла. Юзер должен получать логи только по тем группам, которые ему разрешены. Тоже пришлось нахер их вообще отключить.
  5. Если я отключаю логи, то пользователь прекращает получать и пуш-уведомления. Хотя для них есть отдельная настройка. было бы неплохо, если бы логи в приложении и пуши функционировали отдельно.
  6. Хотелось бы иметь возможность конфигурировать уровень важности логов и пушей, которые отправляются пользователю. К примеру, я не хочу, чтоб моя мама получала нотификации о включении реле, но получала пуши о тревогах.
  7. Нельзя включить ночной режим для отдельной группы. К примеру, столкнулся с такой проблемой: у меня клавиатура ставит под охрану группу Квартира. В итоге я не могу включить или выключить ночной режим с помощью этой клавиатуры. Наверное потому, что у нее нет доступа к остальным группам.
  8. В ajax relay нет переключающего контакта, что очень странно. Приходится ставить дополнительное реле, что удваивает расходы на пользование этим прибором.
  9. Нет приложения для айпеда.

  • Может быть вместо Ajax Relay вам нужно WallSwitch (если позволяют характеристики потребителя)?

 • За два месяца был заменён один датчик, садилась батарея с нового набора. Также было а помещении пару ложных сработок, приходилось лететь на работу вместе с охраной и выяснять, что там случилось.
  Так как срабатывала тревога в датчике разбития стекла, это повергло меня в существенный стрес, а охранников – на лишние движения и растраты на бензин.

 • Возмущена тем, что сигнализация довольно таки долго ставится под охрану. Я уже успеваю выйти из подъезда, а соединения с сервером ещё нет. Так же высвечивается постоянно предупреждение о том, что андроид может блокировать пуш сообщения. Зачем мне это читать по 1000 раз в сутки? Но главное то, что это гамно никак не убирается с моего телефона (програмки).

 • Заявленные компанией характеристики сигнализации Аякс далеки от реальности. Указанные значения приведены для идеальных условий, которые у меня на 100% соблюдены, в 10 раз хуже заявленных. Дистанция в 100..150 метров реальная, в то время как ханыги с Аякс гарантируют до 2000 метров. Соответственно я вляпался и теперь должен в этих уродов покупать ретрансляторы, и т.д.
  Приложение для Android очень не доработано. Представители Аякс прочитали эту жалобу и на мой электронный адрес выслали письмо, предлагая обратиться к ним через Facebook. Типа чтобы я им еще и раскручивал популярность их дерьмовой фирмы и аккаунта сайта, в то время как они должны были действовать незамедлительно: решить эти проблемы

 • Полностью разочарован в приобретенном товаре от фирмы Аякс. Наружные датчики работают крайне не стабильно. С первого дня установки была проблема с одним из датчиков – постоянно терял связь. Забирали в ремонт дважды, каждый раз на месяц, и ничего толкового. Потом переставили местами, но помогло не на долго, плюс добавились постоянные ложные сработки второго датчика. Техник, приезжает, но ничего сделать не может. Настройки не помогают. При такой высокой цене качество просто отвратительное!

 • У меня часто срабатывает сирена посреди ночи. При отключении интернета или же электричества – срабатывает сирена. Более того, орут все телефоны, будоражат всю семью, при том, что вся семья находится дома и Аякс не стоит не охране. Возмущен такими недоделками и такой высокой ценой на эту очень расхваленную сигнализацию, которая не стоит даже ржавой монеты

  • В настройках можно отключить срабатывание сирена по именно таким событиям.

 • А у меня проблема с пожарными датчиками. Эта фигня постоянно пищит что грязный, хотя чистил несколько раз подряд камеру. Как можно продавать людям за такие большие деньги обычный мусор?

 • Часто садятся батарейки в брелке SpaceControl. Отправлял в сервис этот брелок, прислали с новой батарейкой – она проработала всего 2 месяца, и тоже села. В других датчиках батарейки тоже работают намного меньше заявленных показателей, хотя они и указаны по максимуму. Спрашивается, зачем покупателю сознательно врать? Чтобы завладеть деньгами доверчивого покупателя? Ведь это расценивается Криминальным-процесуальным Кодексом Украины как самое банальное мошенничество и предусматривает несение криминальной ответственности!

 • Брелок часто не работает. Приходится заходить через приложение на телефоне, это занимает много времени. А в приложении показывает, что брелок полностью заряжен или разряжен. Я живу на 1 этаже, на 2 и 3 этажах – местные драгдиллеры. Я специально поставила сигнализацию, чтобы обезопасить себя и свое жилье, чтобы быстро нажать кнопку и пойти по делам. Если я буду 10 минут стоять каждый раз у двери с брелоком, нажимать сотни раз кнопки – это ставит меня в рискованную и глупую ситуацию, так как люди непонятные в моем подъезде ходят туда-сюда каждые 5 минут. Менеджер компании, с которым мне приходилось общаться – самое настоящее быдло и сексист. Общаясь с моим парнем, который купил и заказал услугу охраны, этот менеджер вел себя предельно корректно, а уже непосредственно общаясь со мной этот менеджер вел себя довольно грубо, навешал мне лапшу на уши (типа, что мой парень отказывался продлевать действие мобильного интернета на следующий месяц). Считаю непозволительным такое поведение сотрудников Ajax, так как руководство компании должно постоянно мониторить поведение своих сотрудников, и в первую очередь – хамов.

 • В моей системе сигнализации используется 4 датчика для окон и двери, 4 датчика движения, два брелка ну и собственно хаб. За гарантийный срок (примерно в течение года эксплуатации) мне поменяли два датчика на окнах, один датчик движения и ремонтировали брелок. Много это или мало решать каждому. Мне кажется многовато. Датчики меняли по причине ложных срабатываний. Датчик движения показывал размыкание/замыкание тамплера по несколько раз за минуту, потом “успокаивался” на несколько дней, потом снова. Совпадение это или нет, но ложные срабатывания начались после какого-то обновления в хабе. Охрана приехала в два часа ночи из-за этого датчика – потому что это саботаж системы, и на такое они выезжают даже если объект не на охране. А датчики на окнах показывали, что окно открыто, при закрытом окне. Поначалу помогало несколько раз открыть/закрыть окно, потом ничего не помогало. Инженер приезжал менял положение магнита, тоже казалось что помогло, но в конце концов сказал что нужна замена. Впечатление на некачественный геркон (брак).

 • Получил очень негативный опыт общения и обращения в гарантийный сервис с датчиком Door Protect. Датчик в один прекрасный момент начал то отключатся, то включатся. После обращения в сервис с проблемой, послали с фразой «не гарантийный случай, окисление из за высокой влажности, требуется заменена всей платы и батарейки». При том, что в документе написано что должно работать при влажности до 75% и температурах от -10 до +40, так же сказано что устройство должно выдерживать «класс среды 2». Согласно данного класса устройство должно быть защищено от коррозии SO. Датчик стоял внутри дома на металлической двери, температура была 15-18 градусов, влажность не превышала 70%. Цена ремонта указанная сервисом составляла 80-90% нового устройства. Сняли с гарантии устройство, проработавшее всего два месяца. 3 недели добивался официального ответа и заключения, как того предполагает законодательство. Дали с боями. В результате я вскрыл корпус, а там вообще не оказалось следов какого-либо «окисления», которое они якобы обнаружили, а также не было следов пайки от ремонта изделия. В результате, устройство работает уже 2 месяца отлично. Вывод делайте сами.

 • После покупки сигнализации Аякс обнаружилось, что датчики окон и дверей боятся влаги. Зимой у меня вышло со строя три датчика и сломался через пару месяцев после установки дверной датчик. В тоже самое время в инструкции про это ничего не написано. Получается так, что эти мошенники специально разводят народ на бабло, а сами купаются в миллионах.

 • Задолбали одни только пульты, очень не удобные (несколько раз случайно в кармане нажималась тревожная кнопка), да и качество их откровенно не очень. Батарейки хватает на месяц, идёт сильный саморазряд, один из четырёх отправлял в ремонт, после которого он стал держать максимум месяца два и это если им почти не пользоваться. На остальные три просто забил (теперь лишь пользуюсь виртуальным пультом в телефоне). Если бы знал, то не покупал их вообще, а так за 4 пульта выложил 2000 грн., фактически выкинутых на ветер. И потом, разработчикам нужно изменить дизайн пультов чтобы кнопки закрывались крышкой, чтобы исключить случайные нажатия. Также нужно что то менять в схемотехнике: нужно увеличить работу батарей хотя бы на шесть месяцев.

