Гладій-С.В.-Павленко-О.П.-Тютюн-Т.М

Мавпи під градусом. Гладій С.В., Павленко О.П.,Тютюн Т.М.

Новости, Популярные новости, Суды

11.11.2020 року особа 1 подав

Гладій-С.В.-Павленко-О.П.-Тютюн-Т.М.-неправосудна-ухвала-1

Гладій-С.В.-Павленко-О.П.-Тютюн-Т.М.-неправосудна-ухвала-2

Гладій-С.В.-Павленко-О.П.-Тютюн-Т.М.-неправосудна-ухвала-3

Гладій-С.В.-Павленко-О.П.-Тютюн-Т.М.-неправосудна-ухвала-4

Гладій С.В._нарадча_порушення

Павленко О.П._нарадча_порушення

Тютюн Т.М._нарадча_порушення

4 comments

  • У судді Гладія Степана губи хоч і в трубочку, але замітно темно-синього кольору, що підтверджує наявність у нього алкоголізму. А те, що він заставив піднятися скаржника що б стоячи вислухати від нього пасквіль, чому він не встиг вивчити судову справу, скоріше доказує наявність у цього підрастичного судді даунізму або шизофренії! Це також стосується і злочинної пропозиції цієї іудейської потвори пропустити без черги слухання судової справи іншого скаржника. А що стосується арифметики, яка підвела хуєсоса Гладія з підрахунком строку на оскарження ухвали, а також стосовно пропозиції судді викачати з інтернету копії ухвали, то це взагалі виходить за рамки розумності і нормальності. Схоже, що цей пархатий гей взагалі тронувся і без того своїм курячим розумом, або ж підробив свої документи про юридичну освіту!

  • Навіжена потороч Тетяна Тютюн не тільки є дурною і тупою мавпою, але й добре перевіреним диверсантом і терористом в київському тилу. Ця сепаратиська шльондра роками підриває підвалини нашої української незалежності, за сприяння ВРП і Президента України. В якій би країні світу ДНР-івський шпигун, терорист і диверсант був би під захистом цих двох злочинних угрупувань (тобто ВРП і АПУ), да ще й щедро оплачувався б з бюджету держави? Цю шлюху-терористку Тетяну Тютюн потрібно було ще в далекому 2017 році розіп’яти в холі апеляційного суду або удавити свинячим гімном, як тільки вона погоріла на судовому процесі, коли ДНР проголосила мирною організацією, а майора-шпигуна – жертвою “наклепів” СБУ. Ганьба злочинному ВРП і Володимиру Зеленському! На палю ДНР-рівську шльондру, диверсантку і сепаратистку Т.Тютюн!

  • Не розумію, яка користь для людей і держави від салом оброслої курви Павленко О.П.? Практично на всіх судових засіданнях зажиріла потвора Павленко спить як цуцик і цього зовсім не приховує від людей! Виходить так, що ця жирна корова отримує по 600 000 грн. зарплати тільки за те, що б прийти в зал суду і відкрито поспати? Цьому ожирілому падлу потрібно як мінімум рота зашити, а то вже через своє двометрове пузо не пролазить через дверні отвори.

  • Зажиріла свиня Гладій С. В., як це видно з відеозапису судового засідання, не одів свого намордника, а тому вчинив адміністративне правопорушення. Раджу найскоріше написати заяву в компетентні органи аби цього ожирілого урода оштрафували. Ваше відео є належним доказом порушення карантинного режиму, тому його буде оштрафовано без будь-яких викрутасів. А що стосується порушення таємниці нарадчої кімнати, послідовності ведення судового засідання, графіку проведення судових засідань і проведення судового засідання позва робочим часом – це вже прямі підстави для притягнення цих трьох недоумків до дисциплінарного покарання. Скоренько напишіть скарну до ВРП і до поліції!

Залишити відповідь