 • Сигнализация Ajax полный отстой: часто глючит, постоянно мучают ложные срабатывания, некорректное отображение информации о разряде батарей, ограниченные возможности администрирования и многое другое. Складывается впечатления что эта компания есть сборищем мошенников. И цель этих отморозков одна – грабить на своей лжи людей. Куда только смотрят правоохранительные органы? Эти уроды должны уже сидеть по тюрмам за свои аферы!

 • Сигнализация Ajax не корректно работает на телефонах с андроидом, из-за чего не вовремя приходят уведомления, или вообще не приходят. Именно это и стало причиной того, что мою квартиру однажды обокрали. И то, если бы я сам не зашел в приложение, я бы так и не узнал что это со мной случилось. При этом замечу, что я пробовал все методы для решения проблем с пропадающими уведомлениями на телефон-андроид, которые советовали работники технической поддержки Ajax, но они ничего не помогли. Считаю правильным подать гражданский иск на эту шарашкину кантору и заявить в полицию.

 • У меня также есть претензии к фирме Аякс. Две железобетонных стены в квартире и все, сигнал от датчика начинает очень сильно хромать, хаб постоянно теряет коннект и бесконечно переподключается. Так же бывают случаи, когда пропадает интернет, но система через GSM почему то не сообщает о возникшей проблеме. Техническая поддержка этот вопрос решить не смогла.

 • Тепер мені зрозуміло, чому ця лиса і шахрайська потвора, вважаючи себе генієм 21 сторіччя, не працює за кордоном. Прочитавши всі ці відгуки, а також відгуки на інших сайтах (тіпа “отзовік) я здогадалась, чому він торчить у Києві. Виявляється, причина цьому значно прозаїчніша, чим про нього напевно люди вважають. Справа втім, що дурнувата легенда Конотопського про його ноу-хау може спрацьовувати лише у нас в Україні, де кожен перший українець – дуже наївний і довірливий (тобто лох). А за кордоном, якби він так вчинив хоча б із одним клієнтом, як це він регулярно робить в Києві з усіма своїми покупцями, то він би у першому ж цивільному позові, ображеному ним клієнту, виплатив би мінімум як мільйон доларів. Відповідно, парочку таких до нього позовів – і він повний банкрот. А що стосується його нинішніх афер, то він би і дня за кордоном на волі не пробув: відразу сів в би в тюрму або на електричний стілець.

 • не розумію, чому тут стільки багато людей намарно страждає, марнуючи свій час і псуючи власне здоров’я? більше чим очевидно, що аферист Конотопський О. В. від цього зовсім не переживає, а навіть примножує свої статки (судячи із його рекламних відеороликів)! як адвокат поясню вам, на минулій неділі я подала на цього афериста два цивільних позови в суд. крім цього, я паралельно відкрила на афериста Конотопського сім кримінальних справ, 2 з яких – в податковій міліції. повірте мені на слово, з аферистами потрібно розмовляти на мові правоохоронних органів. на жаль, тільки таку мову спілкування аферисти і розуміють. як адвокат раджу вам усім відкривати на Конотопського кримінальні справи та подавати цивільні позови. при чому, можна це робити по окремо, або гуртом. у тому і другому випадку цьому засранцю буде гаплик. як тільки його кредитори про це пронюхають, Конотопському буде повна хана! а кредитори про це точно дізнаються, повірте мені.

 • Пользуюсь этой “сырой” разработкой Ajax около года. Но даже за этот небольшой период времени у меня успела сгореть консоль Hub и вышла из строя два комнатных датчика движения. А за первые два месяца эксплуатации Ajax – разрядилась батарейка в датчике дыма. И это не смотря на хвалебные рекламные заявки Конотопского А. В. о том, что батарейки должны служить своему хозяину не меньше 6-7 лет. Получается так, что этот урод сознательно обманывает массы людей чтобы заполучить их денюшки. Последнее есть очевидным преступлением, преследуемым ст.190 КК Украины. Пора брать этого лысого урода Конотопского за его гнилые яйца и тащить его к следователю! Если бы он в своих рекламных постах писал и говорил правду хотя бы о реальном сроке службы батарей, тогда бы никто не купил у него этой позорной сигнализации. Если хорошенько посчитать, то лишь одна замена батареек в одном комплекте сигнализации обойдется клиенту Конотопского, имеющему 15 детекторов, около двох тысяч гривен. А если к этой сумме добавить еще и помесячную стоимость мобильной связи (особенно тем, у кого 2 симки), деньги за ремонт постоянно выходящих со строя детекторов, а также дополнительные суммы денег за перерасход трафика (особенно в Лайфселл), тогда эти траты будут достигать около 5000 грн. в 2-3 месяца. Разве этой информации не достаточно чтобы прийти к очевидному выводу, что проводная сигнализация от полиции (или беспроводная автономная GSM сигнализация, но от другого производителя) будет значительно дешевле, полезнее для здоровья и гарантированно сохранит имущество людей?

 • Эта драная сигнализация Ajax настолько часто глючит, что изрядно портит все мои нервы. Постоянные ложные срабатывания, частые потери связи датчиков с Хабом, не корректное отображение информации о разряде батарей, пропадание некоторых информационных уведомлений, удлиненное время принятия команд, ограниченные возможности администрирования настолько портят мне каждое утро настроение, что так и хочется взять кирпич и прийти с ним в офис пидраса и жалкого негодяя Конотопского и разбить ему его иудейскую физиономию!

 • Датчики на відкриття вікон фірми Ajax – повне гівно! У моєму прикладі не включилися два датчики при їх початковій установці, а ще два – зламалися впродовж їх експлуатації (протягом півроку). Постійно пропадає зв’язок із сервером. Нестійкий і дуже слабий сигнал усіх типів датчиків із хабом в той час коли в інструкції написано, що дальність зв’язку рівняється 2000 метрам. На мої скарги з цього приводу в технічну підтримку Ajax останні уточняють, що коли писали цю інструкцію то вони мали на увазі 2000 метрів на рівній місцевості і без перешкод. А хіба таке буває в містах? Повний бред, якщо не примітивне шахрайство, за яке потрібно Конотопському особисто відповісти в кримінальному суді!

 • Не рекомендую покупать эту полнейшую фигню. Это не сигнализация, а полный отстой! И вообще, я располагаю информацией из правоохранительных органов, что мистер Конотопский, используя свой ресурс (сервера) и “дырявость” своих программ, помогает обворовывать объекты. Он попросту отключает детекторы в нужном месте и в нужное время, а домушники себе спокойно заходят на так называемый охраняемый объект и берут что им понравиться, при этом даже не спеша. А потом все списывается якобы на “сбой” системы и на “пропадание” сигналов тревоги.

 • Приложение под андроид работает значительно медленнее, чем под IOS. А что касается IOS то и это приложение часто “теряет” хаб, когда происходит обновление информации и в этом момент телефон переключается с LTE на Wi-Fi или наоборот. Релоад не спасает, лечится только выгрузкой приложения.

 • Датчики на вікнах дуже погані. В ванній кімнаті, де є волога, один датчик дуже швидко вийшов з ладу. Згодом і другий датчик перестав працювати у коридорі. На фірмі сказали, що така заміна “не гарантійний випадок”. При зовнішньому огляді я побачив, що в корпусі такого датчика є отвір, через який добре видно електроніку, на яку легко може попасти волога. Запитується в Ajax, а що заважало зробити корпус повністю закритим? Тому за розробку форми і концепції саме цих датчиків ставлю оцінку 2 (по п’ятибальній шкалі). Зараз почав глючити і третій датчик у ванній кімнаті (хоча вологи вже там менше – я користуюсь осушувачем). Мені не зовсім зрозуміло, чому за рік користування сигналізацією Ajax я повинен додатково сплачувати за 2 поламаних датчика, в той час коли гарантія складає 24 місяці? Також не зрозуміло, чому по гарантії фірма Ajax не хоче міняти браковані прилади? Поспілкувавшись з менеджером Аякс, виявляється, що їх датчики не підходять для вологих приміщень. Це дуже слабке місце для них, тому вони тіпа не радять розміщувати датчики у вологих місцях. В той же самий час я б радив цій шарашкіній конторі розробити бездротовий датчик, який би міг нормально працювати в вологих умовах, адже у них уже є вуличні сирени і вуличні датчики руху, які нібито не бояться вологи, чи це чергова брехня разволілово Конотопського?

 • В моєму приватному будинку встановлені внутрішні та вуличні датчики Ajax. Робота вуличних датчиків викликає ряд нарікань. Хибні спрацювання бувають і в сонячні дні, і в дощ, і в сніг. Інколи здається мені що може це насправді не сигналізація, а якісь муляжі? Наприклад, ввечері коли немає ніяких погодніх факторів, датчик “виявляє” маскування при тому, що нічого не відбувається поруч. А раз це так, тоді навіщо я заплатив за ці цяцьки такі великі гроші лисому евнуху і повному балбесу О. В. Конотопському?

 • Ajax хвастается и торгует абсолютно дубовыми технологиями. К примеру, пожарный датчик не прошивается. Всё что он изначально умеет (со всеми его багами) – так оно и остаётся навсегда. Это касается и всех остальных датчиков Ajax – они также не прошиваются, прошивается только база (на новую версию). Конкретно больше всего разочаровал пожарный датчик, который я установил в котельной с твердотопливным котлом. При каждой загрузке дров, при утечке дыма из открытой камеры загрузки, он начинает пищать и поднимать тревогу “пожар” из-за превышения уровня угарного газа в помещении (при загрузке дров). Хотелось бы отключить датчик газа в пожарном датчике и оставить только срабатывание на резкое повышение температуры и на задымление. Или хотя бы поднять порог срабатывания на загазованность. Но нет, нельзя, ведь датчик не прошивается. Датчик как поднимал тревогу, так и будет поднимать. Единственный вариант – выключить его и продать, что делает его бесполезным для меня. И вообще не понятно, почему нельзя совместить функционал “пожарного датчика” с обычным датчиком движения, который уже меряет температуру (а значит – может сигнализировать пожар при резком её повышении). Нужно только добавить оптический датчик и всё – пожарная защита готова (на уровне обычных дешевых пожарных датчиков). Можно обойтись без дорогого датчика газа.
  Меня также раздражает формирование ценовой политики Ajax за принципом затвердевшего иудея – меньше чем за 650 грн. нельзя ничего продавать. Даже датчик утечки воды, который из себя представляет всего лишь батарейку, 4 контакта вне корпуса и передатчик стоит 650 грн., хотя себестоимость его не более 50 грн., в виду простоты исполнения. Пульт-брелок для постановки/снятия с охраны user unfriendly. Маркировка кнопок интуитивно не понятна: иконки “С”, “О” и “С” в кружочке. Кстати, а что такое “С” в кружочке? Это ночной режим? Тогда это нужно запомнить. Мои старики, которым я поставил Ajax, постоянно путают эту кнопку с другими. Спрашивается, а что мешало нарисовать кровать на этой кнопке? А ещё лучше сделать версию пульта только с двумя кнопками: “ВКЛ” и “ВЫКЛ”. Для тех, у кого нет ночного режима. А ещё Ajax сделал размеры всех кнопок на брелоке одинаковыми: снять/поставить, ночной режим/тревожная кнопка. Поэтому в темноте, в зависимости от того как вы возьмёте брелок (вверх ногами) будут нажиматься разные кнопки. Ведь на ощупь они все одинаковые – везде кружки одинакового размера. Уровень стандартизации желает лучшего. Брелок сам по себе нажимается в кармане, если присесть чтобы шнурки завязать. А что касается “умной” розетки, то она пропускает через себя максимум 500 Вт (пиковых). Т.е. подключить на неё электрокотёл нельзя, без напильника. А если с напильником – тогда зачем мне Ajax? С напильником я и сам закажу мощное реле с Али-экспрес и посажу его на розетку Xiaomi или аналог, где всё предусмотрено для такого.
  На сколько я понял, Ajax никак не интегрируется со сторонними сервисами умного дома. Т.е., у вас могут быть сторонние приборы, завязанные на какой-нибудь облачный сервис, но интегрировать все в единую систему будет сложно. Основа смарт-девайсов – что бы люди, покупая коробочку, со временем получали обновления и новые функции. В Ajax все наоборот: появился новый датчик движения с фотокамерой, но для ее работы нужен Ajax Hub 2 или Ajax Hub plus, именно новая железка. А что будет дальше, Hub 3, Hub 3.1 и т.д.? Отказ от обратной совместимости? Отдельно нужно сказать и о наших младших братьях – домашних животных. Идеально подстроить чуствительность под вашего кота/собаку не получится. В программе для датчиков движения есть только три уровня чуствительности: низкий, средний и высокий. Если средний реагирует на собаку, то придётся ставить высокий. А на высокой чуствительности датчик не сразу среагирует на человека. Недостаточно градаций чуствительности. Исправить это уже никак нельзя, потому что датчики не прошиваются. Если вы поставили симку в Хаб и хотите, чтобы СМС о недостатке средств на симке приходили вам на телефон – невозможно. Хабу очень сложно перебрасывать сообщения. Список доступных охранных компаний никак не сгруппирован/отсортирован и отображается в зависимости от локации вашего телефона, хотя Хаб находится в другом месте. С этого всего вытекает то, что шизофренику и мошеннику Конотопскому очень далеко до заявленной им гениальности Стива Джобса, Стива Возняка и Рональда Вейна!

 • Самая дешевая сигнализация, которая сейчас есть на рынке (примером, как у меня сейчас есть за 980 грн.) будет понадежнее, нежели расхваленная аферистом Конотопским А.В. – Ajax Hub 2. Этот тип сигнализации, которую я имел глупость недавно также купить, из 10 тревог отправила мне СМС и звонков только 7 раз. Push-уведомления не приходят или вообще, или приходят – но сразу все (пачками). Ajax Hub подключен к интернету по кабелю (витая пара) и по сим-карте (мобильный интернет). Сперва я грешил на оператора, а потом – на свой мобильный телефон. А потом выяснилось, что эта же самая сим-карта, которую я поставил в “дешевую” сигнализацию (за 980 грн.), срабатывает в 100% случаях и своевременно, без каких либо глюков. Теперь сильно жалею, что выбросил свои деньги на ветер, когда по своей глупости или торопливости также купил комплект сигнализации Ajax Hub 2. Никому не советую покупать эту сигнализацию. Обходите стороной этих чокнутых мошенников и разводил.

 • Користуюсь сигналізацією Ajax близько 3 років. Однак цього часу було вкрай достатньо, що б остаточно зневіритися у заявленій світові геніальності шизіка і шахрая Конотопського. По-перше,
  надійність цього виду сигналізації не варта елементарної довіри. Через бракований клапан недавно придбаної пральної машини я затопив трьох сусідів, що мешкають нижче поверхом. І це попри те, що я придбав у виробника Ajax спеціальний детектор протічки води. Датчик очевидно спрацював, але повідомлення від аплікації не поступало: ані пуш, ані дзвінок, ані СМС. Також не спрацювала сирена. Натомість в годин 5 ранку мене розбудили дуже злі сусіди, яких я затопив. Підтримка Ajax так і не знайшла причину у цій неполадці, однак плювалася на Android. В той же час я маю дещо іншу думку про роботу Android, однак на цій системі аплікація Ajax працює ще гірше чим на іOS, особливо з нотифікаціями. І як би там техпідтримка Ajax не виправдовувалася, у мене є безліч прикладів на відмінно працюючих програмах, що теж використовують платформу Android. Я чудово розумію, що мобільна аплікація Ajax писалася під iOS, а згодом була неудачно адаптованою під Android, але так же робити не можна, адже це в потенційну шкоду усім клієнтам і в неповагу і позор Ajax. Якщо не хватає власного розуму, то є сенс найняти тих, хто здатний написати по всіх параметрах правильну і працездатну версію програми для Android. При цьому окремо зазначу, що техпідтримка Ajax не знайшла жодного рішення на мої 5 звернень (скарг) з приводу неполадок у роботі їх сигналізації. Лише лунали наполеонівські обіцянки невдовзі покращити сигналізацію, в той час як кожна нова прошивка добавляє проблем, а не убавляє їх!

 • У датчиков Ajax Motion Protect Outdoor очень часто срабатывает антимаскинг, что приводит к ложному срабатыванию сигнализации. Чаще всего датчики срабатывают во время осадков. В период, когда наблюдается контраст температур (когда днем теплее чем ночью), датчик покрывается легкой изморозью и срабатывает защита от маскировки.

 • Покупал два комплекта сигнализации Ajax с разницей в шесть месяцев. Пользуюсь этой сигнализацией меньше года. Первый комплект работает более-менее, а вот второй – просто ужас. На двух датчиках движения (из трёх возможных) и одном датчике открытия, индицируется довольно большой разряд батарей, хотя работают они практически в одинаковых условиях.

 • Ajax UARTBrige не всегда корректно работает с брелоками. Использую “Лунь 11” (mod.5 с прошивкой 92). К нему подключен UARTBrige, прописаны 2 брелока SpaceControl. Другие устройства Ajax не используются. Чувствительность выставлена на максимум. Вся эта система не всегда реагирует на брелоки, то есть не всегда удается поставить объект на охрану с помощью брелоков, снять с охраны, поставить в режим “Остаюсь дома”, включить тревогу и т.д. Батарейки в брелках новые. Процент несработок равен примерно 10. Приходится использовать приложение “Мобильная клавиатура”…

 • Брелоки для постановки на охрану крайне плохи. Батарейки очень быстро разряжаются, даже после замены на новые. Часто возникают ложные срабатывания пожарных датчиков. Если датчики сообщают о необходимости их очистки – очистить их самостоятельно не удается. После такой очистки пожарные датчики всё-равно сигнализируют, что нужна их очистка. Запасные части (крепежные кронштейны для датчиков) неадекватно дорогие. Для герконов вообще можно было бы сделать стандартный кронштейн (для сомка и магнита) с тамперной отливкой. При выходе из строя блока питания Хаба – быстрая его замена вообще не возможна. Приходится заново приписывать все датчики на новый хаб, даже если использовать запасной хаб на время ремонта.

 • Нарешті шило вилізло із мішка. Усе почалося з того, що мій терпець також увірвався і я теж відкрив кримінальну справу на ханигу Конотопського О. В. А в минулу п’ятницю – був на допиті у слідчого. Те що я узнав в поліції про шахрая О. Конотопського – мені закружило голову. Виявляється що він із його шахрайською фірмочкою уже давно були в полі постійного зору поліції і СБУ. За даними правоохоронних органів це падло уже давно співпрацює із злодійськими угрупуваннями, які обкрадають квартири, приватні будинки і заміські дачі. Тепер нарешті зрозуміло, чому система Ajax не завжди надсилає сигнали тривоги і чому так часто глючать датчики. Як з’ясувалося, Конотопський О. В. умисно втручається в діяльність роботи хабів своїх клієнтів з метою тимчасового виведення їх з роботи та забезпечення безпроблемного проникнення крадіїв-подільників на потрібні їм об’єкти. Саме у такий спосіб Конотопський О. В. допоміг своїм подільникам-домушникам обікрасти 278 квартир (обладнаних системою охорони Ajax) лише в 2019 році. Якщо перечитати відгуки людей, які тут знаходяться і добре прожувати прочитане то без труда можна здогадатися, чому людям не приходили СМС, дзвінки і пуш-повідомлення про спрацювання детекторів відкриття дверей (вікон) і детекторів руху, що супроводжувалося обкраданням квартир. Таким чином, це не випадковість і навіть не баги електронної системи охорони, що не приходили тривожні повідомлення від системи Ajax, як раніше так думали ті люди, яких обікрали. Це наслідки злочинної діяльності дуже великого кримінального угрупування, яким керує дебіл і шизофренік Конотопський О. В. Так що раджу усім тим, кого пограбували у подібний спосіб, звертатися в правоохоронні органи. Аферист Конотопський О. В. невдовзі і так уже сяде в тюрму. Питання лише утім, на скільки років його посадять і с ким буде сидіти в одній камері, а також хто буде темними ночами трахати його іудейське очко.

 • Слабке кріплення на датчиках Ajax Door Protect постійно зміщується та видає повідомлення про вскриття датчика. Не зрозуміло, як працює контроль живлення радіодатчиків на Ajax ocBridge (до ППК підключено згідно інструкції, а інформація про розряд батарейки не приходить). Виникають випадки втрати зв’язку з датчиками при середньому чи низькому рівні заряда батарейок.

 • Купил три базы на три офиса. Также купил три базы на подарки знакомым. Через год начались постоянные проблемы. Сигналит датчик задымления (на слабый аккумулятор). Сигналит дверной датчик – слабый аккумулятор. Сигналит брелок – слабый аккумулятор. Отправил все это барахло в ремонт, но через год все это вновь повторилось. Еще через месяц – показал полный заряд батарей. Хотя неделю назад показывал всего 10%. Сигналит сирена – слабый аккумулятор. На все аккумуляторы Ajax гарантирует работоспособность в 5-7 лет. С левой стороны главного датчика – не ставит на сигнализацию. Приходилось переворачивать главный датчик, что б мелкий магнит срабатывал с правой стороны датчика. И тогда система начала ставиться на сигнализацию. Такое ощущение, что в компании Ajax нет тестировщиков и людей с человеческими мозгами!

 • В сигнализации Ajax не хватает выхода для АКБ большей ёмкости. При длительном отсутствии электропитания (более 6-7 часов), особенно при использовании на даче, система сигнализации полностью вырубается. Производитель заявляет про длительность работы датчиков. Пока это они ничем не подтвердили, а вот клиентская практика показывает, что это наглая ложь!

 • Комбинированные датчики дыма и угарного газа – полное дерьмо. После всего-то двух месяцев работы четыре из восьми таких датчиков, да и обе внешние сирены вышли со строя. Я был вынужден отключить эту унылую пародию на сигнализацию. Задолбали ложные срабатывания и рев сирен. В помещениях, где эти датчики ложно срабатывали, не то что печки я не топил, но и плиты не зажигал. Там вообще никто не находился. Пришлось сперва один датчик отключить. Думал брак, потом поменяю. Но потом выяснилось, что половина таких датчиков бракована. Это полная жесть!

 • Конкретно и банально о больших «минусах» сигнализации Ajax, из-за которых я сейчас ищу способ заменить ее на другую.
  Интерфейс с кнопками вкл/выкл устроен таким образом, что нажав на ходу, в движении, ты не активируешь функцию, а входишь в подменю с описанием характеристик и состояния. Из 10 случаев нажатия в восьми случаях я попадаю в подменю, а не активирую функцию. Если я хочу избежать потери нервов и времени, мне необходимо остановиться, если я иду или упереться локтем в подлокотник если еду, что попасть точно в кнопку своим пальцем. Не коснувшись, а мазнув по ней или попав не в точный ее центр, я снова в подменю. Оказавшись там, мне надо выйти и снова попасть в кнопку. И так не раз. Как правило, подъезжая к дому, я заранее хочу открыть электрические ворота, включить уличный свет, но в движении, получаю больше раздражения чем удовольствия от такого ненавязчивого сервиса. Проблема решается элементарно: надо кнопки сделать крупнее, потому что все телефоны, так или иначе ограничены размером монитора. Также можно сделать эти кнопки с такой функцией, что б любое прикосновение, точечное или вскользь, ничего другого не делало кроме как активации функции. “Вход” в характеристики и описание состояния нужно вынести с этой панели в отдельное подменю настроек. Оно тут не нужно. Меню с кнопками активации функций, должны открываться сразу, при открытии программы. Ибо активировать какую то функцию, единственная и главная моя цель, из-за которой я вхожу в программу. Ни настроить ее, не полюбоваться извещениями, нет, именно включить свет, отключить котел обогрева, войти в просмотр видео с камер. Поэтому, я не должен тыкать пальцем по меню, чтоб наконец оказаться там, для чего я вообще все это оборудование покупал. Вход в режим просмотра видео, бесконечно долгий. Даже если я не выключал приложение и оно весь день висит включенное, я все равно жду больше минуты чтоб увидеть что происходит там, где моя камера работает.
  Я пробовал связаться с техподдержкой и описать эти проблемы. Но это нереально сложная схема. Писать нужно на почту. Письмо возвращается и не понятно, не то сервер перегружен, не то там читать некому. Решение опять таки на поверхности: бесплатная горячая линия, например с голосовыми сообщениями. Надиктовал и отправил. А вы там потом прослушивайте и переводите. Или окно для текста. Напечатал оставил контакт и отправил. Прочтут – свяжутся если что. Очень “сырое” программное обеспечение. Отсутствие нормального контакта с пользователем. Бесконечно долгая и пока нулевая реакция на замечания. Менеджмент получает деньги не за что и видимо не пользуется сам своими продуктами. Был бы я на их месте, эта программа бы уже была исправлена под нас – пользователей, и была бы лучшая. Хотя я себя гением не считаю, как долбаный придурок Конотопский. На данном этапе программа Ajax может использоваться только в уборной и лишь для подтирания жопы таких конченных засранцев как аферист Конотопский!

 • Сим картой не пользуюсь. Хаб подключён к домашнему проводному интернету. Если ночью кратковременно пропадает интернет, начинает орать сигнализация. Хотел как то это устранить путем изменения настроек. Но не тут-то было. Искал инструкцию на сайте производителя, так и не нашёл ее там. Написал письмо в техподдержку, так они про инструкцию вообще мне не ответили. А вот по проблемам срабатывания сирены по ночам – ответили в такой манере: «Так и должно быть, ты что, дурачок? Терпи, нам то виднее как должно быть». Уже думал избавиться от этой сигнализации, но с новым обновлением появилась возможность отключить срабатывание. Итог: система сигнализации с большими косяками по софту и критически дорого стоит. За эти деньги все должно быть идеально и ошибки должны быстро исправляться. Но на деле это не так, поэтому новую систему буду брать от xiaomi. К счастью, на и дешевле и проще. Очень надеюсь, что мой отзыв учтут и сделают так, что бы я мог рекомендовать ее друзьям. PPS интеграция с Яндекс-станцией была бы уместной, если бы не киллер фич с огромным конкурентным преимуществом.

 • Установили уличные датчики согласно инструкции. И хотя везде сказано, что эти датчики оснащены контролем от ложных сработок на домашние животные, из 7 датчиков ложными сработками меня начало терроризировать 5 датчиков. Звоню в техническую поддержку Ajax, а там барышня говорит мне, если есть деревья или кустарники ростом с человека, то будут сработки. Или если эти датчики установлены под открытым солнцем, то нагрев до температуры тела этих датчиков будет провоцировать ложные сработки. Чтобы понять эту систему сигнализации, я пробовала экспериментировать: взяла простынь и держа ее перед собой двигалась перед датчиками движения, но никакой реакции не было. Отдельно следует озвучить проблему брака уличных датчиков движения, по поводу чего я отправила Ajax почтой на их замену. Но, уже больше месяца прошло как Ajax отмораживается, так как не высылает замену. То у них курьерская служба что-то перепутала, то ещё что-то у них там случилось.

 • Много чего еще не доработано в сигналке Ajax. Баланс счета сим-карты почему то нельзя получить при отрицательном балансе. Эта беда наблюдается и при подключении через проводной интернет. Постоянно орет сигнализация на телефоне при обрыве связи, не настраивается если установлена быстрая реакция на пропажу сигнала. Очень глупо, что нельзя использовать один пульт для нескольких Хабов в одном аккаунте. А если офис очень большой и стоит сразу несколько комплектов сигнализации, то что, нужно для каждой свой пульт иметь или же через приложение на телефоне мучиться?
  Датчик открытия иногда самопроизвольно срабатывает. Датчик движения имеет направленный диапазон действия и плохо реагирует. Приложение долго получает статус охраны Хаба при открытии. Даже при регистрации пользователя возникают проблемы и не с первого раза получается зарегистрировать аккаунт.

 • Пожарный датчик, панель Key Pad и брелок Space Control мне крайне не нравятся. Пожарный датчик – это просто зло, других слов нет. Из 5 датчиков не работают 3. Хуже всего, что они произвольно запускают сирену и что это может случиться в любое время. В том числе в 3 часа ночи, как это было у меня, надо ли говорить, в каком счастье от этого была вся моя семья и соседи? Прочистка камеры датчика отдельная песня. Сама процедура не сложная, но у меня после прочистки не сбрасывалось предупреждение о необходимости прочистки в приложении, что дико вымораживало. Соответственно, очень не хватает кнопочки сброса на корпусе. У двоих датчиков сломались тамперы. Они на соплях приделаны и датчики теперь все время показывают предупреждение, что корпус открыт. В общем, я категорически не рекомендую покупать этот девайс. Key Pad выглядит откровенно дешево. Передняя панель из пластика, хотя за такую цену могли бы стекло поставить. Еще один минус – отсутствие экрана. А так как нижний и верхний ряд очень похожи, люди реально путаются (стоит у меня в офисе). Кроме того, те, кто не часто снимают/ставят сигнализацию с панели, как правило, забывают, как это делать, что говорит о неудачном интерфейсе и алгоритме постановки и снятия. Брелок Space Control крайне неудачная с функциональной точки зрения форма брелока. Выпуклые кнопки приводят к периодическому срабатыванию тревожной и других кнопок в сумке. Особенно если ключи с брелоком лежат в “продавливаемом” внешнем кармане. Как итог, жена отказалась от его использования. Отдельно стоит сделать плевок на вечно отваливавшуюся уличную сирену, которая постоянно теряет связь с хабом.

 • Проблемы предприятия Ajax в деталях:
  1. Попробуйте купить продукцию у этой компании как предприниматель и вы сразу же поймете что это за кантора. С меня сначала потребовали доверенность (при том, что я сам пришел получать груз). Вы представляете себе, я должен выписать доверенность от себя на себя? После моего отказа предоставить доверенность, меня попросили написать письмо, что я не имею претензий по качеству покупаемых изделий (до получения и принятия оборудования). В общем это был цирк одного актера – главного бухгалтера.
  2. Оборудование предприятия Ajax работает проблемно, а именно:
  2.1. Умные розетки оказались глупыми, так как розетка даже не может сообщить, когда потребитель тока отключился. Что же в ней такого умного? По факту я могу перезапускать розетку и узнаю, что розетку всю вытащили – вы хоть немного нормальные после всего этого?
  2.2. По факту заявленная дистанция действия системы в 3000 метров не соответствует действительности. У меня за столбом сетевой шкаф из тонкого металла, а датчик находится в тонюсеньком сейфе. Так вот, эти датчики постоянно теряют связь. Тогда зачем лгать о крутости своего протокола? Собранный на скорую руку датчик (на Z-Wave) отлично работаем в аналогичных местах их установки, но при этом в два раза дешевле стоимости продукции предприятия Ajax.
  2.3. Если у вас в системе будет хоть одно слабое звено, как у меня датчик, который теряет связь – у вас не будет возможности настроить специфичные параметры обмена именно для этого устройства. Вам придется ухудшать все параметры обмена – тем самым существенно снижая уровень безопасности.
  3. Есть претензии и к програмному обеспечению.
  3.1. Камеры по rtsp у Hi Watch не работают. Фото показывает, видео не воспроизводится и ничего с этим не сделать, как и с тем что нет интеграции по архиву. Зачем тогда заявлять об этой функции?
  3.2. Нет доступного API, только для охранных организаций с большим парком. Постойте, вы же умные устройства продаете для управления, а возможности самого управления не даете. Я не могу их интегрировать никак. Я уже привык к Home Kit и интеграциям в кассовые системы. Как мне кажется, ребята с предприятия Ajax захотели взять высокую планку – но не вышло. Я как потребитель считаю, что нужно было сперва сосредоточиться на деталях, потому что в итоге – одни проблемы.

 • у мене подібна ситуація: після ремонту Хаба перестав працювати вайфай модуль. замінювати товар компанія категорично відмовилися, а грошей за такий варварський ремонт – не повернули. приблизно через місяць після такого ремонту я зв’язався по телефону із технічною підтримкою Ajax і розповів про проблему вайфай модуля (не як про наслідок їх похабного ремонту, а як наслідок самостійного виходу його ладу). працівник технічної підтримки Ajax Поліна попросила надати для компанії доступ до мого Хабу в розділі інсталятора. після того як я надав доступ до свого Хабу уже минула неділя, а проблема залишається досі не вирішеною. більше цього, Поліна повідомила мене по телефоні, що компанія не знає як можна вирішити цю проблему. з цього моменту на всі мої телефонні дзвінки Ajax не реагує. усі мої телефонні номери компанія Ajax блокує – не піднімає слухавку. саме у такий спосіб ці трикляті педофіли та геї і “заробляють” свої мільйони, якими в інтернеті дуже часто хваляться. побачивши цей витяг з ЄРДР я ще один раз переконався, що це не завод по виготовленню охоронної сигналізації, а справжній зброд шахраїв! прошу адміністратора цього сайту залучити і мене до цього кримінального провадження як потерпілого (або як ще одного свідка неправомірних дій Ajax). гуртом ми скоріше і жорстокіше здолаємо цього йобнутого шизофреніка і афериста Конотопського! ця шахрайська фірмочка неодмінно має невдовзі переселитися до тюремних казематів!

 • Ця підла тварюка Конотопський О. В. роками обманює людей, фальсифікуючи різноякі поломки датчиків сигналізації Ajax, в той час як їх практично не існує. Ці тварюки своїми дефективними програмами оновлення навмисно викликають технічні неполадки в роботі пристроїв сигналізації у мільйонів своїх клієнтів, за вирішення які згодом справляють чималі гроші. А при проведенні так званого ремонту датчиків ніхто і нічого насправді “в залізі” не ремонтує, а просто робить перепрошивку приладу корректною програмою. Дуже дивно що цей урод Конотопський О. В. досих пір ще не попався на своїх аферах і не сидить в тюрмі!

 • цій шахрайській шльондрі Конотопському О.В. прирівнювати себе до технічних винаходів і розробок Епел – як до самого синього неба! я також притримуюся думки про те, що Конотопський О.В. є психічно хворою людиною і потребує лікування в психіатричній лічниці, при цьому бажано – в тюремному закладі. нехай там його лікарі-психіатри спокійно лікують, а паралельно він там навчатиметься азам програмування (як вторинна освіта). сигналізація Ajax, в тій формі яка зараз вона являється людям на ринку збуту, є нічим іншим як спосіб потенційного обману і видоювання грошей з багатих Буратіно. однак не зрозуміло, чому ці самі багаті і норовисті Буратіно досі не помстилися Конотопському О.В. за їх обман і за видоювання коштів? в заправило, кинуті круті особи в таких випадках відривають своїм образчикам-аферистам голови або ж зривають їх за допомогою РГД-1 або СІ-4 у власних автомобілях!

 • дірявий гандон Конотопський О. В. роками не реагує на скарги клієнтів стосовного програмних недоліків, які не дозволяють відключити гул сирени. а саме, у мене на айфоні встановлено два авторизаційних записи (в які можна зайти через меню вибору потрібного хабу) для двох окремих хабів. при хибному спрацюванні сирени (або ж коли я забуваю знімати об’єкт з охорони) не виявляється за можливе відключити рев сирени тільки тому, що я не можу зайти у свій авторизаційний запис (у меню вибору хабу). останнє пов’язане з тим, що пуш-повідомлення повністю перекривають верхню частину мобільної програмки ajax, в якій і знаходяться вхід в авторизаційний запис. а якщо врахувати і той факт, що вслід за спрацюванням дверних датчиків рев сирени викликає спрацювання і датчиків розбиття скла, а також те, що на цей самий айфон приходять ще й дзвінки і СМС-повідомлення, то приходиться очікувати по 7-12 хвилин поки не зупиниться надходження пуш-повідомлень, а відповідно – безперешкодна нагода відключити рев сирени. уявіть собі що така ситуація станеться вночі, колит усі сусіди сплять? в той же самий час лисе уйобище Конотопський О.В. на ютуб усім хвалиться що він є генієм, таким же як творці епел, а вирішити такої банальної фігні не може. особисто я б переніс меню вибору хабів вниз програми Ajax, тоді б пуш-повідомлення не перекривали меню вибору цих самих хабів. програмно це вирішується за 1 хвилину шляхом переміщення посилання з верхньої частини – вниз.

 • я тут чего-то не понял, или этот лысый хнырь и дезертир грабит участников боевых действий? на сколько я понимаю, этот заебанный шакал и пидарас откупился от участия в АТО чтобы потом разводить наших парней на 3,5 куска евро? пора этому не побритому уроду засунуть в его трипперный зад им же испорченный Hub! к тому же, я сейчас напишу администратору сайта “Миротворец” дабы взять этого чмыря на мушку! а завтра мы с сослуживцами пойдем на прием к военному комиссару города Киева и спросим у него, почему эта чурбанская тварь еще не на войне – в ООС? во всяком случае, после отправки на Донбасс, навряд ли эта вшивая тварь Конотопский там долго протянет, потому как его сучья мать не сможет присматривать за его жирным задком. а отвечать за грабеж ветеранов там ему точно придется!

 • для зацікавлених! бажано для учасників АТО. пропоную разом зі мною (в машині) чергувати під будинком товариства з обмеженою відповідальністю “Аджакс Сістемс Манюфекчурінг” (ТОВ “АС Манюфекчурінг”), що знаходиться по вул. Скляренка, 5. маю з собою 250 грам зеленки і 5 літрів фекалій. потрібно в терміновому порядку пофарбувати зеленкою шахрайські рожі Конотопського і Малишева, що б здалеку люди упізнавали цих грьобаних шахраїв, а фекаліями – досхочу напоїти ублюдків-ненажер, щоб більше не хотілося їм обом обманювати ветеранів війни!

 • Не фірма, а якась бредня. Саша витратив кучу грошей на цю довбану сигналізацію Ajax, а йому каже фахівець служби підтримки Поліна що вони не збираються вирішувати проблему затулювання пуш-повідомленнями меню хабів так як замало з цього приводу поступило звернень. Я вже мовчу що Поліна сприйняла дану скаргу на неможливість користування придбаною сигналізацією як звичайне побажання, яке фірма як правило ігнорує і “яке слід залишати в спеціальному розділі веб-сайту” Ajax (цитата зі слів Поліни) – “Побажання”. Якщо виходити із Закону України “Про права споживачів”, то Ajax у такому разі має в негайному порядку прийняти назад своє не коректно працююче барахло і повернути Саші його 3500 євро, або ж в терміновому порядку перенести меню Хабів з верхньої частини програми вниз (або по бокам) та ще й вибачитися за тупорилість і дуркуватість свого керівника Конотопського! стосовно “зеленки” і “гімна”, то я прошу зателефонувати мені, так як я хочу особисто розписати цими благовоніями цьому дебілу і шизофреніку його крисячу морду. може у нього на лисій голові від цього “медичного” заходу ще й волосся виросте. мій контактний телефон я скинув на форму зворотного зв’язку цього веб-сайту.

 • У вівторок, 22.09.2020 року, в складі 5 чоловік (усі з яких проходили службу в АТО) ми гуртом прибули до Київського міського військового комісаріату, що знаходиться по вулиці Парково-Сирецька, 19. Заступник військового комісара м.Києва прийняв нас усіх, вислухав та зареєстрував заяву про умисне ухилення від участі в ООС (АТО) кремлівських ватників і підарасів О.В. Конотопського і Д.В Малишева. За запевненнями заступника військового комісара м.Києва, найближчими днями цим двом уродам-аферистам будуть вручені на їх робочому місці повістки. Бережіться тварюки, тепер ваші гомосятні задки уже не берегтимуть мамочки. При першій же бойовій вилазці у ваші потворні голови тепер точно вцілять сепари, а у ваші спини і смердючі задки – ті, кого ви кидали в Києві на 3500 євро!

 • Ребята, а мы девочки задних не пасем. Хоть и было не легко, но нам все-таки удалось подать заместителю министра по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц Украины Туке Георгию Борисовичу прошение об размещении на его веб-сайте “Миротворец” (в рубрике “Чистилище”) информации об преступной деятельности на аферистов и сепаратистов Конотопского Александра Владимировича и Малышева Дмитрия Владимировича. Даст бог, если задуманное вскоре свершиться, то этим двоим уродам дни сочтены. Теперь они горько пожалеют, что начали кидать ветеранов войны, хотя по закону они этим не имеют права заниматься!

 • У мене така ж проблема із неможливістю зупинення реву сирени, коли спрацьовує сигналізація. Я також маю два хаби і теж маю головний біль з цими пуш-сигналами, які перекривають доступ до хабів. Не розумію, чому цим шахрайським тварюкам так важко перемістити меню хабів з верхньої частини програмки до низу? За порадами тех-підтримки ajax я сотні раз пробувала кліками по цим самим пушам щоби перейти у меню хабів, однак вони зовсім не реагують на мої кліки, так як вони стрімко і без зупинки поступають одна за одною, тривалістю до 3-4 хвилин. При чому, сигналізація спрацьовує із-за однієї проблеми, а решта виникають через спрацювання майже усіх інших датчиків, наприклад: Combi Protect, віконних, дверних, пожежних детекторів і т.д. Я скинула у форму зворотного зв’язку свій номер телефону. Дуже прошу зв’язати мене з тими людьми, які уже подали цивільний позов до суду на цього чмиря Конотопского, так як я хочу приєднатися до цього судового позову або дізнатися як мені це зробити окремим позовом? Також прошу зв’язати мене із тими, хто відкрив на цього лисого підара кримінальне провадження, куда я також хочу залучитися потерпілою за своїми епізодами. Дякую.

 • Сразу было понятно, что компания “аякс” – это игрушка для богатых взрослых. Если нужна хорошая сигнализация, нужно выбирать более ответственного производителя. Интересно, а когда они уже начнут брать деньги с людей за реализацию мобильного приложения через облако?

 • це лисе падло потрібно не просто удавити гімном і пофарбувати зеленкою, але і засунути в його смердючий зад пару кілограм намальованих доларів, що б менше дурив людей і щодня пам’ятав про свою відповідальність за вчинені злочини! цю тупорилу тварюку потрібно було вже давно поставити на своє місце, а то він ніяк не зупиниться у своїх крадіжках і аферах! дивує його абсолютна безмозкість, адже жоден злодій не хвалиться на ютуб як він вміє обманювати людей на сотні мільйонів доларів в рік, як це постійно робить мішок з гімном Конотопський!

 • До уваги тих, кого пограбував триперний гей Конотопський! На кінець мені вдалося вирахувати цього лисого сучару і дізнатися про його графік. Усім бажаючим помститися Конотопському за жорсткі кидки і розводи прошу встановити зі мною контакт через зворотну форму цього сайту у найближчі дні. Запасіться зеленкою, фекаліями і відеокамерою. Цю шахрайську мерзоту потрібно буде добре пролюструвати і показати відеозапис на весь світ, щоб пам’ятав цей “святковий” процес посвяти аж до кінця своїх днів!

 • У мене є два записи на сервері технічної підтримки Ajax: одна звичайна користувацька, інша – версія “Про”. За порадою спеціалістів техпідтримки я об’єднав цих два записи між собою (надав дозвіл адміністрування одному з таких записів, для зручності користування). Однак відразу після цього я почав зауважувати, що той запис, який перебуває під керованим управлінням, належним чином не працює. А саме, хаб перестав оновлюватися в автоматичному режимі. Коли я телефоную до техпідтримки Ajax і скаржуся на неналежність роботи “керованого” хабу, то мені постійно радять надати їм доступ до моїх обох записів і проводять так зване “ручне” оновлення. Запитується, а хіба не можна цю проблему усунути програмно? Грьобаний дебіл Конотопський в інтернеті усім хвалиться що він переплюнув фірму “Епел”, а якоїсь банальної недоробки чомусь не встані усунути? Люди добрі, підкажіть цьому дебілу, хто поблизу його швендяється, нехай звернеться до психіатра. Нехай лікар підлікує його хвору голову! Не потрібно бути унікумом що б продавати китайське барахло людям, яким понавішував ліпші на вуха! І взагалі, це є шахрайство, за яке потрібно відповідати – сідати в тюрму!

 • 05 годин і 18 хвилин ранку. спрацювала сигналізація. виключаю електронним брелоком і дивлюся на причини спрацювання: пише що причиною було відкриття кришки датчика “Комбі протект”. за хвилину кришка дивним чином сама “закрилася”, як і перед цим відкрилася. слід зауважити, що це сталося на другий день чергового (останнього) оновлення прошивки Хаба. за описом лисого дебіла Конотопського, в цій прошивці мали бути виправленими помилки. натомість, виправлення помилок, як на моєму прикладі, не відбулося однак добавилося їх точно більше! уявіть собі у кого маленькі діти, як би на них вплинула моя вулична сирена, яка стоїть в квартирі? точно діти оніміли б після такого пробудження. а чого вже казати про сусідів? пора цього лисого урода не тільки гімном і зеленкою поливати, але і голову його свинячу відірвати! як таке чудовище досі ще живе? за такі знущання над клієнтами його давно придушити потрібно було! його китайське барахло коштує на вагу золота, а от працює – як звичайні дешеві китайські одноразові цяцьки!

 • тварюка Конотопський зовсім не реагує на заявлені недоліки і скарги по його фуфловій сигналізації! пропоную масово подавати цивільні позови та звертатися в прокуратуру і поліцію за фактами його шахрайств і умисного введення покупців в заблуду. нехай повертає назад наші кошти, а свій китайський хлам нехай засуне собі і своїм іудейським батькам в смердючі жопи! ця тварюка щороку обжирається на мільйони, обманюючи нас усіх, а ми маємо його ще й просити привести його китайське барахло в стан нормальної працездатності? це не витримує жодної критики! я, як адвокат, щодня бачу в судах як судять підлітків за вкрадений телефон, а тут на цілі мільйони щороку ця лиса тварюка обкрадає нас і нічого не робить із своїм непрацездатними китайським хламом!

 • не раджу купувати цей тип сигналізації хоча б з тих причин, які 5 днів тому назад я в неймовірному страху пережила. в моєму домі проводилася заміна трансформатора і тому електроенергія була відсутня аж 16 годин. акумулятор в хабі “протримався” лише 4-4,5 годин (акумулятор в хабі новий, так як був заміненим 4 місяці тому), хоча ці два ублюдки-шахраї Конотопський і Малишев всюди брешуть що він має “триматися” цілу добу. прихожу з роботи в 01-30 ночі, пробую знімати з охорони, а хаб видає інформацію, що він знаходиться не в мережі. не дивлячись на це відкриваю двері, а сигналізація – не спрацьовує. усі кнопки в програмі ajax були не активні. лягаю спати. приблизно в 03-04 ночі мене і усіх мешканців мого 5-ти поверхового будинку в глибокому жаху розбудив гул вуличної сирени, яка стоїть в моїй квартирі. з просоння тремтячими руками хватаюся за електронний брелок (телефон) і пробую скасувати цей гул, однак зась! прийшлося цей гул слухати мені і усім мешканцям мого будинку біля 11 хвилин. з незрозумілих причин хаб довго не реєструвався у мережі, хоча електроенергія уже з’явилася. ранком телефоную у технічну підтримку ajax, що б спитати що мені робити у таких випадках, коли вони знову повторяться, а там звучить мелодія і періодичне повідомлення автосекретаря зачекати, так як лінія на техпідтримці зайнята. прочекала я цілих 63 хвилини, однак користі від наданої консультації був нуль. виявляється, що збоченець-шизофренік Конотопський умисно так створив програму, що б у такий спосіб мучити людей. за поясненнями консультанта ajax, так довго ревіла моя сирена, тому що поки я ходила по своїй квартирі, то датчики фіксували і запам’ятовували детекцію тривоги, так як хаб розцінював мій вхід до квартири як проникнення злодія, а не як господаря. а коли з’явилася електроенергія, то хаб почав по черзі видавати тривогу, з розрахунку 180 секунд на кожне спрацювання усіх моїх датчиків. на моє прохання відкорегувати програму ajax, адже взимку у моєму домі часто відключають електроенергію, спеціаліст техпідтримки відмовився навіть фіксувати цю проблему, мовляв так усе було задумано Конотопським і що нічого фірма міняти не буде. як вам такий прикол дуріків із ajax? уявіть собі, у кого в сім’ї є немовлята чи маленькі діти, як це може вилізти їм боком? скажімо, вони можуть втратити мову, отримати розлади психіки, наступити параліч, глухота чи розлади зору. медицина інтерпретує виникнення подібних розладів у дітей саме через такі стресові ситуації. тому не раджу мати жодних справ з дебілами фірми ajax і не купувати у них це китайське барахло, якщо не хочете мати проблем для себе і ваших дітей!

 • Ця лиса іудейська залупа Конотопський О. В. знову взявся за свої шахрайства: вніч, 24.03.2021 року знову оновив програмне забезпечення з метою чергової імітації поламки обладнання (Fire Protect). Через це в один момент пожежні детектори почали видавати сигнали повної розрядки відразу трьох батарей: CR2 і R2032. При чому, за день до цього ці самі батареї були на 100% зарядженими. А такого не може бути, що б розряд наступив в один момент. В зазвичай це відбувається в ajax поступово: 100%, 75%, 50-%, 25%. Принаймні так воно зараз у мене спостерігається на інших детекторах. Сьогодні, 24.03.2021 року, в 08-35 з цього приводу телефоную на лінію технічної підтримки ajax і очікую з’єднання 57 хвилин (за останній рік у них там так постійно довго потрібно очікувати). Нарешті слухавку підняв Дмитро, який порадив купити ці самі три батарейки і продіагностувати детектори на предмет їх нормальної працездатності. Зауважу, що таке задоволення коштуватиме 270 грн. за ради того, аби в зайвий раз дізнатися що тебе в черговий раз розводять кастрований урод Конотопський О. В. і його подільник. При чому, це не позбавить потреби від платної діагностики і так званого ремонту у цих протипожежних приладів у славнозвісного шахрая Конотопського О. В. Для тих, хто не читав статтю поясню, що весь фокус втім, що б в зайвий раз дати заробити євнуху Конотопському О. В. Після того, як я знову відвезу на так званий ремонт ці протипожежні прилади, Конотопський О. В. їх насправді ремонтувати не буде, а просто в ручному режимі верне нормальну прошивку, яка була станом на 22.03.2021 року. Ця іудейська сволоч, перебуваючи у трьох кримінальних провадженнях, знов і знов розкручує нас усіх на зайві бабки! Люди, пора з цим уродом щось вже робити. Пора його іудейські роги вже зломати! Це ж неможливо так і надалі жити. За останній рік це падло уже удруге так знущається з нас усіх.

 • як успішний юрист пораджу усім постраждалим від афер збоченця Конотопського О. В.: подайте свої заяви слідчому (або процесуальним прокурорам) про визнання вас потерпілими у цих трьох відкритих кримінальних провадженнях. потім подасте свої клопотання про призначення і проведення судової експертизи цих самих детекторів сигналізації ajax на предмет їх дефектовності: умисної програмної, або через заводський брак. з вищенаписаного витікає, що ці детектори не пройдуть експертизу і що будуть наявними висновки експертів про їх непрацездатність. тобто, що висновки експертизи будуть адекватними тим шахрайствам, які вчиняє дебіл Конотопський О. В. головне те, що ці експертизи будуть для вас безоплатними. також обнадійливим буде і те, що слідчі і прокурори дуже люблять розводити багатих Буратіно, тому будуть самі наполягати на тому, що б експерти складали негативні висновки. останнє буде дубовим колом в гниле серце цього смердючого іудея!

 • Я повністю погоджуюся із тим, що аферисти Малишев Д. В. і Конотопський О. В. регулярно розводять людей на гроші. 19.03.2021 року у мене закінчився гарантійний термін на усі придбані у цих двох шахраїв блоки сигналізації. 24.03.2021 року у мене також відбулося автоматичне оновлення прошивки хабу. До прошивки хабу заряд літієвих елементів живлення в усіх моїх приладах складав 100%, а після прошивки – відразу упав до 50%. Такого не може бути! Елементи живлення розряджаються поступово. Скажімо, вони мали почати розряджатися із 99% і поступово до 50%. Як і мобільний телефон. З цього приводу я зателефонував у технічну підтримку ajax. Очікував своєї черги в телефонному режимі більше години. Врешті-решт мені сказали привезти на діагностику усі мої прилади і на заміну підсівших батарей. Тоді я порахував: у мене 18 приладів. Діагностика одного приладу коштує 290 грн. Заміна батарейок – 150 грн. за 1 штуку. А тепер давайте підрахуємо мої витрати: 18 множимо на 290 грн., а потім 18 множимо на 150 грн. Отримане між собою додаємо. Ви уявляєте на яку суму грошей мене кинули ці два єврейських уроди? А уявіть, скільки інші люди заплатять цим шахраям, у яких набагато більше цих приладів? А скільки із сотень тисяч їх клієнтів, які також придбали цей тип сигналізації, теж постраждали від цієї прошивки-імітації? Довірливі люди повезуть з усіх кінців держави своє барахло на платну діагностику і заміну батарейок і теж будуть платити цим уродам зайві гроші. Це не фірма, а притон лисих підарів і недоумкуватих шахраїв!

 • подивилася на ютуб парочку хвалених відео навіженого Конотопського О. В. і повністю піддалась його шахрайським агітаціям – придбала комплект охоронної сигналізації Ajax. згодом, до стартового охоронного комплекту Ajax придбала у цього урода декілька “розумних” розеток Ajax Socket, протипожежних пристроїв і сирену. вже за шість місяців елементи живлення гавкнули. принаймні мене так запевнили в техпідтримці цих аферистів та порадили придбати у них нові елементи, кожен за 145 грн. але щонайбільше мене вразило, що розетки Ajax Socket не витримують заявлену потужність на 3 кіловати. я підключила 2 масляних радіатора на 6 ребер, потужністю в 1,2 кіловати кожен до двох окремих “розумних” розеток. у результаті дві таких розетки згоріли (навіть оплавилася пластмаса). за наявним у мене гарантійним строком Ajax прийняв ці розетки в ремонт, однак повернули мені хоч і відремонтованими, але такими ж оплавленими, якими я здала їх на ремонт. запитується, невже було накладно для компанії-мільйонера замінити оплавлені пластикові перегородки цих двох розеток (висотою 3,5 на шириною 3,5 см., товщиною 3 мм.) яка коштує за собівартістю не більше 5 грн? через це я тепер мушу всякий раз страждати через люфт вилки в цих оплавлених двох розетках, які толком в них не хочуть триматися і постійно випадають. а це в свою чергу також сказується і на втрату контакту. що ж стосується сирени, яка також гавкнула (перестала свистіти), то після ремонту мені повернули її з деформованою перфорацією – з численними вдушинами (дірками). дуже шкодую що раніше не потрапила на цей веб-сайт і не прочитала цих реальних відгуків. не раджу людям купувати цей тип сигналізації! Ajax – це зборище аферистів і беспридільників! а нібито ноу-хау Ajax сигналізація – насправді є дешевим одноразовим китайським барахлом!

 • …Аякс заявил о проданном миллионе своих централей (хабов), а это значит, что миллион объектов уже находятся под его защитой. В реале – конечно же это показатель меньше. Все хабы держат связь с ПЦН, со смартфоном владельца (в автономном режиме) по интернет. А именно, через сервер Аякса, который есть таким себе главным техническим узлом. За сервер нужно платить, без него ни один хаб работать не будет. Нигде. Только разве в автономном режиме как простая “кричалка”. Покупатели хабов пока не платят абонплату за услуги обслуживания. Тогда кто оплачивает эти сервера? Конечно же Аякс. А по доброте ли душевной? И как долго будет это продолжатся? Аякс трендит о постоянном росте своих продаж, открытии новых производств и о подобной чуши в том же духе. На прошлой презентации грозились занять рынки Северной и Южной Америки (Канада, США, Мексика…). Но продажи все-равно когда-то да упадут. Это обязательно случится. Рынок нано или поздно насытится их продукцией. Доходы упадут, Конотопский и К° смотают свои удочки и куда-нибудь смоются. Тогда кто будет оплачивать выше упомянутые сервера? Конечно же никто. И тогда все покупатели хабов поймут, что они настоящие лохи. А дела, как известно, у таких очень плохи. Соответственно, советую каждому покупателю теперь трижды подумать, перед тем как покупать это китайское барахло А.Конотопского.

 • раніше я не вірив у подібні відгуки, а тепер сам став потерпілим від афер цього ненажерливого урода Конотопського. буквально за три тижні до закінчення строку на гарантійний ремонт вийшла з ладу вулична сирена: перестала свистіти сирена в положенні “громко”. щоб обійти неприємності із тривалим прийняттям товару (відповідно до багатьох відгуків і наявних скарг в інтернеті), я особисто відвіз свою сирену на ремонт (на вулицю Скляренка, 5). впродовж тижня мою сирену начеб то відремонтували. у всякому разі, так мені сказати по телефоні спеціалісти техпідтримки Аякс. після повернення з ремонту цієї сирени, остання пропрацювала приблизно місяць. якось я забув зняти квартиру з охорони, а тут тобі чую – сирена не свистить, а хрипить. якщо до ремонту ця сирена свистіла в положенні один і два (а третє – вийшло з ладу), то тепер моя сирена в положеннях один, два і три – лише хрипить. виходить, що це лисе падло дійсно розводить людей. при цьому зауважу, що нова сирена коштує 2500 грн. чи не спеціально це було так задумано Конотопським?

Залишити відповідь